Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 נובמבר 2017, 05:44

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 27 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Free Inscription for the masses!
פורסם: 23 יוני 2012, 17:08 

לכל חברי הגילדה (GefilteFish) אני מספק כל Inscription שיש לי, חינם.

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח מייל במשחק לדמות שלי בשם Yocttar.
המייל יכלול את סוג הקלאס (Rogue, DK, Druid וכו') ואת הInscription שאתם רוצים.

פרט חשוב: המוצרים שאני מספק הם לשימושכם בלבד ולא למטרות מסחר (מכירה)!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 ספטמבר 2012, 09:32 

את זכות הסיכום המלא אני אותיר לקינגה, אבל בקצרה אומר שנהניתי מאוד: הן מהחברה, הן מהאוכל, הן מהאווירה.
היה ערב ממש מצוין מבחינתי :)
אציין בחיוב כמה רעיונות יצירתיים, כמו מסחטת מיץ התפוזים והרימונים שהביא דורון (metalmoo) או הפלאפלים שהביא עומר (Aounty). תודה מיוחדת לרועי יארה (ולדימה שסייע בידו), אשף המינגולים והצ'ימיצ'ורי שטרח כל הערב על הגחלים!
בקיצור, היה מעולה ואני כבר מחכה לפעם הבאה.

פתחתי אלבום ציבורי בגלריה של הגמדיה (אליה אפשר להגיע דרך סרגל הניווט שמעליכם), כל משתמש רשום בגמדיה יכול להעלות לשם תמונות. העליתי מספר תמונות שצילמתי בטלפון, אבל תנאי הצילום לא היו מספיק טובים בשביל מצלמת טלפון (+שכחתי להפעיל את מצב הלילה), אז התמונות יצאו באיכות נמוכה. עמכם הסליחה ואני מקווה שאחרים צילמו תמונות מעט יותר מוצלחות.
זה הקישור הישיר לאלבום:
http://www.gamadia.co.il/gallery/thumbnails.php?album=35

כדי להעלות תמונות, פשוט מקליקים על "העלה קובץ", בוחרים את האלבום של מפגש MOP ומעלים אליו את התמונות.
כל אחד יכול כמובן לפתוח גם אלבום אישי ולהעלות אליו תמונות ללא קשר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 13:13 

קודם, אגיב לאולג: לא צריך לערוך הודעה או אפילו להשתתף בדיון על מנת לקבל התרעות עליו למייל. כשאתה קורא דיון, אתה יכול להקליק על "הירשם לנושא זה". בכל פעם שמישהו יגיב לדיון, תקבל על כך התרעה למייל.

בקשר לבקשה של שחר: נשמע הגיוני מאוד. אבל כרגע אני לא מכיר אופציה לעשות את זה. צריך להבין שמערכת ה-phpbb היא מערכת פורומים מורכבת מאוד, ויש לה צוות פיתוח שמוציא עדכונים כל כמה חודשים. יש כמובן אפשרות להוסיף מודים, ואכן הכנסתי לא מעט כאלה. אבל שינוי כמו שאתה מבקש הוא יותר ממה שאני מסוגל לעשות בכוחות עצמי... זה יהיה מוד מסובך שיצריך להוסיף טבלאות לDB עם מידע לגבי כל משתמש אלו דיונים הוא לא רוצה שיקפצו לו.
אני אפתח על זה דיון בפורום התמיכה של phpbb ואברר על הבקשה שלך.
אני גם אשאל בפורום של מישהו שכותב מודים ופעם תרמתי לו כסף, אולי הוא יעזור.

מעבר לזה, אני יכול להחזיר את "הצג נושאים פעילים". אבל זו לא אופציה שזוכרת מה שכבר קראת.
הצג נושאים חדשים, כאמור, לא יתן פיתרון למה שאתה רוצה, אלא רק יגרום לפספוס דיונים - חלקם אולי תרצה לפספס וחלקם לא.

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: ריצות LFR קבועות
פורסם: 03 אוקטובר 2012, 21:25 

שלום לכולם,
רציתי לעדכן אותכם שהחל משבוע הבא בימי שבת כולם מוזמנים לריצות של LFR של ההגילדה בשעה 17:00
(פתוח לשינוי) כמובן שצריך להיות ברמה 90 ועם ILVL 463.
האיבנט יפתח בשעות הקרובות נא לבוא עם מצב רוח !

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Mogu'shan Vaults
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 20:51 

אני אומר תן לי דוגמה איך לקחת יוזמה ואחר כך נראה כבר מה יהיה ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 אוקטובר 2012, 23:29 

שלום חברים שוחרי השפה העברית!

גרסה 2.0 שוחררה ובקרוב תהיה זמינה להורדה ב-Curse.
גרסה זו הנה עדכון ל-MoP, הכולל את הדברים הבאים:

1. ניסיון מעקף ל-FocusUnit() taint, הקשור לבאג של בליזארד בשימוש אדאונים ב-dropdown menu, וגרם שגיאות lua לשחקנים מסוימים בנסיבות מסוימות כאשר הם עשו focus באמצעות התפריט. אני אשמח מאוד אם שחקנים שממשיכים להיתקל בהודעות שגיאה מסוג זה יפנו אליי, על מנת שאוכל לתת מענה לבעיה זו.

2. תמיכה חלקית ב-Remote Guild Chat (אפליקציית WoW לסמארטפונים):

whispers בעברית בין שחקנים אונליין לבין שחקנים שמשתמשים באפליקציה עובדים.
טקסט בעברית שמוקלד ע"י משתמשי האפליקציה בצ'אט הגילדה ייקרא כמו שצריך בצ'אט ע"י שחקנים אונליין.
עדיין לא עובד: משתמשי האפליקציה יראו עברית הפוכה בצ'אט הגילדה כאשר שחקן אונליין כותב בעברית. זה פיצ'ר מורכב יותר שאני שוקל להכניס באחת הגרסאות העתידיות, אם תהיה דרישה.

3. הוספת טקסט תחילי למשפטים בעברית, כדי שמשתמשים שלא התקינו את האדאון לא יראו רק שורה ריקה. משתמשים בגרסה העדכנית של האדאון לא יראו את התחילית הזו.

4. מספר שיפורים ותיקוני באגים קטנים:

ctrl-tab כבר לא מחליף את יעד הוויספר, אלא רק משנה את השפה.
תיקון לשבירת לינקים ארוכים המשולבים במשפט בעברית.
שינוי קוסמטי קטן לחלון ההגדרה של האדאון.

remote_guild_chat1.png

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Elv UI
פורסם: 08 אוקטובר 2012, 23:58 

מה זה Elv UI?

מדובר ב-User Interface שלם. כלומר, מדובר בממשק משתמש שלם שכולל שינויים, שיפורים וחידושים לממשק הרגיל של WoW.
Elv UI במקור היה גרסא של Tuk UI שעברה שינויים. מאוחר יותר ה-UI הזה התפתח להיות UI עצמאי ובלתי תלוי.
Elv UI לא מורכב מאדאונים חיצוניים, בניגוד להשערה הרווחת, אלא מגיע כיחידה אחת שמקודדת על ידי היוצר - Elv.

למה Elv UI?

1. הקץ להתעסקות עם אדאונים - בתור אחד שנהג לשנות את הUI שלו מדי חודש בערך, אין לי יותר צורך בכל ההתעסקות והחיפוש אחרי אדאונים חדשים, טובים יותר, יפים יותר ונוחים יותר. ElvUI בא כחבילה אחת וכולל בתוכו כל מה שצריך כדי לעשות כל דבר ב-WoW, בין אם זה ריידים או PvP.

2. הקץ להתעסקות עם עדכונים של אדאונים רבים - מלבד מספר אדאונים בודד כגון DBM, Recount וכו', עדכון אחד של ElvUI יעדכן לכם את כל הממשק. Elv UI לא נמצא אמנם על Curse, אבל יש לו Update utility משלו שעושה את אותה הפעולה בלחיצת כפתור:

http://i50.tinypic.com/jpzd08.png

3. סידור ממשק ע"פ תפקיד - אופציה מדהימה שמאפשרת לכם להשתמש בUI הזה גם לתפקידים אחרים, כמו הילר לדוגמא. בלחיצת כפתור כל הממשק ישתנה ויהפוך לממשק של הילר. השינוי המהותי הוא בכך שהמיקומים של ה-Unit frames במסך משתנים, וכך יוצא שה-Raid frames נמצאים בתחתית המסך, במקום נוח וקרוב לדמות. (הערה קטנה: יש צורך באדאון Clique כדי לגרום ל-Raid frames להתנהג כמו אדאונים של הילינג, כגון Healbot או Vuhdo).

דוגמא ל-Healing UI:
http://i45.tinypic.com/6z81zo.jpg

4. התאמה אישית ברמה גבוהה מאוד לצד ידידותיות למשתמש - ניתן לשנות את מיקומם של כמעט כל החלונות, להגדיל, להקטין, לשנות פונט, צבע. ניתן לשנות את הצבעים של הממשק, פונטים, combat font. ישנן עוד המון אפשרויות נוספות שניתן לשנות בכל מה שקשור לצ'אט, name plates, unit frames ועוד ועוד.
ה-UI עצמו הוא מאוד אסתטי ונקי, ואפשר לשנות אותו בקלות ובהתאם לטעמכם. ה-UI הופך בצורה אוטומטית את הסקין של כל החלונות של בליזארד לסקין שמותאם לצבעים שלו.
כמובן, Elv UI תומך בפרופילים ותוכלו להעתיק או להשתמש באותם פרופילים כשאתם עוברים בין דמות לדמות וכך ההגדרות נשמרות.
עם העלאת ה-UI בפעם הראשונה, קופץ חלון "התקנה" עם מספר בחירות לגבי תפקוד ה-UI.

חלון ההתקנה:
http://i48.tinypic.com/vx7k4.png

http://i48.tinypic.com/2zz2k44.png

חלון ההגדרות:

http://i49.tinypic.com/2wmnodd.png

מצב שינויי מיקום:

http://i50.tinypic.com/2zydaqh.jpg

5. תפוסת זיכרון קטנה מאוד - לאלו מאיתנו עם 30 אדאונים שונים, תפוסת הזיכרון יכולה להגיע ל50 mb ומעלה. אז נכון שזה לא משפיע עד כדי כך, אבל בכל זאת לשם ההשוואה:

http://i48.tinypic.com/28qpn9.png

6. מחקרים מוכיחים כי Elv UI מוסיף כ-7.8% דמג' ל-DPS, כ-8.1% HPS להילרים וכ-9.5% damage reduction לטנקים - סתם קשקוש שלי, אבל תזרמו איתי.

ראוי לציון

החלטתי לציין מספר פיצ'רים שקיימים ב-Elv UI שמאוד תורמים לשגרת המשחק:

* מכירה אוטומטית של חפצים אפורים כשאתם נכנסים ל-vendor
* חלון Loot ייחודי
* Auto repair מכספי הגילדה/השחקן
* חלון Bags משופר עם אופציה לעשות stack לחפצים שמפוזרים בתיקים וסידור כל החפצים
* צ'אט משופר - ה-UI כולל צ'אט משופר שעושה כמעט כל מה שעושים אדאונים ממוקדי צ'אט כגון Prat.
* Data Texts - אופציה מצויינת ב-UI שמאפשרת לכם לפרוס על פני bar מסויים מגוון נתונים כמו כסף, פינג, שעה, durability, וסטאטים מסויימים (לדוגמא: Crit: 21%)
* מערכת Nameplates משופרת - אין צורך באדאון של nameplate יותר. המערכת שנמצאת ב-Elv UI עושה את העבודה בצורה מצויינת, כולל הצגת דיבאפים מעל ה-Nameplate (בעיקר לקאסטרים שצריכים לשמור על DoTs)
* מערכת Tooltip מצויינת עם אפשרות להצגת spec ו-guild rank
* מערכת Unitframes פנטסטית עם כל מה שרק תצטרכו כדי לעצב את הUnitframes שלכם בצורה שאתם אוהבים. בין היתר: מערכת Aura (באפים ודיבאפים) משוכללת הכוללת פילטרים ותצוגה של ה-Auras בצורת אייקונים/bars או משולב, Class bar מותאם - רונות ל-DK, בארים מיוחדים ל-Holy power, Combo points, Eclipse bar מותאם ל-Moonkins ועוד, Heal prediction להילרים ועוד המון אפשרויות נוספות.

לסיכום

מדובר ב-UI מצויין ומאוד נוח לכל אספקט של WoW.
Elv UI מתאים גם לשחקנים מתחילים וגם לשחקנים מתקדמים. מעולה לכל שחקן שיש לו דמויות רבות.

חשוב לי מאוד לציין - ל-Elv UI אכן יש הגדרות רבות, אבל רובן המוחלט של ההגדרות כבר מוגדרות לאחר ההתקנה. אתם לא צריכים לשבת שעות לקנפג. אפשר פשוט להוריד, לשנות דברים קוסמטיים במראה ולהתחיל לשחק!

לא, אני לא מקבל אחוזים מהיוצר.
כן, אני ממליץ בחום!

איך מורידים?

נכנסים ל- http://www.tukui.org/dl.php , מורידים את Elv UI ועושים Extract לתיקייה WoW\Interface\Addons כמו כל אדאון רגיל.
ממליץ להוריד גם את ה-Update utility ולהשתמש בו לעדכונים.

ec/ כדי לפתוח את חלון ההגדרות
moveui/ כדי להיכנס למצב שינוי מיקום
kb/ כדי להגדיר Key bindings

Skins
תוספת חיצונית שמשנה את הסקינים של הרבה אדאונים פופולריים לסקין מותאם ל-Elv UI ובנוסף "מטמיעה" אותם על חלון הצ'אט הימני.

להורדה - http://www.tukui.org/addons/index.php?act=view&id=50

אפשר להיכנס להגדרות הסקינים על ידי: ec/ -> Skins -> Addons

דוגמא ל-Recount עם האדאון

http://i48.tinypic.com/346p0g1.png

את כל השאלות שיש לכם, אתם מוזמנים להעלות פה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 16:55 

שחקן המעוניין שאכין לו אינצ'נטים מוזמן לפנות אלי במשחק,
להולי פריסט שלי "Kodkod"
לאחרונה אני מחובר עם "Asis" (פאלדין שאני מעלה עכשיו)
אפשר לפנות גם לשם,
spirit dust יש לי בשפע,
מעבר לזה אם יחסר משהו נסתדר.
:party:

אין צורך בתשלום כמובן.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: פנדה,אריה,נמר ודרקון
פורסם: 10 אוקטובר 2012, 19:39 

משמעות הסמלים בפנדריה

אתם עוברים ליד רוב הסמלים האלו כל דיליי קוויסט, אתם רואים אותם כמעט בכל פנדריה. אבל רובכם לא יודעים את המשמעות שלהם.
חשבתי שיהיה מעניין והרבה יותר נחמד עם תבינו את המשמעות של הסמלים שאתם רואים כל יום בפנדירה.
אז ככה בליזארד עשו עבודה מצוינת בלימוד המורשת הסינית והכניסו המון דברים מהתרבות הסינית למשחק.
אני ירשום לכם פה את המשמעות של רוב הדברים שאנו רואים יום יום.

1.פנדה:

כמובן שנתחיל עם הפנדה שקיבלנו כולנו בהרחבה.
פנדה ענק, הוא שמו של מין יונק יחיד בסוגו, המסווג כיום במשפחת הדוביים המצוי במרכז סין. הפנדה הענק חי באזורים הרריים, כמו סצ'ואן וטיבט. לקראת סוף המאה ה-20 הפך הפנדה להיות "סמל לאומי" עבור סין ודמותו מופיעה על מטבעות זהב סיניים. בסינית נקרא הפנדה 熊猫, משמעות השם הסיני היא "דוב-חתול". הכינוי המקובל במערב נגזר משמו של יונק אחר, פנדה אדום, בעבר נהגו לכנותו דוב מנומר.
(קרדיט לויקפדיה)
mists_of_pandaria_high_res_pic_1.jpg

2.האריה

את האריה בליזארד סיפקו לנו בכל מני דרכים, מי שרכש את גירסת האספנים או הדלוקס קיבל איתו מאונט של מין אריה מעופף וחיית מחמד של אריה קטן. חוץ מהמאונט יש הרבה פסלים של אריות בפנדריה. המשמעות של האריה בתרבות הסינית.
בזמן שתטיילו בפנדריה תתקלו לא אחת בפסלי אריות מסותתים, הניצבים כשומרים בפתחי בנינים. אריות אלו, לעולם יהיו זכר ונקבה ועל פי הפאנג שוואי, הנקבה ממוקמת תמיד בצד ימין (בהתבוננות מתוך המבנה). על פי הבודהיזם אריות אלו הנם השומרים על ה-דהרמה הלא היא ה"דרך הנכונה". שמם בסינית קרוי שישי shishi והם מוצבים באופן מסורתי מול ארמונות קיסרים, מבני ציבור וממשל, קברים ובתים של פקידי ממשל עשירים.
האריות מוצגים תמיד בזוגות, ביטוי של יין ויאנג , יין המייצג נקבה והיאנג את הזכרים. לדמות הזכר יש תחת הכף הימנית הקדמית כדור רקום בשם "קיו" המגולף בדגם גיאומטרי הידוע בשם "פרח החיים". כדור זה מסמל את העולם הנשי או כדור המזל (תלוי באסכולה). פסל הנקבה זהה בעיקרו, אך תחת כפה השמאלית הסמוכה לזכר, יש גור אריות המסמל את מעגל החיים. תפקיד הנקבה להגן על פנים הבניין ועל הנמצאים בו. תפקיד הזכר הנו שמירה על המבנה מבחוץ.
(קרדיט לtrendline3d.com)
QuilinFlyingMount3.jpg
I9IJLNDU1KP51343665144035.jpg

3.הנמר

את הנמר אנחנו גם מקבלים בתור מאונט אחרי שמסיימים את כל הריפוטשן עם שאדו פאן.
הנמר הוא נושא מאד פופולארי בתרבות ובאמנות העממית בסין. ניתן להיתקל בדמויות רבות של נמרים כמעט בכל הקשת הפולקלוריסטית, החל בגזירות ניר דרך עבודות ריקמה , פיסול וכיור.
סינים בני האן כמו גם שבטים אחרים שחיו באזור כולל השבט ממנו בא הקיסר הצהוב, סגדו לנמר כדמות שמימית, לעומת השבטים המזרחיים שהעדיפו את הדרקון. קימות עדויות מהתרבות העתיקה לגבי חיות נוספות ששמשו כטוטמים אולם אלו נעלמו עם הזמן מחמת השתלטותם של השבטים החזקים יותר שסגדו לנמר ולדרקון.
בסין יש לא מעט סיפורים על נמרים שהצילו חיי אדם. אחד הסיפורים בממלכה העתיקה צ'ו, עוסק בילד לא חוקי שאמו נטשה אותו בשדה מחמת הבושה וכבוד המשפחה. נקבת נמר שמצאה את הילד, הניקה אותו משדיה וברבות הימים גדל הילד להיות השליט (הגרסה הסינית של רומוס ורמולוס). כמו כן קיימת אגדה שקונפוציוס עצמו, נזנח על ידי הוריו על הר, מאחר והיה מאד מכוער. גם כאן בא נמר האכיל אותו וטיפל בו עד שבגר. הנמר משמש כמושא לכבוד והערצה לא רק על ידי בני האן (כ 90% מהאוכלוסיה הסינית) אלא גם על ידי מספר שבטים נוספים שאינם משבט זה. שבטים אלו נוהגים לערוך פסטיבלים שנתים לכבודו של הנמר.
(קרדיט לtrendline3d.com)
ridingTiger.jpg

4.הדרקון

הדרקון שאותו אנחנו מקבלים גם בתור מאונט ורואים בכל מקום בפנדריה, הוא אולי הדמות עם הכי הרבה משמעות בעם הסיני. בואו נבין למה הוא כ"כ חשוב לעם הסיני.
הדרקון משמש עד עצם היום הזה כסמל ללכידות האומה הסינית של בני האן המהווים כ 90% מהאוכלוסיה, כמו גם של 55 השבטים הנוספים החיים בסין. תדמית הדרקון במיתולוגיה ובאמונה הסינית, איננה דומה כלל לזו שהקנתה לו התרבות המערבית. אצל עמי המערב, הדרקון הנו יצור מטיל אימה, יורק להבות אש ומסוגל להמית אדם במבטו בלבד. אבירים בשריון נלחמו בו וזכו לשירי הלל בניצחונם. מנגד במיתוס הסיני, הדרקון למרות חזותו המאיימת לכאורה, הוא יצור-על שמימי, מוסרי ובעל אחריות. שלא כמו הנמר שאומץ על ידי נוודים וציידים, אומץ הדרקון על ידי התיישבות חקלאית שהתפתחה כחלק מהאבולוציה האנושית. אוכלוסיה זו נאלצה להסתמך בעיקר על תנאי האקלים לצורך גידוליהם, ומאחר וכך הקנו לדרקון יכולות המצויות בתחום השליטה במזג האוויר, הורדת גשמים, סערות בימים וכדומה. כך בהדרגה הפך הדרקון לדומיננטי במלכות השמים והנמר בהיותו כפיף לדרקון הפך למלך ההרים. במאה השלישית לפנה"ס, בזמן הקיסר צ'ין שי הוואנג-די. הכריז הקיסר כי הוא ולא אחר בנו של הדרקון. הוא הטביע את המושג "מנדט השמיים" וטען כי המנדט בידיו ובזכותו הוא השליט. בהמשך שאר שושלות הקיסרים אימצו את הסימבול ואסרו על העם להשתמש בדמותו. שימוש בסמלי וצורות הדרקון שלא מטעם הקיסר הוכרז כפשע נגד הקיסר הגורר בעקבותיו גזר דין מוות. הדרקון הנו הסמל של העוצמה הקיסרית.
(קרדיט לtrendline3d.com)
serp.jpeg

אז זהו חברים אלו הסמלים העיקרים שאנחנו רואים כל יום חשבתי שזה יהיה מעניין לדעת מה המשמעות שלהם. אם אתם רוצים להוסיף מידע על סמלים שאני לא רשמתי אני יותר מאשמח.
מקווה שנהנתם,
בן.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: המדריך לGlorious.
פורסם: 13 אוקטובר 2012, 07:25 

אז מה זה בכלל glorious?
זה אצ'יבמנט שדורש מכם לצוד כל אחד מהמובים הנדירים שיש בפנדריה.
כשאומרים כל אחד, הכוונה לממש כל אחד ואחד. וכמו שבטח שמתם לב בזמן שעליתם רמות יש המון.
אם אתם רוצים מספר מדוייק, יש 56.
חלק מכם יגידו "אני בכלל לא רואה את האצ'יבמנט הזה"
ובכן, הוא נמצא שם, פשוט הוא השלב השלישי בשרשרת של אצ'יבמנטיים.
הראשון מתחיל בA worthy opponent שדורש מכם להרוג מוב נדיר כלשהו.
אחר כך נפתח אצ'יבמנט שנקרא could we find more like that
שידרוש מכם להרוג אחד מכל משפחה של נדירים (נדבר על זה עוד שניה)
ובסוף יפתח לכם האצ'יבמנט להרוג את כולם.

אז אמרנו משפחות של נדירים.
מה זה אומר?
בליזארד בנו את הנדירים שיהיו מבוססים על המודלים החדשים שהם הכניסו למשחק.
יש שמונה משפחות. ולכל משפחה יש תכונות זהות כלומר, הם משתמשים באותן יכולות.
ההבדל בין המובים הנדירים יגיע ברמה שלהם, בכמות הנזק שהם עושים וכמובן בכמות הHP שלהם.

אז איזה משפחות יש לנו?

Hozen- קופים
יש לנו שלוש יכולות למשפחה הזו ויחסית קל להתמודד איתם.
Bananarang- הקוף יזרוק בומנרג שעשוי מבננה שיעשה נזק לכל מה שהוא פוגע. הוא גם חוזר, אז שימו לב שכשאתם רואים את הקוף מתחיל לזרוק משהו, פשוט לזוז לצד.
Toss filth - הוא זורק עליכם קקי פחות או יותר... זה מגדיל את הנזק שאתם מקבלים ועושה סטאק. כלומר ככל שאתם נלחמים בו יותר זמן, ככה תקבלו ממנו יותר נזק ותהיו מכוסים ביותר קקי.
Going bananas - הקוף משתגע, מתחיל לקפץ באוויר למשך 8 שניות, בכל מקום שהוא פוגע הוא יעשה המון נזק. זה מתחיל ב55% וככל שהקרב מתארך יש עליכם יותר קקי ואז אתם מקבלים יותר נזק, אפשר בקלות למות מהיכולת הזו אם לא נזהרים.

איך מתמודדים עם קופים? התשובה פשוטה. למרות שהם עושים המון נזק עם הקפיצה שלהם, הם לא עושים הרבה נזק בכלל בשאר הזמן. אם תתחמקו מהבננה שהם זורקים לא תהיה לכם בעיה איתם רוב הזמן.
כשהם משתמשים בgoing bananas אפשר לעשות להם Root/stun ולמנוע מהם לקפוץ. זה יוודא שאתם הורגים אותם בלי בעיה בלי קשר לרמה שלהם.

Jinyu- אנשי דגים.
המשפחה הזו היא משפחה של מכשפים פחות או יותר.
הם יהיו תמיד ליד מקורות מים וקל להתמודד איתם בסך הכל.
יש להם 3 יכולות גם כן.
water bolt זו ההתקפה הבסיסית שלהם, לא עושה הרבה נזק, אפשר לעשות לזה Interrupt אבל אין באמת טעם.
Torrent- ההתקפה הזו לעומת זו קטלנית. זה Channel של 6 שניות שעושה 28% נזק מהחיים שלכם כל שניה. במילים אחרות אם לא תעשו לזה interrupt אתם תמותו.
Rain dance- גם זו התקפה קטלנית. האיש דג הזה יזרוק הרבה בועות מים לאוויר וכשהן נוחתות הן עושות המון נזק.

איך להתמודד עם אנשי דג:
המובים עצמם חלשים מאוד, תנסו לעשות להם כמה שיותר נזק, תשמרו Interrupt בשביל Torrent זה קסם שאסור לתת להם להוציא כי הוא באמת עושה המון נזק.
כשהם עושים Rain dance אפשר לעשות להם Stun וזה יסגור את העניין, אבל גם יחסית קל להתחמק מזה. פשוט תזוזו כל הזמן ותסתכלו לאן הם יורים את הבועות שלהם ולא תהיה לכם בעיה עם זה.

Mantid- אנשי חרק.
כמו לקודמות גם להם יש 3 התקפות בסיסיות.
Tornado- הם מזמנים טורנדו מסביבכם שיעשה המון נזק אם תעמדו בו. לכן ברגע שיש לידכם טורנדו, מומלץ לזוז ממנו.
Windsong- זו יכולת שנותנת לחרק הזה עמידות בפני Kiting. אי אפשר להאט או לעשות לו Snare בכלל. הם יזוזו מהר יותר אבל בסך הכל היכולת הזו לא נוראית.
Blade flurry- זו יכולת קטלנית. התקפה פרונטלית חזקה מאוד, אם נשארים בה יותר משניה וחצי מתים.
לכן כשרואים אותו מתחיל לעשות אותה, צריך לזוז.
אפשר לעשות לו Stun כדי לעצור אותו.

איך מתמודדים עם החרקים:
בדרך כלל הם מוקפים בהמון מובים אחרים. תוודאו שיש לכם מרחב תנועה לפני שאתם תוקפים אותם.
אחרי שתקפתם אותם זוזו מהטורנדו למקום בטוח, אם יש לכם אפשרות לעשות סטאן כדי לעצור את הblade flurry שלהם תעשו את זה. אם לא, אז פשוט זוזו הצידה כמה שיותר מהר וחכו שזה יגמר.

Mogu Sorcerer- מכשפים.
הם המשפחה הקלה ביותר מבין כל הנדירים.
יש להם שלוש יכולות
dark bolt- זה התקפה עם הwand שלהם. עושה מעט מאוד נזק
shadowbolt עושה מעט נזק יחסית. אפשר לעשות לזה Interrupt.
Void cloud שמים ענן של זבל על הרצפה. קל מאוד לראות את זה כי זה זבל סגול. עושה הרבה נזק לרוחצים בזבל.

איך להתמודד איתם.
נורא פשוט. תהרגו אותם. אל תעמדו בענן הסגול זה הכל בערך.

mogu warrior- לוחמי מוגו.
בניגוד לאחיהם המכשפים, המובים האלו יותר קשים.
היכולות שלהם הם
summon quilen- הם יזמנו אריה שיבוא לעזור להם להלחם. אין להם הרבה HP אבל הם תמיד יזמנו אחד גם אם הרגתם את הקודם. הם לא עושים הרבה נזק. הסכנה איתם היא שהם עלולים לגרום לכם לDaze.
Titanic Strength- כל כמה שניות, הלוחם יצבור באף שמגדיל את הנזק שלו ב5% ככל שהקרב מתארך הם עושים יותר נזק, והם מרביצים יחסית חזק בהשוואה לשאר הנדירים.
devastating arc- ההתקפה הזו קטלנית מאוד. זה התקפה פרונטלית בטווח של 180 מעלות ממנו.
קל מאוד לראות שהוא משתמש בה, אם נתפסתם בה תתכוננו לקבל הרבה מאוד נזק.

איך מתמודדים איתם:
הם יחסית קשים ביחס לשאר הנדירים, אבל לא בשמיים, תשארו קרובים אליהם וכשהם משתמשים בArc פשוט תרוצו דרכם ותעמדו מאחוריהם.
אפשר להתעלם לחלוטין מהאריה שהם מזמנים. זה הכל עניין של להרוג אותם מהר לפני שהם מגיעים לכמות סטאקים מגוחכת שהם אשכרה יוכלו להרוג אותכם.

Pandaren- פנדות
אלו המובים הקשים ביותר לדעתי מבין הנדירים.
Spinning crane kick- הם מתחילים להסתובב ולבעוט בכל מה שמסביבם.
עושה המון נזק אם עומדים בזה. צריך לברוח מזה או לעשות להם סטאן. אם אין לכם סטאן, מומלץ שתזוזו מהר מהם.
Healing mists- הם ירפאו את עצמם וירפאו המון. אם לא עשיתם לזה interrupt תצפו לראות אותם עולים מ40-50% חיים ל100.
Chi burst- עושה טונות של נזק, בקלות יכול לעשות one shot אם זה מוב ברמה 91. הם עושים את זה על מטרות שנמצאות יותר מ15 יארד מהם. אפשר לעשות לזה Interrupt.

איך מתמודדים איתם.
אם אתם קלאס שאין לו interrupt אתם תהיו בבעיה עם המובים האלו כי הריפוי שלהם מאוד מציק.
להתחמק מהבעיטות זה לא בעיה כי יש להם משהו כמו איזה 2 שניות Cast time אז אפשר להתחיל לרוץ לפני. שימו לב שאיך שזה נגמר אתם חיבים להיות בטווח של 15 יארד מהם או שהם יזרקו עליכם את הChi burst שלהם מה שיעשה לכם מלא נזק.
בתור שאדו פריסט אלו היו המובים שהכי היה לי קשה לעשות להם סולו. כי אם אני מפשל עם הInterrupt או לא יוצאים לי פרוקים, הם פשוט היו מרפאים את עצמם ל100% וזה היה ממש מדכא.

Saurok- אנשי לטאה.
אלו נדירים קצת מציקים. הם לא נראים חזקים אבל מבין כל השאר, לאלו יש את הסיכוי הכי טוב לעשות לכם One shot אם אתם לא מוכנים.
vicious rend- הם שמים עליכם דוט שיעשה לכם נזק מבוסס על כמות הHP שלכם. ככל שתלחמו בהם יותר זמן, ככה הDOT הזה יעלה עד למצב שקשה ממש להשאר בחיים.
Vanish- כל כמה שניות הם יעלמו. זה מאפשר להם לפתוח עליכם עם ההתקפה המיוחדת שלהם
Smoked blade- ההתקפה הזו היא כמו אמבוש. עושה טונות של נזק. ואם לא תשתמשו בCD כדי לספוג אותה יש סיכוי טוב שתקבלו ממנה One shot.
Grapping hook- התקפה בסגנון Scorpion ממורטל קומבט. אם אתם יותר מ20 יארד מהם, הם ימשכו אתכם ישר אליהם.

איך מתמודדים איתם:
המובים האלו יכולים להיות מציקים מאוד. בגדול הם לא עושים יותר מדי כל עוד אתם מרביצים להם, אבל כשהם עושים ואניש, צריך ממש להזהר מההתקפה שלהם. גיליתי שאם אני בתנועה, הם הרבה פעמים מפספסים אותי, אז אחרי שהם נעלמים אני כל הזמן זז ולא עומד במקום וזה בדרך כלל בסדר. למרות שקרה לי כבר שאכלתי מהם מכה של 380 אלף.

yaungol- טאורנים שעירים יותר.
המובים האלו דיי פשוטים מאוד.
stomp- עושה המון נזק אם עומדים בזה, אבל האיזור שהם עושים את זה עליו מאוד קטן וקל מאוד לזוז מזה.
rushing charge- הם עושים Charge למי שנמצא 20 יארד מהם
bellowing rage- מגדיל את הנזק שלהם משמעותית, אבל מאט אותם. אפשר בקלות לעשות להם קייטינג כשהם משתמשים בזה.

איך מתמודדים איתם.
למען האמת לא צריך לחשוב יותר מדי, זוזו מההתקפה הגדולה שלהם מהר ובשאר הזמן תרביצו להם חזרה. הם לא עושים כזו כמות נזק שצריך להזהר מהם או משהו כזה.

אז אלו כל המשפחות. עכשיו איפה אנחנו מוצאים את המובים הנדירים.
ובכן אז טרחתי וסימנתי על המפות כדי שיהיה לכם קל לראות בדיוק איפה הם עושים Spawn.
Jade forest

http://imageshack.us/a/img854/4347/jaderare.png

Valley of the four winds

http://imageshack.us/a/img685/8751/valleyrares.jpg

Krasarang Wilds

http://imageshack.us/a/img689/9839/krasarangrares.jpg

Dread Wastes

http://imageshack.us/a/img834/8138/dreadrares.jpg

Townlong Stepps

http://imageshack.us/a/img688/6320/townlong.jpg

Kun-Lai summit

http://imageshack.us/a/img259/1016/18057345.jpg

Vale of Eternal Blossom

http://imageshack.us/a/img138/5286/valerares.jpg

זה לגבי המיקומים שלהם.
אני אמליץ מאוד להוריד את האדאון NPC-scan שיעזור לכם בזה שהוא יתריע וימצא לכם את הנדירים האלו כשאתם באיזור.
מה שכן, צריך לוודא שאתם מוחקים את הCache שלו אחרי שמצאתם נדירים אם אתם רוצים למצוא אותם שוב.
למשל נניח ועברתם באיזור ומצאתם נדיר שהוא כבר מת,
מבחינת האדאון, זה כאילו הוא מצא אותו והוא לא יתריע שוב על אותה דמות על הנדיר הזה.
לכן כדי לטפל בזה אתם צריכים להכנס לתקיית הWOW שלכם
יש תיקיה בשם Cache
אתם נכנסים לשם, יש תקיה נוספת בשם WDB.
נכנסים לזה ויש תיקיה נוספת בשם enGB.
תכנסו לתיקיה הזו, ותמחקו את הקובץ Creaturecache.wdb. חייבים לעשות את זה כשהמשחק סגור.
אחרי שמחקתם את זה, תכנסו מחדש למשחק וכל הנדירים שהאדאון מצא בעבר אופסו והוא מתחיל לחפש אותם מהתחלה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המדריך לGlorious.
פורסם: 13 אוקטובר 2012, 12:59 

לגבי הקאש, אני עובד עם קובץ BAT שמוחק אותו אוטומטית כל פעם לפני שאני מפעיל את המשחק
למי שמעוניין ככה זה אצלי:
@ECHO OFF
REM The next line deletes the creature cache
PAUSE
DEL "C:\Program Files (x86)\World of Warcraft\Cache\WDB\enGB\creaturecache.wdb"
REM The next line will start World of Warcraft
PAUSE
CALL "C:\Program Files (x86)\World of Warcraft\Wow.exe"
EXIT

לגבי האצ'יו נשאר לי עוד 8 rares.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 נובמבר 2012, 02:46 

אנו מחפשים אופיסרים חדשים לגילדה, שיקחו חלק בהנהגה וקידום הגילדה. המועמדים המתאימים ייבחנו לתקופה מסוימת ואם יוכיחו עצמם יתמנו לאופיסרים מן המניין.

התפקידים הפתוחים כרגע הנם:
מוביל PvE - הגדרת התפקיד: מעקב ופיקוח אחר קבוצות הריידים הקיימות, ארגון ריצות LFR שבועיות, צ'אלנג' מודס ועוד. דרישות התפקיד: שייכות לאחת מקבוצות הריידים של הגילדה
ניסיון מעשי במגוון קלאסים - יתרון;
ניסיון קודם בהובלת ריידים - יתרון.

מוביל סוציאלי - הגדרת התפקיד: קשר עם כלל השחקנים בגילדה תוך דאגה לרווחתם, פיתרון סכסוכים בגילדה, אכיפת סדר בצ'אט הגילדה וב-TS, ארגון אירועים חברתיים (תחרויות, מפגשים, פעילויות משותפות אחרות) ועוד. דרישות התפקיד: רמת פעילות גבוהה יחסית הן במשחק, הן ב-TS והן בפורום של הגילדה,
יכולת ארגון אירועים,
נקיטת יוזמות.

כל המעוניין מוזמן למלא את טופס הגשת המועמדות הבא ולשלוח לי אותו כהודעה פרטית(מנוסח בלשון זכר אולם מיועד לשני המינים):

שם פרטי:
כמה זמן אתה משחק בגילדה:
האם יש לך דמות פעילה בשרת אחר או בגילדה אחרת:
מה רמת הפעילות שלך במשחק (בממוצע, מספר ימים בשבוע ומספר שעות ביום):
האם היית אופיסר בעבר בגילדה אחרת. אם כן, על מה היית אחראי:
באיזה תחום מהמפורטים לעיל תרצה לעסוק כאופיסר (מוביל PvE, סוציאלי) ומדוע אתה חושב שאתה מתאים לכך:
מדוע אתה מעוניין להתמנות לאופיסר בגילדה:
מהם היעדים שתציב לעצמך כאופיסר בגילדה ואיך אתה מתכנן להשיגם:
מידע נוסף שאתה מעוניין לספק:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Challange mode:Gold - Cleared
פורסם: 02 פברואר 2013, 18:52 

כשההרחבה יצאה התחלתי לחפש אנשים מהגילדה להתחיל להריץ קבוצות לצ'אלנג' מודז.
לאלו שלא יודעים, צ'אלנג' זה אינסטנס כמו הירואיק רק קשה בהרבה ומודדים בו זמן.
ככל שמסיימים מהר יותר, ככה מקבלים מדליה גבוהה יותר כשמדליית הזהב היא הנחשקת ביותר.
למי שמסיים את כל האינסטנסים עם מדליית ארד (הנמוכה מבין המדליות האפשריות) מקבל כותרת חדשה לדמות שלו "The Undaunted"
מי שמצליח לסיים את כל הצ'אלנג'ים עם מדליות כסף בכולם יזכה לבחור אחד מבין ארבעה מאונטים ייחודיים במשחק.
ומי שמצליח לסיים את כל האתגרים האלו עם מדליית זהב, הקשה מבין כל המדליות, זוכה בסט מיוחד לקלאס שלו, הסט הזה הוא חסר סטאטים והמטרה היחידה שלו היא להיות יפה בשביל Transmog. לכל סט יש אפקטים זוהרים שמייחדים את הדמות ונותנים הרגשה של דמות מעניינת ומרגשת.
בסך הכל 9 אינסטנסים.
זה נשמע פשוט, אבל בפועל, המשימה לא פשוטה.
המובים באינסטנסים מרביצים חזק, הבוסים מקבלים לפעמים יכולות חדשות והאינסטנס משמעותית קשה יותר מהירואיקים רגילים.
ואם זה לא מספיק, ברגע שנכנסים לצ'אלנג' מוד, רמת הציוד מונמכת ל463. ככה שלא משנה כמה אתם מצויידים מריידים, זה לא הולך לעזור לכם הרבה.
בניגוד לדברים אחרים שנחלקים בחשבון שלכם, אי אפשר לקבל את הדברים האלו על דמויות אחרות שלא עשיתם איתן את כל הצ'אלנג' מודז.
ככה שהמאונט הוא מיוחד לדמות שקיבלתם אותו עליה. כנל לגבי הסט. את הכותרת תוכלו ללבוש על כל דמות.

אחרי הרבה חיפושים הצלחנו להרכיב קבוצה בתוך הגילדה ונכנסנו לצ'אלנג' מוד הראשון שלו.
החלטנו שרירותית להתחיל בScarlet Halls, ההתחלה לא הייתה קלה, לקח לנו שעתיים וחצי להבין איך לעשות את המשיכות כמו שצריך ולהצליח להרוג את הבוס האחרון בזמן כדי לקבל מדליית זהב.
שמחנו מאוד והתחלנו להתלהב מהרעיון. חשבנו שאם לקח לנו רק שעתיים ללמוד צ'אלנג' אנחנו נסיים עם שאר השמונה שנשארו לנו בכלום זמן.
לא ידענו כמה טעינו באותו רגע.
יום למחרת נכנסנו לScarlet Monastery. הוא מדורג מקום שני מבחינת רמת קושי בין הצ'אלנג'ים. לצורך העניין האינסטנס הקודם שהיינו בו, היה מדורג השני הכי קל מבין הצ'אלנג'ים.
ביום הראשון שהגענו אליו בזבזנו 7 וחצי שעות בלנסות לצלוח אותו עם מדליית זהב ונאלצנו לסיים את הלילה בלי לכבוש אותו. למחרת חזרנו וכבשנו אותו אחרי עוד שעתיים וחצי של עבודה.
מאותו רגע ההתרגשות לגבי הצ'אלנג'ים התחילה לעלות.
המשכנו ללכת אליהם אחד אחרי השני, כבשנו אותם פעם אחרי פעם עם המון פאדיחות באמצע, עם תסכול לפעמים בגלל משיכות או טעויות והרבה עבודה והשקעה מחברי הקבוצה.
והיום, סיימנו את הצ'אלנג' האחרון שלנו וקצרנו את כל הפרסים תוך כדי זה שהענקנו לגילדה את כל האצבימנטים שנדרשו וקיבלנו כולם את האופציה לקנות חיית מחמד חדשה מהguild vendor.

אני רוצה להודות לדותן שהסכים להיות הטנק שלנו, למרות שבדרך כלל הוא משחק DPS.
הוא עשה עבודה מצויינת בלהחזיק מעמד ולהשאר בחיים כמה שיכל.
לגיל, הוורלוק שחוץ מנזק גבוה ואיכותי על מטרה אחת וכמה מטרות במקביל, עשה המון שיעורי בית לפני כל צ'אלנג' כדי לתת לנו מושג ולעזור לנו למצוא דרכים להתגבר על בעיות שנתקלנו בהן.
לרועי דוקים, השאמאן, שתרם נזק גבוה במיוחד, מהירות לקבוצה ושיקויי Invisibility על ידי זה שהוא טרח ועשה פארמינג בשביל כל הקבוצה.
לmyllee השאמאן הילר שלנו שהצטרפה אלינו באיחור קל ועשתה עבודה מצויינת בלהחזיק את הקבוצה בחיים וכשהיתה לה אפשרות היא עברה לDPS כדי לעזור לתרום ולהוריד את הבוסים מהר יותר. וכמובן להודות לה על זה שהיא עשתה את כל זה מהשרת Silvermoon.
הקבוצה עשתה כמה דברים מאוד מרשימים בהחלט.
לקחנו שיא של מקום ראשון בScholomance על maelstrom וגם Silvermoon וכל זה כשאני הייתי מת חצי קרב.
הצלחנו לסיים את Scarlet monastry כשדוקים היה בMC במשך שלושים שניות, הוא הרג אותי, מיילי הייתה צריכה לעשות CC ודותן מת והשתמש בsoul stone שקיבל מגיל. כל זה קרה במקביל לזה שהteamspeak החליט לעשות עלינו שביתה ולהתנתק באמצע המשיכה של הבוס...
סיימנו את הצ'אלנג' הקשה ביותר בהרגשה שהוא לא היה קשה בכלל.
והיו המון רגעים שאני אזכור מאוד לטובה בריצות האלו.
תודה רבה על ההשקעה של הזמן בקבוצה הזו, תודה רבה על הנחישות וההתמדה.
אם אני צריך לסכם את החווייה של הצ'אלנג'ים האלו, אני רוצה להגיד שבליזארד עשו עבודה מצויינת ביישום של הפונקציה הזו במשחק.
הצ'אלנג'ים מציבים אתגר מרשים ביותר שמספק חוויה מאוד מיוחדת ומהנה. אני מאוד נהנתי מהפונקציה הזו ומחכה לראות אם יוסיפו כאלו בהמשך.

הנה כמה תמונות של המאונטים החדשים, הסט החדש והכותרות שלנו.
סחטיין עליכם חברים, עבודה מצויינת. המשיכו כך!
http://img823.imageshack.us/img823/4387/wowscrnshot020213180816.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3987/wowscrnshot020213180819.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בוט
פורסם: 08 פברואר 2013, 11:36 

אני ממליץ להתחיל עם משהו כזה > לחץ כאן.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 פברואר 2013, 20:56 

המחירים באמת ברצפה :)

מרוב התלהבות כמעט קניתי ואז נזכרתי שכבר יש לי את כל ההרחבות.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 מרץ 2013, 15:29 

אוקיי, אז פסח בפתח וכל גפילטעפיש במתח.
לא מעט אנשים שאלו כבר מה הולך לקרות בפסח, האם יהיה מפגש? האם יהיה ארוע? מה יקרה??
ובכן, אז לפני המפגשים והכל, אנחנו בגפילטעפיש מתכוונים לעשות ארוע לכל הגילדה.
זה ארוע שדורש ממני קצת תכנון מראש ועבודה קטנה ולכן אני אתעסק בזה בימים הקרובים עד פסח עצמו.
חלק מהעניין זה שלא ידוע בדיוק מה אני עושה, ולכן אני נאלץ להסיר את כל האנשים מה Real ID שלי עד שהארוע עצמו יעבור.
הארוע יתרחש ביום חמישי, ה28 לחודש בשעת ערב נוחה איזור 19:00 כזה.
פרטים בהמשך. הפרס... ובכן, הפרס דיי מרשים לדעתי. שווה להשתתף.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 אפריל 2013, 19:30 

כולנו מרכינים ראש ונזכרים ב6 מליון יהודים שנספו במחנות השמדה על ידי הצורר הנאצי.
ואומרים: לעולם לא עוד!

יהי זכרם ברוך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 אפריל 2013, 15:30 

Jerkov שלום
אין צורך לכעוס. כשם שהמגיבים לא מכירים אותך, כך גם אתה לא מכיר אותם.
על אף הציניות שבתגובה קיבלת מענה שתרם לך וזה יפה כשלעצמו.
לאחרונה הפורום עמוס בטרולים ובפונים שקשה להבין את שאלותיהם ועדיין - החברים מנסים לסייע.
תמשיך להעלות בעיות ואולי גם לתרום לאחרים מנסיונך ותראה שגם התגובות אליך ישתנו.
בהצלחה עם המחשב.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בעיה ב armory
פורסם: 11 אפריל 2013, 20:15 

אני משתדל להציב לעצמי מטרות ברות השגה. מאחר ואני בספק אם אוכל להיות אי פעם מגניב כמוך, אני אמשיך עם האוקשנים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הדו קרב הזה לא ייאמן.
פורסם: 10 יולי 2013, 11:34 

איזו רמה של משחק.
קובראק - וורלוק
phpBB [video]

ומנקודת מבט המייג' - Hansol

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מזל טוב ל-X2 Nebi
פורסם: 19 יולי 2013, 12:06 

תודה רבה לאנימור וקינגה! זאת המתנת יום הולדת הטובה ביותר שאשפר לקבל!

אני מקווה שאוכל לעזור לכם להמשיך להצעיד את האתר הזה קדימה...=]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 יולי 2013, 22:13 

עתיד הגיימינג? זה יותר יראה ככה
http://gifling.com/galleries/gifs1/fat-man-running.gif

עם הכמות שצריך לרוץ במפות Conquest של BF3 הדבר הזה כנראה מיועד ליוצאי סיירות ורצי מרתון.
קשה לי לראות את זה בתור משהו פרקטי, חות מזה בארץ אם אתה רוצה מציאותי תחתום שס"נ , או לחלופין תפתח משחק שמדמה התעפצויות בשמירה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 אוגוסט 2013, 13:38 

חברים, בדיון רציני זה אני רוצה להעלות נקודה חשובה.
אני רוצה להודות לאדם שעשה מעל ומעבר על מנת לסייע לכולנו, הוא הקל על סבלם של מאות אלפי אזרחים בישראל.
הוא עשה את זה ללא בונוס כלשהו מצידו, הוא לא זכה על כך להערכה בזמנו - ובכל זאת הוא עשה זאת באופן מושלם וללא רבב.
אני חושב שיש אדם שכולנו צריכים להוקיר לו תודה.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1c/Gid%27onSaar2010.JPG/250px-Gid%27onSaar2010.JPG

אני מודה בזאת לשר החינוך לשעבר גדעון סער שקיצר את החופש הגדול.

http://ft2.fckitupload.com/Rn/Give_that_man_a_cookie.jpg

בכל זאת,
ילד כבר ענו לך אבא שלך הגביל לך את האפשרויות במשחק.
כנראה שאבא שלך מבין קצת יותר ממה שאתה חושב, וכדאי שתלמד את הלקח הזה בגיל צעיר ושזה לא יכה בך יום אחד שיהיה לך קר ומסריח בעמדת שמירה מזורגגת.
אם אתה לא יודע לקבל תשובות של אנשים פה אל תשאל כאן שאלות.

אדיוט אני בן 23 ואבא שלי לא יודע מה זה WOW יחתיכת בלון נפוח
פיזזדיצ' אידינכוי (למי שמבין רוסית)

אתה בלאט נמוך!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 ספטמבר 2013, 14:05 

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 אוקטובר 2013, 16:21 

לאחר ההצלחה היחסית בשיקום הגילדה, ולאחר ההצלחה המידתית בפרוייקט "רייד לחופש הגדול" שרץ כאן בקיץ
אני מזמין את כולם להצטרף לקבוצת רידיים חדשה קורמת עור וגידים בגילדה.
אין סף מינימום או ידע נדרש. רק חברה ישראלים שרוצים לעשות חיים ביחד ולכייף במשחק.
לא משנה באיזה מצב הגיר שלכם, ואם נדרש שיפור. נשפר. יש זמן.
כל מי שמעוניין שירשם כאן בשרשור הזה ואני אצור איתו קשר בימים הקרובים.
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 27 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: