Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 פברואר 2018, 19:00

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


החיפוש הניב 72 תוצאות

מחבר הודעה

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: ה Team Speak גדל!
פורסם: 26 ספטמבר 2012, 21:50 

אז בעקבות ההרחבה עלתה הדרישה לעוד קצת מקומות בTS.
דיברנו ביננו מספר אנשים, ובעקבות תרומות נדיבות מאוד של דותן ודימה הצלחנו להגדיל את מספר המשתמשים בשרת הTS ל35.

אנחנו נשמור את זה ככה ונבדוק אם יש דרישה להגדיל את המספר שוב.
שימו לב, הTS מיועד לכל חברי הגילדה בין אם הם ריידרים ובין אם לא.
רק אנחנו מבקשים להזכיר שבזמן ריידים תנתן עדיפות לריידרים להמצא בחדרים בTS.
בשאר הזמן לכולם יש את אותה זכות לשבת שם ולדבר.

אז אני שוב רוצה להודות מאוד לדימה ודותן על התרומה העצומה שהם נתנו גם לשרת הTS וגם לאתר.
ומקווה לראות את כולכם בTS בקרוב.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 ספטמבר 2012, 16:11 

אהלן חברים יקרים.
ההרחבה יוצאת לדרך בעוד ממש מספר שעות בודדות ואיך אפשר בלי איזה אתגר קטן לכל חברי הגילדה?

אנחנו נפתח את ההרחבה בשתי תחרויות במקביל.
התחרות הראשונה היא מי יהיו הראשונים להגיע לרמה 90 הנכספת?
שלושת השחקנים הראשונים שיגיעו ל90 יזכו בפרס כספי לפתוח איתו את ההרחבה בכבוד.

התחרות השניה היא תחרות לקדם את הקלאס החדש שמציגים לנו בהרחבה, והיא מי יגיע ראשון לרמה 90 עם מונק.
כמו בתחרות הקודמת, שלושת השחקנים הראשונים שיגיעו ל90 עם מונק יזכו בפרס כספי גם כן כדי לפתוח איתו את ההרחבה.

בואו נדבר קצת על חוקים.
אסור לעשות Abuse לשום מכניקה במשחק כדי לעלות רמות. כלומר Pre tagging למשל או באגים שנותנים לכם ערימות של נסיון סתם.
העלייה צריכה להיות תחרותית ושווה לכולם. לכן אנשים שמשתמשים בRAF בשביל להעלות את המונק שלהם, לא יוכלו לקחת חלק בתחרות. זה לא הוגן כלפיי השאר ולכן אנחנו נבדוק את הPlayed שלכם בתום התחרות.
Heirlooms לעומת זאת מותרים לחלוטין.
לעלות בקבוצות זה מצויין.

על מנת שנוכל לוודא שאכן מי שעלה ראשון זכה, אנחנו נעשה כזה דבר.
ברגע שאתם עולים ל90, קחו Screenshot שרואים בו את האצ'יבמנט של 90 וגם אפשר לראות בו את השעון שנמצא על המפה בUI שלכם. מאוד חשוב שנוכל לראות את השעה כדי שנדע בוודאות מי עלה ראשון.
אחרי שלקחתם את הסקרינשוט, תעלו אותו לשרשור הזה ואנחנו נכריז על המנצחים ברגע שהכל יבדק.
אם אתם משחקים מונק, תצרפו גם Screenshot של /played שלכם, שנדע כמה זמן בערך לקח לכם להעלות דמות מרמה 1 ל90. לצורך העניין 60 שעות זה הגיוני, 15 שעות זה לא הגיוני...
אחרי שהעלתם את התמונות אנחנו נבדוק הכל והמנצחים המכובדים יזכו בפרס הנכסף.
והרי הפרסים...


מקום ראשון בכל אחת מהתחרויות יזכה ב30 אלף זהב שימסרו לו מטבעות לא מסומנים.
מקום שני בכל אחת מהתחרויות יזכה ב15 אלף מטבעות זהב שינתנו לו בפרטיות באישון לילה.
ומקום שלישי בכל אחת מהתחרויות יזכה ב10 אלף מטבעות זהב חדשים ונוצצים היישר מהבנק של גרינגוטס.התחרויות יחלו ישר כשMOP עולה לאוויר.
לא צריך לחכות להזנקה, אלא פשוט להתחיל לשחק.
ממליץ להפיץ את הבשורה הזו בין כמה שיותר שחקנים שיהיה לנו מרוץ מעניין ומרתק.

אז בהצלחה לכל המשתתפים, ושתהיה הרחבה מרתקת לכולנו.**עדכון**

במקום הראשון זכה Pyrofields. עלה בזמן שיא לרמה תשעים והוא קטף מהגילד בנק פרס מרשים של 30 אלף מטבעות זהב.

במקום השני באותה תחרות זכה lunarshift, בהפרש של דקה אחת בלבד מחברו Pyrofields, אבל הדקה הזו עלתה לו במקום הראשון ועכשיו יסתפק ב15 אלף מטבעות זהב, פרס יפה לכל כיס.

במקום השלישי שסוגר לנו את התחרות הזו נמצא Prettysneaky, שאומנם לקח לו כמעט שעתיים אקסטרה, אבל עדיין הביס את שאר המתמודדים ויקטוף גם הוא פרס נפלא של עשרת אלפים מטבעות זהב.

תחרום העליית רמות של המונקים עדיין בפעולה! עדיין אין זוכים.
מי ינצח? מי יגיע ראשון ויקח מאיתנו את הכסף??

כל הכבוד לכל הזוכים וכל המשתתפים, ובהצלחה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: ה Team Speak גדל!
פורסם: 26 ספטמבר 2012, 23:12 

צריך לזכור שהעלאת מספר המשתמשים ל-35 "שורפת" את היתרה שלנו ב-TS הרבה יותר מהר. בפעם הקודמת לא ראיתי צורך להגדיל ל-35, משום שאם קורה פעם בודדת בשבוע שחסר מקום, זה לא מצדיק את ההשקעה.

עכשיו, עם יציאת MOP, המצב השתנה והשימוש ב-TS גדל מאוד. התרומות החדשות של דותן ודימה אפשרו להגדיל את מספר המשתמשים. מי שמעוניין יכול לראות את הגרפים של סטטיסטיקת השימוש כאן:
http://www.gametracker.com/server_info/81.218.235.136:10079/

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: הקבוצה של איתי
פורסם: 16 אוקטובר 2012, 00:34 

היום הייתה ריצה - מארץ הריצות הריצה!
2 בוסים נוספים לפרוגרס , אש ותמרות עשן עלינו.
3/6 נורמל זה יותר מאח.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 אוקטובר 2012, 03:56 

שלום כולם וברוכים הבאים למדריך החדש לשאדו פריסט שמותאם לWarlords of Draenor.
המון שינויים לקלאס כמו שרובכם שמתם לב, בעיקר מההרחבה הקודמת.
בעבר שאדו פריסטים היו קלאס מצויין בכל מה שקשור למולטידוטינג על שתי מטרות ומעלה אבל הנזק של מטרה אחת תמיד היה נמוך יותר מקלאסים אחרים.
הטאלנטים שלנו, למרות שהיו נפלאים לאורך ההרחבה MOP ולמרות שהיו רגעים בהם בחירה הייתה באמת דבר רלוונטי, בסופו של דבר נחו על כמה בחירות קטנות לאורך הדרך ובליזארד לא כל כך היו מרוצים מהעניין.
אז בליזארד החליטו לשנות את הקלאס שלנו ולתת לו מייקאובר מאוד משמעותי.
ההבדל העיקרי בין היום למה שהיה הוא שהטאלנטים של רמה 100 שלנו משנים את הצורת משחק שלנו לחלוטין.
אנחנו מדברים על 3 ספקים שונים בתוך שאדו שלכל אחד יש יתרונות וחסרונות ובעצם יש לנו עכשיו בחירה בתור פריסטים באיזה סטאטים נרצה להתמקד ואיזה סגנון משחק מתאים לנו יותר.

http://imageshack.us/a/img716/9505/priestc.jpg

בואו נתחיל לדבר על המאסטרי שלנו. בעבר המאסטרי שלנו נתן לנו סיכוי להכפיל את הנזק של הדוטים שלנו, כלומר, ככל שיש יותר מאסטרי יש יותר סיכוי שהדוטים שלנו יתנו שני טיקים במקום אחד.
זו נחלת העבר וכרגע עברנו למאסטרי שמגדיל באופן ישיר את הנזק שלנו על מטרה אחת. הקסמים mind blast , mind spike וגם
mind flay עושים יותר נזק ככל שיש לנו יותר מאסטרי. בנוסף כדי שמאסטרי יהיה טוב גם לקרבות עם הרבה מובים שלא נוח לעשות עליהם מולטידוט אז גם mind sear מקבל בונוס לנזק דרך מאסטרי.

בנוסף לזה שינו את הדרך בה דוטים עובדים לחלוטין וכדאי לשים על זה דגש ולהבין את זה כמה שיותר מהר.
דבר ראשון, אין יותר Breakpoints להייסט ודבר שני, אין יותר Snapshotting.
הסיבה לזה שאין יותר Breakpoints היא כי בלי Reforging, להגיע למדרגות הייסט יהיה סיוט ובליזארד זיהו את הבעיה בזמן. הסיבה לזה שאין יותר Snapshotting היא כי היכולת לעשות Snapshot כמו שצריך היא מה שהבדילה פריסטים מעולים מפריסטים גרועים. זה דרש הרבה יותר מדי סקיל ובליזארד החליטו לשנות את הskill gap. אין טעם להתווכח עם זה, אלא רק לזרום עם זה.
מה שקורה עכשיו זה שיש partial ticks שזה לא מעניין אותנו באמת, אנחנו לא מכוונים יותר למדרגות הייסט ולכן אני לא אסביר את העניין הזה בפירוט, אם יהיה עניין להסברים בתגובות אני אפתח את הנושא הזה.
דבר נוסף ששינו בדוטים זה שנתנו לכל הקלאסים את האופציה לחדש דוטים בצורה יותר נוחה.
בעבר, אם הייתם מחדשים דוט בכל זמן שהוא לא בטיק האחרון, זה היה איבוד DPS אלא אם יכלתם לעשות סוג של Snapshot. היום, אפשר לחדש כל DOT כשהוא מתחת ל30% וזה לא יהיה איבוד נזק בכלל.
כלומר, אם SWP מחזיק 18 שניות, אני יכול לחדש אותו כשנשארו לו פחות מ5.5 שניות (עיגלתי את המספר, בפועל זה 5.4 שניות) מבלי לאבד נזק. זה משמעותי כי זה נותן לנו אופציה לסיים קאסטים ולתכנן יותר טוב את הנזק שלנו לאורך קרבות ארוכים.

הכירו לנו סטאט חדש, Multistrike , הסטאט הזה נותן לנו סיכוי שכל התקפה שלנו תשגר עוד התקפה זהה שתעשה 33% נזק מהערך של ההתקפה המקורית. זה יכול לקרות עד פעמיים על אותה התקפה.
הכירו גם versatility אבל זה יותר סטאט של PVP ואני לא אדבר עליו פה. אני רק אגיד שהוא לא סטאט שמזיק בשום צורה, פשוט הוא גם לא נמצא גבוה בשום ספק שלנו אז אין טעם לדבר עליו לעומק. שוב, אם תהיה התעניינות נפתח אותו לדיון בתגובות.

אוקיי, אז בואו נדבר על הטאלנטים שלנו.

Tier 1 - defensive Cooldown

Desperate Prayer יחזיר לנו 22% מהחיים שלנו. cooldown של 2 דקות, צריך להפעיל אותו. מצויין בקרבות שאנחנו יודעים שמגיע נזק שאחריו אנחנו צריכים לרפא את עצמנו מהר.
Angelic Bulwark כשהתקפה מורידה אותנו מתחת ל30% מהחיים שלנו, נקבל מגן שווה ערך ל15% מהחיים שלנו למשך 20 שניות. זה קורה אוטומטי, לא דורש מאיתנו GCD ולא דורש מחשבה. קורה אחת ל90 שניות. מצויין לקרבות בהם יש נזק קבוע ואנחנו נדרשים לשים לב להמון דברים ככה שלהוריד מהראש את השימוש בDP יעזור לנו משמעותית.

Spectral Guise אופציה להכנס לסוג של Stealth להשאיר שיבוט מאחורנו שיחזיק 3 מכות, אחרי זה, הוא יעלם ויחשוף אותנו. הStealth ימשך 6 שניות או עד שהשיבוט שלנו יעלם כי הוא קיבל 3 מכות מכל דבר.
זה בלי ספק הטאלנט האהוב עליי מכמה סיבות.
1. הקולדאון שלו נמוך משמעותית מהשניים האחרים.
2. למרות שהוא לא מחזיר לנו חיים, הוא יוריד מאיתנו מטרה במידה ובוס או מפלצת החליטה להתמקד עלינו. למשל אם בוס מכוון עלינו יכולת ונשתמש בזה, הוא יפסיק להשתמש ביכולת לחלוטין. אותו דבר אם רודפת אחרינו איזה קרן או איזה משהו אחר.
3. במידה ואתם אוכלים wipe מאיזה בוס או חבורה של מובים, אפשר להשתמש בטאלנט הזה כדי להעלם ולהשאר בחיים.

Tier 2 - speed movemnt

Body and Soul כל פעם שנשתמש ב Power Word: Shield או ב Leap of Faith מהירות התנועה שלנו תגדל ב 60% למשך 4 שניות. מצויין לסיטואציות בהן אנחנו רוצים לזוז מהר לזמן קצר עם מינימום GCD.
Phantasm כל פעם שנשתמש ב Fade אז נאבד כל דיבאף שהאט אותנו ואי אפשר יהיה להאט את מהירות התזוזה שלנו ל5 שניות הבאות. נחמד מאוד לPVP, פחות פרקטי בPVE.

Angelic Feather יזמן נוצה לאיזור שלנו, מטרה ידידותית שתיגע בנוצה הזו תקבל בונוס של 60 אחוז למהירות שלה למשך 6 שניות. אפשר לזמן עד 3 נוצות במקביל ולוקח לכל נוצה 10 שניות להתחדש. זה מה שאני משתמש בו בצורה קבועה, המהירות תנועה המצטברת מגיעה ל60% למשך כ36 שניות. החסרון המשמעותי של הטאלנט הזה הוא העובדה שהוא דורש יחסית הרבה GCD בשביל להשתמש בו לאורך הרבה זמן. אבל מצד שני, מהירות תנועה כזו זה לא משהו שיש לכל קלאס.

Tier 3 DPS

Surge of Darkness יש ל Vampiric touch וגם ל Devouring plague סיכוי של 10% לתת לנו Mind spike בלי צורך לעשות Cast, שעושה 50% יותר נזק. אנחנו יכולים לצבור 3 סטאקים של הבאף הזה (עד 3 כאלו רצופים). טאלנט מעולה בקרבות שיש בהן כמה מטרות ודורשים הרבה תנועה. מומלץ לצבור סטאקים לפני השלב של התנועה, ככה אפשר להמשיך לעשות נזק גם בתנועה למשך מעט זמן. כל ה mind spikes שנשתמש בהם דרך הבאפ הזה לא ינקו את הדוטים שלנו מהמטרה.
mindbender מחליף את ה Shadowfiend שלנו, מחזק אותו ונותן לנו להשתמש בו פעם בדקה במקום פעם בשלוש דקות. מעולה בקרבות תנועה כבדים מאוד ואם יש שלבים בהם צריך Burst גדול לעיתים תכופות. עובד מצויין גם בקטע של נגעת נסעת, מזמנים אותו אחת לדקה והוא עושה נזק בלי שממש נצטרך לשלוט בו יותר מדי.

Insanity המועדף עליי כרגע רוב הזמן, מחליף את ה Mind flay שלנו בInsanity, עושה כפול נזק מ Mind flay . ההבדל המשמעותי בין מה שהוא עכשיו למה שהוא היה בMOP הוא שכל פעם שאנחנו מבזבזים Orbs אנחנו מקבלים על עצמנו את הבאף הזה שמחזיק עלינו כתלות בהייסט שלנו, ככל שיש לנו יותר הייסט, ככה הוא יחזיק פחות זמן! זה אומר שאם אנחנו צריכים להשתמש למשל ב Psychic Horror אנחנו עדיין נקבל Insanity ולא נאבד המון נזק. יכול להיות יעיל גם בPVP.

Tier 4 - CC

השינויים בטיר הזה מגוחכים והפכו אותו לטיר חצי מיותר לטעמי... אני לא רואה טעם לדבר עליו יותר מדי יותר אז אני רק אזכיר את הקסמים שבו.

Void Tendrils מחזיק עד 5 מטרות במקום. נשבר כשעושים לזה נזק. היה פעם טאלנט נפלא, היום הוא דיי פח.
Psychic Scream מכניס עד 5 מטרות לfear. היה פעם Baseline בשביל פריסטים, היום זה טאלנט עם CD של 45 שניות במקום מה שהיה פעם 30... בעבר זה היה CD ארוך, בליזארד החליטו שצריך יותר CD כי פריסטים זה לא קלאס שצריך CC מסתבר, אנחנו לא רוצים שהם יהיו שימושיים בתכנים בהם אשכרה צריך לעשות CC. (כן, זה מרגיז אותי)
Dominate Mind שולט ביצור שאתם בוחרים. נחמד לסיטואציות בהן יש איזה MOB עם יכולת ממש חזקה שאתם יכולים לקחת. דיי חסר תועלת ברוב הסיטואציות כי זה מחייב אתכם לעמוד במקום ולעשות channeling מה שאומר שאם נופל עליכם איזה אש או כל דבר כזה, אתם חייבים לבטל את הקסם הזה ולזוז. בנוסף לזה אתם לא יכולים לעשות שום דבר אחר בזמן הCC הזה ככה שזה עובד CC כפול. גם עליכם וגם על המוב. טאלנט פח כבר מMOP.

Tier 5 DPS Bonus

power infusion נותן לנו בונוס של 25% להייסט למשך 20 שניות. מצויין לסיטואציות שאנחנו צריכים ברסט מהיר בזמנים קבועים. היום הוא לא טאלנט נפלא כמו בעבר, אבל הוא עדיין לא נורא ואיום.
Shadowy Insight ל SW:P ול Mind spike יש סיכוי לרסט את הקולדאון של Mind blast ולהפוך אותו לInstant. טאלנט נחמד מאוד בסיטואציות מסויימות, פחות שימושי כרגע בPVE אבל מעולה לPVP. אם רוצים להשתמש בו בPVE מומלץ לפחות כמה מטרות (2 ומעלה) אחרת הוא לא שווה את זה.

Twist of Fate כשעושים נזק למטרה מתחת ל35% אנחנו מקבלים בונוס של 15% לנזק.
נכון להיום זה הטאלנט שאנחנו צריכים לקחת לPVE כמעט בכל סיטואציה. אם יש הרבה מובים זה נכון ש Shadowy Insight יהיה נחמד, אבל הרבה מובים מתים מהר בדרך כלל וזה אומר שאפשר להחזיק את הבאף של TOF יותר זמן. זה בונוס ענק לנזק ואני ממליץ.

tier 6 AoE bonus -

הטיר הזה עבר שינוי גם כן, בעבר הוא היה מדהים בגלל שהקסמים האלו היו מרפאים ועושים נזק במקביל, כך שלמשל אם יש לכם 3 פריסטים בקבוצה והם כולם משתמשים בHalo בזמן, אתם יכולים הייתם להרים את כל הרייד כמעט ל100%. היום הקסמים האלו עושים רק נזק כשאתם בספק של שאדו. ולכן הם איבדו קצת מהערך המוסף שלהם לדעתי. עוד פגיעה בקלאס שלנו.

Cascade משגר שפריץ צללים על מטרה. השפריץ יתחלק ל2 כשהוא יפגע בה וה2 שפריצונים ילכו למטרות רחוקות יותר, וגם הן יתחלקו וכן הלאה. מתחלק 4 פעמים. קסם מעולה בסיטואציות בהן יש הרבה מובים שנמצאים במקומות מרוחקים אחד מהשני. קסם על הפנים אם זה לא המצב.
Divine Star שולח כדור צללים קדימה שעושה נזק בהלוך ואז בחזור. הוא מגיע עד 24 יארד . מצויין לסיטואציות בהן אנחנו חייבים להיות בסטאק על הבוס או בקרבות עם הרבה תנועה.
Halo גל של צללים שיוצא מאיתנו ומגיע עד 30 יארד. עושה נזק שמתגבר ככל שהמטרה רחוקה יותר כשהמקסימום מגיע מ25 יארד עד 30.
זה קסם מדהים שעושה המון נזק, אבל הCD שלו ארוך, הטווח שלו ארוך מאוד והוא עלול למשוך המון מפלצות מיותרות אם לא משתמשים בו נכון. חובה להשתמש באדאון Halo pro איתו או בrange check שיש בWeak auras כדי לנצל אותו כמו שצריך.

Tier 7 - Game Changers

- הטיר הזה בעצם מחליט על סגנון המשחק שלכם בתור שאדו פריסט, כל טאלנט פה ישפיע על הבחירות של הגליפים שלכם, האינצ'נטים, האבנים והציוד שלכם. לכל טאלנט יש סגנון משחק שונה וצריך לבחור בקפידה. בנוסף כדאי לדעת איזה מהם רלוונטיים כרגע ואיזה לא.

Clarity of Power הטאלנט הזה עושה שMind spike, Shadow word: Death וגם Mind Sear יעשו 40% יותר נזק למטרות שאין עליהן SWP או VT. בנוסף הוא מוריד את הCD של Mind blast ב3 שניות.
הטאלנט הזה הופך את הסגנון משחק שלנו להיות דומה לזה של Arcane Mage הרבה יותר מאשר Affliction warlock. הספק הזה מאוד חזק בקרבות בהם יש לנו רק מטרה אחת והדבר היחיד שדרוש לדעת בו זה איך לעשות Dot Weaving נכון. מומלץ מאוד לפריסטים מתחילים שלא שולטים עדיין טוב בMultidot tracking.
הטאלנטים שאנחנו נבחר עם בנייה של COP הם:
Insanity ו Twist of Fate ב90% מהזמן. לעיתים רחוקות מאוד יהיה שווה להחליף לPower Infusion.

Void Entropy מוסיף לנו דוט חדש שעולה 3 אורבים, הוא יעשה נזק למשך דקה כל 3 שניות. כל פעם שנשתמש בDevouring plague על מטרה שיש עליה Void Entropy זה ירענן את הדוט המקורי ל60 שניות.
על הנייר הטאלנט הזה מדהים, עוד דוט, מחזיק הרבה זמן, לא דורש יותר מדי, הרבה נזק. בפועל, הוא לא שווה כרגע יותר מדי והסבירות הגבוהה היא שהוא יקבל באף משמעותי בפאץ' הבא בדיוק כמו שInsanity קיבל בזמנו.

Auspicious Spirits כל פעם שאחד מהShadowy Appirations שלנו יגע במטרה, אנחנו נקבל shadow orb.
נכון להיום זה הטאלנט החזק ביותר של פריסטים ברמת ציוד גבוהה. זה ספק שבנוי על קריט מאוד גבוה ומתגמל במיוחד בקרבות בהם יש הרבה מטרות.
הוא הכי מזכיר את הסגנון משחק הישן של פריסטים לפני WOD, אבל צריך איתו crit בשביל שיהיה אפקטיבי. אחרת הוא פשוט לא יעיל כל כך.

Stat weights.
אני אתמקד מרגע זה רק בבניות של AS או COP כי הם קובעים את מה שאנחנו צריכים בעצם.
COP:
Intellect> Haste >Multistrike >Crit >Mastery >Versatility.
שימו לב!
באתרים כמו Noxxic יהיה כתוב שMastery נמצא גבוה מעל. זה לא נכון. הסימולציות לא משקרות. Haste הוא הפקטור הכי רציני שלנו כי הוא מחליט בדיוק כמה Mind spikes אנחנו מצליחים לדחוף בין Mind blast אחד לשני ועם Haste גבוה אנחנו יכולים להכניס יותר טיקים של insanity.
בנוסף ככל שהרמת ציוד שלכם תעלה, ככה הערך של מאסטרי ירד. מאוד חשוב לא ליפול למלכודת הזו ולעשות Stack למאסטרי.
אנחנו נרצה לשים איפה שאנחנו יכולים Haste.
גם באינצ'נטים שלנו, גם באוכל שאנחנו לוקחים לריידים.
וכמובן בכל חור של אבנים שיהיה לנו בציוד אנחנו נדחוף Greater Haste Taladite
הדבר היחיד שאנחנו לא ניקח כרגע בהייסט זה האינצ'נט לנשק שבמקרה הזה אנחנו נעדיף
Mark of the Thunderlord

AS:
Intellect> Crit >Haste >Multistrike >Versatility > Mastery.
לא מפתיע במיוחד, כבר אמרנו שקריט ישחק פה משקל רציני.
אנחנו ניקח אינצ'נטים של קריט, אוכל של קריט, נשים על כל הציוד שלנו אבנים מהסוג הזה: greater critical strike taladite
בקשר לאינצ'נט על הנשק אנחנו כמובן ניקח את Mark of the Thunderlord


רוטציות:
שני הספקים עובדים על פי רשימה של עדיפויות

COP:
מטרה אחת מעל 20%
אם יש לנו 4 אורבים אנחנו נשתמש ב MB ונתחיל סדרה של Dot Weaving עד שנגיע ל0 Orbs.
אם יש לנו פחות מ3 אורבים:אנחנו נשתמש ב MB כל פעם שהוא יוצא מCD וב MiS כל עוד MB נמצא בCD.
אם יש לנו 3 אורבים: נשתמש ב MB , אז נשתמש ב MiS פעם אחת בלבד, ונתחיל Dot Weaving, אבל לפני שנשתמש ב DP אנחנו נכניס עוד MB אחד כדי להגיע ל5 אורבים.

מטרה אחת מתחת ל20%:
לדחוף SW:D מתי שרק אפשר ולהמשיך ברוטציה ממקודם.

אם יש בין 2-3 מטרות:
שמים SWP ו VT על שתי המטרות, משאירים את המטרה הראשית נקייה ומשתמשים ברוטציה של מטרה 1 שרשומה למעלה.

אם יש 4 מטרות ומעלה:
להשתמש ב MB על CD, כל פעם שמגיעים ל3 אורבים להשתמש ב DP , ולהשתמש ב Mind sear .

חשוב!!! :
מה זה Dot Weaving או Shadow Weaving
זה בעצם לשים על המטרה SWP , VT , DP ולהשתמש ב Insanity y. להשתמש ב MB בכל CD אפשרי.
אם אנחנו שמים על מטרה SWP + VT כשיש לנו 4 orbs ומשתמשים אז ב MB ואז שמים DP ועושים Insanity , הבאף של Insanity יגמר בדיוק כש Mind blast יצא מCD, אנחנו משתמשים בו שוב, שמים שוב DP על המטרה, ושוב יש לנו 2 Insanity . ברגע שנסיים עם זה, SWP וגם VT נופלים מהמטרה ו Mind spike יעשה למטרה יותר נזק שוב.
dot weaving זה משהו שצריך להתאמן עליו עד שהוא הופך למן משהו שעושים מתוך שינה. זה יגדיל את הנזק שלכם משמעותית אם תוכלו לעשות את זה כמו שצריך. ההבדלים היום בין פריסטים טובים למעולים זה בDot weaving בספק הזה....

AS:
על מטרה אחת:
שמרו SWP ו VT על המטרה כל הזמן.
אם יש לכם 3 אורבים תשתמשו ב DP .
אם אתם יכולים להשתמש ב SW:D תשתמשו בו.
אם אתם יכולים להשתמש ב Mind Blast תשתמשו בו.
אם אין לכם MB מוכן, יש דוטים על המטרה, היא מעל 20% או SW:D בקולדאון, תשתמשו ב Mind flay .
הרעיון בספק הזה הוא לבזבז כמה שיותר אורבים וכל הזמן להיות מתחת ל3 כי אתם פחות שולטים בקצב שהם מגיעים.
לצורך העניין, עם מספיק קריט, אפשר להגיע למצב ש DP נמצא על המטרה רוב הקרב.

בין 2-3 מטרות
תשמרו VT רק על מטרה אחת היא המטרה הראשית שלכם. על השאר זרקו פשוט SWP .
על המטרה הראשית להשתמש ברוטציה של מטרה אחת.


4 מטרות ומעלה:
זרקו SWP על עד 4 מטרות.
כל פעם שיש לכם 3 אורבים לזרוק DP .
אם אין לכם אורבים, לעשות Mind sear .


בשני הספקים:

Shadowfiend כשיש לכם Proc של Intellect.
Halo on cooldown.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 אוקטובר 2012, 14:08 

תמונה


אולי לא מרשימים אך מלאי תקווה!!!

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: הקבוצה של איתי
פורסם: 31 אוקטובר 2012, 01:18 

הנה קבעתי לך.

האוכל עליך הדיזנטריה עליהם....

תמונה

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 נובמבר 2012, 16:44 

תודה לכולם, עכשיו על בטן מלאה בסטייק עסיסי וחתיכות הפרי אני יכול לומר שזו זכות להיות חלק מהקהילה המדהימה הזו, תודה לכל העוסקים בדבר ולכל המברכים, בעזרת השם נחגוג עוד הרבה ימי הולדת איתכם.

נ.ב
הצעת ייעול - להעביר את המפגשים שלנו לחודש נובמבר, אולי סביב התאריך של 06.11, סתם הצעה, לא קשורה לכלום, זה לא שיש לי יומהולדת בתאריך הזה או משהו...

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: צריך מדריך לרוג
פורסם: 12 נובמבר 2012, 17:55 

דרגה 31? תלחץ על כפתורים עד שהמפלצת מתה.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 נובמבר 2012, 02:46 

אנו מחפשים אופיסרים חדשים לגילדה, שיקחו חלק בהנהגה וקידום הגילדה. המועמדים המתאימים ייבחנו לתקופה מסוימת ואם יוכיחו עצמם יתמנו לאופיסרים מן המניין.

התפקידים הפתוחים כרגע הנם:
מוביל PvE - הגדרת התפקיד: מעקב ופיקוח אחר קבוצות הריידים הקיימות, ארגון ריצות LFR שבועיות, צ'אלנג' מודס ועוד. דרישות התפקיד: שייכות לאחת מקבוצות הריידים של הגילדה
ניסיון מעשי במגוון קלאסים - יתרון;
ניסיון קודם בהובלת ריידים - יתרון.

מוביל סוציאלי - הגדרת התפקיד: קשר עם כלל השחקנים בגילדה תוך דאגה לרווחתם, פיתרון סכסוכים בגילדה, אכיפת סדר בצ'אט הגילדה וב-TS, ארגון אירועים חברתיים (תחרויות, מפגשים, פעילויות משותפות אחרות) ועוד. דרישות התפקיד: רמת פעילות גבוהה יחסית הן במשחק, הן ב-TS והן בפורום של הגילדה,
יכולת ארגון אירועים,
נקיטת יוזמות.

כל המעוניין מוזמן למלא את טופס הגשת המועמדות הבא ולשלוח לי אותו כהודעה פרטית(מנוסח בלשון זכר אולם מיועד לשני המינים):

שם פרטי:
גיל:
דמות ראשית:
כמה זמן אתה משחק בגילדה:
האם יש לך דמות פעילה בשרת אחר או בגילדה אחרת:
מה רמת הפעילות שלך במשחק (בממוצע, מספר ימים בשבוע ומספר שעות ביום):
האם היית אופיסר בעבר בגילדה אחרת. אם כן, על מה היית אחראי:
באיזה תחום מהמפורטים לעיל תרצה לעסוק כאופיסר (מוביל PvE, סוציאלי) ומדוע אתה חושב שאתה מתאים לכך:
מדוע אתה מעוניין להתמנות לאופיסר בגילדה:
מהם היעדים שתציב לעצמך כאופיסר בגילדה ואיך אתה מתכנן להשיגם:
מידע נוסף שאתה מעוניין לספק:

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 נובמבר 2012, 07:05 

קבוצת ״עידן-סתום-כבר-נמאסת-עלינו״...

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 13 דצמבר 2012, 14:23 

Beefycake כתב:
בושה לעם ישראל שסרטון כל כך עלוב ועם תכנים פוגעניים ניצח בתחרות... אייל אתה הקקי, ולא אני! :'-(


לזה אתה קורא תכנים פוגעניים? תראה חי בלה-לה לנד. זה פוגעני לאינטילגנציה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: התלבטות קשה במיוחד
פורסם: 30 דצמבר 2012, 22:13 

קודם כל - שלללווםםםם!@#!@#!!!#!!!!!!!@#!@#!!!!
יופי, עכשיו אחרי שהבנו שאין שום טעם לרשום מיליון פעם סימני קריאה, ושמומלץ מידי פעם לפסק משפטים בשביל שהקורא ינשום נעבור לחלק האומנותי.

קודם כל, כל הכבוד על האליפויות והשחייה, עלה והצלח.

לשאלותיך:
א. אם כדאי להמשיך לשחק עוד חודשיים כאשר תחזור תלוי בך בלבד, אם תרגיש שאתה רוצה לשחק אז תחזור. אני לא מבין מאיפה מגיעה השאלה הזו בכלל.
ב. אני אישית ממליץ לגשת לסניף הדואר הקרוב לביתך ולהנפיק כרטיס נטען. יש על זה עמלה, אבל היות וזה כרטיס נטען גם אם גונבים לך את הפרטים, אי אפשר להשתמש מעבר לסכום שטענת. הכרטיס בעל 16 ספרות וניתן לשימוש בעסקאות לחו"ל.
ג. מכירה וקנייה של חשבונות אסורה ע"פ חוקי בליזארד, וגם פה בפורום.
אני יודע שלאנשים קשה לקרוא את התקנון , אבל בחייאת זה החוק הראשון:
1. פרסום ומכירה של חשבונות אסור באתר זה. מכירת חשבונות אסורה עפ"י חוקי המשחק ושחקנים רבים נפגעים לעיתים תכופות מפעולות אלה. זה כולל גם שיתוף חשבונות, האסור על פי בליזארד.

"התלבטות קשה" אין פה יותר מידי.

בהצלחה בהמשך הדרך.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מתן אשראי
פורסם: 31 דצמבר 2012, 20:46 

יש הבדל מהותי בין שחקנים שמציפים את הגילד צ'אט או מציקים לשחקנים אחרים בוויספרים כדי שיתנו להם זהב, ובין לפתוח דיון מנומס בפורום של הגילדה, לבקש הלוואה, ואפילו להבטיח להחזיר את הכסף עם ריבית.

בקיצור, אני אתחבר עוד מעט ואשלח לך.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 16 ינואר 2013, 08:21 

גם בלי ערב שירה בציבור אי אפשר ממש לשמוע מה שקורה שם.

אני גבר קשיש אז אין לי המלצות רלוונטיות להיום. או מה שהילדים של היום אוהבים עם כל ההיפ הופ והבלינג בלינג שלהם :worth:

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 16 ינואר 2013, 14:12 

חתימה נאה רועי.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 17 ינואר 2013, 16:01 

שולחן אבירים נשמע סבבה, אני הולך להבריק את השיריון שלי...

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 ינואר 2013, 19:12 

אני מציע לך למצוא חברים חדשים.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מה אתם הייתם עושים?
פורסם: 24 ינואר 2013, 12:31 

תגיד Timor
שמעת פעם על סימני פיסוק? אתה יודע, הסימנים הקטנים האלו שמפרידים בין משפטים, או סוגרים אותם...
למשל: " , " - זהו הפסיק. מטרתו היא להפריד בין חלקי המשפט, וניתנת הזדמנות לנשימה לקורא הנחמד.
" . " - זהו הנקודה. מטרתו היא לסיים את המשפט, ולהכין את הקורא למשפט חדש.
" ? " - זהו סימן השאלה, מטרתו היא לסמן כי ישנה שאלה מסויימת.

זהו השיעור להיום.
מחר נלמד סימנים נוספים. עד אז אני מבקש ממך לחזור עליהם כמה וכמה פעמים, עד שהם יקלטו.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: 101 לייקים!
פורסם: 26 ינואר 2013, 23:46 

Im on fire baby! :party:

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 01 פברואר 2013, 11:59 

כמו תמיד, היה כיף לראות את הפרצופים המוכרים.
לעומת זאת, היה חרא לראות את הלא מוכרים, כמו גיל. סתם אחי ;)

אני חושב שהייתה אחלה היענות מצד האנשים.
כל הכבוד על הארגון, מתנצל שנאלצתי לצאת מוקדם.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: חדש ישן
פורסם: 03 פברואר 2013, 20:59 

רלוקים זה חלוקים ריריים.
ניתן להשיג אותם ממובים נדירים בצפון פנדרייה.
או שלא

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 פברואר 2013, 15:37 

יופי של עבודה רועי.

אולי זה יחסוך כמה פוסטים של ״איך אני מתחיל לדהור על סוסיח...״ וכדומה...

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 08 פברואר 2013, 21:32 

סיפור אמיתי...

במקור אני ג׳ינג׳י...

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: שאלה בנושא leveling
פורסם: 14 פברואר 2013, 18:33 

מאיפה אנשים מגיעים עם השאלות האלו...
מעניין אם גם בפורומים של מכוני כושר מישהו כותב שאלה בסגנון:
"שלום, הייתי מעוניין להיות חטוב מאוד ולהרים משקולות במשקל כבד אבל אין לי זמן להתאמן יום יום. האם יש לכם תוכנית שיכולה לתת למישהו אחר להרים בשבילי כל יום כך שבסופי שבוע שאני אגיע אני אוכל להדוף 150 קילו בסבבה שלי?"
עמוד 1 מתוך 3 [ החיפוש הניב 72 תוצאות ]


כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


עבור ל: