Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 15 דצמבר 2017, 02:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 154 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: notes
פורסם: 26 ינואר 2013, 00:03 

בדיוק כך זה עובד. ולכן כתבתי כבר מקודם שהחשש הוא ששחקנים יכתבו שטויות ובדיחות במקום מידע הזיהוי שקיים שם.

Temanih, שמתי לב כבר יותר מפעם אחת שאתה נתפס לפעמים לכל מיני דברים מתוך גישה "דווקנית" ותפיסה של מעין "מאבק לחירות" שעליך לנהל מול הנהלת הגילדה. מהכרותי עם דותן ושלומי אני יכול להבטיח לך שאף אחד מהם לא סובל משיכרון כוח (או עודף סמכותיות, כמו שכינית את זה).
אני מאמין שאם תנסה להביט על הדברים לא מנקודת המבט של שחקן בודד שרוצה דבר מה זה או אחר, אלא מנקודת מבט של מי שאמור לדאוג לכך שהדברים יעבדו כמו שצריך ויתנהלו כהלכה, אולי תבין לפחות חלק מההחלטות.
במלים אחרות: כשמחליטים לנעול למשל טאב בבנק או note, זה לא בגלל שלא סומכים עליך אישית. זה בגלל שיש בגילדה מאות שחקנים ואין שום רצון להתחיל לפקח ולעקוב כל הזמן אחרי מה שחלקם עלול לקלקל או לבלגן בטעות או בפזיזות. אז אל תיקח את זה אישית, תבין שאלה שיקולי מדיניות של מי שצריך לדאוג לכך שמערכת גדולה תמשיך לעבוד כמו שצריך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 פברואר 2013, 16:12 

דיון מעניין מ-hwzone.co.il שרלוונטי לכולנו: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=535368.0

הדיון ארוך, אז כדי שלא תצטרכו לקרוא הכול, אני אביא לפה ציטוטים של פותח הדיון, בחור בשל אלכס:
בתאריך 15.6.12 רכשתי בחנות קי אס פי בראשון לציון לוח אם למחשב בסכום כולל של 800 שקלים חדשים (ראה מסמך מצורף)
את הלוח קבלתי מידי המחסנאי ישירות באריזת קרטון פתוחה ללא סגירה הרמטית של הלוח בשקית אטומה כפי שאמור להגיע מהייצרן.
בעת קבלת הלוח לידי במעמד המסירה הודעתי למחסנאי שאני רואה סימניים של שימוש בלוח שמעידים שהלוח לא חדש ושנעשה בו שימוש.
המחסנאי שם לב לסמניים ואמר לי שאין לי מה לדאוג וזה לוח חדש ושבמידת הצורך בכל בעייה או תקלה אקבל שירות מיידי במקום של החלפה או זיכויי.
שאלתי את המחסנאי - אם קיים לוח אחר במלאי שאפשר לקחת במקום הלוח הנ"ל,תגובת המחסנאי הייתה- שזוהי היחידה האחרונה במלאי.
לאחר מסירת הלוח לידי ,החתים אותי המחסנאי על טופס קבלת המוצר והסביר לי שזהו נוהל רגיל שמבצעים בעת קבלת מוצר מהחברה .
לאחר הגעתי עם המוצר לבייתי והזמנת טכנאי פי סי להרכבת הלוח –קבע הטכנאי שהלוח לא תקין.
חזרתי לחנות בתאריך 17.6.12 בשעת הפתיחה 10:00 ובקשתי לקבל החלפת מוצר או זיכוי במידת הצורך שכן המוצר פגום.
הטכנאי בשם זאב קיבל לידיו את הלוח ושלף זכוכית מגדלת וביצע בדיקה ויזואלית על הלוח וקבע שיש שריטות על הלוח ושזהו נזק פיזי שבוצע על ידי והוא מסרב לבצע החלפה.
הסברתי לזאב שכך קבלתי את הלוח ושהוא בעצמו נזקק לזכוכית מגדלת על מנת לאבחן את השריטות ושנגרמה לי עוגמת נפש על לא עוול בכפי , ואני מרגיש חסר אונים מול הסיטואצייה.
זאב התעקש לא להחליף את הלוח והפנה אותי לשירות לקוחות לבחור בשם לירן שהסביר לי שהאשמה היא עלי שכן המוצר חזר אל קיי אס פי עם שריטות(נזק פיזי לטענתו) וזה מבטל אחריות,
ושבעצם חתימתי על הטופס בעת קבלת המוצר,אשרתי את תקינותו של המוצר והאחריות היא עלי.
כדי להוכיח את צדקתו, אלכס לקח את לוח האם התקול לבדיקה חיצונית:
אוקיי אני מעדכן שוב חברים,

כמו שציינתי הכנסתי את הלוח אם למעבדה חיצונית(על חשבוני) על מנת לבצע בדיקה של הלוח ולהבין מהו גורם התקלה לאי תקינות הלוח וציינתי את קיום ומיקום השריטה.

ממצאי הבדיקה כפי שנמסרו אלי מהמעבדה:(כמו כן ראו מסמך מצורף)

לוח האם מדגם ASUS SABERTOOH FX900
מבצע הבדיקה:בוריס קיריקיבץ מהנדס אלקטרוניקה.
סיבת התקלה:כפי הנראה פגם בייצור תקלה אלקטרונית.
לא נמצא כל נזק פיזי הנראה לעין ללוח,אשר מעיד על שימוש לא נכון במוצר ושהינו הגורם לאי תקינות הלוח(למעט שריטה באיזור תושבת המעבד שניתן להבחינה רק ע"י פירוק תושבת המעבד ולא היא הגורמת לאי תקינות הלוח)
הומלץ ללקוח לפנות לאחריות יבואן על מנת לממש את אחריות היצרן מכיוון שעלויות התיקן הינן גבוהות.

אני חייב לציין ולהגיד גם מילה טובה שצריך, על החנות "לפטופטק" במיוחד לבחור בשם חזי שכן החברה שם נתנו לי אחלה שירות והיו מקצועיים מאוד.
אלכס החליט לא לוותר, ולאחר שלא הצליח לקבל החלפה/זיכוי מנציגי KSP, החליט להגיש נגדם תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות. זה משהו שכל אחד יכול לעשות, אפילו מהבית, רק כרוך באגרה. הנה הסבר של אלכס שלנו:
חשוב להגיד שאת כל הפעולות הנכם יכולים לבצע דרך האינטרנט בלבד (מי שלא מסתדר ניתן לגשת פיזית לבית המשפט לתביעות קטנות שקרוב למקום מגוריו)
מה עלינו להכין מבעוד מועד:
טופס כתב תביעה - ניתן להוריד מפה : http://elyon1.court.gov.il/heb/forms/tvia1.pdf
פרטי החברה\גוף שנתבע(מספר תאגיד)- ניתן לבדוק מפה: http://havarot.justice.gov.il/
מסמכים נלווים שברצונך להציג כראיות בתביעה בפורמט PDF.
כרטיס אשראי.

אז ככה:
נכנסים לאתר מדינת ישראל הרשות השופטת: http://www.court.gov.il/heb/home.htm
בוחרים במערכת משפט נט- ומבצעים כניסת בעל עניין בתיק (ללא כרטיס חכם).
לאחר מכן מקישים את ת.ז שלכם ומבצעים אישור.
עכשיו אנחנו פותחים תיק של תביעות קטנות עי לחצן פתיחת תיק.
מקלידים את הפרטיים הרלוונטים וממשיכים לפי ההוראות עד לשלב תשלום האגרה.
חשוב לציין שהאתר הינו מייטיב לעבוד רק עם אקספלורר גרסה 8 בלבד ויש לעבוד בתצורת COMPATIBILITY MODE
במידה ואתם עזרה טכנית בביצוע פעולות באתר אתם מתקשרים למוקד התמיכה:077-2703-333 מוקד מקצועי מאוד.
בסיום התהליך אתם מקבלים אישור אסמכתא וקבלה שבעזרתן ניתן לעקוב על מצב התיק און ליין.
*** אני ממליץ להגיש תביעה רק אחרי שמיציתם את כל האופציות האחרות שעומדות לרשותכם***

ואז מה קרה?
KSP "הבריזו" משני דיונים. אבל בניגוד לצרכנים, ביהמ"ש לא מקבל את זה שמזלזלים בו, ויש לו גם הכוח להעניש. והנה העונש ש-KSP חטפו:
http://up364.siz.co.il/up1/qozgnjl0iowz.jpg

ההליך הדיוני עוד לא התרחש, ואני מחזיק לאלכס אצבעות. טחנות הצדק אמנם איטיות, אבל אני מקווה שלבסוף הצדק יצא לאור.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תקלה 114
פורסם: 01 פברואר 2013, 15:41 

נסה להריץ את ה-launcher כ-administrator.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 פברואר 2013, 18:46 

שלום וברוך הבא!

לעברית, אנא לחץ 1, פרוסקי קומונוקיסטסה $%$# %$#% 2,
for english please dial *this_is_a_hebrew_website or hit the # key

להבא בעברית. בהצלחה עם הערוץ :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 פברואר 2013, 22:49 

בבקשה: גובלין שמוכר מכוניות, היישר מהעולם של הרעים.

תמונה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 פברואר 2013, 20:56 

המחירים באמת ברצפה :)

מרוב התלהבות כמעט קניתי ואז נזכרתי שכבר יש לי את כל ההרחבות.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שאלה בנושא leveling
פורסם: 14 פברואר 2013, 16:00 

אם אתה לא רוצה לעשות קווסטים, אתה יכול להישאר בעיר הראשית ולעשות רק דאנג'נים.

ואם גם זה יימאס עליך... תמיד אפשר להרוג חזירים ביער :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המנהל הגלובלי
פורסם: 15 פברואר 2013, 15:37 

זה מאוד תלוי אם הם אוהבים שוקו של שוקולית.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המנהל הגלובלי
פורסם: 15 פברואר 2013, 18:09 

אל תדבר סרה בשוקולית, זה לא נחשב דגובה וזה גם לא הנושא!
הנוסה הוא הרי: על תסתכל בצנצנת אלא במה שמתחת למיחסה. אתה בכלל יודע איך קוראים לצ'ופצ'יק של הקומקום שאתה מדגיב פה?
אה? נו תענה!
אין לך דגובה טובה מה?
חחחחחחחחחחחחח פורום של מפגריים פה יאללה ביי

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 23 פברואר 2013, 10:41 

אני ממליץ על אל על, מנתב"ג.

וברצינות... אי אפשר להבין מה אתה רוצה, למה אתה מתייחס "מחוץ לארץ", איפה אתה נמצא ולאן אתה רוצה להגיע. אז אני מציע שתנסח מחדש את מה שאתה רוצה, והפעם תשתדל שזה יהיה בשפת אנוש.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 24 פברואר 2013, 23:25 

אין בגמדיה סלקציה או מגבלה על פי גיל. כולם רשאים לפתוח משתמש ולהשתתף בפורומים.

יחד עם זה, אם משתמש מסוים מעוניין להעלות הודעה פומבית לפורום, ישנם מספר תנאי סף ברורים שהוא נדרש להם, המפורטים גם בתקנון האתר (ראה בפרט את סעיף מס' 6 לעניין זה) ואחד מהם זו יכולת הבעה מינימלית. הדרישה הזו יחסית חלשה ואנו כמובן לא מצפים מכל מגיב לשמור באדיקות על כל כללי הכתיב והתחביר של השפה העברית. אולם כאשר משתמש כותב הודעה בלתי קריאה באופן מוגזם, בהחלט יש מקום לבקש, ואף לדרוש ממנו, לשפר את סגנון ההבעה בכתב שלו.
אל תשכח שאנו רוצים לשמור על רמה מינימלית של דיונים באתר ומעוניינים להימנע מהידרדרות לרמת FXP.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: קוד
פורסם: 27 פברואר 2013, 19:14 

אלפא קצת הטעה אותך, בגלל זה לא הצלחת: אתה צריך לכתוב Robin Hood ולא סתם robin hood באותיות קטנות, אחרת לא יעבוד.
או שאולי זה roBin hoOd? אני כבר לא זוכר, אז תנסה פשוט את כל האפשרויות שיש של אותיות גדולות וקטנות עד שתיפול על הקוד הסודי הנכון.

אני הרווחתי ככה בוחטה רצינית. קניתי כבר 3 חנויות ב-stormwind ואני מקבל מהן הכנסה חודשית של 10000 גולד מכל הפראיירים שבאים לתקן אצלי את השיריון שלהם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: עבודה
פורסם: 01 מרץ 2013, 13:25 

אותה בדיחה כבר הרבה פחות מצחיקה בפעם השלישית, בין אם היא אמיתית ובין אם בדיונית.

uric17, אני לא יודע אם אתה טרול או לא, אבל אתה מגזים עם השאלות האלה. בזבזת 80% מהסבלנות שלי, נותרו רק 20%.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 13 אוקטובר 2011, 12:35 

שלום חברים,

אני גאה לפרסם את Animor's hebChat , ה-addon הראשון שכתבתי, שמאפשר כתיבה (וגם קריאה) בעברית בצ'אט המשחק.
בשל העובדה שעד לפני שבועיים לא היה לי מושג איך אפילו מתחילים לכתוב addon, הפרויקט הזה שאב ממני עשרות שעות. תוך כדי עבודה, גיליתי שלבליזארד אין שום תמיכה בטקסט מימין לשמאל, ובטח שלא בתווים בעברית, מה שסיבך למדי את הפתרון ואילץ אותי ללא מעט להטוטים תוכנתיים.

שימו לב : מי שאין לו את ה-addon יראה *hebChat addon* במקום אותיות בעברית. לכן, ה-addon עובד רק בצ'אטים הבאים: Whisper, Guild, Officer, Party, Raid, BN-Whisper. כלומר, אי אפשר להשתמש בו בצ'אטים הכלליים, כדי לא להספים אותם.

הוראות
הורדה: http://www.curse.com/addons/wow/animors-hebchat
החלפת שפה תתבצע באמצעות הכפתור קטן המיועד להחלפת שפה:
א. אפשר להקליק עליו.
ב. אפשר להקיש ctrl-tab בזמן שמקלידים בצ'אט כדי להחליף שפה.
ג. אפשר לעשות לו keybind בתפריט של המשחק. מומלץ לעשות לו keybind ל-ctrl-tab. כך, האדאון יחליף שפה באמצעות ctrl-tab הן כשמקלידים בצ'אט והן במצב רגיל (כשלא מקלידים).
ניתן לבטל את הכפתור במסך הקונפיגורציה, ואז להחליף שפה באמצעות alt-shift (כמו ב-Windows). זה אינו מומלץ, משום שישנם כל מיני פיצ'רים קטנים שמקלים על ההקלדה ופועלים רק כאשר הכפתור פעיל.
על מנת למחוק את התו העברי האחרון שהקלדתם, יש להקיש על "Delete" במקום על "Backspace".
הקישו heb/ או hebchat/ כדי להגיע למסך הקונפיגורציה, בו תוכלו לבחור האם לאפשר את האדאון, האם להציג את כפתור החלפת השפה, וכמו כן לבחור פונטים וגדלי פונטים. ההגדרות נשמרות לכל דמות בנפרד.

בעיות ידועות
כאמור, המחיקה מתבצעת באמצעות "Delete". אין מה לעשות נגד זה ויש להתרגל לכך.
משתמשי WIM שמשפטים בעברית נשברים בחלון ה-WIM שלהם צריכים להרחיב את חלון ה-WIM לבערך 430. ניתן לעשות זאת בקונפיג (wim/), תחת Windows Settings.

תודות והצעות לשיפור
מכיוון שזה addon חדש, ובשל היותי חדש בתחום ה-addons, בהחלט צפויים באגים. אתם מוזמנים להגיב כאן (או ב-curse) ולדווח על באגים, להציע הצעות לייעול וכו'. בהקשר זה אני רוצה להודות לחבר'ה שסייעו לי לדבג את גרסת הבטא: דותן (Sundance), דין (Michaely), שלומי (Kingeh) ושרון (Nojaw), שאף ייעץ לי בנוגע לפונטים חופשיים לשימוש. תודה גם לגל, על מתן כיוון שלא חשבתי עליו לפיתרון בעיית שבירת הטקסט.

תמונות להמחשה
http://i.imgur.com/Ydges7b.jpg?1

hebChat_config.png

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: למכור דמות
פורסם: 10 מרץ 2013, 22:19 

אכן.
בפעם האחרונה שמישהו קרע את התקנון שלנו, לקח לי יומיים להדביק את כל החתיכות ולשחזר אותו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 מרץ 2013, 22:55 

זה לא עגורן, אלא עגור. והכוונה היא לשיטת/זרם "עגור לבן" בקונג פו.

עגורן זה מנוף גדול והוא אמנם מסתובב על רגל אחת, אבל די לאט :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 מרץ 2013, 18:07 

הלו! אתה נשוי!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 מרץ 2013, 09:19 

לא, לששה!
Attachment:
ששה.png

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 מרץ 2013, 15:22 

דיונים כאלה נא לפתוח להבא בפורום של הגילדה ולא בדיון כללי.
מועבר.

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המסע של אמדר
פורסם: 28 מרץ 2013, 11:15 

אני מסכים. יש תחושה שאתה ממהר להעלות את הסיפור לפני שהוא בשל. יש בו שגיאות כתיב, פיסוק ותחביר. תשקיע יותר זמן בהגהה, קרא כמה פעמים את הסיפור כדי לוודא שהוא מאפשר קריאה זורמת ושוטפת.

כמו כן, אני ממליץ לך ללמוד איך משלבים ציטוט ישיר בסיפור, למשל היכן שמים סימני פיסוק וכו'.

עצה נוספת היא להמתין כמה שעות, אפילו לילה, ואז לקרוא מחדש את הסיפור. זה יתן לך מבט "חדש" על מה שכתבת ויסייע לך לאתר משפטים שתוקעים את רצף הקריאה, שגיאות כתיב וכדומה.

כמה דוגמאות קטנות: אם-עם, אני אלך ולא ילך, ראו ולא רעו, לברוח במהירות ולא "ככל שמהר", פעמיים "נלחם" במשפט הראשון, "נפטרה בשיבה טובה" ולא "נהרגה מזקנה".

בהצלחה :-)

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: 2 שאלות.
פורסם: 29 מרץ 2013, 13:34 

שמואל היקר,

כפי שנכתב מעליי, אתר הגמדיה אוסר על דיונים בשרתים פרוצים ואינו תומך בהם בשום צורה שהיא.
כל עוד אתה משחק בשרת פרוץ, אינך רצוי באתר הגמדיה ואני מאחל לך באגים ובעיות לרוב :)

ננעל.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 אפריל 2013, 19:10 

מתוך תקנון אתר הגמדיה, שנמצא כהכרזה נגישה בכל פורום שהוא:
5. אין לפרסם אתרים או כל דבר אחר למטרת רווח אישי, אלא בתיאום מראש ולאחר אישור.
באופן עקרוני, אין לי בעיה שתפרסם כאן את האתר שלך, אני תומך בקהילת הגיימינג הישראלית ומאחל לנו הרבה אתרים עם הרבה תוכן מעניין.
יחד עם זאת, דווקא בתור מישהו שמתעתד לפתוח אתר בעצמו, הייתי מצפה ממך למעט יותר נימוס ומחשבה:
1. אתה רוצה לפרסם? תאם מראש עם בעלי/מנהלי האתר.
2. אתה מגיע לאתר/פורום חדש עבורך ורוצה לכתוב בו משהו? קרא את תקנון/חוקי האתר.
אלה לא דרישות מסובכות. זה א-ב.

אני מאמין שכך גם תרצה שגולשים יתנהגו באתר שאתה מקים, לא?

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 אפריל 2013, 22:56 

אולי זו הזדמנות טובה להאיר את החתימה שיש לי כבר תקופה די ארוכה.
מדובר בשיר שלדעתי מהווה את הלקח הכי חשוב מאותה תקופה חשוכה. יש לו כל מיני גרסאות, להלן תרגום חופשי לעברית לגרסה שאני מכיר:

תחילה הם לקחו את הקומוניסטים,
ואני לא הרמתי את קולי משום שלא הייתי קומוניסט.

אחר כך הם לקחו את היהודים,
ואני לא הרמתי את קולי משום שלא הייתי יהודי.

אחר כך הם לקחו את חברי האיגודים המקצועיים,
ואני לא הרמתי את קולי משום שלא הייתי חבר איגוד מקצועי.

ואז הם לקחו אותי,
ולא נותר אף אחד שירים את קולו למעני.

- מרטין נימלר

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אפריל 2013, 10:05 

כל הכבוד על הסיפור בהמשכים הזה, על ההתמדה ועל הכישרון!
עמוד 3 מתוך 7 [ החיפוש הניב 154 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: