Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 אוקטובר 2017, 12:41

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Warlock - מדריך ל-Affliction מעודכן לפא'ץ 5.1
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2012, 16:36

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

שלום לכולם שמי שחר וזהו המדריך שלי ל-Warlock Affliction המדריך מעודכן לפא'ץ 5.1

קובץ מצורף:
Warlock_T8_by_Giova22.jpg
Warlock_T8_by_Giova22.jpg [ 131.89 KiB | נצפה 1368 פעמים ]

אוקי אז נתחיל

סטטים

intelect

hit cap=15%

mastery-כל אחוז אחד שיש לנו ב-Mastery מגדיל לנו את הזק של Agony, Corruption and Unstable Affliction ב-1%

Hast Cap=4717

דבר ראשון להגיע ל-HIT CPA
לאחר מכן יש להגיע ל-HAST CAP 4717
ולאחר מכן כמה שיותר מסטרי יותר טוב

עץ הכישרונות:

קובץ מצורף:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 217.44 KiB | נצפה 1368 פעמים ]

שורה ראשונה עוסקת בריפואי
Dark Regeneration מרפא 30% מהמקסימום חיים שלנו ושל החיה ובמשך 12 שניות אנחנו מקבלים יותר ריפוי מהריפואים-מתאים לקרבות בהם אנחנו יודעים שיכול להיות מצב שניהיה חייבים להרים במכה את החיים שלנו
Soul Leech יכולות ההתקפה שלנו מרפאות אותנו על בסיס קבוע –מתאים לקרבות בהם אנחנו כל הזמן מקבלים נזק לאורך כל הקרב או בחלקים נרחווים ממנו
Harvest Life מחליף את סקיל שאיבת החיים שלנו , סקיל זה שואב את החיים מעד 20 מטרות במקבלי ומעביר אותם אלינו

חשוב להבין מה כל כישרון נותן לנו, ואיך אנחנו יכולים לנצל אותו בכל קרב בצורה הטובה ביותר למעננו , ברוב הקרבות אני אקח את Dark Regeneration אבל יש קרבות שבהם אני העדיף את Soul Leech

שורה שניה CC
Howl of Terror גורם לחמש מטרות להיות בפיר אינסטנט
Mortal Coil גורם למטרה אחת להיות בפייר ומעלה לנו 15% חיים מתאים לDCD
Shadowfury נותן מכה בריצפה שמשתקת לכמה שניות את כל מי שקיבל אותה מתאים לקרבות מסויימים
ברוב הקרבות אני אקח את הכישרון Mortal Coil בגלל תוספת החיים שמקבלים שם, אבל יש בוסים שאני העדיף לקחת את הכישרון Shadowfury למשל Tsulong או Feng בגלל האדים שיש לעצור

שורה שלישית ספיגת נזק טובה יותר
Soul Link כל הנזק והריפואי שהשחקן והחיה מקבלים מתחלק בניהם
Sacrificial pact החיה מקריבה חצי מהחיים שלה כדי ליצור מגן סביב השחקן
Dark Bargain במהלך 8 שניות לא נקבל שום נזק אבל לאחר מכן חצי מהזק שקיבלנו יהפוך להיות דוט ויפגע בנו סקיל זה נמצא בעדיפות אצלי

שורה רביעית משולב
Blood fear עושה פייר באינסטנט למטרה
Burning rush מגדיל את מהירות הריצה ב50% אבל מוריד לנו 4% חיים כל שניה
Unbound Will דומה ל- every man for himself רק שבנוסף למש every man for himself עושה היכולת הזאת גם מורידה באפים.
כרגע חוץ משני הטלפורטים שלנו אין לנו איזה שהוא ספרינט וקיימים קרבות שריצה מהירה היא מצרך חשוב לכן כמעט תמיד אני יקח אותו.
בקרבות מסויימים אני מאמין שיהיה צורך ב- Unbound Will אבל אין לי דוגמא כרגע (בטח לקינגה יש)

שורה חמישית נזק
Grimoire Of Supremacy מחליף את החיה שלנו לחיה חזקה יותר
Grimoire Of Service מזמן חיה נוספת ל20 שניות
Grimoire Of Sacrifice מקריב את החיה שלנו והשחקן מקבל באפ שמחזק אותו מאוד
בגדול לרוב הקרבות אני ימליץ על Grimoire Of Sacrifice , יהיו מספר קרבות שאני אשקול להחליף אותו - Grimoire Of Service ואני אסביר מדוע
הכשרון הימני מביא לנו באף שמחזק בעיקר את ה-MG (פילר) שלנו ולכן קרבות מרובי אדיים או בוסים שבהם אני אמצע שאני לא משתמש מספיק ב-MG אני אשקול להחליף את הכישרון ואני העדיף לקחת את הכישרון האמצעי

שורה שישית נזק
Archimondes Vengeance גורם לכל אויב שתוקף אותנו לסבול 25 אחוז מהנזק שהוא גורם לנו
Kiljaedens Cunning ניתן להתקיף תוך כדי ריצה
Mannoroths Fury מרחיב את אזור ה-AOE שלנו
חשוב להבין מה כל כישרון עושה ולפי הבוס להחליט.
אני אתן דוגמאות
אלגון ב-MV אני לוקח את Mannoroths Fury
הבוס הראשון ב-HOF אני לוקח את Kiljaedens Cunning, האמת אני כמעט העדיף תמיד לקחת את הטאלנט הזה , בגלל שהוא מאפשר לי לעשות casting תוך כדי ריצה תמיד לא רק בזמן הלחיצה עליו מה שמוסיף לנו הרבה נזק על הבוס כשאנחנו מאבדים תוך כדי תנועה.

גליפים
Glyph of soul shards -בעזרתו אנחנו יכולים להחזיק עד 4 soul shards
בגדול יש להתאים את הגליף לקרב , יש כאלה שיעלו לנו את הנזק ויש כאלה שישפרו את השרידות שלנו.

שיפור DPS
Glyph of Dark Soul -מחליש ב-10% את היכולת של Dark soul:misery ומצד שני נותן לנו יכולת פסיבית שמזכה אותנו ב 10% מהסטטים ש- Dark soul: misery נותן לנו (3% hast) לאורך כל הקרב חוץ מהזמן בו Dark soul: misery נמצא ב-CD.
מתי הכי טוב להשתמש בגליפ זה?
בקרבות שאנחנו ממתינים עם פתיחת ה-CD מכל סיבה שהיא למשל אם הבוס נעלם בדיוק כשהסקיל יוצא מ-CD או שהוא תוקף את כולם וצריכים לרוץ , או שבכלל עדיף לחכות 30 שניות ואז פותחים BL ברגע שאנחנו ממתינים עם פתיחת ה-CD יותר מה-20 שניות אז עדיף לנו להשתמש בגליף , אם אנחנו לא ממתינים ויכולים להשתמש ב-CD מיד או קצת אחרי סיום ה-CD אז עדיף שלא להשתמש בגליף.
יש לציין שכשיש פייסים שבהם הבוס מקבל אקסטרה נזק או במקרים של BL אז עדיף (למרות הגליף) להשתמש ב-CD
Glyph of Soul Swap שימוש בגליף זה נותן לנו את האפשרות של Copy Past למחלות שלנו למטרה אחרת, ויוצר CD ל- Soul Swap סקיל. שווה לבדוק לפני כל בוס אולי עדיף לשם גליף אחר במקומו, למשל בבוסים בהם הקרב כולו הוא ST למשל כמו אולטרקסיון מ-DS שבו בכלל אין שימוש בהעברת מחלות בין מטרות.
Glyph of Everlasting Affliction – מגדיל את הזמן של המחלות Agony and Corruption ב-50% אבל מחליש אותם ב20%. בקרבות בהם יש בוס אחד או שנים לא להשתמש בגליף זה!!. בקרבות שיש יותר מ-4 מטרות אז כן שווה אם אתם רואים שהמולטי דוטינג ניהיה קשה לכם. למרות שבכל הקרבות של המולטידונינג שאני מכיר כדוגמת הספינה ב-DS או הבוס הרביעי ב-HOF וכו. תמיד בחלק השני של הקרב זה הופך להיות ST אז אולי עדיף לשפר את יכולת המולטידוניג ולא ללכת בכלל על האפשרות הזאת. אם עדיין אתם מוצאים את זה קשה תנסו להשתמש בגליף ויש סיכוי טוב שזה יעלה לכם את הנזק באותם פייסים.

גליפים נוספים שווים בדיקה לפני כניסה לקרב הם:
Glyph of Demonic circle מקצר ב-4 שניות את ה-CD של Demonic circle
Glyph of healthstone –הופך את Healthstone ל-HOT שמעלה פי 2 יותר חיים מברגיל.
Glyph of Siphon Life - גורם ל-Corruption לרפות את השחקן ב-20% מהנזק שנגרם למטרה.
Glyph of soulstone – גורם למטרה שאתם מרים שתחזור לחיים עם Full HP

דוטיים
הדוטים שלנו השתנו המון בהשווה להרחבות קודמות. ב-CATA היה אלינו לתזמן את הקליפינג כ-2 שניות לפני סוף הדוט, היום בליזרד עשתה איתנו חסד ואנחנו יכולים לחדש דוטים לאחר שהם סימו 50% מהזמן שלהם על המטרה ועדיין לא נאבד שום נזק, זה קורה בצורה הבאה , נגיד וה-AGONY שלנו מחזיק כ-10 שניות על המטרה , אנחנו יכולים לחדש אותו כשהוא מגיע ל-5 שניות ומה שנראה זה שלאחר החידוש נקבל AGONY של 15 שניות.
דבר נוסף
הדוטים שלנו עדיין עובדים כscreen shoot לפי הסטטים שהיו לנו ברגע שהנחנו אותם על המטרה , זאת אומרת שאם אנחנו מקבלים BL אז כדי שהדוטים שלנו יעשו יותר נזק עלינו לחדש אותם, אם קיבלנו פרוק חזק עלינו לחדש אותם וכ"ו

רוטציה:
נשתמש ב- Soulburn and soul Swap כדי להניח את שלושת המחלות שלנו על המטרה Corruption , Unstable Affliction , Agony

קרב ST
כמו תמיד ה-warlockים נלחמים לפי סדר עדיפות.
1. Curse of the Elements אלה אם יש כבר מישהו שמשתמש בbuff דומה. למשל רוגים עם ה- master poison
2. haunt -נותן מכת נזק ומגדיל את הנזק של כל הסקילים שלנו על המטרה ב-25% , עדיף להשתמש בו רק ברגעים הבאים:
• בתחילת הקרב אנחנו שותים שיקוי של אינטלקט ומשתמשים בסקיל DS יש לדאוג ש- HUNT יהיה על המטרה לאורך כל הזמן ש- DS נמצא עלינו
• כשבמהלך הקרב אנחנו משתמשים ב- DS
• כשיש לנו פרוקים של טרינקטים ואינצנטים
3. Agony -לשמור תמיד על המטרה ולא לתת לו ליפול (אם הוא יפול אתם תאבדו מלא נזק)
4. Corruption תמיד על המטרה
5. Unstable Affliction תמיד על המטרה
6. Malefic grasp כ-Filler
7. כשהמטרה יורדת מ-20% אז מחליפים את Malefic grasp ב Drain Soul

נגד 2-3 מטרות:
נשתמש ב- Soulburn and soul Swap כדי להדביק את כל המטרות במחלות שלנו , אם לא משתמשים ב-DS לא צריך להשתמש בHUNT, אלה אם יש פרוק ויש מספיק SS (תעשו את השיקול שלכם). תדאגו לחדש את המחלות כל הזמן ובזמן הפנוי תשתמשו ב-MG
4+מטרות
Soulburn and seed of corruption על מטרה אחת+ Seed of corruption רגיל.
להניח את כל המחלות על המטרה בעצרת Soulburn and soul Swap ולהתחיל לעבור בין מטרה למטרה ולירות עליהם seed of corruption .
אם יש לכם מספיק SS שווה להשתמש Soulburn and soul Swap על המטרות על מנת להגדיל את הנזק

מה לעשות אם נגזר עלינו לזוז תוך כדי DPS
1. יש להשתמש ב- fel flame על מנת לחדש את הדוטים שלנו , זהו סקיל יקר מאוד (15K מאנה) לכן לא להשתמש בו סתם.
2. לחדש מאנה בעזרת LIFE TAB
3. Kiljaedens Cunning

יש לשם לב
בעבר haunt היה דוט בפני עצמו. שימו לב שהיום הוא עושה נזק רק ברגע הפגיע ולא לאחר מכן, לאחר מכן הוא מתפקד כבאף שמחזק לנו את הדוטים.

מאקרו חשוב חשוב
Soulburn and soul Swap

קוד:
/cast Soulburn
/cast Soul Swap

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - מדריך ל-Affliction מעודכן לפא'ץ 5.1
הודעהפורסם: 22 יולי 2016, 09:39

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
קלאס: Druid

This is beyond my knowledge so that I have enough.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - מדריך ל-Affliction מעודכן לפא'ץ 5.1
הודעהפורסם: 31 מאי 2017, 11:33

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
קלאס: Druid

I know nothing is always right. Thoughts of people, the truth will come true.

จีคลับพารวย
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה