Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 17 דצמבר 2017, 13:41

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 284 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: כבוד אחרון ל-Cata
פורסם: 23 ספטמבר 2012, 21:58 

מיותר לציין שזו לא הייתה התקופה היפה ביותר בחיי WoW. כולנו שמענו "Cata sucks!" (ו-to be fair, שומעים את זה בכל גילגול של WOW).

אבל בכל זאת, אני בטוח שרובנו נלך קדימה עם מספר זיכרונות טובים מהתקופה הזו, וחשבתי, למה לא לעשות נושא קטן שמוקדש לדברים החיוביים שאהבתם במהלך ההרחבה הזו ותזכרו לטובה? : )

אז קודם כל, מבחינת איזורים:
- Mount Hyjal הוא האנדס דאון, אחד האזורים היותר טובים במשחק. הוא מעוצב בצורה מצוינת לדעתי ונראה מעולה, קווסטים מעניינים, במיוחד עם רגנרוס והפלישה שלו להייג'ל, הסאונדטארק של האזור הוא בין היותר טובים של כל ההרחבה, ה-Daily Quests ובמיוחד ה-Molten Front התפתחו בצורה מעניינת עם כמה אצ'יבמנטים כיפים בדרך, וכמובן Firelands שתרגישו חופשי לא להסכים איתי - אבל לדעתי האישית היה הרייד הטוב ביותר של ההרחבה. רייד, לא tier.
- למרות שחווית הלבלינג באזור פתוחה לדיונים ארוכים, ובחלק נכבד מהזמן אפילו התעצבנתי קצת לעלות שם רמות, מבחינה ויזואלית נטו, Vashjir הוא מדהים . לא רק זה, אלא גם האווירה שם והמוזיקה מצוינים, והיה לאזור הרבה פוטנציאל לדעתי להתקדם עוד באיזה רייד. חבל שזה לא קרה.

חוץ מזה, מבחינת PVE:
- Halls of Origination הוא מבוך מעולה לדעתי, קונספט מגניב ומיוחד, הרבה בוסים, וקרבות נחמדים וכיפים - ללא ספק דאנג'ן שיזכר לטובה מבחינתי. גם Vortex Pinnacle, דאנג'ן מדהים מבחינה ויזואלית עם הסאונדטראק כנראה הכי יפה בהרחבה. מלבד זה, ואולי הרבה יחלקו עלי אחרי החרישה המסיבית עליו בפאטצ'ים 4.1-4.2 - אני חושב שהגרסה החדשה של Zul'Gurub זה הדאנג'ן הכי כיף שבליזארד הכניסו למשחק במשך שנים. זה ה-5-man שהכי נהנתי מימנו בכל ההרחבה, למען האמת בעיקר ליפני הנרף וליפני שכולם עשו אותו ב-400 ILVL, וכן, אני גם אמרתי את זה בזמן ששיחקתי בו הרבה, זה לא רק בראיה לאחור P:
בוסים כיפים, טראש מגוון, לא ארוך מידי (גם ליפני הקיצור של ה-2 בוסים), המפה עצמה יפה ופשוט כיף להיות במבוך, אפילו אפשרות למאונטים (שעוד לא ראיתי אף אחד מהם נופל) - אני, אהבתי :)
- מבחינת ריידים, אולי DS היה זוועה ובושה, אבל שאר הריידים בהרחבה (אם כי לא רבים) היו מצוינים, הטיר הראשון למרות שלא עשיתי אותו בזמן אמת כי חזרתי רק ב-4.2, הוא טיר מעולה, ו-Firelands בפרט הוא רייד מעולה לדעתי ומאוד אהבתי את זה שהכל שם קורה בסביבה פתוחה ולא רק חדר אחרי חדר. כמובן הייתי שמח אם הטיר עצמו (טיר 12) היה מכיל יותר בוסים ו/או רייד נוסף, אבל לא נורא.

מעבר לזה, התוספת של Transmog למשחק במהלך ההרחבה היה לדעתי אחד מאבני הדרך במשחק, ותוספת מעולה שלא נראה לי מישהו ליפני זה העריך את הפופולריות של התוסף הזה למשחק.
גם הבנייה מחדש של רוב האזורים וחווית העליית רמות מ-1-60 היא אדירה, ולמרות שלרובנו בטח יש נוסטלגיה מסוימת לאזורים ישנים ולאיך שהם היו פעם, אי אפשר להשוות לדעתי - לעלות רמות עכשיו מ-1-60 זה כל כך הרבה יותר כיף מאשר פעם ואני חושב שבלי השינוי הזה הרבה אנשים לא היו מעלים את האלטים שלהם לרמה 85 ומתייאשים מוקדם.

ואחרי כל הפוסט הארוך הזה אני אתן את הבמה לכם, אתם יכולים לשתף גם תמונות/סרטונים או כל מה שעולה בדעתכם. מחר השמש תזרח על ערבות הסוואנה ותחל תקופה חדשה, אבל למרות כל הדברים הרעים (ו-הוהו, תאמינו לי שיש מה לומר..) על Cata, יש גם מקום להודות על הדברים הטובים.

אז אממ, go, תורכם, וכאלה.
!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 25 ספטמבר 2012, 19:23 

משהו כמו Thank's ? כמו ב XDA?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Free Inscription for the masses!
פורסם: 23 יוני 2012, 17:08 

לכל חברי הגילדה (GefilteFish) אני מספק כל Inscription שיש לי, חינם.

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח מייל במשחק לדמות שלי בשם Yocttar.
המייל יכלול את סוג הקלאס (Rogue, DK, Druid וכו') ואת הInscription שאתם רוצים.

פרט חשוב: המוצרים שאני מספק הם לשימושכם בלבד ולא למטרות מסחר (מכירה)!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 ספטמבר 2012, 16:11 

אהלן חברים יקרים.
ההרחבה יוצאת לדרך בעוד ממש מספר שעות בודדות ואיך אפשר בלי איזה אתגר קטן לכל חברי הגילדה?

אנחנו נפתח את ההרחבה בשתי תחרויות במקביל.
התחרות הראשונה היא מי יהיו הראשונים להגיע לרמה 90 הנכספת?
שלושת השחקנים הראשונים שיגיעו ל90 יזכו בפרס כספי לפתוח איתו את ההרחבה בכבוד.

התחרות השניה היא תחרות לקדם את הקלאס החדש שמציגים לנו בהרחבה, והיא מי יגיע ראשון לרמה 90 עם מונק.
כמו בתחרות הקודמת, שלושת השחקנים הראשונים שיגיעו ל90 עם מונק יזכו בפרס כספי גם כן כדי לפתוח איתו את ההרחבה.

בואו נדבר קצת על חוקים.
אסור לעשות Abuse לשום מכניקה במשחק כדי לעלות רמות. כלומר Pre tagging למשל או באגים שנותנים לכם ערימות של נסיון סתם.
העלייה צריכה להיות תחרותית ושווה לכולם. לכן אנשים שמשתמשים בRAF בשביל להעלות את המונק שלהם, לא יוכלו לקחת חלק בתחרות. זה לא הוגן כלפיי השאר ולכן אנחנו נבדוק את הPlayed שלכם בתום התחרות.
Heirlooms לעומת זאת מותרים לחלוטין.
לעלות בקבוצות זה מצויין.

על מנת שנוכל לוודא שאכן מי שעלה ראשון זכה, אנחנו נעשה כזה דבר.
ברגע שאתם עולים ל90, קחו Screenshot שרואים בו את האצ'יבמנט של 90 וגם אפשר לראות בו את השעון שנמצא על המפה בUI שלכם. מאוד חשוב שנוכל לראות את השעה כדי שנדע בוודאות מי עלה ראשון.
אחרי שלקחתם את הסקרינשוט, תעלו אותו לשרשור הזה ואנחנו נכריז על המנצחים ברגע שהכל יבדק.
אם אתם משחקים מונק, תצרפו גם Screenshot של /played שלכם, שנדע כמה זמן בערך לקח לכם להעלות דמות מרמה 1 ל90. לצורך העניין 60 שעות זה הגיוני, 15 שעות זה לא הגיוני...
אחרי שהעלתם את התמונות אנחנו נבדוק הכל והמנצחים המכובדים יזכו בפרס הנכסף.
והרי הפרסים...

מקום ראשון בכל אחת מהתחרויות יזכה ב30 אלף זהב שימסרו לו מטבעות לא מסומנים.
מקום שני בכל אחת מהתחרויות יזכה ב15 אלף מטבעות זהב שינתנו לו בפרטיות באישון לילה.
ומקום שלישי בכל אחת מהתחרויות יזכה ב10 אלף מטבעות זהב חדשים ונוצצים היישר מהבנק של גרינגוטס.

התחרויות יחלו ישר כשMOP עולה לאוויר.
לא צריך לחכות להזנקה, אלא פשוט להתחיל לשחק.
ממליץ להפיץ את הבשורה הזו בין כמה שיותר שחקנים שיהיה לנו מרוץ מעניין ומרתק.

אז בהצלחה לכל המשתתפים, ושתהיה הרחבה מרתקת לכולנו.

**עדכון**

במקום הראשון זכה Pyrofields. עלה בזמן שיא לרמה תשעים והוא קטף מהגילד בנק פרס מרשים של 30 אלף מטבעות זהב.

במקום השני באותה תחרות זכה lunarshift, בהפרש של דקה אחת בלבד מחברו Pyrofields, אבל הדקה הזו עלתה לו במקום הראשון ועכשיו יסתפק ב15 אלף מטבעות זהב, פרס יפה לכל כיס.

במקום השלישי שסוגר לנו את התחרות הזו נמצא Prettysneaky, שאומנם לקח לו כמעט שעתיים אקסטרה, אבל עדיין הביס את שאר המתמודדים ויקטוף גם הוא פרס נפלא של עשרת אלפים מטבעות זהב.

תחרום העליית רמות של המונקים עדיין בפעולה! עדיין אין זוכים.
מי ינצח? מי יגיע ראשון ויקח מאיתנו את הכסף??

כל הכבוד לכל הזוכים וכל המשתתפים, ובהצלחה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 ספטמבר 2012, 17:12 

תןדה. תמיד מבינים

אני עושה בדיקה. ציור שלי מלפני 15 שנה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 ספטמבר 2012, 21:11 

http://fc08.deviantart.net/fs43/f/2009/137/9/9/Ashbringer___exercice_by_perspectiva.jpg
לפני שנצלול: הנושאים הבאים מכסים הבנה בסיסית של השינויים הצפויים MOP. בהמשך אתן סקירה קצרה על השינויים והרוטציה.

קיצורים שכדאי לדעת
EXO - Exorsicm
TV - Templar's Verdict
HOW - Hammer of wrath
WOG - Word of Glory
AW - Avenging Wrath
HP - Holy power
GOAK - Guardian of Ancient Kings
Bom - Blessings of Might
BOK - Blessings of Kings
CD - Cooldown
GCD - Global CoolDown
Fol - Flash of Light
AP - Attack Power
AOE - Area Of Effect

Seals
https://lh4.googleusercontent.com/x_z5uXUWvRIZOkwYAUOiRBkItxVFWU33-imwt9sYr-5wljoGTXyizXo7n84aZtdmkvfxfAP8VO8tl8x9F7LsXF7pP3g7TPNTJ8qQCScBIzjAYhQft1St

ב MOP, לפלאדין יש את ה-Seals הבאים:
Seal of Insight – שחזור חיים על כל התקפה ו 4% של מאנה הבסיס. מצויין למרפאים ולמי שצריך עכשיו מאנה באופן דחוף.מגביר את הריפויים שלכם ב 5% ומהירות הטלת קסמים ב 10%.
Seal of truth – מה שאנחנו מכירים בתור ה DPS SEAL נשאר אותו דבר 5 stacks לפני שהוא מתחיל לפעול באופן מלא. זהו הSEAL היחיד בו אתם משתמשים בתור RET ל PVE
Seal of Righteousness - נותן נזק הולי בכל מכה. עד מרחק של 8 יארד. לשימוש ב AOE
Seal of justice – עושה נזק השווה ל 16% נשק מהנשק בכל מכה ומאט את היריב ל 50% מהירות ל 8 שניות . סוף סוף יש לפלאדינים SNARE

יכולות חדשות ושינויים שנעשו
נחלק את היכולות החדשות חדשות ופאסיביות
חדשות

Hammer of the Righteousness - (חדש) היכולת לשעבר של PROT הופכת נגישה ל RET גם והיא תבוא לידי ביטוי בשימוש על קבוצות AOE. כל מכה כזאת תתן DEBUFF שנקרא Weakened Blows אשר מוריד את הנזק הפיזי שהיצורים עושים ב 10% למשך 30 שניות.

Emancipate (חדש) קסם זה נלמד ברמה 54 ועולה 15% מהבסיס מאנה שלנו הוא מיידי ועולה GCD ומשחרר אותנו מהאטה או ריתוק לרצפה יעיל נגד קסמים כגון ROOT של דרואיד FROST NOVA של קוסם ועוד.

Exorcism - כעת הפך להיות מיידי וללא זמן הטלה. הוא על CD של 15 שניות ומעניק HP 1.

Templar's Verdict - המכה שעושה הכי הרבה נזק בשבילנו נפתחת כעת לשימוש רק עם מינימום של 3 HP.

Divine Storm - כבר לא מרפא אותנו אלא נפתח לשימוש ב 3 HP ומעלה. עדיף לשימוש ב 3 מטרות ומעלה.

Judgement - עכשיו ב 30 יארד מרחק. וה CD ירד ל 6 שניות (ניתן להוריד עוד עם HASTE) וכעת הוא נותן 1 HP ועוד DEBUFF על המטרה בשם Physical Vulnerability שגורם למטרה לקבל 4% יותר נזק.

Cleanse - עכשיו עם CD של 8 שניות אבל לא מתבזבז אם אין מה לדספל. מוריד את כל הרעל והמחלות מן המטרה.

Blessing of Kings - כבר לא נותן 5% סטאמינה .

Blessing of Might - עכשיו נותן MASTERY במקום מאנה ו AP.

Devotion Aura - (חדש) יכולת הגנתית מעין RAID CD.למשך 6 שניות מקבלים הורדה של 20% מנזק קסם וחסינות מלאה נגד הפרעה בהטלת קסמים (מצוין ל PVE ו PVP).

Inquisition – בעבור 3 HP מקבלים תוספת נזק של HOLY 30%, חייב להיות למעלה כל הזמן. צריך לחדש אותה כשהיא מגיעה 3 שניות לפני הסיום. ניתן להפעיל אותה עם כל כמות HP היא פשוט תחזיק פחות זמן. חשוב מאוד שתהיה פעילה כל הזמן!

Flash of light – חוזר חזרה לשימוש בתור ריפוי עיקרי ניתן לשלבו בטאלנט SELFLESS HEALER כשבכל judgement מתקצר לנו הזמן הטלה ב 33% כך שהוא הופך למיידי ומתחזק עם כל HP שצוברים.

פאסיביות
Sword of Light - (חדש) מגדיל את הנזק לנשק דו ידני ב 10% ו SP כעת שווה ל 50% מ AP שלנו אבל אנחנו לא יכולים להרויח יותר SP משום מקור אחר. מגדיל את הריפוי של WOG ו FOL ב 30% ותוסף אחרון הוא נותן 6%מהמקס' מאנה כל 2 שניות
.
Boundless Conviction -(חדש) מעניק לכל הפלאדינים את היכולת להגיע ל 5 HP (שינוי מ 3) יכולות שעולות HP מנצלות מקס' של 3 HP.

Art of War - (מחודש) במקום להגדיל את הנזק של Exorcism הוא הופך אותו למיידי ונותן לו CD של 15 שניות.

Heart of the Crusader - (חדש) בעצם כמו Crusader Aura אבל עכשיו םאסיבי נותן 20% מהירות רכיבה. ורק לפלאדין.

Supplication - (חדש) 8 שניות לאחר שהרגת יריב שנותן XP או הונור ב FOL יהיה ב 100% קריט.

Sanctity of Battle - אפקט HASTE שמשפיע על MELEE מוריד את ה CDו ה GCD על היכולות הבאות
Judgement
Crusader Strike
Hammer of the Righteousness
Exorcism
Hammer of Wrath

Judgements of the Bold - מה שמקנה ל Judgement שלנו את היכולת לייצר HP ולשים DEBUFF על המטרה שתספוג יותר נזק.

הוסרו
Consecration
Divine Plea
Holy Wrath
אורות - AURAS
Zealotry - למעשה התחלף ביכולת ממש מיוחדת בשם Holy Avenger (זהה ל Zealotry ) אבל מקנה לנשק שלך מראה של Ashbringer
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb58378/wowwiki/images/e/ec/Fordring_Ashbringer.jpg

בניה מומלצת

שמתי פה לינק לבניה שלי כרגע
http://www.up2me.co.il/images/399650.jpg

מסתמן שכשמקבלים 4 סט בונוס של T14 כדאי לעבור ל Sanctified Wrath במקום Divine Purpose

REFORGING
מסתמן שחוזרים חזרה ל HASTE כמו לפני 4.0.6 השקעה ב HASTE מגדילה את הנזק שלנו באופן משמעותי הורדה של GCD מיכולות שלנו ועוד AUTO ATTACK מעלה את הסיכוי שלנו לקבל PROCS
לרמה 85 HIT ו EXP כרגע על 7.5% אלא אם כן אתם מקבלים בונוס על שימוש בנשק מסויים.

גליפים
אין ממש גליפים שמגבירים את הנזק אז אני רק אציג את מה שבחרתי. חשוב לציין שבמקומות כמו DS אני מחליף גליפים לפי המפגשים.

Minor
בחירה חופשית באמת שאין מה להתעמק פה.

הכל קוסמטי.

Rotation

למטרה יחידה:
ב 3 HP עדיפות תמיד לתת ל Exorsicm כי יש לו CD שיכול להתרסט וככה מרויחים עוד פרוקים של EXO . תמיד תמיד לתת TV כשיש 3 HP אלא אם צריך לחדש INQ בקרוב .
שאר המכות הן ממלאות את ה HP. שימו לב ל PROCC של DIVINE PURPOSE

http://www.youtube.com/watch?v=A4Ol1JeSge4&feature=youtu.be
(Inq > 5HP TV > ES > HoW > Exo > CS > Judge > 3-4HP TV (> SS

רוטציה על ריבוי מטרות AOE
לעבור ל SEAL OF RIGHTEOUSNESS לבנות HP עם HAMMER OF THE RIGHTEOUS ולקנח ב DS על כל 3 HP.

שימוש ב CD

אבל ישנם קרבות בו אתם תאלצו להמתין לשימוש בהם כמו Hagara ו Warlord Zon'ozz
אז ככה. פעולה ראשונה היא לשחרר את ה PET
Guardian of Ancient Kings
אחרי חמש שניות לשתות את השיקוי - Golemblood potion
אחרי חמש שניות לפתוח
HOLY AVENGER ( אם בחרתם בטאלנט הזה)
Avenging Wrath

מאקרואים.

#showtooltip
/cast Crusader Strike
/startattack

#showtooltip
/cast Templar's Verdict
/startattack

בשביל שלא יתבזבז זמן בתוך בועה אחרי שהאיום הוסר

#showtooltip
/cancelaura Divine Shield

לחיצה כפולה מהירה מיד משחררת את הפטיש (חוסך זמן)

#showtooltip
/cast Avenging Wrath
/cast hammer of wrath

החלפה בין SEALS ל PVE בכפתור אחד.

/castsequence Seal of Truth, Seal of Justice

אם בחרתם ב HOLY AVENGER אז זה מאקרו שיפעיל אותו ביחד עם כנפיים כולל טרינקטים וכל מה שטוב
כמובן שכדאי להתאים אותו לטרינקטים שאתם משתמשים בו.

#showtooltip
/cast Avenging Wrath
/cast Holy Avenger
/use Impatience of Youth
/use Rotting Skull
/use Cataclysmic Gladiator's Badge of Victory
/cast Hammer of Wrath
/startattack

אני אשמח לענות על שאלות כמובן.
סרטון עם הרוטציה יעלה בקרוב.

מקווה שנהניתם

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 ספטמבר 2012, 21:14 

המפלצת הכי מגניבה לדעתי היא...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 ספטמבר 2012, 23:44 

אז יש מאונט מגניב שאפשר להשיג בMOP אם מגיעים לExalted עם Lorewalkers.
ממש פשוט להגיע איתם לexalted, כל מה שצריך זה לגלות את כל הארטיפקטים שלהם במפה.
בשביל זה משתמשת חביבה מאוד ביוטיוב הכינה וידאו מצויין שמסביר בדיוק איך להגיע לשם.
מצרף לכם את הוידאו כדי שתוכלו לעשות את זה בעצמכם להנות קצת מהמאונט הזה לפני שהוא יהיה נפוץ מדי.

המאונט אגב, הוא דיסק מעופף כזה על עננה... דיי חביב.

http://www.youtube.com/watch?v=V3KzbWY4zFk

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Sha of Anger!
פורסם: 29 ספטמבר 2012, 01:39 

הרחבה חדשה ואיתה World Boss חדש - Sha of Anger!

לבוס יש 260מיליון HP, והוא צץ באחד ממספר מיקומים רנדומליים ברחביי Kun-Lai Summit בשביל להביס אותו יש צורך בתפקידים הבאים: 2-3 טנקים 5-8 הילרים וכמות מכובדת מאוד של DPS עד למינימום של 30 אנשים סה"כ ברייד.

Sha of Anger מביא תיבה אישית לתיקים של כל שחקן שהורג אותו ובתיבה הזאת יש לך סיכוי לקבל או חתיכת ציוד של Tier14 או חתיכת ציוד PvP גם כן ברמת אפיק אבל ברוב המקרים תקבלו קופסה מלאה בקדחת!

ביום שישי הקרוב ה- 05.10.12 בשעה 15:00 אנחנו הולכים להרוג אותו, שני הדברים היחידים שאתם צריכים לעשות בשביל שתוכלו לבוא איתנו הם להיות רמה 90 ולהירשם ל-Event שיש ב-Calender ולהגיע בזמן.

הטקטיקות הינן בסיסיות ביותר. זזים משיט על הרצפה, הבוס עושה AoE רנדומלי על אנשים, יש אדים קטנים שצצים פה ושם, הבוס מטיל Fear רנדומלי על אנשים והיכולת המרכזית היא שהבוס עושה Mind Control ל-3/4 אנשים כל כמה זמן נותן להם כפול X נזק ו-HP וצריך 'להרוג' את האנשים האלה או לחכות כמות זמן בשביל שהם יצאו מה-MC. זה הכל ברמת העיקרון!
למי שיש שאלות ובקשות יכול לפנות ל-Necrocake או ל- Raakshas. יאללה חבר'ה! להרשם בכמויות!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:13 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"
אז ככה, חבר\ה יקר\ה, כל מה שאתה צריך לעשות זה כמה שלבים פשוטים מאוד.

1. לוודא שאתה נמצא בשרת הנכון, The Maelstrom, וכמובן שאתה בצד הנכון - Alliance

2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.

3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים:
HOLYSILVER
יש עוד כמה אלטים שלהם, אבל בתק' זו של העלאת רמות הם בד"כ יהיו על הדמויות האלו.
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

5. אז עכשיו את\ה בגילדה, אבל יש מלא "????" או שורות ריקות בצ'אט - הסיבה היא שכולנו משתמשים באדאון מיוחד שכתב Animor שמאפשר לנו לכתוב ולקרוא בעברית במשחק. רוצה גם?- בקלות, www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=71&t=2298 בלינק תמצאו את האדאון והוראות התקנה, בהצלחה..(:
האדאון כמובן חוקי לחלוטין, והוא עושה את המשחק לעוד יותר מהנה, כי כמו שאהוד בנאי אמר Speak the Lenguage og the HEBREWMAN

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרפו אלינו בהמוניכם.
אל תשכחו גם לספר לחברים הישראלים שלכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 ספטמבר 2012, 19:05 

איפה הפרס שלי?? אני מקום 129 בגילדה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 אוקטובר 2012, 03:56 

שלום כולם וברוכים הבאים למדריך החדש לשאדו פריסט שמותאם לWarlords of Draenor.
המון שינויים לקלאס כמו שרובכם שמתם לב, בעיקר מההרחבה הקודמת.
בעבר שאדו פריסטים היו קלאס מצויין בכל מה שקשור למולטידוטינג על שתי מטרות ומעלה אבל הנזק של מטרה אחת תמיד היה נמוך יותר מקלאסים אחרים.
הטאלנטים שלנו, למרות שהיו נפלאים לאורך ההרחבה MOP ולמרות שהיו רגעים בהם בחירה הייתה באמת דבר רלוונטי, בסופו של דבר נחו על כמה בחירות קטנות לאורך הדרך ובליזארד לא כל כך היו מרוצים מהעניין.
אז בליזארד החליטו לשנות את הקלאס שלנו ולתת לו מייקאובר מאוד משמעותי.
ההבדל העיקרי בין היום למה שהיה הוא שהטאלנטים של רמה 100 שלנו משנים את הצורת משחק שלנו לחלוטין.
אנחנו מדברים על 3 ספקים שונים בתוך שאדו שלכל אחד יש יתרונות וחסרונות ובעצם יש לנו עכשיו בחירה בתור פריסטים באיזה סטאטים נרצה להתמקד ואיזה סגנון משחק מתאים לנו יותר.

http://imageshack.us/a/img716/9505/priestc.jpg

בואו נתחיל לדבר על המאסטרי שלנו. בעבר המאסטרי שלנו נתן לנו סיכוי להכפיל את הנזק של הדוטים שלנו, כלומר, ככל שיש יותר מאסטרי יש יותר סיכוי שהדוטים שלנו יתנו שני טיקים במקום אחד.
זו נחלת העבר וכרגע עברנו למאסטרי שמגדיל באופן ישיר את הנזק שלנו על מטרה אחת. הקסמים mind blast , mind spike וגם
mind flay עושים יותר נזק ככל שיש לנו יותר מאסטרי. בנוסף כדי שמאסטרי יהיה טוב גם לקרבות עם הרבה מובים שלא נוח לעשות עליהם מולטידוט אז גם mind sear מקבל בונוס לנזק דרך מאסטרי.

בנוסף לזה שינו את הדרך בה דוטים עובדים לחלוטין וכדאי לשים על זה דגש ולהבין את זה כמה שיותר מהר.
דבר ראשון, אין יותר Breakpoints להייסט ודבר שני, אין יותר Snapshotting.
הסיבה לזה שאין יותר Breakpoints היא כי בלי Reforging, להגיע למדרגות הייסט יהיה סיוט ובליזארד זיהו את הבעיה בזמן. הסיבה לזה שאין יותר Snapshotting היא כי היכולת לעשות Snapshot כמו שצריך היא מה שהבדילה פריסטים מעולים מפריסטים גרועים. זה דרש הרבה יותר מדי סקיל ובליזארד החליטו לשנות את הskill gap. אין טעם להתווכח עם זה, אלא רק לזרום עם זה.
מה שקורה עכשיו זה שיש partial ticks שזה לא מעניין אותנו באמת, אנחנו לא מכוונים יותר למדרגות הייסט ולכן אני לא אסביר את העניין הזה בפירוט, אם יהיה עניין להסברים בתגובות אני אפתח את הנושא הזה.
דבר נוסף ששינו בדוטים זה שנתנו לכל הקלאסים את האופציה לחדש דוטים בצורה יותר נוחה.
בעבר, אם הייתם מחדשים דוט בכל זמן שהוא לא בטיק האחרון, זה היה איבוד DPS אלא אם יכלתם לעשות סוג של Snapshot. היום, אפשר לחדש כל DOT כשהוא מתחת ל30% וזה לא יהיה איבוד נזק בכלל.
כלומר, אם SWP מחזיק 18 שניות, אני יכול לחדש אותו כשנשארו לו פחות מ5.5 שניות (עיגלתי את המספר, בפועל זה 5.4 שניות) מבלי לאבד נזק. זה משמעותי כי זה נותן לנו אופציה לסיים קאסטים ולתכנן יותר טוב את הנזק שלנו לאורך קרבות ארוכים.

הכירו לנו סטאט חדש, Multistrike , הסטאט הזה נותן לנו סיכוי שכל התקפה שלנו תשגר עוד התקפה זהה שתעשה 33% נזק מהערך של ההתקפה המקורית. זה יכול לקרות עד פעמיים על אותה התקפה.
הכירו גם versatility אבל זה יותר סטאט של PVP ואני לא אדבר עליו פה. אני רק אגיד שהוא לא סטאט שמזיק בשום צורה, פשוט הוא גם לא נמצא גבוה בשום ספק שלנו אז אין טעם לדבר עליו לעומק. שוב, אם תהיה התעניינות נפתח אותו לדיון בתגובות.

אוקיי, אז בואו נדבר על הטאלנטים שלנו.

Tier 1 - defensive Cooldown

Desperate Prayer יחזיר לנו 22% מהחיים שלנו. cooldown של 2 דקות, צריך להפעיל אותו. מצויין בקרבות שאנחנו יודעים שמגיע נזק שאחריו אנחנו צריכים לרפא את עצמנו מהר.
Angelic Bulwark כשהתקפה מורידה אותנו מתחת ל30% מהחיים שלנו, נקבל מגן שווה ערך ל15% מהחיים שלנו למשך 20 שניות. זה קורה אוטומטי, לא דורש מאיתנו GCD ולא דורש מחשבה. קורה אחת ל90 שניות. מצויין לקרבות בהם יש נזק קבוע ואנחנו נדרשים לשים לב להמון דברים ככה שלהוריד מהראש את השימוש בDP יעזור לנו משמעותית.

Spectral Guise אופציה להכנס לסוג של Stealth להשאיר שיבוט מאחורנו שיחזיק 3 מכות, אחרי זה, הוא יעלם ויחשוף אותנו. הStealth ימשך 6 שניות או עד שהשיבוט שלנו יעלם כי הוא קיבל 3 מכות מכל דבר.
זה בלי ספק הטאלנט האהוב עליי מכמה סיבות.
1. הקולדאון שלו נמוך משמעותית מהשניים האחרים.
2. למרות שהוא לא מחזיר לנו חיים, הוא יוריד מאיתנו מטרה במידה ובוס או מפלצת החליטה להתמקד עלינו. למשל אם בוס מכוון עלינו יכולת ונשתמש בזה, הוא יפסיק להשתמש ביכולת לחלוטין. אותו דבר אם רודפת אחרינו איזה קרן או איזה משהו אחר.
3. במידה ואתם אוכלים wipe מאיזה בוס או חבורה של מובים, אפשר להשתמש בטאלנט הזה כדי להעלם ולהשאר בחיים.

Tier 2 - speed movemnt

Body and Soul כל פעם שנשתמש ב Power Word: Shield או ב Leap of Faith מהירות התנועה שלנו תגדל ב 60% למשך 4 שניות. מצויין לסיטואציות בהן אנחנו רוצים לזוז מהר לזמן קצר עם מינימום GCD.
Phantasm כל פעם שנשתמש ב Fade אז נאבד כל דיבאף שהאט אותנו ואי אפשר יהיה להאט את מהירות התזוזה שלנו ל5 שניות הבאות. נחמד מאוד לPVP, פחות פרקטי בPVE.

Angelic Feather יזמן נוצה לאיזור שלנו, מטרה ידידותית שתיגע בנוצה הזו תקבל בונוס של 60 אחוז למהירות שלה למשך 6 שניות. אפשר לזמן עד 3 נוצות במקביל ולוקח לכל נוצה 10 שניות להתחדש. זה מה שאני משתמש בו בצורה קבועה, המהירות תנועה המצטברת מגיעה ל60% למשך כ36 שניות. החסרון המשמעותי של הטאלנט הזה הוא העובדה שהוא דורש יחסית הרבה GCD בשביל להשתמש בו לאורך הרבה זמן. אבל מצד שני, מהירות תנועה כזו זה לא משהו שיש לכל קלאס.

Tier 3 DPS

Surge of Darkness יש ל Vampiric touch וגם ל Devouring plague סיכוי של 10% לתת לנו Mind spike בלי צורך לעשות Cast, שעושה 50% יותר נזק. אנחנו יכולים לצבור 3 סטאקים של הבאף הזה (עד 3 כאלו רצופים). טאלנט מעולה בקרבות שיש בהן כמה מטרות ודורשים הרבה תנועה. מומלץ לצבור סטאקים לפני השלב של התנועה, ככה אפשר להמשיך לעשות נזק גם בתנועה למשך מעט זמן. כל ה mind spikes שנשתמש בהם דרך הבאפ הזה לא ינקו את הדוטים שלנו מהמטרה.
mindbender מחליף את ה Shadowfiend שלנו, מחזק אותו ונותן לנו להשתמש בו פעם בדקה במקום פעם בשלוש דקות. מעולה בקרבות תנועה כבדים מאוד ואם יש שלבים בהם צריך Burst גדול לעיתים תכופות. עובד מצויין גם בקטע של נגעת נסעת, מזמנים אותו אחת לדקה והוא עושה נזק בלי שממש נצטרך לשלוט בו יותר מדי.

Insanity המועדף עליי כרגע רוב הזמן, מחליף את ה Mind flay שלנו בInsanity, עושה כפול נזק מ Mind flay . ההבדל המשמעותי בין מה שהוא עכשיו למה שהוא היה בMOP הוא שכל פעם שאנחנו מבזבזים Orbs אנחנו מקבלים על עצמנו את הבאף הזה שמחזיק עלינו כתלות בהייסט שלנו, ככל שיש לנו יותר הייסט, ככה הוא יחזיק פחות זמן! זה אומר שאם אנחנו צריכים להשתמש למשל ב Psychic Horror אנחנו עדיין נקבל Insanity ולא נאבד המון נזק. יכול להיות יעיל גם בPVP.

Tier 4 - CC

השינויים בטיר הזה מגוחכים והפכו אותו לטיר חצי מיותר לטעמי... אני לא רואה טעם לדבר עליו יותר מדי יותר אז אני רק אזכיר את הקסמים שבו.

Void Tendrils מחזיק עד 5 מטרות במקום. נשבר כשעושים לזה נזק. היה פעם טאלנט נפלא, היום הוא דיי פח.
Psychic Scream מכניס עד 5 מטרות לfear. היה פעם Baseline בשביל פריסטים, היום זה טאלנט עם CD של 45 שניות במקום מה שהיה פעם 30... בעבר זה היה CD ארוך, בליזארד החליטו שצריך יותר CD כי פריסטים זה לא קלאס שצריך CC מסתבר, אנחנו לא רוצים שהם יהיו שימושיים בתכנים בהם אשכרה צריך לעשות CC. (כן, זה מרגיז אותי)
Dominate Mind שולט ביצור שאתם בוחרים. נחמד לסיטואציות בהן יש איזה MOB עם יכולת ממש חזקה שאתם יכולים לקחת. דיי חסר תועלת ברוב הסיטואציות כי זה מחייב אתכם לעמוד במקום ולעשות channeling מה שאומר שאם נופל עליכם איזה אש או כל דבר כזה, אתם חייבים לבטל את הקסם הזה ולזוז. בנוסף לזה אתם לא יכולים לעשות שום דבר אחר בזמן הCC הזה ככה שזה עובד CC כפול. גם עליכם וגם על המוב. טאלנט פח כבר מMOP.

Tier 5 DPS Bonus

power infusion נותן לנו בונוס של 25% להייסט למשך 20 שניות. מצויין לסיטואציות שאנחנו צריכים ברסט מהיר בזמנים קבועים. היום הוא לא טאלנט נפלא כמו בעבר, אבל הוא עדיין לא נורא ואיום.
Shadowy Insight ל SW:P ול Mind spike יש סיכוי לרסט את הקולדאון של Mind blast ולהפוך אותו לInstant. טאלנט נחמד מאוד בסיטואציות מסויימות, פחות שימושי כרגע בPVE אבל מעולה לPVP. אם רוצים להשתמש בו בPVE מומלץ לפחות כמה מטרות (2 ומעלה) אחרת הוא לא שווה את זה.

Twist of Fate כשעושים נזק למטרה מתחת ל35% אנחנו מקבלים בונוס של 15% לנזק.
נכון להיום זה הטאלנט שאנחנו צריכים לקחת לPVE כמעט בכל סיטואציה. אם יש הרבה מובים זה נכון ש Shadowy Insight יהיה נחמד, אבל הרבה מובים מתים מהר בדרך כלל וזה אומר שאפשר להחזיק את הבאף של TOF יותר זמן. זה בונוס ענק לנזק ואני ממליץ.

tier 6 AoE bonus -

הטיר הזה עבר שינוי גם כן, בעבר הוא היה מדהים בגלל שהקסמים האלו היו מרפאים ועושים נזק במקביל, כך שלמשל אם יש לכם 3 פריסטים בקבוצה והם כולם משתמשים בHalo בזמן, אתם יכולים הייתם להרים את כל הרייד כמעט ל100%. היום הקסמים האלו עושים רק נזק כשאתם בספק של שאדו. ולכן הם איבדו קצת מהערך המוסף שלהם לדעתי. עוד פגיעה בקלאס שלנו.

Cascade משגר שפריץ צללים על מטרה. השפריץ יתחלק ל2 כשהוא יפגע בה וה2 שפריצונים ילכו למטרות רחוקות יותר, וגם הן יתחלקו וכן הלאה. מתחלק 4 פעמים. קסם מעולה בסיטואציות בהן יש הרבה מובים שנמצאים במקומות מרוחקים אחד מהשני. קסם על הפנים אם זה לא המצב.
Divine Star שולח כדור צללים קדימה שעושה נזק בהלוך ואז בחזור. הוא מגיע עד 24 יארד . מצויין לסיטואציות בהן אנחנו חייבים להיות בסטאק על הבוס או בקרבות עם הרבה תנועה.
Halo גל של צללים שיוצא מאיתנו ומגיע עד 30 יארד. עושה נזק שמתגבר ככל שהמטרה רחוקה יותר כשהמקסימום מגיע מ25 יארד עד 30.
זה קסם מדהים שעושה המון נזק, אבל הCD שלו ארוך, הטווח שלו ארוך מאוד והוא עלול למשוך המון מפלצות מיותרות אם לא משתמשים בו נכון. חובה להשתמש באדאון Halo pro איתו או בrange check שיש בWeak auras כדי לנצל אותו כמו שצריך.

Tier 7 - Game Changers

- הטיר הזה בעצם מחליט על סגנון המשחק שלכם בתור שאדו פריסט, כל טאלנט פה ישפיע על הבחירות של הגליפים שלכם, האינצ'נטים, האבנים והציוד שלכם. לכל טאלנט יש סגנון משחק שונה וצריך לבחור בקפידה. בנוסף כדאי לדעת איזה מהם רלוונטיים כרגע ואיזה לא.

Clarity of Power הטאלנט הזה עושה שMind spike, Shadow word: Death וגם Mind Sear יעשו 40% יותר נזק למטרות שאין עליהן SWP או VT. בנוסף הוא מוריד את הCD של Mind blast ב3 שניות.
הטאלנט הזה הופך את הסגנון משחק שלנו להיות דומה לזה של Arcane Mage הרבה יותר מאשר Affliction warlock. הספק הזה מאוד חזק בקרבות בהם יש לנו רק מטרה אחת והדבר היחיד שדרוש לדעת בו זה איך לעשות Dot Weaving נכון. מומלץ מאוד לפריסטים מתחילים שלא שולטים עדיין טוב בMultidot tracking.
הטאלנטים שאנחנו נבחר עם בנייה של COP הם:
Insanity ו Twist of Fate ב90% מהזמן. לעיתים רחוקות מאוד יהיה שווה להחליף לPower Infusion.

Void Entropy מוסיף לנו דוט חדש שעולה 3 אורבים, הוא יעשה נזק למשך דקה כל 3 שניות. כל פעם שנשתמש בDevouring plague על מטרה שיש עליה Void Entropy זה ירענן את הדוט המקורי ל60 שניות.
על הנייר הטאלנט הזה מדהים, עוד דוט, מחזיק הרבה זמן, לא דורש יותר מדי, הרבה נזק. בפועל, הוא לא שווה כרגע יותר מדי והסבירות הגבוהה היא שהוא יקבל באף משמעותי בפאץ' הבא בדיוק כמו שInsanity קיבל בזמנו.

Auspicious Spirits כל פעם שאחד מהShadowy Appirations שלנו יגע במטרה, אנחנו נקבל shadow orb.
נכון להיום זה הטאלנט החזק ביותר של פריסטים ברמת ציוד גבוהה. זה ספק שבנוי על קריט מאוד גבוה ומתגמל במיוחד בקרבות בהם יש הרבה מטרות.
הוא הכי מזכיר את הסגנון משחק הישן של פריסטים לפני WOD, אבל צריך איתו crit בשביל שיהיה אפקטיבי. אחרת הוא פשוט לא יעיל כל כך.

Stat weights.
אני אתמקד מרגע זה רק בבניות של AS או COP כי הם קובעים את מה שאנחנו צריכים בעצם.
COP:
Intellect> Haste >Multistrike >Crit >Mastery >Versatility.
שימו לב!
באתרים כמו Noxxic יהיה כתוב שMastery נמצא גבוה מעל. זה לא נכון. הסימולציות לא משקרות. Haste הוא הפקטור הכי רציני שלנו כי הוא מחליט בדיוק כמה Mind spikes אנחנו מצליחים לדחוף בין Mind blast אחד לשני ועם Haste גבוה אנחנו יכולים להכניס יותר טיקים של insanity.
בנוסף ככל שהרמת ציוד שלכם תעלה, ככה הערך של מאסטרי ירד. מאוד חשוב לא ליפול למלכודת הזו ולעשות Stack למאסטרי.
אנחנו נרצה לשים איפה שאנחנו יכולים Haste.
גם באינצ'נטים שלנו, גם באוכל שאנחנו לוקחים לריידים.
וכמובן בכל חור של אבנים שיהיה לנו בציוד אנחנו נדחוף Greater Haste Taladite
הדבר היחיד שאנחנו לא ניקח כרגע בהייסט זה האינצ'נט לנשק שבמקרה הזה אנחנו נעדיף
Mark of the Thunderlord

AS:
Intellect> Crit >Haste >Multistrike >Versatility > Mastery.
לא מפתיע במיוחד, כבר אמרנו שקריט ישחק פה משקל רציני.
אנחנו ניקח אינצ'נטים של קריט, אוכל של קריט, נשים על כל הציוד שלנו אבנים מהסוג הזה: greater critical strike taladite
בקשר לאינצ'נט על הנשק אנחנו כמובן ניקח את Mark of the Thunderlord

רוטציות:
שני הספקים עובדים על פי רשימה של עדיפויות

COP:
מטרה אחת מעל 20%
אם יש לנו 4 אורבים אנחנו נשתמש ב MB ונתחיל סדרה של Dot Weaving עד שנגיע ל0 Orbs.
אם יש לנו פחות מ3 אורבים:אנחנו נשתמש ב MB כל פעם שהוא יוצא מCD וב MiS כל עוד MB נמצא בCD.
אם יש לנו 3 אורבים: נשתמש ב MB , אז נשתמש ב MiS פעם אחת בלבד, ונתחיל Dot Weaving, אבל לפני שנשתמש ב DP אנחנו נכניס עוד MB אחד כדי להגיע ל5 אורבים.

מטרה אחת מתחת ל20%:
לדחוף SW:D מתי שרק אפשר ולהמשיך ברוטציה ממקודם.

אם יש בין 2-3 מטרות:
שמים SWP ו VT על שתי המטרות, משאירים את המטרה הראשית נקייה ומשתמשים ברוטציה של מטרה 1 שרשומה למעלה.

אם יש 4 מטרות ומעלה:
להשתמש ב MB על CD, כל פעם שמגיעים ל3 אורבים להשתמש ב DP , ולהשתמש ב Mind sear .

חשוב!!! :
מה זה Dot Weaving או Shadow Weaving
זה בעצם לשים על המטרה SWP , VT , DP ולהשתמש ב Insanity y. להשתמש ב MB בכל CD אפשרי.
אם אנחנו שמים על מטרה SWP + VT כשיש לנו 4 orbs ומשתמשים אז ב MB ואז שמים DP ועושים Insanity , הבאף של Insanity יגמר בדיוק כש Mind blast יצא מCD, אנחנו משתמשים בו שוב, שמים שוב DP על המטרה, ושוב יש לנו 2 Insanity . ברגע שנסיים עם זה, SWP וגם VT נופלים מהמטרה ו Mind spike יעשה למטרה יותר נזק שוב.
dot weaving זה משהו שצריך להתאמן עליו עד שהוא הופך למן משהו שעושים מתוך שינה. זה יגדיל את הנזק שלכם משמעותית אם תוכלו לעשות את זה כמו שצריך. ההבדלים היום בין פריסטים טובים למעולים זה בDot weaving בספק הזה....

AS:
על מטרה אחת:
שמרו SWP ו VT על המטרה כל הזמן.
אם יש לכם 3 אורבים תשתמשו ב DP .
אם אתם יכולים להשתמש ב SW:D תשתמשו בו.
אם אתם יכולים להשתמש ב Mind Blast תשתמשו בו.
אם אין לכם MB מוכן, יש דוטים על המטרה, היא מעל 20% או SW:D בקולדאון, תשתמשו ב Mind flay .
הרעיון בספק הזה הוא לבזבז כמה שיותר אורבים וכל הזמן להיות מתחת ל3 כי אתם פחות שולטים בקצב שהם מגיעים.
לצורך העניין, עם מספיק קריט, אפשר להגיע למצב ש DP נמצא על המטרה רוב הקרב.

בין 2-3 מטרות
תשמרו VT רק על מטרה אחת היא המטרה הראשית שלכם. על השאר זרקו פשוט SWP .
על המטרה הראשית להשתמש ברוטציה של מטרה אחת.

4 מטרות ומעלה:
זרקו SWP על עד 4 מטרות.
כל פעם שיש לכם 3 אורבים לזרוק DP .
אם אין לכם אורבים, לעשות Mind sear .

בשני הספקים:

Shadowfiend כשיש לכם Proc של Intellect.
Halo on cooldown.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 01:07 

אני יודע שהתמונה הזאת מאוד, מאוד שימושית, ויכולה לעזור לך למקם את ה-binds שלך כמו שצריך כדי שיהיה לך נוח.
שיהיה בהצלחה :)

תמונה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 12:29 

נקודה למחשבה: אפשר לעשות לייק בלי להגיב על כל לייק שעושים ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 21:36 

אני מאמין שזאת המטרה של הכפתור מלכתחילה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 01:13 

אני אישית בעד להעביר את Strafe Left / Right לA/D ולזוז איתם.
ככה גם Q / E מתפנים לסקילים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 20:34 

אני משתמש בכפתור הנוכחי ואני פשוט קוראים כותרות שמעניינות אותי. בסוף הקריאה אני פשוט עושה "סמן את כל הפורומים כנקראו" וזהו זה.
אם אני רואה כותרת של נושא שכבר ביקרתי בו וכנראה שלא עניין אותי, אני לא נכנס אליו מלכתחילה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: ריצות LFR קבועות
פורסם: 03 אוקטובר 2012, 21:25 

שלום לכולם,
רציתי לעדכן אותכם שהחל משבוע הבא בימי שבת כולם מוזמנים לריצות של LFR של ההגילדה בשעה 17:00
(פתוח לשינוי) כמובן שצריך להיות ברמה 90 ועם ILVL 463.
האיבנט יפתח בשעות הקרובות נא לבוא עם מצב רוח !

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ריידרים בגילדה
פורסם: 03 אוקטובר 2012, 22:15 

להקים משהו ואחרי חודש ללכת נקרא בשפת היומיום to pull a leon... ואני מעדיף מישהו שיהיה אפשר לעבוד איתו בצורה קבועה יותר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 אוקטובר 2012, 01:21 

מבחינה טכנית זה אפשרי, אבל יש כמה סיבות למה לא מומלץ להשתמש ב-GP ל-penalty (מעבר לסמנטיקה):

1. זה לא יעשה scale כשתעשה decay
2. ערכי ה-GP משתנים לפי האייטמים שאתה מקבל, בניגוד ל-EP שהערכים שלו קבועים
3. כשאתה מוסיף GP אתה צריך לבחור אייטם מתוך רשימה, ואין לך אפשרות להוסיף הערה (בניגוד לEP שכן אפשר)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: what is google [bot] & bing [bot]? a
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 11:50 

זה בוטים שפשוט סורקים את הפורום ומעדכנים את מנועי החיפוש BING ו GOOGLE בנוגע לתוכן הפורום.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 אוקטובר 2012, 22:32 

אני רוצה לחדד משהו,
אם חבר שלכם רוצה להצטרף לגילדה ואתם רוצים שהוא יצטרף גם.
דברו עם אחד הקצינים שמחוברים כדי שיזמין אותו.
אם הקצין אומר לכם "תגידו לו שיעשה לי וויספר" אז תגידו לחבר שלכם לעשות לאותו קצין וויספר.
זה לא מתוך מגלומניה או שיט כזה.
הדרך להזמין לגילדה פשוטה יותר כשעושים לך וויספר ואם אותו קצין נמצא באמצע משהו כמו למשל tanking או באמצע אינסטנס, אז קל יותר להזמין ככה במקום שהאופיסר יתחיל לחפש את השם של חבר שלכם.

אם חבר שלכם לא יודע לעשות וויספרים, אז תלמדו אותו.
ועוד נקודה אחרונה למחשבה,
אם אחד האופיסרים שלכם אמר לכם משהו, להתחיל לדבר אליו בזלזול לא יניב לכם תוצאות בצורה שאתם רוצים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Elv UI
פורסם: 08 אוקטובר 2012, 23:58 

מה זה Elv UI?

מדובר ב-User Interface שלם. כלומר, מדובר בממשק משתמש שלם שכולל שינויים, שיפורים וחידושים לממשק הרגיל של WoW.
Elv UI במקור היה גרסא של Tuk UI שעברה שינויים. מאוחר יותר ה-UI הזה התפתח להיות UI עצמאי ובלתי תלוי.
Elv UI לא מורכב מאדאונים חיצוניים, בניגוד להשערה הרווחת, אלא מגיע כיחידה אחת שמקודדת על ידי היוצר - Elv.

למה Elv UI?

1. הקץ להתעסקות עם אדאונים - בתור אחד שנהג לשנות את הUI שלו מדי חודש בערך, אין לי יותר צורך בכל ההתעסקות והחיפוש אחרי אדאונים חדשים, טובים יותר, יפים יותר ונוחים יותר. ElvUI בא כחבילה אחת וכולל בתוכו כל מה שצריך כדי לעשות כל דבר ב-WoW, בין אם זה ריידים או PvP.

2. הקץ להתעסקות עם עדכונים של אדאונים רבים - מלבד מספר אדאונים בודד כגון DBM, Recount וכו', עדכון אחד של ElvUI יעדכן לכם את כל הממשק. Elv UI לא נמצא אמנם על Curse, אבל יש לו Update utility משלו שעושה את אותה הפעולה בלחיצת כפתור:

http://i50.tinypic.com/jpzd08.png

3. סידור ממשק ע"פ תפקיד - אופציה מדהימה שמאפשרת לכם להשתמש בUI הזה גם לתפקידים אחרים, כמו הילר לדוגמא. בלחיצת כפתור כל הממשק ישתנה ויהפוך לממשק של הילר. השינוי המהותי הוא בכך שהמיקומים של ה-Unit frames במסך משתנים, וכך יוצא שה-Raid frames נמצאים בתחתית המסך, במקום נוח וקרוב לדמות. (הערה קטנה: יש צורך באדאון Clique כדי לגרום ל-Raid frames להתנהג כמו אדאונים של הילינג, כגון Healbot או Vuhdo).

דוגמא ל-Healing UI:
http://i45.tinypic.com/6z81zo.jpg

4. התאמה אישית ברמה גבוהה מאוד לצד ידידותיות למשתמש - ניתן לשנות את מיקומם של כמעט כל החלונות, להגדיל, להקטין, לשנות פונט, צבע. ניתן לשנות את הצבעים של הממשק, פונטים, combat font. ישנן עוד המון אפשרויות נוספות שניתן לשנות בכל מה שקשור לצ'אט, name plates, unit frames ועוד ועוד.
ה-UI עצמו הוא מאוד אסתטי ונקי, ואפשר לשנות אותו בקלות ובהתאם לטעמכם. ה-UI הופך בצורה אוטומטית את הסקין של כל החלונות של בליזארד לסקין שמותאם לצבעים שלו.
כמובן, Elv UI תומך בפרופילים ותוכלו להעתיק או להשתמש באותם פרופילים כשאתם עוברים בין דמות לדמות וכך ההגדרות נשמרות.
עם העלאת ה-UI בפעם הראשונה, קופץ חלון "התקנה" עם מספר בחירות לגבי תפקוד ה-UI.

חלון ההתקנה:
http://i48.tinypic.com/vx7k4.png

http://i48.tinypic.com/2zz2k44.png

חלון ההגדרות:

http://i49.tinypic.com/2wmnodd.png

מצב שינויי מיקום:

http://i50.tinypic.com/2zydaqh.jpg

5. תפוסת זיכרון קטנה מאוד - לאלו מאיתנו עם 30 אדאונים שונים, תפוסת הזיכרון יכולה להגיע ל50 mb ומעלה. אז נכון שזה לא משפיע עד כדי כך, אבל בכל זאת לשם ההשוואה:

http://i48.tinypic.com/28qpn9.png

6. מחקרים מוכיחים כי Elv UI מוסיף כ-7.8% דמג' ל-DPS, כ-8.1% HPS להילרים וכ-9.5% damage reduction לטנקים - סתם קשקוש שלי, אבל תזרמו איתי.

ראוי לציון

החלטתי לציין מספר פיצ'רים שקיימים ב-Elv UI שמאוד תורמים לשגרת המשחק:

* מכירה אוטומטית של חפצים אפורים כשאתם נכנסים ל-vendor
* חלון Loot ייחודי
* Auto repair מכספי הגילדה/השחקן
* חלון Bags משופר עם אופציה לעשות stack לחפצים שמפוזרים בתיקים וסידור כל החפצים
* צ'אט משופר - ה-UI כולל צ'אט משופר שעושה כמעט כל מה שעושים אדאונים ממוקדי צ'אט כגון Prat.
* Data Texts - אופציה מצויינת ב-UI שמאפשרת לכם לפרוס על פני bar מסויים מגוון נתונים כמו כסף, פינג, שעה, durability, וסטאטים מסויימים (לדוגמא: Crit: 21%)
* מערכת Nameplates משופרת - אין צורך באדאון של nameplate יותר. המערכת שנמצאת ב-Elv UI עושה את העבודה בצורה מצויינת, כולל הצגת דיבאפים מעל ה-Nameplate (בעיקר לקאסטרים שצריכים לשמור על DoTs)
* מערכת Tooltip מצויינת עם אפשרות להצגת spec ו-guild rank
* מערכת Unitframes פנטסטית עם כל מה שרק תצטרכו כדי לעצב את הUnitframes שלכם בצורה שאתם אוהבים. בין היתר: מערכת Aura (באפים ודיבאפים) משוכללת הכוללת פילטרים ותצוגה של ה-Auras בצורת אייקונים/bars או משולב, Class bar מותאם - רונות ל-DK, בארים מיוחדים ל-Holy power, Combo points, Eclipse bar מותאם ל-Moonkins ועוד, Heal prediction להילרים ועוד המון אפשרויות נוספות.

לסיכום

מדובר ב-UI מצויין ומאוד נוח לכל אספקט של WoW.
Elv UI מתאים גם לשחקנים מתחילים וגם לשחקנים מתקדמים. מעולה לכל שחקן שיש לו דמויות רבות.

חשוב לי מאוד לציין - ל-Elv UI אכן יש הגדרות רבות, אבל רובן המוחלט של ההגדרות כבר מוגדרות לאחר ההתקנה. אתם לא צריכים לשבת שעות לקנפג. אפשר פשוט להוריד, לשנות דברים קוסמטיים במראה ולהתחיל לשחק!

לא, אני לא מקבל אחוזים מהיוצר.
כן, אני ממליץ בחום!

איך מורידים?

נכנסים ל- http://www.tukui.org/dl.php , מורידים את Elv UI ועושים Extract לתיקייה WoW\Interface\Addons כמו כל אדאון רגיל.
ממליץ להוריד גם את ה-Update utility ולהשתמש בו לעדכונים.

ec/ כדי לפתוח את חלון ההגדרות
moveui/ כדי להיכנס למצב שינוי מיקום
kb/ כדי להגדיר Key bindings

Skins
תוספת חיצונית שמשנה את הסקינים של הרבה אדאונים פופולריים לסקין מותאם ל-Elv UI ובנוסף "מטמיעה" אותם על חלון הצ'אט הימני.

להורדה - http://www.tukui.org/addons/index.php?act=view&id=50

אפשר להיכנס להגדרות הסקינים על ידי: ec/ -> Skins -> Addons

דוגמא ל-Recount עם האדאון

http://i48.tinypic.com/346p0g1.png

את כל השאלות שיש לכם, אתם מוזמנים להעלות פה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 16:55 

שחקן המעוניין שאכין לו אינצ'נטים מוזמן לפנות אלי במשחק,
להולי פריסט שלי "Kodkod"
לאחרונה אני מחובר עם "Asis" (פאלדין שאני מעלה עכשיו)
אפשר לפנות גם לשם,
spirit dust יש לי בשפע,
מעבר לזה אם יחסר משהו נסתדר.
:party:

אין צורך בתשלום כמובן.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 19:10 

מעודכן לרמה 90 עם סרטון חדש ואודיו מובן יותר.

תהנו.ץ
עמוד 1 מתוך 12 [ החיפוש הניב 284 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: