Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 17 דצמבר 2017, 13:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 32 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 20:34 

אני משתמש בכפתור הנוכחי ואני פשוט קוראים כותרות שמעניינות אותי. בסוף הקריאה אני פשוט עושה "סמן את כל הפורומים כנקראו" וזהו זה.
אם אני רואה כותרת של נושא שכבר ביקרתי בו וכנראה שלא עניין אותי, אני לא נכנס אליו מלכתחילה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 אוקטובר 2012, 01:21 

מבחינה טכנית זה אפשרי, אבל יש כמה סיבות למה לא מומלץ להשתמש ב-GP ל-penalty (מעבר לסמנטיקה):

1. זה לא יעשה scale כשתעשה decay
2. ערכי ה-GP משתנים לפי האייטמים שאתה מקבל, בניגוד ל-EP שהערכים שלו קבועים
3. כשאתה מוסיף GP אתה צריך לבחור אייטם מתוך רשימה, ואין לך אפשרות להוסיף הערה (בניגוד לEP שכן אפשר)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Elv UI
פורסם: 08 אוקטובר 2012, 23:58 

מה זה Elv UI?

מדובר ב-User Interface שלם. כלומר, מדובר בממשק משתמש שלם שכולל שינויים, שיפורים וחידושים לממשק הרגיל של WoW.
Elv UI במקור היה גרסא של Tuk UI שעברה שינויים. מאוחר יותר ה-UI הזה התפתח להיות UI עצמאי ובלתי תלוי.
Elv UI לא מורכב מאדאונים חיצוניים, בניגוד להשערה הרווחת, אלא מגיע כיחידה אחת שמקודדת על ידי היוצר - Elv.

למה Elv UI?

1. הקץ להתעסקות עם אדאונים - בתור אחד שנהג לשנות את הUI שלו מדי חודש בערך, אין לי יותר צורך בכל ההתעסקות והחיפוש אחרי אדאונים חדשים, טובים יותר, יפים יותר ונוחים יותר. ElvUI בא כחבילה אחת וכולל בתוכו כל מה שצריך כדי לעשות כל דבר ב-WoW, בין אם זה ריידים או PvP.

2. הקץ להתעסקות עם עדכונים של אדאונים רבים - מלבד מספר אדאונים בודד כגון DBM, Recount וכו', עדכון אחד של ElvUI יעדכן לכם את כל הממשק. Elv UI לא נמצא אמנם על Curse, אבל יש לו Update utility משלו שעושה את אותה הפעולה בלחיצת כפתור:

http://i50.tinypic.com/jpzd08.png

3. סידור ממשק ע"פ תפקיד - אופציה מדהימה שמאפשרת לכם להשתמש בUI הזה גם לתפקידים אחרים, כמו הילר לדוגמא. בלחיצת כפתור כל הממשק ישתנה ויהפוך לממשק של הילר. השינוי המהותי הוא בכך שהמיקומים של ה-Unit frames במסך משתנים, וכך יוצא שה-Raid frames נמצאים בתחתית המסך, במקום נוח וקרוב לדמות. (הערה קטנה: יש צורך באדאון Clique כדי לגרום ל-Raid frames להתנהג כמו אדאונים של הילינג, כגון Healbot או Vuhdo).

דוגמא ל-Healing UI:
http://i45.tinypic.com/6z81zo.jpg

4. התאמה אישית ברמה גבוהה מאוד לצד ידידותיות למשתמש - ניתן לשנות את מיקומם של כמעט כל החלונות, להגדיל, להקטין, לשנות פונט, צבע. ניתן לשנות את הצבעים של הממשק, פונטים, combat font. ישנן עוד המון אפשרויות נוספות שניתן לשנות בכל מה שקשור לצ'אט, name plates, unit frames ועוד ועוד.
ה-UI עצמו הוא מאוד אסתטי ונקי, ואפשר לשנות אותו בקלות ובהתאם לטעמכם. ה-UI הופך בצורה אוטומטית את הסקין של כל החלונות של בליזארד לסקין שמותאם לצבעים שלו.
כמובן, Elv UI תומך בפרופילים ותוכלו להעתיק או להשתמש באותם פרופילים כשאתם עוברים בין דמות לדמות וכך ההגדרות נשמרות.
עם העלאת ה-UI בפעם הראשונה, קופץ חלון "התקנה" עם מספר בחירות לגבי תפקוד ה-UI.

חלון ההתקנה:
http://i48.tinypic.com/vx7k4.png

http://i48.tinypic.com/2zz2k44.png

חלון ההגדרות:

http://i49.tinypic.com/2wmnodd.png

מצב שינויי מיקום:

http://i50.tinypic.com/2zydaqh.jpg

5. תפוסת זיכרון קטנה מאוד - לאלו מאיתנו עם 30 אדאונים שונים, תפוסת הזיכרון יכולה להגיע ל50 mb ומעלה. אז נכון שזה לא משפיע עד כדי כך, אבל בכל זאת לשם ההשוואה:

http://i48.tinypic.com/28qpn9.png

6. מחקרים מוכיחים כי Elv UI מוסיף כ-7.8% דמג' ל-DPS, כ-8.1% HPS להילרים וכ-9.5% damage reduction לטנקים - סתם קשקוש שלי, אבל תזרמו איתי.

ראוי לציון

החלטתי לציין מספר פיצ'רים שקיימים ב-Elv UI שמאוד תורמים לשגרת המשחק:

* מכירה אוטומטית של חפצים אפורים כשאתם נכנסים ל-vendor
* חלון Loot ייחודי
* Auto repair מכספי הגילדה/השחקן
* חלון Bags משופר עם אופציה לעשות stack לחפצים שמפוזרים בתיקים וסידור כל החפצים
* צ'אט משופר - ה-UI כולל צ'אט משופר שעושה כמעט כל מה שעושים אדאונים ממוקדי צ'אט כגון Prat.
* Data Texts - אופציה מצויינת ב-UI שמאפשרת לכם לפרוס על פני bar מסויים מגוון נתונים כמו כסף, פינג, שעה, durability, וסטאטים מסויימים (לדוגמא: Crit: 21%)
* מערכת Nameplates משופרת - אין צורך באדאון של nameplate יותר. המערכת שנמצאת ב-Elv UI עושה את העבודה בצורה מצויינת, כולל הצגת דיבאפים מעל ה-Nameplate (בעיקר לקאסטרים שצריכים לשמור על DoTs)
* מערכת Tooltip מצויינת עם אפשרות להצגת spec ו-guild rank
* מערכת Unitframes פנטסטית עם כל מה שרק תצטרכו כדי לעצב את הUnitframes שלכם בצורה שאתם אוהבים. בין היתר: מערכת Aura (באפים ודיבאפים) משוכללת הכוללת פילטרים ותצוגה של ה-Auras בצורת אייקונים/bars או משולב, Class bar מותאם - רונות ל-DK, בארים מיוחדים ל-Holy power, Combo points, Eclipse bar מותאם ל-Moonkins ועוד, Heal prediction להילרים ועוד המון אפשרויות נוספות.

לסיכום

מדובר ב-UI מצויין ומאוד נוח לכל אספקט של WoW.
Elv UI מתאים גם לשחקנים מתחילים וגם לשחקנים מתקדמים. מעולה לכל שחקן שיש לו דמויות רבות.

חשוב לי מאוד לציין - ל-Elv UI אכן יש הגדרות רבות, אבל רובן המוחלט של ההגדרות כבר מוגדרות לאחר ההתקנה. אתם לא צריכים לשבת שעות לקנפג. אפשר פשוט להוריד, לשנות דברים קוסמטיים במראה ולהתחיל לשחק!

לא, אני לא מקבל אחוזים מהיוצר.
כן, אני ממליץ בחום!

איך מורידים?

נכנסים ל- http://www.tukui.org/dl.php , מורידים את Elv UI ועושים Extract לתיקייה WoW\Interface\Addons כמו כל אדאון רגיל.
ממליץ להוריד גם את ה-Update utility ולהשתמש בו לעדכונים.

ec/ כדי לפתוח את חלון ההגדרות
moveui/ כדי להיכנס למצב שינוי מיקום
kb/ כדי להגדיר Key bindings

Skins
תוספת חיצונית שמשנה את הסקינים של הרבה אדאונים פופולריים לסקין מותאם ל-Elv UI ובנוסף "מטמיעה" אותם על חלון הצ'אט הימני.

להורדה - http://www.tukui.org/addons/index.php?act=view&id=50

אפשר להיכנס להגדרות הסקינים על ידי: ec/ -> Skins -> Addons

דוגמא ל-Recount עם האדאון

http://i48.tinypic.com/346p0g1.png

את כל השאלות שיש לכם, אתם מוזמנים להעלות פה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הסוד הכמוס של ARX
פורסם: 10 אוקטובר 2012, 23:18 

נשמע לי יותר הגיוני שזה מעריץ פיני של ארקס שניסה להתקבל לריידים של גפילטעפיש, אבל נדחה כי יש מספיק דרוידים

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Felix Baumgartner
פורסם: 14 אוקטובר 2012, 22:50 

תמונה

ולמי שלא ראה או שמע - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4291982,00.html

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 אוקטובר 2012, 22:39 

שמע חבר, היום ההבדלים בין סרברים כבר לא כאלה גדולים כמו פעם.
יש לך מה שנקרא cross realm zones, מערכת LFD/LFR, קהילות שלמות של ריידים, BGS, RBGS ומה שאתה רוצה (openraid).

אתה צריך לחשוב טוב טוב מה אתה רוצה וללכת לפי זה.
נתנו לך רשימה של כל הסרברים עם בערך כל מה שאתה צריך לדעת על סרבר לפני שאתה עובר אליו - כמות האנשים, יחס האנשים בין ההורד לאלייאנס ומיקום הסרבר מבחינת פרוגרס בpve.
אי אפשר לשאול "מה אתם ממליצים". מה אתה מחפש? סרבר עם כמות אנשים גבוהה אבל לא מפוצץ? תבדוק בטבלה. סרבר עם יתרון להורד על האלייאנס? תבדוק בטבלה. סרבר שמתקדם מבחינת PVE? תבדוק בטבלה.

לא ברור לי מה אתה מנסה לעשות. אתה מדבר כאילו אתה עומד להקים פה גילדה עם אג'נדה ואידיאולוגיה יוצאת דופן ו/או ששואפת להגיע לטופ 100 בעולם.
סלח לי, אבל כל ההתנהלות הזאת נשמעת לי מאוד מוזרה, על אף ההתייחסות הרצינית שלך כביכול לגילדה ולחברך הgm המהולל.
אתה יכול להמשיך לפתוח דמויות חדשות בסרברים חדשים, אבל בלי שינוי בהתנהלות, כנראה ששום דבר לא יראה אחרת וגם הגילדה הבאה תהיה קיקיונית.

לא מבין את ההתעקשות להישאר בהורד, אבל זו החלטה שלך.
שיהיה בהצלחה ובאמת כל הטררם הזה מיותר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 נובמבר 2012, 00:14 

טוב, מכיוון שאיתי בפסק זמן, יהיה נחמד אם יהיה לקבוצה שם חדש נייטרלי

אז קדימה ריידרים, תשתמשו ביצירתיות שלכם ותתפרעו

אה כן, ותירשמו לאיבנט ביום שני

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 נובמבר 2012, 20:47 

*** "תצוגה מקדימה" לכל מה שרשמתי ופתאום ראיתי פוסט שלם של שלומי על כל העניין...
אני לא אמחק את כל מה שכתבתי, רק מקווה שזה יוסיף למה שהוא רשם ואולי יבהיר את הדברים עוד קצת

לגבי הטאב, היו מחשבות על זה, אבל לדעתי אף אחד לא השתכנע.
הטאב היה פתוח בעבר לחברי הגילדה, אבל היו מספר מקרים שאנשים חתכו מהגילדה ולקחו איתם אייטמים או אנשים שלקחו דברים שלא היו צריכים. כמובן שהיה גם ההפך, כשאנשים שמו זבל כגון דברים אפורים, ולמרות ההערות והבקשות שלנו לא לשים זבל בגילד בנק, כל פעם זה היה מישהו אחר.
אי אפשר לשלוט על מה שאנשים שמים או לוקחים.
בנוסף, אנשים לא ממש משתמשים בזה. אם מישהו צריך משהו ספציפי הוא בדרך כלל שואל בגילד צ'אט. אפשר להגיד שהטאב נסגר מ"חוסר עניין לציבור".

לגבי ה-guild repairs,
להגיד שכל שחקן תורם לגילדה בגלל הperk הפאסיבי הזה, זה כמו להגיד שהגילדה תורמת לכל השחקנים עם שאר ה500 perks שאתה מקבל כשאתה נמצא בתוכה: בונוס ל-gathering mats, בונוס ל-exp, בונוס ל-justice points, כמובן mass rezz ועוד המון דברים שלא צריך לציין.
רוב הכסף שנמצא בגילד בנק הושג ע"י מכירת epics שהשיגו הריידרים. בגלל שריידרים יכולים להגיע לסכום לא קטן של repairs בערב של וייפים ומכיוון שקבוצות הריידים מהוות פעילות קבועה בגילדה על בסיס שבועי, הוחלט לעזור להם ולשמר את הפעילות הזו, וכך ריידרים זוכים להטבה של guild repairs. לצורך העניין, מכיוון שמחיר הפלאסקים יקר כרגע, הגילדה לא מממנת יותר פלאסקים כפי שהיה נהוג בעבר.

ואם נשאיר את כל ההצדקות בצד ונלך מעט לנתונים,
בעבר הגילדה הרוויחה בממוצע באזור ה5000-6000 גולד בשבוע מהcash flow (הperk שמכניס לגילדה 10% מהגולד של ה-loot).
הגילדה קצת גדלה, ואני מעריך שהיום זה עומד על סביבות ה8000 גולד בשבוע (לא חושב שיש דרך לבדוק שבועות קודמים).
אם החלטנו לתת אפילו 50 גולד כ-guild repair לכל שחקן, ניקח 30 שחקנים ביום בממוצע (ללא הריידרים) = 1500 גולד ביום, 10,500 בשבוע. אלה סכומים מטורפים, ותוסיף לזה עוד 20 ריידרים שאין להם הגבלה על repairs.
כך יוצא שאתה שורף את הכסף של הגילדה מהר מאוד, ובמהירות כזו אחרי חודשיים-שלושה כבר לא יהיה כסף בגילדה.

מאז ומעולם העדפנו לבזבז את הכסף בגילד בנק על פעילויות בגילדה, כמו למשל שאלון הטריוויה. לא לשכוח שרק לפני קצת יותר מחודשיים חולקו פרסים בסכום כולל של 100,000 גולד לזוכים בתחרות עליות הרמות ל90.
מעבר לתחרות הסרטונים שעלתה לפני מספר ימים, אני יכול לומר שישנם לא מעט רעיונות לתחרויות חדשות בקרוב שישאו פרסים במשחק. שווה להמתין בסבלנות.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 דצמבר 2012, 18:38 

אני אוסיף כמה דברים:

אני מניח שאתה מכיר את זה, אבל אולי לא מבין כמה זה חשוב: אתה חייב לשמור על 100% uptime ל-dots. או לפחות כמה שיותר קרוב לזה. איבוד של dot = איבוד dps. אתה יכול לחדש את הdots מהרגע שהם הגיעו לחצי ממשך הזמן הכולל שלהם בגלל הטאלנט הפאסיבי Pandemic. למרות זאת, רצוי לחדש כמה שניות לפני הסוף.

לגבי Haunt - חשוב מאוד שתבין ש-Haunt נמשך 8 שניות על המטרה. ב8 שניות האלה אתה רוצה להטיל אך ורק Malefic Grasp כדי למקסם את הדמג' ואת הפוטנציאל של Haunt.
לפני שאתה משתמש ב-Haunt, אתה חייב לבדוק שלאף dot לא נשאר פחות מ8 שניות. אם כן, אתה מחדש את ה-dot ומיד אחר כך משתמש ב-Haunt.

דבר נוסף, לגבי שימור Soul shards. בגדול, אתה תמיד רוצה שתהיה לך כמות מקסימלית של Soul shards כשאתה מפעיל CDS. מה שאומר שאתה צריך לשמר אותם, אבל לא לאבד אותם. כלומר, אם יש לך Glyph of Soul shards, אתה רוצה לעמוד על 3 Soul shards בכל זמן נתון שאין לך procs/cds. אם אתה עומד על 4 ויצא לך proc של Nightfall, איבדת soul shard = איבדת DPS.
תמיד תשתדל לעמוד על Soul shard אחד פחות לפני המקסימום, כך שכשה-CDS יהיו מוכנים, כל ה-Soul shards שלך יהיו מוכנים ותוכל לנצל 100% מהפוטנציאל.

תקפיד על הדקויות האלה וה-dps שלך יעלה פלאים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: קבוצת הריידים מגייסת
פורסם: 07 ינואר 2013, 22:18 

היי,

לקבוצה שלנו דרושים ריידר או שניים - טנק ו/או Ranged DPS.

הקבוצה עושה ריידים נכון להיום בימים ראשון ורביעי, שעות 20:30-00:00.
הקבוצה עובדת בשיטת לוט EPGP.
רוב השחקנים שנמצאים בקבוצה הם חברים שנמצאים בגילדה כבר זמן רב. הקבוצה מתבססת על מאמץ משותף של כל הריידרים ומשלבת אווירה טובה עם רצינות.
השאיפה של הקבוצה היא להגיע כמה שיותר רחוק במסגרת 2 ריידים בשבוע ובלי להוציא את המיץ מהריידרים. אנחנו כן דורשים רף מסויים של ביצועים ורצינות מהריידרים, אבל המשותף לכולם כרגע הוא הרצון להתחייב ל-2 ערבים בשבוע עבור ריידים, ולא מעבר.
אם אתם בקטע של הארדקור או בקטע של לבוא רק מתי שמתחשק לכם - אל תציעו את עצמכם מלכתחילה.

הפרוגרס כרגע הוא 1/16 הירואיק, ממש קרובים להריגה של הבוס השני בהירואיק.

דרישות מריידר:
[*] ניסיון בריידים ובמשחק בכלל
[*] ידע נרחב בקלאס
[*] בקיאות ב-OS ואפשרות פרקטית לשחק OS בריידים (הילר שלישי/DPS) - חובה!
[*] אינצ'נטים, ריפורג'ים וג'מים - מיותר לציין אפילו
[*] התמדה, התמדה, התמדה. אלו בסה"כ 2 ריידים בשבוע, 3 וחצי שעות כל אחד.

אפשר להשאיר הודעות פה, בפרטי או במשחק - Arthurious.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 10 ינואר 2013, 00:34 

תשובה קצת רצינית, כי ממש קשה לקחת את הפוסט הזה ברצינות:

להרים גילדה ישראלית זו לא בעיה. ישראלי אחד בגילדה זה משהו שאפשר להתמודד איתו. 2 ישראלים בגילדה אחת זה כבר סיפור אחר. 3 זה כבר סיוט. 5+ זה קטסטרופה.

להרים גילדה זה לא למצוא שם ישראלי מגניב, לחפש ישראלים שירצו להצטרף והופה. זה דורש רצינות, בגרות, סבלנות, כי יש בזה הרבה כאבי ראש.
אנשים צריכים להאמין בגילדה ובהנהגה. צריך להיות דבק שיאחד את כל האנשים בגילדה. בלי הדברים האלו אף אחד לא ישאר...

גילדות ישראליות קמו והתפוצצו כמו בלונים. אף פעם לא הייתה גילדה שהחזיקה כל כך הרבה זמן כמו שגפילטעפיש החזיקה ומחזיקה (מאז 8.12.10).
תסלחו לי על השיפוט המוקדם, אבל לפי ההתבטאות והשפה שלכם, אתם נשמעים לי קצת צעירים.
אז אם בכל זאת אתם חושבים שאתם מסוגלים להתמודד עם בעיות שמתמודדת גילדה כזו ותוכלו להוביל את הגילדה קדימה ולשמור אותה יציבה, לכו על זה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: יש לי כמה שאלות.
פורסם: 10 ינואר 2013, 00:36 

shift+לחצן ימני על החפץ לג'מים.
לגבי אנצ'נטים אתה פשוט נותן ל-enchanter לעשות את זה בטרייד (גורר את החפץ למשבצת התחתונה ביותר בעמודה שלך), או לחילופין, אם יש לך את המגילה, משתמש בה ולוחץ על החפץ.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 19 ינואר 2013, 19:33 

היי,

הפוסט הבא מיועד בעיקר לריידרים. לא בא לי לרשום הודעה כל כך ארוכה בוואטס אפ של הקבוצה שלנו, לכו תדעו איזה פלאפונים אנשים מחזיקים ;)
הפוסט גלוי לכולם, כדי שזה לא יצטייר כאיזה "סוד" וכדי שלאנשים יהיה מושג מה קורה כרגע.
ברשותכם, בואו נשאיר את הדרמות והקשקושים בחוץ.

המצב שנקלענו אליו הוא לא פשוט, מכיוון שמספר שחקנים עוזבים את הקבוצה בקרוב, ואין מחליפים נכון לרגע זה.
הבעיה הגדולה בקבוצת ריידים שבגילדה שלנו, או לפחות כפי שהוגדר עד כה, היא שהשחקנים צריכים להיות ישראלים. יש לזה המון יתרונות: זה נותן הרגשה אחרת, שומר על האופי, יותר קל לתקשר, יותר קל להבין אחד את השני.
מצד שני, הרבה, אבל הרבה יותר קשה למצוא שחקנים. לא רק שצריך לסנן ישראלים בלבד, אלא שהם גם צריכים לעמוד בקריטריונים של ריידר.

זו לא פעם ראשונה שאנחנו מתמודדים עם מצב של שחקנים שעוזבים. באופן אישי, כמי שעשה ריידים עם הגילדה מאז הקמתה (מלבד הפסקה של 4 חודשים), ראיתי לא מעט ריידרים מתחלפים.
לא תמיד היו מחליפים שהצליחו להיכנס לנעליים של אלה שעזבו, אבל גם אם היינו צריכים להתפשר, עשינו זאת כדי להמשיך את הריצות.
מבחינתי ומבחינת האנשים שניהלו את הקבוצה לאורך השנים, הספיק שאנשים יהיו נאמנים, מתמידים ואחראיים מספיק. הפרוגרס, שבדרך כלל נושא משמעות לא קטנה בשביל קבוצת ריידים, היה פחות חשוב. וכך גם עכשיו.

עם זאת, אף פעם לא קרה מצב ש4 אנשים עוזבים את הקבוצה בפרק זמן כל כך קצר. חלק עקב סיבות אישיות, חלק עקב טיולים/חופשות.
אני לא בא בטענות לאף אחד. זכותו של כל אחד להחליט מתי הוא עושה ריידים ומתי לא, ויאמר לזכות אותם ריידרים שהחליטו לפרוש שהם הבטיחו לתת גיבוי עד שימצא מחליף.

מחליפים בעבר בדרך כלל הגיעו משום מקום, ולאו דווקא מתוך פוסטים של גיוס, כמו זה שפתחתי לפני מספר ימים.
לצערי, למרות שלא ציפיתי ליותר מדי מניסיון העבר, ההיענות אליו הייתה קטנה. רק שחקן אחד שלח לי הודעה פרטית והראה עניין, אבל לצערי באותו שבוע הגיע מקרה של שחקן נוסף שהחליט לפרוש מהריידים, ומבחינתי זה היווה את הקש ששבר את גב הגמל.
לא יכול לבקש משחקנים לעבור לשרת שלנו כדי לקבל צ'אנס, כשאני יודע שחסרים לנו עוד 2-3 שחקנים לקבוצה מלאה.

בנוסף, למרות שהשחקנים שעתידים לעזוב הציעו להמשיך ולהגיע לריידים עד אשר ימצא להם מחליף, אני לא אוהב ולא נראה לי בסדר להחזיק אנשים כבולים. אם אנשים החליטו לפרוש, יש להם את הסיבות שלהם ואני לא מתערב בכך. כשנותנים התראה ומגיעים לשבוע-שבועיים הבאים זה בסדר. כשזה נהיה 3 שבועות ויותר, עקב חוסר מחליפים, זה כבר לא לעניין.
מה גם שאם אנשים לא באים לרייד בכיף ומרצונם, הרי שזה מאבד את הטעם מבחינתי. וגם פוגם בביצועים.

אני חייב לומר שלאורך כל התקופה בה ניהלתי את הקבוצה, מאז שאיתי פרש, כל הריידרים התמידו להגיע לריידים בצורה יוצאת מן הכלל. מלבד חופשות ודברים שלא תמיד תלויים בנו, הייתה בסה"כ היענות מצויינת, ועל כך שאפו לכל הריידרים. קורה שמתעייפים באמצע הדרך מסיבה כזו או אחרת. אני לא מאשים אף אחד ואין לי תלונות כלפי אף אחד.
חבל לי רק שכמה דברים שתכננתי לא יצאו לפועל בסופו של דבר.

השבוע יש מספר אנשים שהודיעו שלא יוכלו להגיע לאחד מימי הריידים.
תכננתי להמתין עוד שבוע עם הפוסט הזה, אבל זה נהיה קצת חסר טעם ולא פרקטי להביא 3 (נכון לרגע זה) שחקנים אחרים.
לאחר מחשבות ותהיות לגבי העניין, הגעתי למסקנה שאשאיר את המפתחות אצל שלומי.
כשתהיה היענות רחבה יותר, עם אנשים שיעמדו בקריטריונים הדי בסיסיים בסה"כ, לא צריכה להיות בעיה לחדש את הריצות. מה גם שהטיימינג כרגע הוא יחסית בסדר, המשחק נמצא בסופו של פאץ' אחד וכניסתו של אחד חדש בעוד מספר חודשים.

באמת שאני מצטער בשביל שאר הריידרים שכן תכננו להמשיך. גם אני מאוד מאוכזב מהמצב, אבל זה המצב כרגע.
לפני כמה ימים שתלתי עץ-ריידרים-ישראלים בגינה, אבל יקח לו קצת זמן לצמוח. כרגע אין לי מאיפה להביא שחקנים...

זה עדיין לא פוסט goodbye (יש לי עוד חודש וקצת), וכמו שביקשתי, בלי דרמות וכו'. זה בסה"כ משחק וקחו הכל בפרופורציות. עוד שבוע אנחנו נפגשים באיזה פאב בכל מקרה...

שבוע טוב לכולם

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: notes
פורסם: 25 ינואר 2013, 22:16 

עד כמה שאני יודע זה עובד לפי ראנקים. כשאתה מאפשר לראנק מסויים לשנות NOTES, אתה בעצם מאפשר לכל האנשים באותו ראנק לעשות את זה. מה שאומר שאם פותחים את זה לראנק Tuna, כל משתמש בגילדה יוכל לשנות NOTE לאחרים.
כרגע רק אופיסרים (ואולי גם אלטים של אופיסרים, אם אני לא טועה) יכולים לעשות את זה, וזה נעשה בעיקר למשתמשים חדשים.

כמו שנאמר כבר, הNOTES משמשים לזיהוי בסיסי ביותר של שחקנים. זה ממש זניח ולא מהווה תעודת זהות כמו שאתה מציג את זה. ואגב, יש משהו כמו 20-30 תווים שאפשר להכניס בNOTE. כך שבכל מקרה להכניס את כל מה שאתה רוצה שיופיע זה בלתי אפשרי...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: לרכב על חיות
פורסם: 28 ינואר 2013, 20:57 

היי זה שוב רן מה קורה ראיתי כל מיני אנשים רוכבים על כל מיני חיות מגניבות כמו זאב או דינוזאור או מן סוס כזה של עצמות וגם אני רוצה אז איך עושים את זה למה הם זזים מהר וזה יכול לעזור לי לעשות מסעות יותר מהר
חבר יקר, חבר חביב, אני חייב לך להעיר לך משהו.
אתה חייב להתחיל להפריד בין משפטים. אתה לא צריך להיות בן 30+ כדי לעשות את זה, לא צריך להיות גאון גדול או בן של מורה ללשון. פשוט תנסה להפריד את הנושאים במשפטים שאתה כותב.
כתבת: "היי זה שוב רן מה קורה ראיתי כל מיני אנשים......"
אם רק תחלק את זה ל-2 חלקים: "היי, זה שוב אני רן, מה קורה?" ו-"ראיתי כל מיני אנשים רוכבים על כל מיני חיות...." זה יהיה הרבה יותר קריא וברור. כשאתה מסיים משפט, כדאי להוסיף נקודה בסוף, ואם אתה עומד לדבר על משהו שלא ממשיך את המשפט הקודם, אפשר ורצוי גם לרדת שורה.

לא בא להטיף לך, להתפלצן או להחליף את המורה שלך ללשון, אבל אני רואה הודעות שלך ואני לא מסוגל להגיב, כי זה פשוט צורם לקרוא. אני בטוח שאני לא היחיד.
קח את זה כביקורת בונה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 01 פברואר 2013, 11:59 

כמו תמיד, היה כיף לראות את הפרצופים המוכרים.
לעומת זאת, היה חרא לראות את הלא מוכרים, כמו גיל. סתם אחי ;)

אני חושב שהייתה אחלה היענות מצד האנשים.
כל הכבוד על הארגון, מתנצל שנאלצתי לצאת מוקדם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Challange mode:Gold - Cleared
פורסם: 02 פברואר 2013, 22:12 

היה מצויין ומאוד מספק. קשה לתאר את רמת האדרנלין שהייתה לי אחרי כל CM שסיימנו... בואו נאמר שביקרתי בכל גג של סטורמווינד איזה 3 פעמים :)
זה מסוג הדברים שדורשים ממך להוציא לא פחות מ95% מהדמות שלך. פאשלות קטנות כמו לא לשים CD בזמן או לא להוציא DPS מקסימלי עלולות לעלות ביוקר. יש דאנג'נים שכל שניה בהם חשובה.

אם הייתי צריך לדרג, הייתי אומר שScarlet Monastery ו-Mogu'shan Palace היו הכי קשים, הרבה יותר מהשאר. Brewery היה מאוד לחוץ בזמן, אבל השניים האחרים דרשו הרבה יותר רעיונות של איך להתגבר על מכשולים וביצוע הרבה יותר חד ומדוייק, לדעתי.

אגב, הסטאפ היה:
Protection warrior, Frost mage, Affliction warlock, Elemental shaman, Restoration shaman

צריך לומר שלכל סטאפ יתרונות וחסרונות שלו, וסביר להניח שסטאפ שונה ימצא דרכים שונות מעט כדי להתגבר על סיטואציות מסויימות בדאנג'נים. חשוב מאוד לתקשר כמו שצריך ולהכיר את השחקנים שאיתכם.
בהצלחה למי שמתכוון לנסות.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 23 פברואר 2013, 22:15 

חלאס סלום, לא מצחיק

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הסופה האמצעית
פורסם: 25 פברואר 2013, 22:38 

חלאס סלום, לא מצחיק

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
פורסם: 24 יולי 2012, 23:06 

1. "עם" ולא "אם"
2. זה פוסט מלפני שנתיים, מן הסתם שהוא לא מעודכן. לא רק לגבי Night elf, אלא גם לשאר הגזעים.
3. אתה צודק, ואם כבר החלטת להתריע על משהו שגוי, תואיל בטובך גם לתקן אותו.

אני אעשה זאת הפעם:
דמויות ש-Night elf יכול לשחק - Priest, Rogue, Hunter, Warrior, Druid, Mage, Death Knight

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: כבוד אחרון ל-Cata
פורסם: 23 ספטמבר 2012, 23:29 

שכחת לציין את הדבר הכי חשוב בערך שקרה במהלך Cataclysm, לדעתי לפחות - הגילדה גפילטעפיש.

אי שם בסוף שנת 2010 (8.12 ליתר דיוק), יום אחרי כניסת Cataclysm, החליטו מספר אנשים בעלי חזון ורצון להרים גילדה ישראלית שתאחד את אחינו ואחיותינו הישראלים מכל הגילאים, המפוזרים אי שם ברחבי הסרברים של בליזארד, תחת קורת גג אחת.
מאז ועד היום הגילדה עברה ועוברת שינויים לא קטנים, אבל עדיין עומדת איתנה בזכות מכלול השחקנים הנפלא שכן רוצים ומוכנים לתרום, לעשות, לתת מעצמם לקהילה וכמובן לשחק עם שחקנים ישראלים אחרים. כל זאת בנימוס ועם הרבה כבוד הדדי.
זו הייתה הפעם הראשונה שרבים מאיתנו עשו ריידים שהם 100% כחול לבן. בהתחלה זה צלע, עמדו לא מעט קשיים בבחירת השחקנים הנכונים, אבל כאשר הצבנו את הרף הרצוי, הקבוצה שעטה קדימה להישגים שלא יביישו כל קבוצת ריידים קז'ואלית .
למי שעדיין לא יצא לראות סרטוני הריגות שלנו ב-FL לפני נרפים (כולל דיבורי טימספיק מרעננים בעברית :)):

Ragnaros 10

http://www.youtube.com/watch?v=jt1FLGbNucA

Shannox 10 HC

http://www.youtube.com/watch?v=AMNlu2PpOBc

כולנו זכינו וזוכים להכיר אנשים נפלאים, טובים, שונים, מעניינים, מצחיקים ועם הרבה תשוקה למשחק. וגם לא חסר פלוצרים שצצים מדי פעם, אבל איפה אין...
אני מדמיין את החיים בWoW לפני הגילדה ופשוט יודע שהגילדה היא הדבר הכי טוב שקרה לי במשחק.

לגבי נושאים יותר ספציפיים (אני אתן לשלומי לסכם לפרטי פרטים), אני יכול לומר בגדול שמאוד נהניתי מההתחלה של ההרחבה. היו המון דאנג'נים, הם היו יחסית מאתגרים - הייתה חובה להשתמש ב-CC ולדעת מה אתה עושה. עם הזמן הגיר השתפר, נכנסו נרפים וזה נהיה faceroll אחד גדול לצערי, אבל ככה זה.
הספקתי להעלות את כל הקלאסים לרמה 85 ולהתמקצע ברובם, מטרה שהצבתי לעצמי מאז ומעולם כדי להכיר את המשחק טוב יותר.
אני חושב שהריידים של T11 היו פשוט מצויינים. גם ב-FL נהניתי מאוד, למרות שלדעתי הם משכו את זה קצת יותר מדי זמן, עד שלאנשים כבר ממש נמאס. משם ואילך, ההרחבה הייתה פשוט גרועה. הדאנג'נים החדשים ורוב רובו של DS הם זוועה ונותנים תחושה שהוצאו בחיפזון כדי למשוך זמן.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Hola
פורסם: 31 מאי 2013, 02:20 

How´s everyone doing?

Feels a little bitter to see the forums empty like this, but I guess life´s a roller coaster...

I´m currently in Rurrenabaque, Bolivia. a small town, very peaceful, crazy weather and humidity. Simple people, simple life, many Indians. Beautiful views.
Here are some pictures from a tour called ´Pampas´:

http://i42.tinypic.com/33zdyxv.jpg
http://i40.tinypic.com/302cb4h.jpg
http://i43.tinypic.com/2rhn1fs.jpg

Just came to say hi, I hope everyone is well and still enjoying the game.
I´d love to see everyone again when I come back.

Shabat shalom!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוגוסט 2013, 19:33 

Nojaw כתב:
לא, הפסקתי לשחק ברגע שדיאבלו 3 יצא. קצת לפני ההרחבה עם הפנדות אם אני לא טועה.
ראיתי כתבה לפני יומיים על WoW והדעיכה במצבת השחקנים שלה בשנתיים האחרונות אז סתם התעניינתי לראות מה קורה בקהילה הישראלית.

גידלת שיער ועכשיו אתה מתפדח להיכנס לטימספיק אה? ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 14 אוגוסט 2013, 15:52 

לבליזארד יש כלי מיוחד, שנוצר בעיקר בשביל הורים עם ילדים קטנים, שבעזרתו אפשר להגביל את שעות המשחק של הילד ועוד כמה דברים בסגנון, וכך בעצם הוא מאפשר להורים לדאוג ל"איזון" ולפקח על הילד גם כשהוא משחק.

אף פעם לא התעסקי עם זה, אבל ממה שכתוב בצ'אט, נראה שבעזרת הכלי הזה הגבילו אותך מלקבל/לשלוח הודעות בצ'אט.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הטריילר החדש של 5.4
פורסם: 15 אוגוסט 2013, 17:30 

נראה לא רע בכלל
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 32 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: