Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 15 דצמבר 2017, 02:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 39 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: צ'ט לאתר הגמדיה
פורסם: 04 ספטמבר 2010, 17:26 

רעיון לא רע. אולי נוסיף את זה גם לדיון כללי, הוא הפורום הנפוץ יותר.
באופן אישי אני פחות נכנס לפורומים, אלא תמיד משתמש ב"הצג הודעות שלא נקראו", מה שמציג לי את הדברים החדשים בכל הפורומים ברשימה מסודרת.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: OT-קצת חומר למחשבה.....
פורסם: 19 נובמבר 2012, 17:03 

שלום לך אחמד טיבי. סליחה, את המילה הראשונה בטח לא תבין. אז אנסה שוב- מלחמה לך אחמד טיבי. אני תושב הדרום, כן כן, הדרום, אותו שטח הפקר שסופג טילים ללא הפוגה כבר 6 שנים מחבריך צמאי הדם בעזה. אני גם חלק ממיליון וחצי תושבים שבחרת להתעלם מהמציאות הקשה והיומיומית בה הם חיים. ראיתי אותך אתמול מתראיין בערוץ השני, וכהרגלך בקודש התנהגת בברבריות ולא הצלחת לנהל דיאלוג עם מי מהנוכחים. אבל לא בנימוסיך עסקינן, אלא בעמדותיך המעוותות וחסרות הביסוס שאתה טורח לטפח ולהשמיע מעל כל במה. אז בוא ואתן לך קצת חומר למחשבה ח''כ חמדן וכפוי טובה שכמוך- אתה אינך רק טועה, אלא גם מטעה. מטעה מגזר ערבי שלם, מטעה ציבור בוחרים יפה נפש ושמאלני שלם. אז... הפתעה! אתה, כמו כל חבריך ידידי היקר, הפולש והכובש האמיתי. זו אינה המולדת שלכם! אדמתה של ארץ ישראל מעולם לא הייתה שייכת ולא נשלטה ע''י ''העם הפלסטיני'', שאם יורשה לי, הוא אינו אלא ''רוג'ום'' פלגים ופליטי הגירה מקרי, אשר מטרות העל שלשמן הוא חי הן שנאה, הכמיהה למוות העם היהודי וכיבוש ארץ ישראל. אין ולו תיעוד אחד בכל ספרי ההיסטוריה, שמתאר
כיבוש ו\או התיישבות ו/או שליטה של מערום הטפילים השקרי הזה שאתה קורא לו "העם הפלסטיני", בשטח מדינת ישראל. אפילו בטקסטים המקראיים של ספר הקודש הפיקטיבי שלך אין תיעוד כזה ואף שם הגדיל "הנביא" לכנות את השטח בשם 'מדינת ישראל', המדינה של ישראל. אם תביט צפונה, ח''כ טיבי, ממש צפונה, תוכל לראות את התגלמות מהות הקיום של העם הערבי האכזר וצמא הדם. נכון, סוריה. שם יש שליט אחד, שטובח בציבור שלם ללא רחם, באנשים שלו, קובר, שורף, חונק וסוקל אותם בעודם חיים! גברים, נשים וטף שדמם זועק מן האדמה הרוויה, והכל בשם התרבות והדת המונפצת שלכם. האנשים האלה, הם העם האמיתי שלך, והם קוראים אליך ואל עמיתיך בעם הערבי לעשות משהו, הלא אתם נביאי האמת ורודפי הצדק. אך לך, ח''כ טיבי, כנראה חשוב הרבה יותר להסית, ללבות, להתנגד, ובעיקר לאכול חינם על חשבון 'סחבק'. אנחנו, לעומתכם, מדינה קטנה ודי רופסת בכל הקשור להתנהלות כלכלית/חברתית, אם להודות על האמת. אנחנו עם לא גדול, שעיקר בקשותיו הוא לנשום את נשימותיו האוטונומיות כלאום עצמאי על שטח ריבוני די מצומצם, במקום לא עשיר מאוד על פני כדור הארץ . אל נא תתרשם מהשמאל בישראל ואל תתלה תקוות באספסוף חסר עמוד השדרה הזה, חייהם מרים ומלאי הזיות ואשליות.

לסיום, צר לי שלא הקשבת בשיעור הראשון בשנה א' בבית הספר לרפואה בו למדת. עיקר שבועת היפוקראטס הוא יחס שווה והולם לכל אדם מעצם היותו אדם. לא מוזכרים משתנים כמו: דת, שטח, עדה או לאום. וכנראה שעל מבחן האדם הסביר גם כן פסחת, אחרת היית יודע להבחין בין טוב לרע והיית מבין את מהות קיומך הנלוזה. ח"כ טיבי המסכן, ההיסטוריה מלמדת שהטוב ינצח, יש לנו צבא חזק ועורף קשוח, ואנו נשיג את השלווה והשקט שמגיעים לנו. איתך, או סביר להניח- בלעדיך. - נכתב ע"י מור טל

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מה זה מוניטין ? (rep)
פורסם: 23 דצמבר 2012, 23:31 

לכל קבוצה מסוימת יש את ה rep שלה. זה יאפשר לך לרכוש מהם ציוד ברמות שונות.
שים לב שכשאתה הורג מפלצות הrep שלך עולה.
ניתן גם להעלות rep עי tabard שאתה רוכש. למשל מהגילד שלך או בערים ראשיות.
הכי חשוב לדעתי זה הrep עם הגילד שמאפשר לך לרכוש פריטי מיגון שמוסיפים לך 10% לexp

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 דצמבר 2012, 09:17 

אם אתה רוצה להודות למישהו, אתה יכול לעשות like לתגובה שלו שעזרה לך :-)

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 21 דצמבר 2012, 14:43 

נתון שמייצג את היחס אליך מול faction מסויים.
אתה יכול לראות את מצב הreputation שלך ע"י לחיצה על האות U
ככל שהrep שלך גבוה יותר תקבל גישה לפריטים מסויימים כמו ציוד טוב יותר או mounts

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 דצמבר 2012, 15:59 

השאיפה היא שעד מוצ"א פרק 13 יצא.... תלוי בהספק שלי מבחינת לימודים =]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בקשה לscroll of resurrection
פורסם: 27 דצמבר 2012, 00:13 

ואם השכן מעוניין להתחיל לשחק, אני אוכל לשלוח לו. (אני רוצה ת'מאונט הזה) :D

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: איך להשיג מאונטים
פורסם: 28 דצמבר 2012, 09:51 

http://www.wowwiki.com/List_of_mounts
קח תימור רשימה של כל המאונטים במשחק ואיך אפשר להשיג אותם.
יש כאן הסברים דיי ברורים רק תתאמץ טיפה =]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 דצמבר 2012, 09:50 

timor,
המידע הזה ממש זמין וברור ב-wowhead. אני חושב שקצת מיותר לפתוח דיון על כל מאונט, אלא אם כן קראת את הנתונים ב-wowhead ועדיין לא הבנת/הצלחת להשיג. כמובן שאם השגת מאונט נדיר ויפה, אתה מוזמן לפרסם ולהעלות תמונה שלך איתו :)

אז הנה הסבר קצר שישמש אותך גם להבא:

חפש ב-wowhead את שם הדרקון שאתה מחפש. אתה תמצא שם בדר"כ שני פריטים, האחד הוא המאונט עצמו, השני הוא החפץ שאתה צריך להשיג כדי לקבל את הדרקון. במקרה שלך, אתה צריך ללכת ל- Reins of the Vitreous Stone Drake . שם יש לך כמה פריטי מידע שאתה צריך:
Dropped by - מי מפיל את החפץ הזה. לפעמים זה בוס באיזה דאנג'ן, לפעמים סתם רנדומלי מאיזה מוב או סוג מסוים של מובים. במקרה כזה, יופיע לך שם המוב, איפה אפשר למצוא אותו וגם הסיכוי באחוזים שאם תהרוג אותו תקבל את המאונט.
Reward from - אם הדרקון לא סתם נופל ממוב מסוים, אלא פרס על משהו (בדר"כ סיום מטא-אצ'יבמנט), זה יופיע שם ואז גם יהיה לך קישור איזה אצ'יבמנט.

אם לא כתוב במפורש איך משיגים את המאונט, לך לטאב עליו כתוב Comments ושם יהיו בדרך כלל הערות והסברים של שחקנים איך משיגים את המאונט הזה.

Same model as - אם יש מאונטים אחרים עם אותו מודל גרפי (נניח בצבע אחר), אתה תמצא אותם ברשימה שם.

בהצלחה!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 דצמבר 2012, 10:00 

nebi, הרשימה הזו אינה מעודכנת וחסרים בה מאונטים מ-MoP. זה כתוב בתחילת העמוד.

בארמורי של כל שחקן יש רשימה של כל המאונטים האפשריים שהוא עדיין לא השיג, זה מופיע תחת Pets & Mounts. הנה דוגמה מהדמות שלי: http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... -collected

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 דצמבר 2012, 20:51 

כייף אה?! :D

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 דצמבר 2012, 20:48 

כן.
ו1% סיכוי אומר שבממוצע, צריך להרוג את הבוס הזה 100 פעמים עד שייפול המאונט.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 דצמבר 2012, 21:31 

זה instance של דרגה 82-85, אפשר לעשות אותו לבד בדרגה 90. יש הרבה מאונטים שאפשר לאסוף בקלות כשתגיע ל 90, כאלו שדרשו מאמץ מיוחד בדרגות נמוכות יותר.
אם אתה לא בדרגה המקסימלית עדיף שתתרכז בלהגיע לשם, אח"כ הרבה יותר קל להשיג את המאונטים שאתה מחפש (חלקן עדיין נדירות מאד)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 דצמבר 2012, 12:46 

כיף אה?!?!?!??! =] =]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 דצמבר 2012, 10:18 

http://lmgtfy.com/?q=level+70+mounts+wow

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 דצמבר 2012, 18:16 

אתה יכול לעשות את הדאנג'ן הזה לבד גם אם אתה טאנק. עשיתי אותו לבד בlvl 84 כמה פעמים בשביל המאונט אבל התייאשתי אחרי 20 פעמים בערך D:

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 דצמבר 2012, 17:53 

timor כתב:
איפה זה sw
ונבי זה באמת לא כיף

sw זו עיר הבירה של האליאנס. המקבילה שלה בהורד זו אורגרימר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 07:14 

תבקש ממייג׳ שייפתח לך פורטל...
ובexalted יש רק 1000 נק׳... למרות שמספיק להשיג רק נק׳ 1...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 11:47 

ככה זו לא תשובה!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 12:59 

עובדה...
ככה ככה ככה ככה ככה ככה ככה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 10:02 

לא איו פורטל ישיר, קח זפלין ואז תטוס או שתקנה פורטל מאיזה קוסם זה לוקח בדיוק שניה.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: התלבטות קשה במיוחד
פורסם: 30 דצמבר 2012, 22:13 

קודם כל - שלללווםםםם!@#!@#!!!#!!!!!!!@#!@#!!!!
יופי, עכשיו אחרי שהבנו שאין שום טעם לרשום מיליון פעם סימני קריאה, ושמומלץ מידי פעם לפסק משפטים בשביל שהקורא ינשום נעבור לחלק האומנותי.

קודם כל, כל הכבוד על האליפויות והשחייה, עלה והצלח.

לשאלותיך:
א. אם כדאי להמשיך לשחק עוד חודשיים כאשר תחזור תלוי בך בלבד, אם תרגיש שאתה רוצה לשחק אז תחזור. אני לא מבין מאיפה מגיעה השאלה הזו בכלל.
ב. אני אישית ממליץ לגשת לסניף הדואר הקרוב לביתך ולהנפיק כרטיס נטען. יש על זה עמלה, אבל היות וזה כרטיס נטען גם אם גונבים לך את הפרטים, אי אפשר להשתמש מעבר לסכום שטענת. הכרטיס בעל 16 ספרות וניתן לשימוש בעסקאות לחו"ל.
ג. מכירה וקנייה של חשבונות אסורה ע"פ חוקי בליזארד, וגם פה בפורום.
אני יודע שלאנשים קשה לקרוא את התקנון , אבל בחייאת זה החוק הראשון:
1. פרסום ומכירה של חשבונות אסור באתר זה. מכירת חשבונות אסורה עפ"י חוקי המשחק ושחקנים רבים נפגעים לעיתים תכופות מפעולות אלה. זה כולל גם שיתוף חשבונות, האסור על פי בליזארד.

"התלבטות קשה" אין פה יותר מידי.

בהצלחה בהמשך הדרך.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: יש לי כמה שאלות.
פורסם: 02 ינואר 2013, 18:46 

היי טימור.
לגבי רמת הקושי: אם אתה נכנס דרך דאנג׳ן פיינדר שזה הלחצן הירוק מימין למטה אז תשים לב שנפתחת לך תיבת בחירה. אתה צריך ללחוץ על המשולש הקטן שבוחר אפשרויות ואז תיפתח רשימה של מבוכים אקראיים לרמתך ומבוכים אקראיים של הירואיק לרמתך (לדעתי אין לך מה לעשות הירואיק לפני רמה 90). אתה גם יכול לבחור אופצייה של מבוך ספציפי ולא אקראי ואז תיפתח רשימת מבוכים.
אם אתה מגיע למבוך עצמאית אז אתה מקליק קליק ימני על הדמות ובשורת dungeon difficulty בוחר הירואיק. בשלב הזה בכל מסך כניסה למבוך תראה גולגולת במרכז.
אבל טימור, המשחק האמיתי מתחיל ברמה 90. עזוב אותך ממאונטים, אנצ׳נטים והירואיקים. תעלה רמות וכשתגיע ל90 תראה שהשמיים הם הגבול.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 ינואר 2013, 09:07 

ארך אפיים כתב:
תעלה רמות וכשתגיע ל90 תראה שהשמיים הם הגבול.

תרתי משמע... באמת יש גובה מסוים בשמיים שאי אפשר לעבור בWoW :)
ראיתי שאנימור עוד לא הגיב לגבי הכותרת, אז אני כן: פעם הבאה באמת כדאי לך לתת כותרת עניינית ולא "יש לי כמה שאלות.", כמו "איך נכנסים להירואיקים?" או משהו בסגנון.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 ינואר 2013, 00:36 

shift+לחצן ימני על החפץ לג'מים.
לגבי אנצ'נטים אתה פשוט נותן ל-enchanter לעשות את זה בטרייד (גורר את החפץ למשבצת התחתונה ביותר בעמודה שלך), או לחילופין, אם יש לך את המגילה, משתמש בה ולוחץ על החפץ.
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 39 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: