Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 אוקטובר 2017, 21:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 17 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 ספטמבר 2012, 01:53 

אופציה חדשה באתר הגמדיה

היי חברים,
אני מניח שרובכם ראה בזמן האחרון שלא ניתן לעלות תמונות דרך up2me.
אז ככה up2me הפסיקו לעבוד ולכן לא היה ניתן לעלות דרכם תמונות לאתר.
בעקבות זה פתחנו לכם את האפשרות לעלות תמונות ישירות מגוף ההודעה.
אז איך זה עובד?

כאשר אתם פותחים דיון חדש או תגובה חדשה תהיה לכם עוד אפשרות בתחתית ההודעה בשם
"צרף קובץ", אתם בוחרים קובץ מהמחשב ולאחר מכן לוחצים על האפשרות צרף קובץ.
נפתח חלון חדש שטוען את הקובץ. לאחר סגירת החלון החדש תהיה לכם אפשרות מתחת לסמיילים "הכנס שורה", לוחצים על זה ואתם תראו כבר את התמונה בגוף ההודעה.
1.jpg

תהנו ובהצלחה :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 03:52 

נכון שאלו הודעות מיותרות, אבל אין מה לעשות יש אנשים שלא בודקים לפני שהם מעלים פוסט חדש. אז בגלל זה אני לא ינעל להם את הנושא אני רק יפנה אותם למקום הנכון בפורום. זה לא סוג הפורומים שנותן אזהרות ובאנים בגלל שהוא כתב כבר הודעה שיש עלייה מדריך.
נ.ב לגבי הספאם אני יכול להגיד אותו הדבר על כל ההודעות האחרונות שלך, שרשמת זה ספאם אתם צריכים לנעול או כמו התגובה הזו שצחקת על המשתמש שלא רשם גילדה בצורה נכונה.
אנחנו משתדלים להביא לפורום אוירה חיובית כמה שרק אפשר.

המשך גלישה נעימה.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: פנדה,אריה,נמר ודרקון
פורסם: 10 אוקטובר 2012, 19:39 

משמעות הסמלים בפנדריה

אתם עוברים ליד רוב הסמלים האלו כל דיליי קוויסט, אתם רואים אותם כמעט בכל פנדריה. אבל רובכם לא יודעים את המשמעות שלהם.
חשבתי שיהיה מעניין והרבה יותר נחמד עם תבינו את המשמעות של הסמלים שאתם רואים כל יום בפנדירה.
אז ככה בליזארד עשו עבודה מצוינת בלימוד המורשת הסינית והכניסו המון דברים מהתרבות הסינית למשחק.
אני ירשום לכם פה את המשמעות של רוב הדברים שאנו רואים יום יום.

1.פנדה:

כמובן שנתחיל עם הפנדה שקיבלנו כולנו בהרחבה.
פנדה ענק, הוא שמו של מין יונק יחיד בסוגו, המסווג כיום במשפחת הדוביים המצוי במרכז סין. הפנדה הענק חי באזורים הרריים, כמו סצ'ואן וטיבט. לקראת סוף המאה ה-20 הפך הפנדה להיות "סמל לאומי" עבור סין ודמותו מופיעה על מטבעות זהב סיניים. בסינית נקרא הפנדה 熊猫, משמעות השם הסיני היא "דוב-חתול". הכינוי המקובל במערב נגזר משמו של יונק אחר, פנדה אדום, בעבר נהגו לכנותו דוב מנומר.
(קרדיט לויקפדיה)
mists_of_pandaria_high_res_pic_1.jpg

2.האריה

את האריה בליזארד סיפקו לנו בכל מני דרכים, מי שרכש את גירסת האספנים או הדלוקס קיבל איתו מאונט של מין אריה מעופף וחיית מחמד של אריה קטן. חוץ מהמאונט יש הרבה פסלים של אריות בפנדריה. המשמעות של האריה בתרבות הסינית.
בזמן שתטיילו בפנדריה תתקלו לא אחת בפסלי אריות מסותתים, הניצבים כשומרים בפתחי בנינים. אריות אלו, לעולם יהיו זכר ונקבה ועל פי הפאנג שוואי, הנקבה ממוקמת תמיד בצד ימין (בהתבוננות מתוך המבנה). על פי הבודהיזם אריות אלו הנם השומרים על ה-דהרמה הלא היא ה"דרך הנכונה". שמם בסינית קרוי שישי shishi והם מוצבים באופן מסורתי מול ארמונות קיסרים, מבני ציבור וממשל, קברים ובתים של פקידי ממשל עשירים.
האריות מוצגים תמיד בזוגות, ביטוי של יין ויאנג , יין המייצג נקבה והיאנג את הזכרים. לדמות הזכר יש תחת הכף הימנית הקדמית כדור רקום בשם "קיו" המגולף בדגם גיאומטרי הידוע בשם "פרח החיים". כדור זה מסמל את העולם הנשי או כדור המזל (תלוי באסכולה). פסל הנקבה זהה בעיקרו, אך תחת כפה השמאלית הסמוכה לזכר, יש גור אריות המסמל את מעגל החיים. תפקיד הנקבה להגן על פנים הבניין ועל הנמצאים בו. תפקיד הזכר הנו שמירה על המבנה מבחוץ.
(קרדיט לtrendline3d.com)
QuilinFlyingMount3.jpg
I9IJLNDU1KP51343665144035.jpg

3.הנמר

את הנמר אנחנו גם מקבלים בתור מאונט אחרי שמסיימים את כל הריפוטשן עם שאדו פאן.
הנמר הוא נושא מאד פופולארי בתרבות ובאמנות העממית בסין. ניתן להיתקל בדמויות רבות של נמרים כמעט בכל הקשת הפולקלוריסטית, החל בגזירות ניר דרך עבודות ריקמה , פיסול וכיור.
סינים בני האן כמו גם שבטים אחרים שחיו באזור כולל השבט ממנו בא הקיסר הצהוב, סגדו לנמר כדמות שמימית, לעומת השבטים המזרחיים שהעדיפו את הדרקון. קימות עדויות מהתרבות העתיקה לגבי חיות נוספות ששמשו כטוטמים אולם אלו נעלמו עם הזמן מחמת השתלטותם של השבטים החזקים יותר שסגדו לנמר ולדרקון.
בסין יש לא מעט סיפורים על נמרים שהצילו חיי אדם. אחד הסיפורים בממלכה העתיקה צ'ו, עוסק בילד לא חוקי שאמו נטשה אותו בשדה מחמת הבושה וכבוד המשפחה. נקבת נמר שמצאה את הילד, הניקה אותו משדיה וברבות הימים גדל הילד להיות השליט (הגרסה הסינית של רומוס ורמולוס). כמו כן קיימת אגדה שקונפוציוס עצמו, נזנח על ידי הוריו על הר, מאחר והיה מאד מכוער. גם כאן בא נמר האכיל אותו וטיפל בו עד שבגר. הנמר משמש כמושא לכבוד והערצה לא רק על ידי בני האן (כ 90% מהאוכלוסיה הסינית) אלא גם על ידי מספר שבטים נוספים שאינם משבט זה. שבטים אלו נוהגים לערוך פסטיבלים שנתים לכבודו של הנמר.
(קרדיט לtrendline3d.com)
ridingTiger.jpg

4.הדרקון

הדרקון שאותו אנחנו מקבלים גם בתור מאונט ורואים בכל מקום בפנדריה, הוא אולי הדמות עם הכי הרבה משמעות בעם הסיני. בואו נבין למה הוא כ"כ חשוב לעם הסיני.
הדרקון משמש עד עצם היום הזה כסמל ללכידות האומה הסינית של בני האן המהווים כ 90% מהאוכלוסיה, כמו גם של 55 השבטים הנוספים החיים בסין. תדמית הדרקון במיתולוגיה ובאמונה הסינית, איננה דומה כלל לזו שהקנתה לו התרבות המערבית. אצל עמי המערב, הדרקון הנו יצור מטיל אימה, יורק להבות אש ומסוגל להמית אדם במבטו בלבד. אבירים בשריון נלחמו בו וזכו לשירי הלל בניצחונם. מנגד במיתוס הסיני, הדרקון למרות חזותו המאיימת לכאורה, הוא יצור-על שמימי, מוסרי ובעל אחריות. שלא כמו הנמר שאומץ על ידי נוודים וציידים, אומץ הדרקון על ידי התיישבות חקלאית שהתפתחה כחלק מהאבולוציה האנושית. אוכלוסיה זו נאלצה להסתמך בעיקר על תנאי האקלים לצורך גידוליהם, ומאחר וכך הקנו לדרקון יכולות המצויות בתחום השליטה במזג האוויר, הורדת גשמים, סערות בימים וכדומה. כך בהדרגה הפך הדרקון לדומיננטי במלכות השמים והנמר בהיותו כפיף לדרקון הפך למלך ההרים. במאה השלישית לפנה"ס, בזמן הקיסר צ'ין שי הוואנג-די. הכריז הקיסר כי הוא ולא אחר בנו של הדרקון. הוא הטביע את המושג "מנדט השמיים" וטען כי המנדט בידיו ובזכותו הוא השליט. בהמשך שאר שושלות הקיסרים אימצו את הסימבול ואסרו על העם להשתמש בדמותו. שימוש בסמלי וצורות הדרקון שלא מטעם הקיסר הוכרז כפשע נגד הקיסר הגורר בעקבותיו גזר דין מוות. הדרקון הנו הסמל של העוצמה הקיסרית.
(קרדיט לtrendline3d.com)
serp.jpeg

אז זהו חברים אלו הסמלים העיקרים שאנחנו רואים כל יום חשבתי שזה יהיה מעניין לדעת מה המשמעות שלהם. אם אתם רוצים להוסיף מידע על סמלים שאני לא רשמתי אני יותר מאשמח.
מקווה שנהנתם,
בן.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 ספטמבר 2012, 16:45 

זה יקרה בעתיד הקרוב חברים לא לדאוג

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Arms Warrior PvP
פורסם: 22 אוקטובר 2012, 00:54 

תודה על המדריך :)
לגבי מה שאושרי רשם אני מסכים ולא מסכים אני כן מאמין שיכלת להביא קצת טיפים אבל להבדיל pvp מ pve ב pvp אין רוטציות זה יותר עובד לפי המצב העכשוי ולכן זה נורא קשה לפרט על זה יותר מדי. המדריך נותן את הבסיס אם מישהו רוצה לשחק pvp הוא כבר צריך לצבור ניסיון, נורא קשה לפרט מה עושים מול קלאסים שונים כי אין פה רוטציות זה הכל משתנה מול השחקן שאתה משחק נגדו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 אוקטובר 2012, 02:25 

התארגנות מחדש לRBG

היי חברים,
עבר כבר חודש וחצי מאז שחרורה של mists of pandaria, ואני מאמין שרובכם כבר הצטיידו לתחומי עניין שמעניינים אותם יותר.
אבל בזמן האחרון אני מרגיש משהו שלא הרגשתי אף פעם בגילדה, הPVP נעלם כמעט סופית!
אני לא רואה שחקנים שעושים PVP חוץ ממני ועוד שניים שלושה בגילדה. וזה נורא מפריע לי!

ולכן אני רוצה לארגן ריצות RBG! להחזיר את האקשן והאדרנלין לגילדה!
נכון לעכשיו אחרי שהשגתם רובכם את הציוד PVE שלכם אני מאמין שלרובכם יש את הזמן להצטייד על ציוד PVP בהונור, ולי אין בעיה לעשות עם כל אחד ואחד ממכם קאפ ארנות שבועי!

עוד משהו חשוב אחרי שתוקם קבוצה שתרוץ באופן קבוע ותשיג שלושה ניצחונות באופן רצוף אנחנו ( באישור שלומי כמובן) נצ'פר את השחקנים שתרמו לזה.
אבל לפני שמדברים על פרסים והפתעות אנחנו צריכים להקים קודם קבוצה! ואנחנו צריכים להתגבש בתור קבוצה!

נכון לעכשיו אני צריך את כל סוגי הקלאסים בשביל הריצות האלו. חובה לפחות שלושה הילרים.
אז יאלה חברים אני סומך עלייכם שתכנסו לעניינים ולגבי כל דבר שאתם צריכים אני נמצא פה! גם בשביל להיכנס אתכם לBG עשרים וארבע שעות ביממה !

מקווה שתרשמו בהמונכם,
בן

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: התארגנות מחדש לRBG
פורסם: 25 אוקטובר 2012, 10:23 

עדכון: אני וzana החלטנו לנסות לפתוח איונט למחר, אני לא מאמין שנהיה קבוצה מלאה מהגילדה אבל מקסימום נשלים את עצמנו מפאג או דרך open raid.
בקיצור חברים אתם מוזמנים להירשם למחר ב14:00 :)
זה יותר בשביל שתראו את הרמה שם ולהכניס אוירה קצת לגילדה :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 אוקטובר 2012, 13:00 

Attachment:
destro.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 אוקטובר 2012, 13:07 

זה סרטון נחמד של וורלוק שמנסים לעשות לו גנקינג.
phpBB [video]

אהבתי את השורה האחרונה שלו בסרטון חחחחח :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 נובמבר 2012, 18:00 

אתם חלשים גשם גורם לי להיות מאושר!
ברקים רעמים זה אני :) וורלוק או לא?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: !!PVP Every Week
פורסם: 29 נובמבר 2012, 01:11 

!!PVP Every Week

היי חברים,
נושא הPVP תמיד היה חשוב לנו בגילדה ומאז צאת ההרחבה הוא קצת נזנח.
המטרה שלי היא כזו להחזיר את הכייף והרצינות שבPVP לגילדה!
מה זה אומר?
יותר BGS יותר משחקי ARENA ואפילו יהיו כמה תחרויות PVP!
איך אני מתכנן לעשות את זה?
כצעד ראשון כל יום שישי משעה 14:30 ועד האחרון המעוניינים, אני מתכוון להריץ BGS עם כל חברי הגילדה שירשמו לאיונט שאני אפתח מבעוד מועד. כמו כן אנחנו נעבור על טקטיקות לכל BG בזמן שנשחק אותו. זה יבנה לנו רקע וניסיון לקבוצת RBG שתרוץ מהעונה הבאה!
כמו כן אני מוכן לעזור לכל חבר גילדה ולא משנה מה הרמה שלו להשיג את הקאפ השבועי בArena!
לגבי התחרויות PVP אני מאמין שזה יקרה בעתיד הלא רחוק, אבל קודם כל אני רוצה לראות רצינות הגעה לBGS כל שבוע.
אז מה צריך בשביל להשתתף??
אז ככה אין צורך בניסיון קודם אנחנו נבנה הכל מאפס ונשיג לכולם את הניסיון ביחד! צריך הרבה מצב רוח טוב ורצון להשתפר!
זה מספיק בשביל שכולם ייהנו כל שבוע!
מקווה לראות התעניינות רבה,
בן

הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 יולי 2013, 18:42 

היי חברים,
הפרסום הבא לא ממש קשור לWOW ייותר קשור לכל עולם הגיימינג לכן החלטתי לפרסם את זה פה.

photo-main.jpg

תדמיינו לכם שיש לכם את האפשרות להיות חלק מהמשחק האהוב עלייכם, לרוץ, לקפוץ, להילחם ולהסתובב בו בחופשיות מוחלטת.
את כל הדברים האלו תוכלו לעשות עם Virtuix Omni!

צפו בסרטון שמסביר איך הכל עובד:
http://www.youtube.com/watch?v=03VghV33JZs

כרגע המוצר עוד נמצא בשלבי פיתוח וגיוס תרומות, נכון לעכשיו קיימים שני דגמי אבטיפוס.
לעוד מידע וסרטונים אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של המוצר לחצו כאן

מה אתם חושבים על המוצר ואיך אתם חושבים שהוא ישפיע על כל עולם הגיימינג??
אישית אני חושב שזה מוצר אדיר שיהפוך את כל עולם הגיימינג למהנה הרבה יותר!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Blizzard Black Friday
פורסם: 02 דצמבר 2013, 09:24 

IUGLHB2TK7P01385160608257.jpg

היי חברים,
רק להיום ל ל2/12 עד שעה 11:59 בלילה, בליזארד בחגיגת מבצעים לכבוד ה2 לדצמבר!
למשל:

World of Warcraft (1-85) — 5Euro
World of Warcraft: Mists of Pandaria —10Euro
World of Warcraft: Mists of Pandaria Digital Deluxe Edition — 25Euro

ויש עוד:
StarCraft II: Wings of Liberty — 19.99Euro
StarCraft II: Heart of the Swarm — 20Euro
StarCraft II: Heart of the Swarm Digital Deluxe Edition — 35Euro

ולעוד מגוון מבצעים אתם מוזמנים להיכנס לחנות של בליזארד ולהתחדש במשחק :)
Blizzard Store

תהנו :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: PVP וקבוצת RBG
פורסם: 02 מרץ 2014, 20:36 

אז ככה חזרתי לגילד :)
אם תארגנו משהו רציני בחודש הקרוב אני יכול לעזור. כי בערך עוד חודש ככה אני נכנס למרטון rbg עם הקבוצה שלי.
הנסיון שלי בrbg בשלושת העונות האחרונות נע בין רייטינג של 2200 ל2800.
נכון לכתיבת פוסט זה ilvl 525.
אני מוכן לעזור כמה שיותר ולנסות במידת הצורך להביא חברים שיעזרו בדחיפת הרייטינג התחלתי.
שם במשחק:
Bennahon
בכל מקרה הרבה בהצלחה ומי שצריך עזרה בלהשיג גיר בארנה או bg אני פה.
המשך יום טוב לכולם :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 יולי 2014, 16:37 

אין כמו לחזור מעבודה ביום חמישי, לפתוח את המייל ולקבל את המייל הזה:
Attachment:
Heroes of the Storm.png

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש PvP
פורסם: 18 אוקטובר 2014, 12:18 

היי רועי, אני עזבתי את הגילד גם לפני שנה בערך בגלל שבאותה תקופה הגילד לא היה ממש בחיים והpvp לא היה קרוב להיות משהו.
אני יותר מאשר לחזור ולתרום לילד שאני באמת אראה שיש קבוצת pvp רצינית. אחרי הכל גיפלטע היא אחד הדברים שיותר אהבתי במשחק הזה.
יש לך אותי בr.id אז אני יותר מאשמח להיכנס ולתרום כמה שאני יכול.
בעבר ניסיתי כמה פעמים להרים קבוצה לrbg אבל ללא ההצלחה. אני אשמח לראות שאתה מצליח איפה שאני לא הצלחתי!
בהצלחה :)
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 17 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: