Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 17 אוקטובר 2017, 17:19

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 39 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 21 אוקטובר 2012, 11:24 

אני קצת בדילמה ...
מצד אחד אני לא רוצה להתערב יותר מידי כי אני לא הרייד לידר וזה לא ממקומי.
מצד שני אני חייב לציין שאני מרגיש קצת שאננות יתר, אנשים בתחושה של "סבבה נגיע לרייד נראה כבר מה יהיה, יהיה טוב".
אם אנשים רוצים שהקבוצה הזו תצליח אז הם צריכים להיות קצת יותר רציניים, בין אם זה במוכנות לרייד (שראינו היטב מה קרה ברייד הקודם), או בין אם זה דבר שולי כמו לאשר את עצמך לרייד בלוח שנה (שנכון לרגע זה רק 4 איש עשו ומחר הרייד)...
כולם בקבוצה לדעתי צריכים לקחת את זה צעד אחד קדימה בהתייחסות שלהם לדבר או שזה פשוט לא ילך... אני מאוד רוצה שהקבוצה תצליח... אבל יפה צעד אחד קודם .
אני חופר כרגע מסיבה אחת פשוטה - אף אחד אחר לא עושה את זה... לפחות לא שאני רואה. מחר יש רייד וחסר לנו שחקן, אין לי מושג אם האחרים מגיעים כי לא אישרו עצמם בלוח שנה, ובכללי הכל שקט מידי בנוגע לקבוצה הזו, חבל...
אני מקווה שאנשים בקבוצה הזו גם רואה את זה כמוני ושכן כל אחד רוצה לתת מעצמו (אפילו במינימום) כדי שהקבוצה תצלח, אחרת חבל על הזמן של אלו שכן רוצים לראות את הקבוצה מתקדמת.
הייתי מצפה לקצת יותר הנהגה וסדר...
אשמח לעזור בכל מה שצריך.
הכל נכתב ברוח טובה, נא לא לקחת אישית, אבל זה חייב להאמר.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ציוד לטנק pvp
פורסם: 24 דצמבר 2012, 19:26 

אני כמעט בטוח שפאלאדין זה הקלאס הכי גרוע להיות איתו FC ...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 25 דצמבר 2012, 14:37 

כרגע בזק+בזב''ל מספקים את המענה הכי טוב (ע''פ ידיעתי).
הlatency שלך יחסית טוב, אני אישית עם חבילה של 15mb על 65-90.

חבילת גיימרים זה בעצם תעדוף, נותן לך עדיפות לגישה לחו''ל לעומת חבילה רגילה. בד''כ זה מורגש בשעות עומס למרות שהבנתי מאנשים שהlatency איתו גם יורד ל35-60.

בינינו, זה הבדל זניח. אני לא חושב שיש לך צורך לזה.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: התלבטות קשה במיוחד
פורסם: 30 דצמבר 2012, 22:13 

קודם כל - שלללווםםםם!@#!@#!!!#!!!!!!!@#!@#!!!!
יופי, עכשיו אחרי שהבנו שאין שום טעם לרשום מיליון פעם סימני קריאה, ושמומלץ מידי פעם לפסק משפטים בשביל שהקורא ינשום נעבור לחלק האומנותי.

קודם כל, כל הכבוד על האליפויות והשחייה, עלה והצלח.

לשאלותיך:
א. אם כדאי להמשיך לשחק עוד חודשיים כאשר תחזור תלוי בך בלבד, אם תרגיש שאתה רוצה לשחק אז תחזור. אני לא מבין מאיפה מגיעה השאלה הזו בכלל.
ב. אני אישית ממליץ לגשת לסניף הדואר הקרוב לביתך ולהנפיק כרטיס נטען. יש על זה עמלה, אבל היות וזה כרטיס נטען גם אם גונבים לך את הפרטים, אי אפשר להשתמש מעבר לסכום שטענת. הכרטיס בעל 16 ספרות וניתן לשימוש בעסקאות לחו"ל.
ג. מכירה וקנייה של חשבונות אסורה ע"פ חוקי בליזארד, וגם פה בפורום.
אני יודע שלאנשים קשה לקרוא את התקנון , אבל בחייאת זה החוק הראשון:
1. פרסום ומכירה של חשבונות אסור באתר זה. מכירת חשבונות אסורה עפ"י חוקי המשחק ושחקנים רבים נפגעים לעיתים תכופות מפעולות אלה. זה כולל גם שיתוף חשבונות, האסור על פי בליזארד.

"התלבטות קשה" אין פה יותר מידי.

בהצלחה בהמשך הדרך.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: קבוצת הריידים מגייסת
פורסם: 07 ינואר 2013, 22:18 

היי,

לקבוצה שלנו דרושים ריידר או שניים - טנק ו/או Ranged DPS.

הקבוצה עושה ריידים נכון להיום בימים ראשון ורביעי, שעות 20:30-00:00.
הקבוצה עובדת בשיטת לוט EPGP.
רוב השחקנים שנמצאים בקבוצה הם חברים שנמצאים בגילדה כבר זמן רב. הקבוצה מתבססת על מאמץ משותף של כל הריידרים ומשלבת אווירה טובה עם רצינות.
השאיפה של הקבוצה היא להגיע כמה שיותר רחוק במסגרת 2 ריידים בשבוע ובלי להוציא את המיץ מהריידרים. אנחנו כן דורשים רף מסויים של ביצועים ורצינות מהריידרים, אבל המשותף לכולם כרגע הוא הרצון להתחייב ל-2 ערבים בשבוע עבור ריידים, ולא מעבר.
אם אתם בקטע של הארדקור או בקטע של לבוא רק מתי שמתחשק לכם - אל תציעו את עצמכם מלכתחילה.

הפרוגרס כרגע הוא 1/16 הירואיק, ממש קרובים להריגה של הבוס השני בהירואיק.

דרישות מריידר:
[*] ניסיון בריידים ובמשחק בכלל
[*] ידע נרחב בקלאס
[*] בקיאות ב-OS ואפשרות פרקטית לשחק OS בריידים (הילר שלישי/DPS) - חובה!
[*] אינצ'נטים, ריפורג'ים וג'מים - מיותר לציין אפילו
[*] התמדה, התמדה, התמדה. אלו בסה"כ 2 ריידים בשבוע, 3 וחצי שעות כל אחד.

אפשר להשאיר הודעות פה, בפרטי או במשחק - Arthurious.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם!
פורסם: 11 ינואר 2013, 19:54 

אפשר פשוט לשבת בהרצליה. שמעתי יש שם מסיבת רחוב ושדוקים מוכר שמה בורקסים אבל זו רק שמועה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 16 ינואר 2013, 10:40 

אני מגיע

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Challange mode:Gold - Cleared
פורסם: 02 פברואר 2013, 18:52 

כשההרחבה יצאה התחלתי לחפש אנשים מהגילדה להתחיל להריץ קבוצות לצ'אלנג' מודז.
לאלו שלא יודעים, צ'אלנג' זה אינסטנס כמו הירואיק רק קשה בהרבה ומודדים בו זמן.
ככל שמסיימים מהר יותר, ככה מקבלים מדליה גבוהה יותר כשמדליית הזהב היא הנחשקת ביותר.
למי שמסיים את כל האינסטנסים עם מדליית ארד (הנמוכה מבין המדליות האפשריות) מקבל כותרת חדשה לדמות שלו "The Undaunted"
מי שמצליח לסיים את כל הצ'אלנג'ים עם מדליות כסף בכולם יזכה לבחור אחד מבין ארבעה מאונטים ייחודיים במשחק.
ומי שמצליח לסיים את כל האתגרים האלו עם מדליית זהב, הקשה מבין כל המדליות, זוכה בסט מיוחד לקלאס שלו, הסט הזה הוא חסר סטאטים והמטרה היחידה שלו היא להיות יפה בשביל Transmog. לכל סט יש אפקטים זוהרים שמייחדים את הדמות ונותנים הרגשה של דמות מעניינת ומרגשת.
בסך הכל 9 אינסטנסים.
זה נשמע פשוט, אבל בפועל, המשימה לא פשוטה.
המובים באינסטנסים מרביצים חזק, הבוסים מקבלים לפעמים יכולות חדשות והאינסטנס משמעותית קשה יותר מהירואיקים רגילים.
ואם זה לא מספיק, ברגע שנכנסים לצ'אלנג' מוד, רמת הציוד מונמכת ל463. ככה שלא משנה כמה אתם מצויידים מריידים, זה לא הולך לעזור לכם הרבה.
בניגוד לדברים אחרים שנחלקים בחשבון שלכם, אי אפשר לקבל את הדברים האלו על דמויות אחרות שלא עשיתם איתן את כל הצ'אלנג' מודז.
ככה שהמאונט הוא מיוחד לדמות שקיבלתם אותו עליה. כנל לגבי הסט. את הכותרת תוכלו ללבוש על כל דמות.

אחרי הרבה חיפושים הצלחנו להרכיב קבוצה בתוך הגילדה ונכנסנו לצ'אלנג' מוד הראשון שלו.
החלטנו שרירותית להתחיל בScarlet Halls, ההתחלה לא הייתה קלה, לקח לנו שעתיים וחצי להבין איך לעשות את המשיכות כמו שצריך ולהצליח להרוג את הבוס האחרון בזמן כדי לקבל מדליית זהב.
שמחנו מאוד והתחלנו להתלהב מהרעיון. חשבנו שאם לקח לנו רק שעתיים ללמוד צ'אלנג' אנחנו נסיים עם שאר השמונה שנשארו לנו בכלום זמן.
לא ידענו כמה טעינו באותו רגע.
יום למחרת נכנסנו לScarlet Monastery. הוא מדורג מקום שני מבחינת רמת קושי בין הצ'אלנג'ים. לצורך העניין האינסטנס הקודם שהיינו בו, היה מדורג השני הכי קל מבין הצ'אלנג'ים.
ביום הראשון שהגענו אליו בזבזנו 7 וחצי שעות בלנסות לצלוח אותו עם מדליית זהב ונאלצנו לסיים את הלילה בלי לכבוש אותו. למחרת חזרנו וכבשנו אותו אחרי עוד שעתיים וחצי של עבודה.
מאותו רגע ההתרגשות לגבי הצ'אלנג'ים התחילה לעלות.
המשכנו ללכת אליהם אחד אחרי השני, כבשנו אותם פעם אחרי פעם עם המון פאדיחות באמצע, עם תסכול לפעמים בגלל משיכות או טעויות והרבה עבודה והשקעה מחברי הקבוצה.
והיום, סיימנו את הצ'אלנג' האחרון שלנו וקצרנו את כל הפרסים תוך כדי זה שהענקנו לגילדה את כל האצבימנטים שנדרשו וקיבלנו כולם את האופציה לקנות חיית מחמד חדשה מהguild vendor.

אני רוצה להודות לדותן שהסכים להיות הטנק שלנו, למרות שבדרך כלל הוא משחק DPS.
הוא עשה עבודה מצויינת בלהחזיק מעמד ולהשאר בחיים כמה שיכל.
לגיל, הוורלוק שחוץ מנזק גבוה ואיכותי על מטרה אחת וכמה מטרות במקביל, עשה המון שיעורי בית לפני כל צ'אלנג' כדי לתת לנו מושג ולעזור לנו למצוא דרכים להתגבר על בעיות שנתקלנו בהן.
לרועי דוקים, השאמאן, שתרם נזק גבוה במיוחד, מהירות לקבוצה ושיקויי Invisibility על ידי זה שהוא טרח ועשה פארמינג בשביל כל הקבוצה.
לmyllee השאמאן הילר שלנו שהצטרפה אלינו באיחור קל ועשתה עבודה מצויינת בלהחזיק את הקבוצה בחיים וכשהיתה לה אפשרות היא עברה לDPS כדי לעזור לתרום ולהוריד את הבוסים מהר יותר. וכמובן להודות לה על זה שהיא עשתה את כל זה מהשרת Silvermoon.
הקבוצה עשתה כמה דברים מאוד מרשימים בהחלט.
לקחנו שיא של מקום ראשון בScholomance על maelstrom וגם Silvermoon וכל זה כשאני הייתי מת חצי קרב.
הצלחנו לסיים את Scarlet monastry כשדוקים היה בMC במשך שלושים שניות, הוא הרג אותי, מיילי הייתה צריכה לעשות CC ודותן מת והשתמש בsoul stone שקיבל מגיל. כל זה קרה במקביל לזה שהteamspeak החליט לעשות עלינו שביתה ולהתנתק באמצע המשיכה של הבוס...
סיימנו את הצ'אלנג' הקשה ביותר בהרגשה שהוא לא היה קשה בכלל.
והיו המון רגעים שאני אזכור מאוד לטובה בריצות האלו.
תודה רבה על ההשקעה של הזמן בקבוצה הזו, תודה רבה על הנחישות וההתמדה.
אם אני צריך לסכם את החווייה של הצ'אלנג'ים האלו, אני רוצה להגיד שבליזארד עשו עבודה מצויינת ביישום של הפונקציה הזו במשחק.
הצ'אלנג'ים מציבים אתגר מרשים ביותר שמספק חוויה מאוד מיוחדת ומהנה. אני מאוד נהנתי מהפונקציה הזו ומחכה לראות אם יוסיפו כאלו בהמשך.

הנה כמה תמונות של המאונטים החדשים, הסט החדש והכותרות שלנו.
סחטיין עליכם חברים, עבודה מצויינת. המשיכו כך!
http://img823.imageshack.us/img823/4387/wowscrnshot020213180816.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3987/wowscrnshot020213180819.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 פברואר 2013, 01:31 

אני לא מבין מה הבעיה במלכודת הראשונה? מלכודת זבובים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 פברואר 2013, 18:46 

שלום וברוך הבא!

לעברית, אנא לחץ 1, פרוסקי קומונוקיסטסה $%$# %$#% 2,
for english please dial *this_is_a_hebrew_website or hit the # key

להבא בעברית. בהצלחה עם הערוץ :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 08 פברואר 2013, 23:03 

ערב טוב.
פעם ראשונה שאני נכנס לפורום אחרי שכתבתי את הנושא, בגלל זה לא יצא לי עד עכשיו להגיב לתגובות פה, זה לא שבחרתי להיתעלם :)

אני יהודי, ואני מישראל, ואני גאה בזה, ואני אסביר.
בימים הראשונים שעשיתי סטרים ושאלו אותי מאיפה אני עניתי מישראל, אבל זה גרר תגובות חופרות ביותר על פוליטיקה וצבא ודברים שאני לא מעוניין למשוך לסטרים.
בעקבות זה, החלטתי ששואלים אותי מאיפה אני שאני אציין שאני יהודי, רק שאני לא גר כרגע בישראל, וכך להימנע משיחות מיותרות על פוליטיקה וצבא וצד ישראלי/פלסטינאי וכו'. (אגב אם מישהו תוהה למה אמרתי אירלנד זה בגלל שהייתי באירלנד ועבדתי שם ואני מכיר את המקום היטב).

ולמי שטען שאני מתבייש במדינה, זה ממש לא קשור ללהתבייש במדינה שלי, עובדה שראית אותי אוכל שוקולד עלית ושותה מי עדן באמצע שידור עם בקבוק שכתוב עליו בעיברית, בגלל שזה לא עניין של בושה במדינה, פשוט מאוד אני עושה את זה בשביל למנוע שיחות מיותרות על פוליטיקה, אין מה לעשות אבל הנושא הישראלי/פלסטינאי זה נושא טעון מאוד בכל העולם ושאנשים שומעים שמישהו מישראל הם מאוד סקרנים וישר מתחילים בחקירות ושאלות שאני מעדיף שלא יהיו אצלי בסטרים.

נ.ב
*תודה רבה להרבה מאוד ישראלים שאני רואה בסטרים שנותנים לי פידבקים חיוביים, אני מאוד מעריך את זה.

שבת שלום :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 פברואר 2013, 00:52 

אהלן שלום לכולם!

כיוון שאנחנו מתעסקים בWOW ובכל זאת כולנו ישראלים, צוות ההנהגה של גפילטעפיש מנסה לארגן events וכדומה לכל אחד ממועדי ישראל. החג שמגיע אלינו הוא החג האהוב עליי.
החג בו כל אחד רשאי, מוכרח וצריך לעטות עליו מסיכה ולצאת לרחוב לחגוג.
חג העדלאידע, חג משלוחי המנות, חג בו להתלבש כפרוצה נחשב למגניב וטוב!
כמובן אני מדבר על פורים.

לכן ברוח החג צוות הגילדה החליט להעלות תחרות חדשה:
Transmog.
יש לכם עד ה25 לחודש לשרשר לכאן תמונה של הדמות שלכם בציוד הTransmog האהוב עליכם.
את התמונות אתם יכולים להעלות כמובן לגלריה, אבל מי שרוצה להשתתף בתחרות עם הפרסים, מומלץ שיעלה את התמונה לשרשור הזה.
שרשרו את הדמות שלכם עם סט הטראנסמוג שאתם אוהבים. תסבירו למה דווקא הסט הזה. אתם מוזמנים לרקום סיפור סביב התלבושת של הדמות שלכם או סביב הדמות שלכם (משהו קצר לא ארוך במיוחד, יסלח לי nebi) ומבין התמונות יבחרו המנצחים שיזכו לפרס במשחק עצמו. בחסות הגילדה.
הפרס לא יחשף עד ה25 לחודש אבל לדעתי שווה להשתתף אפילו רק בשביל האווירה.

כמה תנאים לגבי התחרות:
כל אחד יכול להעלות תמונה אחת לתחרות. תבחרו היטב מה אתם רוצים להעלות.
אתם יכולים להתחפש בקבוצה ולהעלות את זה כקבוצה. הפרסים ינתנו לכל מי שלקח חלק בתמונה המנצחת.
כלומר, אם יש בקבוצה 2 אנשים והם ניצחו כל אחד מהם יקבל פרס זהה, אם יש שלושה אז כולם יקבלו. הפרס לא ישתנה על פי גודל הקבוצה.
הסט של הטראנסמוג צריך להיות עליכם. בזמן קבלת הפרס.
ביום הזכיה אנחנו רוצים לארגן תהלוכת עדלאידע בעיר המרכזית שהזוכה יהיה מלך או מלכת העדלאידע אז בלי פאדיחות.
את התמונות יש להעלות עד ה25 לפברואר ולשרשר אותן לפה.
בבקשה אל תתנו לי לרדוף אחריכם.
התחרות אינה סגורה לחברי הגילדה בלבד, אבל את הפרס יקבלו בMaelstrom תחת כותרת הגילדה גפילטעפיש.
הפרס הוא לא זהב.

לגבי ההצבעה.
כשהתמונות יאספו יהיו בדיוק 48 שעות להצבעה.
רק חברי הקהילה יוכלו להצביע. משתמשים חדשים לא יוכלו להצביע.
בזמן ההצבעה לא יהיה ניתן לפתוח משתמשים בגמדיה לזמן מאוד מוגבל.
נסו לזכור שזו תחרות תמימה, בלי לנסות לשכפל או לשנות קולות.
זו תחרות באווירה טובה ונעימה, נא לא להפוך אותה למכוערת. הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחיל להתעסק בשטויות האלו בפורים.

בהצלחה לכל המשתתפים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 פברואר 2013, 18:57 

הכנסו לקישור הזה,
ותראו מה קורה :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: קוד
פורסם: 28 פברואר 2013, 13:17 

david כתב:
אין כזה דבר קוד בwow. אלא אם כן אתה על שרתים פרוצים, בקיצור סתם צוחקים איתך/עליך.

הורס שמחות.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 פברואר 2013, 17:59 

אין אינצ'נט לראש.
Enchant לכתפיים מיוצר ע"י Scribe (מקצוע Inscription). תוכל למצוא את זה בAuction House תחפש שם Greater" inscription of".

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: דרקון
פורסם: 02 מרץ 2013, 21:03 

אני מתחיל לחשוב שאולי זה בכלל דותן שפותח את זה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 מרץ 2013, 17:17 

שלום ריידרים יקרים, ושאר קוראי הפורום.

אני מעלה לנו לכאן מדריכים וסרטונים לחמשת הבוסים הראשונים ברייד החדש, כולם צולמו ונערכו ע"י Thankless grind, icy viens and Mmo-Champion , אז הקרדיטים להם.

כל מי שיש לו איזה טקטיקה שהוא רוצה לשתף את כולם מוזמן לעשות זאת בפוסט הזה (וכמובן שאני פונה אל שתי הקבוצות של הגילדה, וכל שחקן מנוסה אחר שמעוניין לתרום מהידע שלו).

הסרטונים הם לפי סדר הבוסים.

Jin'rokh the Breaker

http://www.youtube.com/watch?v=sBwfqzIhdUA

Horridon

http://www.youtube.com/watch?v=fzyMHXqU--E

Council Of Elders

http://www.youtube.com/watch?v=u6Uyl-5G1Ak

Tortos

http://www.youtube.com/watch?v=z3GO_iQN89I

Megaera

http://www.youtube.com/watch?v=ZrE_Ue81dc0

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הגמדיה וSEO
פורסם: 11 מרץ 2013, 15:34 

כמה דברים ששמתי לב זה שהרבה אנשים משחקים WOW שנים רבות ולא מכירים את הגמדיה,
בתור אחד שנמצא פה כמעט מההתחלה הרבה אנשים הגיעו לפה רק מפה לאוזן עשיתי בדיקה אם כמה תוכנות ופלגינים של פיירפוקס למנועי חיפוש ובדקתי גם בwebmastertool של גוגל וגוגל מענישה את הגמדיה באופן
עקבי בעקבות הבנייה של האתר , כלומר אין דרך להגיע לאתר חוץ מפה לאוזן (וזה מבלי להחשיב את עמודים 3+ בגוגל שלא באמת נחשבים) אז עשיתי רשימה קצרה של דברים שיקדמו את האתר בצורה מאוד משמעותית:

1. קודם כל בשביל להפתר מהעונשים הגורפים של גוגל אני ממליץ להוסיף תגי H1 וH2 לכותרת של האתר חוסר הקיום שלהם לא מאפשר לגוגל לאפיין מה האתר מציע ומה הנושא שלו , להוסיף אותם רק פעם אחת

2. דבר שני ובאמת הכי חשוב זה להפטר מכל התמונות המיותרות זמן טעינת האתר הוא 49 שניות לשם יחס, יותר מ8 שניות נחשב לחריגה הגורם העיקרי זה קבצי PNG מיותרים, הפיכת כל התמונות לJPEG תוריד כ50% מזמן הטעינה בנוסף לכך הוספת תפריט CSS3 יקריב אתכם מאוד לזמן החריגה

3. תמונות הרקע של האתר זה גם דבר שמשפיע למרות שהפורמט שלה JPEG היא שוקלת 207 KB בעקרון
היא לא תהווה בעיה גדולה , הבעיה העיקרית זה שהתפריט בנוי מיותר מי 20 תמונות או שזה ספרייט אחד
גדול בכל מקרה שינוי לתפריט בנוי קוד יכול להביא לשיפור משמעותי כי אפשר לעשות באמת את כל העיצוב המקורי בCSS3 גם העובדה שיש טקסט במקום תמונות תהווה יעול של קריאת מנועי חיפוש.

4. הלוגו שבנוי כולו מתמונת PNG הבנתי שבן עיצב אותו , הבעיה זה שהלוגו מחייב טרנספקנט ובגלל זה הוא PNG , הוא שוקל 300 KB שזה יותר מהתמונת רקע, את כל זה אפשר לחסוך אם פשוט תחברו אותו לתמונת רקע זה כמובן לא פתרון שכיח במיוחד אבל זה מאוד אופטימלי וחוסך המון

5. עוד דבר חשוב זה להוסיף את קוד אנלייז של גוגל ישפר משמעותית את הקריאה של גוגל כלפי הגמדיה
http://www.google.com/analytics/

6. דבר נוסף זה חריגת מילים ב Title של האתר מקסימום של 7 מילים צריכים להיות
רק לשנות את world of warcraft ל Warcraft או Wow אחד משניהם יהיה שיפור משמעותי

עכשיו אתם בטח אומרים לעצמכם מה פתאום , האתר נטען בפחות משניה ואני בכיף מוצא אותו בגוגל
תנקו היסטורית דפדפן ניקוי מלא ותבדקו בעצמיכם העובדה שהאתר קיים שנתיים ובאמת שיש פה קהילה לא קטנה יחסית הייתה צריכה להעביר אתכם לעמוד הראשי אם לא ל חמשת הראשונים בגוגל כל פעם שמשתמש ישראל מחפש כל דבר שקשור לWOW בגוגל אם זה מדריכים, איטימים , עדכונים אפילו באנגלית העובדה שהוא ישראלי אמורה להעביר אותו לפה אני מאמין קצת יעול מבחינת קידום אתרים יכול להביא להכפיל את כמות הגולשים תוך חודש-חודשיים

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 מרץ 2013, 15:18 

irgemlol כתב:
יש גם משהו שקשור ל"גמל שלמה דרומי" ?

בפורום הזה יש רק "גמל שלומי חולוני".

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 מרץ 2013, 15:29 

אוקיי, אז פסח בפתח וכל גפילטעפיש במתח.
לא מעט אנשים שאלו כבר מה הולך לקרות בפסח, האם יהיה מפגש? האם יהיה ארוע? מה יקרה??
ובכן, אז לפני המפגשים והכל, אנחנו בגפילטעפיש מתכוונים לעשות ארוע לכל הגילדה.
זה ארוע שדורש ממני קצת תכנון מראש ועבודה קטנה ולכן אני אתעסק בזה בימים הקרובים עד פסח עצמו.
חלק מהעניין זה שלא ידוע בדיוק מה אני עושה, ולכן אני נאלץ להסיר את כל האנשים מה Real ID שלי עד שהארוע עצמו יעבור.
הארוע יתרחש ביום חמישי, ה28 לחודש בשעת ערב נוחה איזור 19:00 כזה.
פרטים בהמשך. הפרס... ובכן, הפרס דיי מרשים לדעתי. שווה להשתתף.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המערה ir'vasjh
פורסם: 30 מרץ 2013, 12:40 

זה מה שכתוב בתגובות ב wowhead (שם בדרך כלל נמצא המידע החשוב)
1. תעלה על הצוללת
2. תיכנס לתוך הצוללת (אל תישאר על הסיפון החיצוני)
3. רד לסיפון התחתון עד שתיראה בריכת מים
4. תמתין על יד הבריכה, אל תיכנס פנימה ואל תעשה שום דבר - רק תשב על ידה (ההמתנה אמורה להיות בערך 2 דקות)
5. אחרי אותן 2-3 דקות הקווסט אמור להסתיים בהצלחה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הסטרים שלי!
פורסם: 06 אפריל 2013, 16:32 

שלום,

בגדול, אני משדר ריידים של 25 (למרות שנראה כאילו אנחנו עוברים ל10 בינתיים בגלל שלא היה רייד כבר שלושה שבועות) בימי רביעי, חמישי ושני מתחיל בשמונה וחצי בערב ועד חצות - warlock PoV

בנוסף, משדר ארינות או RBG לעיתים - RBG יהיה גבוה בודאות - (קחו בחשבון שבעונה הקודמת לא שיחקתי יותר מדי.. למרות שזה בדרך חזרה..) - warlock PoV \ rogue PoV

להלן הקישור! (http://twitch.tv/rydainc)

או ישיר הודות לאנימור:
http://twitch.tv/rydainc

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 אפריל 2013, 00:42 

אני אנסה להסביר את הבעיה.
כל גילדה לא משנה איזה סוג ומה הם עושים בנוייה מליבה של שחקנים שמרכיבים אותה.
בדרך כלל אלו שמקימים את הגילדה מהווים את הליבה הקשה, זה מספר מסויים של שחקנים. אליהם מצטרפים אנשים שאנחנו קוראים להם ליבה מורחבת. אלו אנשים שמצטרפים קצת אחרי אבל הופכים לחלק מאוד פעיל בגילדה בכל התחומים שלה.
מחוברים המון, לוקחים חלק פעיל ביום יום וגם משתתפים בפעילויות חוץ של הגילדה למשל מפגשים, פורומים באינטרנט, קבוצות פייסבוק וכדומה.
מסביב אליהם יש את האוכלוסיה הנרחבת של הגילדה שאלו אנשים שנעים ממצב שהם לא מחוברים כמעט, עד לכאלו שמחוברים כל יום אבל לא מתעמקים בגילדה אלא פשוט שם מסיבות כאלו או אחרות.
מה שקרה זה שהשחקנים מהליבה הקשה כמעט כולם עזבו את המשחק לתקופה.
אם זה אושרי שעמוס בלימודים ולא משחק כבר תקופה ארוכה או דותן שנמצא כרגע בחו"ל.
שחקני הליבה של הגילדה, הליבה המורחבת גם הם עזבו כל אחד למטרותיו, חלק כדי לשחק בהורד חלק כדי לעשות פאגים בשרת יותר מלא, כל אחד עזב מסיבותיו אבל כמות מאוד גדולה משחקני הליבה של הגילדה עזבה.
תדמיין עכשיו תפוח שאתה מוציא את הליבה שלו ומשאיר קליפה של אנשים שגם ככה לא היוו חלק פעיל מדי בגילדה.
מה נשאר?
קליפה ריקה.
כרגע, ככה הגילדה נראית.
כמו קליפה ריקה של אנשים שנמצאים בגילדה מסיבות שלהם אבל מעולם לא עניין אותם לקחת חלק ממשי בגילדה עצמה.
יכול להיות שיש בינהם אנשים שדווקא מאוד אהבו את איך שהגילדה פעלה לפני אבל היו שקטים ולא אמרו שום דבר.

עכשיו השאלה היא מה המצב הנוכחי כיום.
אז כיום יש רק אופיסר אחד לגילדה וזה אני.
כל השאר לא נמצאים כרגע. כתבתי בגילדה שאני מחפש אנשים שיכנסו לתפקידים קצת יותר מרכזיים של ניהול בגילדה אבל אף אחד לא הגיב לזה. כשאני מחובר אנשים בקושי מגיבים אחד לשני וכמעט ולא מדברים.
אז קשה לנהל ככה משהו.
היה ארוע שאומנם נאלצתי לבטל מבעיות אישיות כרגע בחיים שלי אבל לא נראה שמישהו בגילדה שלא שייך לליבה המורחבת בכלל שם לב לעניין.
יש מספר אנשים שיכולים להזמין אנשים לגילדה. כל מי שבדרגת שפמנון ומעלה יכול להזמין.

לגבי מה העתיד צופן. לאן אנחנו הולכים.
ובכן, ישנם כמה תרחישים.
התרחיש הראשון הוא שהקבוצה שמהווה את הקליפה היום תתחיל לעצב את הגילדה למציאות חדשה שנוחה לה.
יכול להיות שהקליפה היום תחליט שריידים זה לא מעניין אבל דווקא PVP זה מה שמעניין והגילדה תתחיל להתעמק יותר בPVP.
יכול להיות שהקליפה הזו פשוט תחליט שהם רוצים מקום לקשקש ולפטפט עם אנשים אחרים בזמן שכל אחד עושה דברים משלו, וזה גם אופציה.
אבל מה שחסר בגילדה כרגע זה לא יותר קצינים, ולא שינוי הנהגה ולא שום דבר כזה.
מה שצריך זה ליבה של אנשים, אנשים שרוצים לשחק אחד עם השני, אנשים שימלאו את החלל שחסר כרגע בגילדה.

האם זה חבל לראות את הגילדה מתפוררת ככה? כן, זה מאוד חבל זה פרוייקט שרץ כבר המון זמן והוא רץ בהצלחה.
האם אני מרגיש רע שזה קורה במשמרת שלי, מאוד. אבל אין לי כרגע אופציה להשקיע יותר במשחק או בגילדה ואם היה מישהו שהיה מראה נכונות לתת את ההשקעה והיו לו את האמצעים גם לשנות את הקערה על פיה, הייתי זז ממקומי בשמחה ונותן לו שליטה מלאה בתנועה, אבל אין כאלו אנשים שמוכנים ורוצים לקחת את זה על עצמם.
האם הגולל נחתם על הגילדה? לא. אני לא מאמין שזה העניין. הגילדה צריכה החייאה אבל כל מה שצריך זה שאנשים יחזרו קצת לשחק, ויחזרו לכייף ביחד.

הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 יולי 2013, 13:14 

http://manaflask.com/en/articles/buzzki ... apocalypse

קריאה ארוכה אבל סופר מעניינת אם אתם בשירותים ומשעמם לכם.
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 39 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: