Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 פברואר 2018, 05:24

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


החיפוש הניב 15 תוצאות

מחבר הודעה

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 אוקטובר 2012, 03:56 

שלום כולם וברוכים הבאים למדריך החדש לשאדו פריסט שמותאם לWarlords of Draenor.
המון שינויים לקלאס כמו שרובכם שמתם לב, בעיקר מההרחבה הקודמת.
בעבר שאדו פריסטים היו קלאס מצויין בכל מה שקשור למולטידוטינג על שתי מטרות ומעלה אבל הנזק של מטרה אחת תמיד היה נמוך יותר מקלאסים אחרים.
הטאלנטים שלנו, למרות שהיו נפלאים לאורך ההרחבה MOP ולמרות שהיו רגעים בהם בחירה הייתה באמת דבר רלוונטי, בסופו של דבר נחו על כמה בחירות קטנות לאורך הדרך ובליזארד לא כל כך היו מרוצים מהעניין.
אז בליזארד החליטו לשנות את הקלאס שלנו ולתת לו מייקאובר מאוד משמעותי.
ההבדל העיקרי בין היום למה שהיה הוא שהטאלנטים של רמה 100 שלנו משנים את הצורת משחק שלנו לחלוטין.
אנחנו מדברים על 3 ספקים שונים בתוך שאדו שלכל אחד יש יתרונות וחסרונות ובעצם יש לנו עכשיו בחירה בתור פריסטים באיזה סטאטים נרצה להתמקד ואיזה סגנון משחק מתאים לנו יותר.

http://imageshack.us/a/img716/9505/priestc.jpg

בואו נתחיל לדבר על המאסטרי שלנו. בעבר המאסטרי שלנו נתן לנו סיכוי להכפיל את הנזק של הדוטים שלנו, כלומר, ככל שיש יותר מאסטרי יש יותר סיכוי שהדוטים שלנו יתנו שני טיקים במקום אחד.
זו נחלת העבר וכרגע עברנו למאסטרי שמגדיל באופן ישיר את הנזק שלנו על מטרה אחת. הקסמים mind blast , mind spike וגם
mind flay עושים יותר נזק ככל שיש לנו יותר מאסטרי. בנוסף כדי שמאסטרי יהיה טוב גם לקרבות עם הרבה מובים שלא נוח לעשות עליהם מולטידוט אז גם mind sear מקבל בונוס לנזק דרך מאסטרי.

בנוסף לזה שינו את הדרך בה דוטים עובדים לחלוטין וכדאי לשים על זה דגש ולהבין את זה כמה שיותר מהר.
דבר ראשון, אין יותר Breakpoints להייסט ודבר שני, אין יותר Snapshotting.
הסיבה לזה שאין יותר Breakpoints היא כי בלי Reforging, להגיע למדרגות הייסט יהיה סיוט ובליזארד זיהו את הבעיה בזמן. הסיבה לזה שאין יותר Snapshotting היא כי היכולת לעשות Snapshot כמו שצריך היא מה שהבדילה פריסטים מעולים מפריסטים גרועים. זה דרש הרבה יותר מדי סקיל ובליזארד החליטו לשנות את הskill gap. אין טעם להתווכח עם זה, אלא רק לזרום עם זה.
מה שקורה עכשיו זה שיש partial ticks שזה לא מעניין אותנו באמת, אנחנו לא מכוונים יותר למדרגות הייסט ולכן אני לא אסביר את העניין הזה בפירוט, אם יהיה עניין להסברים בתגובות אני אפתח את הנושא הזה.
דבר נוסף ששינו בדוטים זה שנתנו לכל הקלאסים את האופציה לחדש דוטים בצורה יותר נוחה.
בעבר, אם הייתם מחדשים דוט בכל זמן שהוא לא בטיק האחרון, זה היה איבוד DPS אלא אם יכלתם לעשות סוג של Snapshot. היום, אפשר לחדש כל DOT כשהוא מתחת ל30% וזה לא יהיה איבוד נזק בכלל.
כלומר, אם SWP מחזיק 18 שניות, אני יכול לחדש אותו כשנשארו לו פחות מ5.5 שניות (עיגלתי את המספר, בפועל זה 5.4 שניות) מבלי לאבד נזק. זה משמעותי כי זה נותן לנו אופציה לסיים קאסטים ולתכנן יותר טוב את הנזק שלנו לאורך קרבות ארוכים.

הכירו לנו סטאט חדש, Multistrike , הסטאט הזה נותן לנו סיכוי שכל התקפה שלנו תשגר עוד התקפה זהה שתעשה 33% נזק מהערך של ההתקפה המקורית. זה יכול לקרות עד פעמיים על אותה התקפה.
הכירו גם versatility אבל זה יותר סטאט של PVP ואני לא אדבר עליו פה. אני רק אגיד שהוא לא סטאט שמזיק בשום צורה, פשוט הוא גם לא נמצא גבוה בשום ספק שלנו אז אין טעם לדבר עליו לעומק. שוב, אם תהיה התעניינות נפתח אותו לדיון בתגובות.

אוקיי, אז בואו נדבר על הטאלנטים שלנו.

Tier 1 - defensive Cooldown

Desperate Prayer יחזיר לנו 22% מהחיים שלנו. cooldown של 2 דקות, צריך להפעיל אותו. מצויין בקרבות שאנחנו יודעים שמגיע נזק שאחריו אנחנו צריכים לרפא את עצמנו מהר.
Angelic Bulwark כשהתקפה מורידה אותנו מתחת ל30% מהחיים שלנו, נקבל מגן שווה ערך ל15% מהחיים שלנו למשך 20 שניות. זה קורה אוטומטי, לא דורש מאיתנו GCD ולא דורש מחשבה. קורה אחת ל90 שניות. מצויין לקרבות בהם יש נזק קבוע ואנחנו נדרשים לשים לב להמון דברים ככה שלהוריד מהראש את השימוש בDP יעזור לנו משמעותית.

Spectral Guise אופציה להכנס לסוג של Stealth להשאיר שיבוט מאחורנו שיחזיק 3 מכות, אחרי זה, הוא יעלם ויחשוף אותנו. הStealth ימשך 6 שניות או עד שהשיבוט שלנו יעלם כי הוא קיבל 3 מכות מכל דבר.
זה בלי ספק הטאלנט האהוב עליי מכמה סיבות.
1. הקולדאון שלו נמוך משמעותית מהשניים האחרים.
2. למרות שהוא לא מחזיר לנו חיים, הוא יוריד מאיתנו מטרה במידה ובוס או מפלצת החליטה להתמקד עלינו. למשל אם בוס מכוון עלינו יכולת ונשתמש בזה, הוא יפסיק להשתמש ביכולת לחלוטין. אותו דבר אם רודפת אחרינו איזה קרן או איזה משהו אחר.
3. במידה ואתם אוכלים wipe מאיזה בוס או חבורה של מובים, אפשר להשתמש בטאלנט הזה כדי להעלם ולהשאר בחיים.

Tier 2 - speed movemnt

Body and Soul כל פעם שנשתמש ב Power Word: Shield או ב Leap of Faith מהירות התנועה שלנו תגדל ב 60% למשך 4 שניות. מצויין לסיטואציות בהן אנחנו רוצים לזוז מהר לזמן קצר עם מינימום GCD.
Phantasm כל פעם שנשתמש ב Fade אז נאבד כל דיבאף שהאט אותנו ואי אפשר יהיה להאט את מהירות התזוזה שלנו ל5 שניות הבאות. נחמד מאוד לPVP, פחות פרקטי בPVE.

Angelic Feather יזמן נוצה לאיזור שלנו, מטרה ידידותית שתיגע בנוצה הזו תקבל בונוס של 60 אחוז למהירות שלה למשך 6 שניות. אפשר לזמן עד 3 נוצות במקביל ולוקח לכל נוצה 10 שניות להתחדש. זה מה שאני משתמש בו בצורה קבועה, המהירות תנועה המצטברת מגיעה ל60% למשך כ36 שניות. החסרון המשמעותי של הטאלנט הזה הוא העובדה שהוא דורש יחסית הרבה GCD בשביל להשתמש בו לאורך הרבה זמן. אבל מצד שני, מהירות תנועה כזו זה לא משהו שיש לכל קלאס.

Tier 3 DPS

Surge of Darkness יש ל Vampiric touch וגם ל Devouring plague סיכוי של 10% לתת לנו Mind spike בלי צורך לעשות Cast, שעושה 50% יותר נזק. אנחנו יכולים לצבור 3 סטאקים של הבאף הזה (עד 3 כאלו רצופים). טאלנט מעולה בקרבות שיש בהן כמה מטרות ודורשים הרבה תנועה. מומלץ לצבור סטאקים לפני השלב של התנועה, ככה אפשר להמשיך לעשות נזק גם בתנועה למשך מעט זמן. כל ה mind spikes שנשתמש בהם דרך הבאפ הזה לא ינקו את הדוטים שלנו מהמטרה.
mindbender מחליף את ה Shadowfiend שלנו, מחזק אותו ונותן לנו להשתמש בו פעם בדקה במקום פעם בשלוש דקות. מעולה בקרבות תנועה כבדים מאוד ואם יש שלבים בהם צריך Burst גדול לעיתים תכופות. עובד מצויין גם בקטע של נגעת נסעת, מזמנים אותו אחת לדקה והוא עושה נזק בלי שממש נצטרך לשלוט בו יותר מדי.

Insanity המועדף עליי כרגע רוב הזמן, מחליף את ה Mind flay שלנו בInsanity, עושה כפול נזק מ Mind flay . ההבדל המשמעותי בין מה שהוא עכשיו למה שהוא היה בMOP הוא שכל פעם שאנחנו מבזבזים Orbs אנחנו מקבלים על עצמנו את הבאף הזה שמחזיק עלינו כתלות בהייסט שלנו, ככל שיש לנו יותר הייסט, ככה הוא יחזיק פחות זמן! זה אומר שאם אנחנו צריכים להשתמש למשל ב Psychic Horror אנחנו עדיין נקבל Insanity ולא נאבד המון נזק. יכול להיות יעיל גם בPVP.

Tier 4 - CC

השינויים בטיר הזה מגוחכים והפכו אותו לטיר חצי מיותר לטעמי... אני לא רואה טעם לדבר עליו יותר מדי יותר אז אני רק אזכיר את הקסמים שבו.

Void Tendrils מחזיק עד 5 מטרות במקום. נשבר כשעושים לזה נזק. היה פעם טאלנט נפלא, היום הוא דיי פח.
Psychic Scream מכניס עד 5 מטרות לfear. היה פעם Baseline בשביל פריסטים, היום זה טאלנט עם CD של 45 שניות במקום מה שהיה פעם 30... בעבר זה היה CD ארוך, בליזארד החליטו שצריך יותר CD כי פריסטים זה לא קלאס שצריך CC מסתבר, אנחנו לא רוצים שהם יהיו שימושיים בתכנים בהם אשכרה צריך לעשות CC. (כן, זה מרגיז אותי)
Dominate Mind שולט ביצור שאתם בוחרים. נחמד לסיטואציות בהן יש איזה MOB עם יכולת ממש חזקה שאתם יכולים לקחת. דיי חסר תועלת ברוב הסיטואציות כי זה מחייב אתכם לעמוד במקום ולעשות channeling מה שאומר שאם נופל עליכם איזה אש או כל דבר כזה, אתם חייבים לבטל את הקסם הזה ולזוז. בנוסף לזה אתם לא יכולים לעשות שום דבר אחר בזמן הCC הזה ככה שזה עובד CC כפול. גם עליכם וגם על המוב. טאלנט פח כבר מMOP.

Tier 5 DPS Bonus

power infusion נותן לנו בונוס של 25% להייסט למשך 20 שניות. מצויין לסיטואציות שאנחנו צריכים ברסט מהיר בזמנים קבועים. היום הוא לא טאלנט נפלא כמו בעבר, אבל הוא עדיין לא נורא ואיום.
Shadowy Insight ל SW:P ול Mind spike יש סיכוי לרסט את הקולדאון של Mind blast ולהפוך אותו לInstant. טאלנט נחמד מאוד בסיטואציות מסויימות, פחות שימושי כרגע בPVE אבל מעולה לPVP. אם רוצים להשתמש בו בPVE מומלץ לפחות כמה מטרות (2 ומעלה) אחרת הוא לא שווה את זה.

Twist of Fate כשעושים נזק למטרה מתחת ל35% אנחנו מקבלים בונוס של 15% לנזק.
נכון להיום זה הטאלנט שאנחנו צריכים לקחת לPVE כמעט בכל סיטואציה. אם יש הרבה מובים זה נכון ש Shadowy Insight יהיה נחמד, אבל הרבה מובים מתים מהר בדרך כלל וזה אומר שאפשר להחזיק את הבאף של TOF יותר זמן. זה בונוס ענק לנזק ואני ממליץ.

tier 6 AoE bonus -

הטיר הזה עבר שינוי גם כן, בעבר הוא היה מדהים בגלל שהקסמים האלו היו מרפאים ועושים נזק במקביל, כך שלמשל אם יש לכם 3 פריסטים בקבוצה והם כולם משתמשים בHalo בזמן, אתם יכולים הייתם להרים את כל הרייד כמעט ל100%. היום הקסמים האלו עושים רק נזק כשאתם בספק של שאדו. ולכן הם איבדו קצת מהערך המוסף שלהם לדעתי. עוד פגיעה בקלאס שלנו.

Cascade משגר שפריץ צללים על מטרה. השפריץ יתחלק ל2 כשהוא יפגע בה וה2 שפריצונים ילכו למטרות רחוקות יותר, וגם הן יתחלקו וכן הלאה. מתחלק 4 פעמים. קסם מעולה בסיטואציות בהן יש הרבה מובים שנמצאים במקומות מרוחקים אחד מהשני. קסם על הפנים אם זה לא המצב.
Divine Star שולח כדור צללים קדימה שעושה נזק בהלוך ואז בחזור. הוא מגיע עד 24 יארד . מצויין לסיטואציות בהן אנחנו חייבים להיות בסטאק על הבוס או בקרבות עם הרבה תנועה.
Halo גל של צללים שיוצא מאיתנו ומגיע עד 30 יארד. עושה נזק שמתגבר ככל שהמטרה רחוקה יותר כשהמקסימום מגיע מ25 יארד עד 30.
זה קסם מדהים שעושה המון נזק, אבל הCD שלו ארוך, הטווח שלו ארוך מאוד והוא עלול למשוך המון מפלצות מיותרות אם לא משתמשים בו נכון. חובה להשתמש באדאון Halo pro איתו או בrange check שיש בWeak auras כדי לנצל אותו כמו שצריך.

Tier 7 - Game Changers

- הטיר הזה בעצם מחליט על סגנון המשחק שלכם בתור שאדו פריסט, כל טאלנט פה ישפיע על הבחירות של הגליפים שלכם, האינצ'נטים, האבנים והציוד שלכם. לכל טאלנט יש סגנון משחק שונה וצריך לבחור בקפידה. בנוסף כדאי לדעת איזה מהם רלוונטיים כרגע ואיזה לא.

Clarity of Power הטאלנט הזה עושה שMind spike, Shadow word: Death וגם Mind Sear יעשו 40% יותר נזק למטרות שאין עליהן SWP או VT. בנוסף הוא מוריד את הCD של Mind blast ב3 שניות.
הטאלנט הזה הופך את הסגנון משחק שלנו להיות דומה לזה של Arcane Mage הרבה יותר מאשר Affliction warlock. הספק הזה מאוד חזק בקרבות בהם יש לנו רק מטרה אחת והדבר היחיד שדרוש לדעת בו זה איך לעשות Dot Weaving נכון. מומלץ מאוד לפריסטים מתחילים שלא שולטים עדיין טוב בMultidot tracking.
הטאלנטים שאנחנו נבחר עם בנייה של COP הם:
Insanity ו Twist of Fate ב90% מהזמן. לעיתים רחוקות מאוד יהיה שווה להחליף לPower Infusion.

Void Entropy מוסיף לנו דוט חדש שעולה 3 אורבים, הוא יעשה נזק למשך דקה כל 3 שניות. כל פעם שנשתמש בDevouring plague על מטרה שיש עליה Void Entropy זה ירענן את הדוט המקורי ל60 שניות.
על הנייר הטאלנט הזה מדהים, עוד דוט, מחזיק הרבה זמן, לא דורש יותר מדי, הרבה נזק. בפועל, הוא לא שווה כרגע יותר מדי והסבירות הגבוהה היא שהוא יקבל באף משמעותי בפאץ' הבא בדיוק כמו שInsanity קיבל בזמנו.

Auspicious Spirits כל פעם שאחד מהShadowy Appirations שלנו יגע במטרה, אנחנו נקבל shadow orb.
נכון להיום זה הטאלנט החזק ביותר של פריסטים ברמת ציוד גבוהה. זה ספק שבנוי על קריט מאוד גבוה ומתגמל במיוחד בקרבות בהם יש הרבה מטרות.
הוא הכי מזכיר את הסגנון משחק הישן של פריסטים לפני WOD, אבל צריך איתו crit בשביל שיהיה אפקטיבי. אחרת הוא פשוט לא יעיל כל כך.

Stat weights.
אני אתמקד מרגע זה רק בבניות של AS או COP כי הם קובעים את מה שאנחנו צריכים בעצם.
COP:
Intellect> Haste >Multistrike >Crit >Mastery >Versatility.
שימו לב!
באתרים כמו Noxxic יהיה כתוב שMastery נמצא גבוה מעל. זה לא נכון. הסימולציות לא משקרות. Haste הוא הפקטור הכי רציני שלנו כי הוא מחליט בדיוק כמה Mind spikes אנחנו מצליחים לדחוף בין Mind blast אחד לשני ועם Haste גבוה אנחנו יכולים להכניס יותר טיקים של insanity.
בנוסף ככל שהרמת ציוד שלכם תעלה, ככה הערך של מאסטרי ירד. מאוד חשוב לא ליפול למלכודת הזו ולעשות Stack למאסטרי.
אנחנו נרצה לשים איפה שאנחנו יכולים Haste.
גם באינצ'נטים שלנו, גם באוכל שאנחנו לוקחים לריידים.
וכמובן בכל חור של אבנים שיהיה לנו בציוד אנחנו נדחוף Greater Haste Taladite
הדבר היחיד שאנחנו לא ניקח כרגע בהייסט זה האינצ'נט לנשק שבמקרה הזה אנחנו נעדיף
Mark of the Thunderlord

AS:
Intellect> Crit >Haste >Multistrike >Versatility > Mastery.
לא מפתיע במיוחד, כבר אמרנו שקריט ישחק פה משקל רציני.
אנחנו ניקח אינצ'נטים של קריט, אוכל של קריט, נשים על כל הציוד שלנו אבנים מהסוג הזה: greater critical strike taladite
בקשר לאינצ'נט על הנשק אנחנו כמובן ניקח את Mark of the Thunderlord


רוטציות:
שני הספקים עובדים על פי רשימה של עדיפויות

COP:
מטרה אחת מעל 20%
אם יש לנו 4 אורבים אנחנו נשתמש ב MB ונתחיל סדרה של Dot Weaving עד שנגיע ל0 Orbs.
אם יש לנו פחות מ3 אורבים:אנחנו נשתמש ב MB כל פעם שהוא יוצא מCD וב MiS כל עוד MB נמצא בCD.
אם יש לנו 3 אורבים: נשתמש ב MB , אז נשתמש ב MiS פעם אחת בלבד, ונתחיל Dot Weaving, אבל לפני שנשתמש ב DP אנחנו נכניס עוד MB אחד כדי להגיע ל5 אורבים.

מטרה אחת מתחת ל20%:
לדחוף SW:D מתי שרק אפשר ולהמשיך ברוטציה ממקודם.

אם יש בין 2-3 מטרות:
שמים SWP ו VT על שתי המטרות, משאירים את המטרה הראשית נקייה ומשתמשים ברוטציה של מטרה 1 שרשומה למעלה.

אם יש 4 מטרות ומעלה:
להשתמש ב MB על CD, כל פעם שמגיעים ל3 אורבים להשתמש ב DP , ולהשתמש ב Mind sear .

חשוב!!! :
מה זה Dot Weaving או Shadow Weaving
זה בעצם לשים על המטרה SWP , VT , DP ולהשתמש ב Insanity y. להשתמש ב MB בכל CD אפשרי.
אם אנחנו שמים על מטרה SWP + VT כשיש לנו 4 orbs ומשתמשים אז ב MB ואז שמים DP ועושים Insanity , הבאף של Insanity יגמר בדיוק כש Mind blast יצא מCD, אנחנו משתמשים בו שוב, שמים שוב DP על המטרה, ושוב יש לנו 2 Insanity . ברגע שנסיים עם זה, SWP וגם VT נופלים מהמטרה ו Mind spike יעשה למטרה יותר נזק שוב.
dot weaving זה משהו שצריך להתאמן עליו עד שהוא הופך למן משהו שעושים מתוך שינה. זה יגדיל את הנזק שלכם משמעותית אם תוכלו לעשות את זה כמו שצריך. ההבדלים היום בין פריסטים טובים למעולים זה בDot weaving בספק הזה....

AS:
על מטרה אחת:
שמרו SWP ו VT על המטרה כל הזמן.
אם יש לכם 3 אורבים תשתמשו ב DP .
אם אתם יכולים להשתמש ב SW:D תשתמשו בו.
אם אתם יכולים להשתמש ב Mind Blast תשתמשו בו.
אם אין לכם MB מוכן, יש דוטים על המטרה, היא מעל 20% או SW:D בקולדאון, תשתמשו ב Mind flay .
הרעיון בספק הזה הוא לבזבז כמה שיותר אורבים וכל הזמן להיות מתחת ל3 כי אתם פחות שולטים בקצב שהם מגיעים.
לצורך העניין, עם מספיק קריט, אפשר להגיע למצב ש DP נמצא על המטרה רוב הקרב.

בין 2-3 מטרות
תשמרו VT רק על מטרה אחת היא המטרה הראשית שלכם. על השאר זרקו פשוט SWP .
על המטרה הראשית להשתמש ברוטציה של מטרה אחת.


4 מטרות ומעלה:
זרקו SWP על עד 4 מטרות.
כל פעם שיש לכם 3 אורבים לזרוק DP .
אם אין לכם אורבים, לעשות Mind sear .


בשני הספקים:

Shadowfiend כשיש לכם Proc של Intellect.
Halo on cooldown.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 נובמבר 2012, 07:46 

להמון קלאסים במשחק יש יכולות שכשהם תוקפים מטרה הם משאירים איזה סוג של DEBUFF בין אם זה מוריד נזק או עושה נזק ויש המון דברים שונים ומשונים זה משתנה מקלאס לקלאס. הילרים יכולים להסיר את זה אבל יש כאלו שאסור . תקרא את השרשור לעומק ותבין.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 נובמבר 2012, 00:27 

אני מציע לקרוא קבוצה מספר 2 רק מתוך פירגון לפרוגרס של עידן.

וברצינות אני אשמח לאיזה כיוון. ישראלי? לועזי? באיזה נושא? כי ה"נמרים" זה כמו קבוצת בית ספר או משהו כזה.

 הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

 הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מי יותר יפה?
פורסם: 25 יולי 2013, 23:01 

תמונה


אבל.....


תמונה

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 נובמבר 2013, 18:04 

Bigsteak כתב:
קיבלתי, יש הרבה אנשים או שבדרך כלל זה איזה 5-6 ? כמה מחוברים בערבים ? לא בררן יותר מידיי אבל בכל זאת

פתח דמות רמה 1 ותתרשם ממקור ראשון...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: חדש פה :)
פורסם: 12 ספטמבר 2014, 14:03 

חשוב שאציין מספר דברים שכנראה שחלקכם לא הבנתם, וכמובן להביא עדכון על המתרחש, כי עוד לא פנינו לאף אחד בנושא בצורה רשמית, אבל בימים הקרובים נעדכן את מנהלי האתר ואת שחקני wow על מה שהולך לקרות, אתמול הייתה ישיבה מסכמת בנושא אז אני חושב שעכשיו זה זמן טוב:

1. בימים אלה ממש מתקיימים מגעים לאחד את קיפוזיס שבkazzak ואת גפילטע שבthe maelstrom, (קיימים גם עוד כיסים של ישראלים בשרתים אחרים שייתכן ויצטרפו) כרגע סיכמנו על רוב הדברים וכמעט כל השחקנים בעד העניין, ב3 שבועות הקרובים יחולו כמה שינויים, יקום פורום לגילדה באתר בניהולו של מר ביטון (הידוע גם כנבי) ,יהיה TS, הכל.
2. אז בפועל, מסתבר בעצם שalonzo מקזאק ואחרים מגפילטע מגייסים בעצם לאותה הגילדה, אין פה שום גניבה (ואף אחד לא עלוב :D )

3. את הסיבה למהלך לא צריך לציין, כי היא מובנת מאליה, מצב כוח האדם ב2 הגילדות הוא בכי רע, הקמת גילדה חדשה לא תביא מספיק שחקנים, ופיצול נוסף רק יוביל לאותו מקום, אז חלקנו החלטנו לשים את האגו הישראלי ואת וויכוחי העבר בצד, להתאחד ולאחד הנהגות, לבצע חלוקת תפקידים ברורה, (כולל אנשים שתפקידם יהיה לגייס בפורום הזה ואף לפרסם במקומות אחרים), היתה לנו את ההבנה ששחקנים חדשים וחוזרים יתחילו להגיע ולחפש את הקהילה הישראלית (מה שהתחיל כבר עכשיו לפי הדיון הזה), ועל כן אנחנו רוצים לתת להם פלטפורמה חמה ומקבלת שגם תעבוד כמו שעון, ועם האנשים מ2 הגילדות אנחנו נוכל לעשות זאת.

4. metalhorn, אשוב ואציין, הדעה שלך ושכמותך לא מעניינת אותי ולא רלוונטית פה לאף אחד באתר הזה, שים לב שכל תגובותיך האחרונות (אשמח גם לקשר למי שמעוניין) היו והתבססו על השמצה של אנשים אחרים, הספדת הקהילה הישראלית, והספדת המשחק wow בכללי, ולפעמים נראה שכאילו אתה אורב באתר לשחקנים חדשים שמגיבים ודואג לציין בפניהם כמה לא הולך פה כלום, ולכן אבקש ממך להפסיק, כמו שאמרתי ואגיד שוב, האתר הזה הוא אתר של קהילת WoW, ואם אתה רואה נסיונות של אנשים כמונו לנסות ולהחיות את הקהילה, גם אם אתה חושב שזה לא יילך, נא שמור את דעותיך לעצמך, ובבקשה אל תגיב לשחקנים חדשים שמראים התעניינות ותציע להם לשחק במקום אחר או במשחקים אחרים.
אם אתה מנסה להבריח שחקנים חדשים כי אתה נהנה שכרגע השרת של גפילטע משמש לך ולחבריך כמקום בו אתם יכולים לשחק LoL, אז שיהיה לך לבריאות, אתה יכול לשמור את השרת הזה, רק אל תנסה לשים לנו רגל בכל הזדמנות שאתה רק רואה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: מפגש השקה ל WOD.
פורסם: 27 ספטמבר 2014, 16:17 

נראה לי שכולם הניחו שמפגש ההשקה יהיה בערב שלפני ההשקה עצמה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 אוקטובר 2014, 13:26 

עברתי על כל מה שכתבת ועל הסרטון.
1. הייתי ממליץ לך לעבור על המדריך הכתוב ולתקן את השגיאות כתיב.
2. Shadowburn לא דרש מאנה מאז שיצאו Burning embers. הוא עלה Burning ember ואם היית הורג מטרה איתו היית מקבל עוד ember. השינוי למאנה היה שהוא לא מחזיר יותר מאנה כשמשתמשים בו.
3. שינו את Healthstones
4. שינו demon gateways
5. היו עוד מספר דברים שדורשים תיקונים. ממליץ לעבור על השינויים ביותר תשומת לב.


ודבר אחרון, אפשר להכניס סרטוני יוטיוב ישירות להודעות פה. הנה עזרתי לך הפעם :)

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 אוקטובר 2014, 20:50 

שלום לכולם,

היום נערכה התחרות השבועית החמישית במספר בגילדה, אנשים שלחו את הילדים הקטנים לפנימיות, הטיסות בשמי הארץ הופסקו, כלבים ייללו ברחובות וחתולים קפצו על פחים לוהטים כי זה ה זמן ל..... WAR GAMES!

8 מתמודדים אמיצים חולקו ל-4 קבוצות אשר התמודדו ביניהן בקרב ארינה 2V2.
הקרבות התנהלו במתכונת של הטוב מ-3, הקבוצה המנצחת התקדמה לשלב הגמר והקבוצה המפסידה נשרה לקרב על מקומות 3-4.

חצי גמר ראשון - לחצי הגמר הראשון הוגרלו דורון ( disc priest ) ומירו ( feral druid ) מול יוסי ( death knight ) ויובל ( warrior ).
בקרב הראשון יוסי הפתיע את דורון ומירו ושלח תפיסה מרחוק לדורון לפני שזה הספיק להגיב ובשתי מכות + בלייד סטורם של יובל מחקו את דורון, הבא בתור למות היה מירו וזה 1-0 מהיר ליוסי ויובל.
בקרב השני ביצעו דורון ומירו התאמות ודורון ניצל את העמודים המפוזרים בארינה כדי להתחמק מהתפיסה של יוסי, בשלב זה יוסי ויובל התמקדו במירו ועשו טעות גורלית שאפשרה לדורון לרפא את מירו בזמן שזה עשה נזק עצום בשילוב עם לחשים אופנסיביים של דורון והתוצאה היא 1-1.
בקרב השלישי והמכריע, שוב בחרו יוסי ויובל להתמקד בדורון ובפריסט שלו, דורון ומירו מצד שני סימנו את יובל כקורבן הראשון שמת די בקלות מנזק משולב ו-void tendrels שתקעו אותו במקום, יוסי נשאר 1 מול 2 ונתן קרב הירואי אך לא יכל לעמוד מול הנזק והריפוי המשולב של דורון ומירו אשר השיגו מהפך ועלו לגמר בתוצאה 2-1.

חצי גמר שני - לחצי הגמר השני הוגרלו רועי ( boomkin ) ויגל ( retri paladin ) מול איתן ( death knight ) ואדם ( mage/warlock ).
בקרב הראשון איתן נפל קורבן להתקפה משולבת כבדה שכללה stun והוא נפל שדוד לרגליהם של רועי ויגל, אדם שבחר לשחק תחילה עם ה-mage שלו נשאר בגפו ונתן את כל שהיה לו אך גם הוא נפל שדוד, 1-0 לרועי ויגל.
בקרב השני אדם החליף ל-warlock שלו אך ללא הועיל, שוב זו היתה התקפה מתוכננת היטב על איתן שהפעם הספיק לשרוד כמה שניות נוספות אך הוא שוב נישק את הרצפה, אדם שוב נשאר לבדו ולא יכל לעשות הרבה, 2-0 לרוי ויגל שעולים לגמר.

הקרב על המקום ה-3 - לקרב זה הגיעו שתי הקבוצות המפסידות, יוסי ויובל מול אדם ואיתן.
הקרב הראשון - אדם ואיתן פתחו ב-CC חזק על יוסי אשר נותר מוגבל למספר שניות בהן התמקדו בחברו לקבוצה יובל אך לא הצליחו להרוג אותו, כאשר יוסי יצא מה-CC הצליחו הוא ויובל לפרק את הישבן של איתן כיוון שהישבן של אדם נח לו בניחותא בתוך ice block, כאשר יצא אדם מה- ice block מיהר לכסות ישבנו ולברוח לכיוון היציאה לא לפני שהצליח לשחרר ice nova ולהרוג איתה את יובל אך יוסי במהלך מבריק שלח לעברו death grip ומשך אותו בחזרה אליו, אדם התעשת ושיחרר את כל היכולות הזמינות שלו בכדי למחוק את יוסי, 1-0 לאדם ואיתן.
בקרב השני ארע מאורע יוצא דופן בו איתן הצליח לשרוד לראשונה קרב ארנה ולא למות, הקרב התאפיין בכך שאדם כלא עצמו ב-ice block ואיתן ניצל זאת בכדי להכאיב ליוסי וליובל, 2-0 לאדם ואיתן שזכו במקום השלישי.

קרב הגמר!
לקרב הגמר עלו דורון ומירו מול רועי ויגל.
הקרב הראשון - רועי ויגל פצחו בטקטיקה של התמקדות בדורון בניסיון להרוג אותו כמה שיותר מהר אך בועות המגן והריפויים שלו הוכחו כקשים לפיצוח והם לא הצליחו להכאיב לו, בשלב זה מירו ניצל את היותו חופשי ופיצץ את רועי ויגל אשר שמו לכך לב והחלו לרפות את עצמם, בשלב זה התפתח מאבק שקול בו כל קבוצה מצליחה לרפא עצמה, הקרב נמשך מספר דקות בציפייה שה-cooldowns השונים ישובו ויהיו זמינים, בנקודה זו בחר מירו לפתוח את ה-cooldowns שלו על רועי שבחר להתמקד בריפוי ובעזרתו של דורון הצליח להרוג את רועי, יגל שנשאר לבדו פתח יכולות הגנתיות וריפויים לרוב אך בסופו של דבר גם הוא נפל לרגליהם של מירו ודורון, 1-0 בקרב הכי ארוך שידענו בתחרות.
בקרב השני המשיכו מירו ודורון להתמקד ברועי, cc רדף cc, ריפוי רדף ריפוי אך בסופו של דבר הנזק של מירו ודורון היה יותר מידי עבור רועי ויגל שנישקו את הרצפה פעם נוספת ובכך העניקו את תואר המנצחים בתחרות למירו ודורון בתוצאה המוחצת 2-0.

המנצחים זכו ב-1000 גולד מתנת הגילד בנק והסגנים זכו ב-500 גולד.

בשל הצלחתה של התחרות החלטנו לקיים WAR GAMES בכל יום שישי בשעות הצהריים ( 14:00 ), ההרשמה תהיה דרך יומן הגילדה במשחק, ככל שירשמו יותר אנשים כך נוכל לעשות תחרויות מגוונות כמו 5V5,3V3 וכדומה.

תודה לכל המשתתפים ונתראה בתחרויות הבאות :party:

ולסיום, :banana:

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: kyphosis מגייסת!
פורסם: 09 נובמבר 2014, 23:49 

הפורום של הגילדה Kyphosis נסגר בשל חוסר פעילות. אנו בהנהלת האתר מצרים על כך שהנהלת הגילדה בחרה שלא לעשות שימוש בפורום שנפתח להם. כמובן שאם דעתם תשתנה בעתיד, נשמח לפתוח מחדש את הפורום שלהם אצלנו באתר.

בהתאם לכך, הדיונים שהיו בפורום (כמו למשל הדיון הזה) הועברו לפורום "חיפוש גילדות".

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: kyphosis מגייסת!
פורסם: 10 נובמבר 2014, 20:32 

כדאי רק לדייק: הפורום של קייפוזיס עבר לשם כבר לפני שבועות, ימים בודדים לאחר שנפתח כאן פורום עבור הגילדה.
למעשה, הפורום כאן מעולם לא היה בשימוש ע"י חברי הגילדה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 נובמבר 2014, 23:24 

כל הכבוד למתמודדים
חייב לציין שרק לאור הבעיות הקשות של ההרחבה הזו מגיע להם בונוס :)

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 נובמבר 2014, 23:12 

שלום לכולם,

אני שמח לבשר כי לאחר קשיי לידה של ההרחבה הזו ועם כל הקושי והעצבים שהיו, 4 אנשים אמיצים היו הראשונים להגיע לרמה 100 ולזכות בפרסים כספיים בשווי כולל של 30000 גולד!!!

ואלו שמות הזוכים:

1. מקום ראשון - במקום הראשון זכה מירו הפנתר, הוא חיכה בשקט שאנשים אחרים יפלו מהרגליים לאחר שעות ארוכות ללא שינה ואז נכנס לפעולה ועקף את כולם בסיבוב, ברכות למירו על זכייתו בפרס של 15000 גולד!!!

2. מקום שני -במקום השני זכה איתן, לאחר שבילה 30 שעות ללא שינה והגיע קרוב קרוב למקום הראשון הוא נעתר לבקשתו של יובל שחשש מההשלכות של כל כך הרבה זמן ללא שינה ופרש לישון, כאשר התעורר המשיך במשימתו ולא התייאש, על זכייתו במקום השני זכה איתן ב-7500 גולד!!!

3. מקום שלישי - במקום השלישי זכה דימה הידוע בכינוי "דימה", הוא בחר לעלות את הפאלאדין שלו ולאחר מאבק ממשוך במפלצת הלאג הצליח להגיע למקום השלישי אשר זיכה אותו בפרס של 5000 גולד!!!

4. מקום רביעי - במקום הרביעי זכה רועי דוקים הידוע בכינוי "דוק דוק", בזמן קצר הצליח רועי להדביק את הפער מהחבורה המוליכה והצליח לזכות במקום הרביעי אשר זיכה אותו בסכום של 2500 גולד!!!

חשוב לציין שיובל היה חבר הגילדה הראשון שהגיע לרמה 100 אך בחר לוותר על השתתפותו בתחרות.

תודה לכל חברי הגילדה שהשתתפו בתחרות וברכות למנצחים, הפרסים למנצחים יישלחו בדואר או בטרייד אישי בהקדם האפשרי.

ולסיום, :banana:
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 15 תוצאות ]


כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


עבור ל: