Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 אוגוסט 2017, 02:31

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Hunter - מדריך בחירת חיה להאנטר - איך, למה וכמה
הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 14:38

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Daegon
שרת: Wildhammer Normal
קלאס: Hunter

תמונה

אם כך, אנחנו מגיעים בעצם לשלב המכריע - בחירת חיה להאנטר שלנו!
בימינו הכל הפך להיות כ"כ פשוט : "עוצמים את העיניים, עושים אן דן דינו - והופס, סביר להניח שנקבל חיה סבירה"
אבל אם אתם רוצים את החיה הכי טובה! סביר להניח שתצטרכו להשקיע קצת מחשבה בעניין, ולכן אני כותב מדריך זה כדי לנסות להקל עליכם בתהליך.
יש ברמת העיקרון שתי אופציות לבחירת החיה - יש הגרסה הקצרה ויש את הארוכה, אני אעדיף להתמקד דווקא בארוכה.

החיה הכי טובה, לאיזה צורך?
לאחר שהחלטתם שאתם רוצים את החיה הכי טובה, השאלה שנשאלת מיד לאחר מכן היא : "לאיזה צורך?"
עם כל הצער שבדבר אני כנראה הולך לנפץ לכם מיתוס ילדות ולספר לכם שאין באמת חיה הכי טובה, או חיה שמותאמת הכי טוב להאנטר או חיה שמתאימה הכי טוב למצבים מסויימים - מאחר ואם הייתה חיה כזאת - לא הייתי הולך על הגרסה הארוכה של ההסברים שלי :)

אז בואו נתחיל מכך שנשאל את עצמינו למה אנחנו באמת מייעדים את החיה שלנו, אני אתן כמה אופציות כיוון שיכול להיות שיש לכם כמה דברים בראש:
- למשחק סולו ולעליית רמות.
- לשחק את תפקיד הטנק בשבילך.
- להוסיף כמות נכבדת של נזק פר שנייה (DPS) לקבוצת הרייד שלך.
- סתם חיה עם לוק קטלני (שכולם בערים המרכזיות יקנאו).
- להשפיל חבר'ה בבאטל גרואנדס (BATTLE GROUNDS) - הכוונה לפיויפי (PVP).
מאחר וכיום האנטרים יכולים להחזיק ברשותם 5 חיות (כמובן אחרי שקניתם כלובים אצל הסטייבל מאסטר - STABLE MASTER), יכול מאוד להיות שתרצו לאמץ חיה לכל מטרה נפרדת.
כל מה שנשאר כרגע זה לבחור מבין 3 הקבוצות של החיות - כפי שפירטתי עליהן במדריכים הקודמים, ונזכיר:
- קבוצת הערמומיות (CUNNING)
- קבוצת הפראיות (FEROCITY)
- קבוצת העקשנות (TENACITY)

ברמת העיקרון כל קבוצה (ותזכרו שבכל קבוצה בערך 10 משפחות של חיות) אפשר לומר "מסווגת" לפי סגנון משחק - למה הכוונה?
הכוונה היא שלצורך העניין קבוצת הפראיות (FEROCITY) מסווגת כקבוצה שעושה הרבה נזק ונזק לטווח ארוך (DPS+DOT) הם מגדילים את הנזק שהם עושים ומגדילים את הנזק שההאנטר עצמו עושה, יש להם גם כמה תכונות שנותנות להם להשאר בחיים יותר זמן ומעבר לכך הם מאוד טובים במשחק בקבוצות וריידים ובשמחה יורידו יריבים במשחק סולו.
קבוצת העקשנות (TENACITY) עושה נזק גבוה ולרוב משחקת תפקיד של טנק והסחת דעת (TANK+DISTRACTION), יש להם כמה תכונות שמחזקות (מבחינת הגנה) את עצמם ואת ההאנטר ומעבר לכך ממקדות את כל הנזק שנעשה אליהם ולא להאנטר (הסחת דעת) ולכן הם מאוד טובים במשחק סולו.
קבוצת הערמומיות (CUNNING) היא יותר קבוצה משולבת, גמישה והיברידית שיותר מותאמת גם לשחקן מתחיל מאחר והיא משלבת כמה דברים יחד (TANK+DPS), המיקוד של קבוצה זו זה דווקא הניידות והזריזות שלו - מה שנותן לו יתרון משמעותי במשחק פיויפי (PVP) וכן סולו.

רגע אז מה זה אומר? קבוצת הפראיות (FEROCITY) זה לריידים, קבוצת הערמומיות (CUNNING) זה לפיויפי וקבוצת
העקשנות (TENACITY) זה לסולו ולעליית רמות?

לא מדויק!

מאחר וכל חיה מכל קבוצה אתה יכול לייעד למה שרק תחפוץ בו - מה שכן חשוב ללא ספק זה הסקילים (התכונות) של החיה!
לצורך העניין אם אתם מייעדים את החיה לכם למשחק פיויפי (PVP) תצטרכו לקחת בחשבון שאתם תרצו סקילים כמו להמם את היריב או להאט אותו, או לגרום לו לנזק ארוך טווח שיפגע בו ויחזק את ההאנטר - ולכן הרבה מתכונות אלו תמצאו בקבוצת הערמומיות (CUNNING) ומעט בשאר הקבוצות.
אם אתם עושים הרבה ריידים ונלחמים הרבה בקבוצות - תרצו שלחיה שלכם יהיו סקילים שמעלים לעצמם את הנזק וגם להאנטר ומעבר לכך סקילים שיורידו באיכות השריון של היריבים שלכם - ולכן הרבה מתכונות אלו תמצאו בקבוצת הפראיות (FEROCITY) ומעט בשאר הקבוצות.
אם אתם משחקים בעיקר סולו ורוצים לעלות רמות מהר - אתם תרצו שהחיה שלכם תשחק את תפקיד הטנק (TANK) ותסיח את דעתו של היריב מכם כך שתוכלו להפציץ בו מבלי שהוא יתעניין בכם כי הוא יהיה עסוק בחיה שלכם (DISTRACTION), כמו כן לחיה צריכים להיות סקילים שיחזיקו אותה בחיים הרבה זמן ולכן תמצאו הרבה מתכונות אלו בקבוצת העקשנות (TENACITY) ומעט בשאר הקבוצות.

מקווה שעד כה הכל ברור - כיסיתי במדריך זה כל דבר אפשרי לגבי כל קבוצות החיות, מעבר לכך אני אתן המלצות לחיות מכל קבוצה - זוהי נטו המלצה והמלצה שלי, אתם מוזמנים להסתכל במדריכים ולבחור לעצמכם חיה לפי מה שליבכם חפץ בו :)

משפחת הערמומיות
1. עכבישים - המלצה שלי על עכביש בשם NARAXIS אותו תוכלו למצוא בדסקווד (DUSKWOOD), יש לו התקפה מאוד מהירה (אם אני לא טועה 1.5 שניות)
2. עופות דורסים - המלצה שלי על עוף דורס בשם OLM THE WISE אותו תוכלו לתפוס בפלווד (FELWOOD) הוא פשוט קצת יותר חזק משאר העופות הדורסים * חשוב לציין שבשביל לתפוס אותו אתם חייבים להכנס לחלונית של רפיוטיישן (REPUTATION) ולסמן שאתם במלחמה עם הסנריון סירקל (AT WAR WITH CENARION CIRCLE) לאחר שתפסתם אותו תורידו את הסימון - לא אתם לא מאבדים רפיוטיישן פוינטס אם אתם תופסים אותו אלא רק אם אתם הורגים אותו.

משפחת הפראיות
1. חתולים - המלצה שלי על חתול מטורף בשם BROKEN TOOTH אותו תמצאו בבאדלנדס (BADLANDS) יש לו התקפה מהירה מאוד של שניה אחת או לחילופין יש עוד חתול בשם HUMAR שהוא בעצם אריה שחור ויפיפיה ואותו תמצאו בברנס (BARRENS) ויש לו התקפה של 1.3 שניות.
2. ראפטורים - המלצה שלי על ראפטור בשם TAKK הוא ראפטור בצבע שחור והוא נמצא גם כן בברנס (BARRENS) יש לו התקפה מהירה ומעבר לכך הוא יכול להסתער על האויב ולהמם אותו.

משפחת העקשנות
1. דובים - המלצה שלי על דוב בשם URSIUS שנמצא בוינטרספרינג (WINTERSPRING) יש לו התקפה איטית ומטורפת של 2.4 שניות מה שבהחלט גורם לנזק גדול אצל היריב ומשאיר את כל הפוקוס שלו על החיה ולא על ההאנטר ומעבר לכך לדוב הזה יש קריטים מטורפים.
2. חזירים - המלצה שלי על חזיר בשם ROTTING AGAM'AR ותמצאו אותו רק ברייזורפאן קראול RAZORFEN KRAUL, הוא מכוסה בשלדת מתכת, יש לו יותר חיים מלשאר החזירים באותו הרמה והוא מעט יותר חזק.

זהו זה חברים מקווה שכיסיתי כל שאלה אפשרית בקשר לאיך בוחרים חיות, במידה וישנן שאלות אל תתביישו לשאול, תגובות בונות יתקבלו בברכה :D

תמונה
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Wildhammer&cn=Daegon
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך בחירת חיה להאנטר - איך, למה וכמה
הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 15:18

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

אחלה מדריך!
סוגר את הפינות של שלושת המדריכים הקודמים והופך אותם למאוד שימושיים.
כל הכבוד על המדריכים המושקעים הללו!

מזכיר לי שבוונילה שיחקתי hunter (אחר כך הפסקתי לכמה שנים, כך שההאנטר עדיין ברמה 60 אי שם אני מניח) וכתבתי מדריך איך לתפוס את Broken Tooth. אני לא יודע מה קורה איתו היום, אבל אז הוא היה חיה נדירה (דרקון כסוף על האייקון) עם spawn כל 18 שעות. לא היה פשוט לתפוס אותו...
אם זה מעניין ועדיין רלוונטי, אני יכול לחפש את המדריך הזה מאז :)

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 15:30

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם

אני מאמין שאתה יכול להעלות את המדריך אבל היום הרספאון רייט (RESPAWN RATE) שלו הוא כל 6 שעות בערך - והוא חתיכת חתול מטורף :)
ובכיף...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 15:55

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הדמות הראשית: Vortax
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Priest

אחי מדריך מדהים.
אני שוקל לחזור לשחק האנטר רק בגלל המדריך. רק מאד מבאס שאמרת על צבים שהם לא יכולים להיות צבי הנינג'ה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 15:58

אביר

אביר
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

באמת יפה, אני שוקל להחליף את הכלבה שלי בחיים האמיתיים באיזה עכביש
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 14 אוגוסט 2010, 17:37

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם

חחח, MARISTER יש דווקא איסטר אג (EASTER EGG) בדאלארן סוורס (DALARAN SEWERS) ממש איפה שהארנה יש שם 4 צבים קטנים ויש איזו חולדה שעומדת מולם כאילו היא מרצה להם על נינג'טסו חחח תחפש זה ממש מצחיק, וNONISTER ניסיתי אבל עכביש לא בדיוק קל לאלף אז תישאר עם הכלבה שלך :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2010, 11:31

טירון

טירון
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: yanson
שרת: Aerie Peak Normal
קלאס: Druid

תשמעו חברה אני מצטער לבאס אותכם אבל כבר הרבה מאוד זמן שכל החיות מאותה משפחה ( עכבישים,דובים,זאבים )הם בדיוק אותו דבר. פעם בתקופה של ונילה או BC היה הבדל במהירות ההתקפה ודברים אחרים (אני זוכר כמה התלהבתי מהנמר השחור הזה ב strangelthorn veil ) .
היום ההבדל היחיד בין חיות מאותה משפחה הוא המראה, אז פשוט תבחרו אז זה שנראה הכי מגניב.

בקצרה על איזה חיה לבחור
pve : זאב
pvp : עכביש , סרטן , נחש , ravager
בשביל לבלינג אני לא בטוח כי כבר הרבה מאוד זמן לא עשיתי את זה אבל פשוט תיקחו חיית tenacity שיש לה aoe threat generation . מה שעולה לי לראש כרגע זה גורילה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2010, 11:56

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty

yanson כתב:
תשמעו חברה אני מצטער לבאס אותכם אבל כבר הרבה מאוד זמן שכל החיות מאותה משפחה ( עכבישים,דובים,זאבים )הם בדיוק אותו דבר. פעם בתקופה של ונילה או BC היה הבדל במהירות ההתקפה ודברים אחרים (אני זוכר כמה התלהבתי מהנמר השחור הזה ב strangelthorn veil ) .
היום ההבדל היחיד בין חיות מאותה משפחה הוא המראה, אז פשוט תבחרו אז זה שנראה הכי מגניב.

בקצרה על איזה חיה לבחור
pve : זאב
pvp : עכביש , סרטן , נחש , ravager
בשביל לבלינג אני לא בטוח כי כבר הרבה מאוד זמן לא עשיתי את זה אבל פשוט תיקחו חיית tenacity שיש לה aoe threat generation . מה שעולה לי לראש כרגע זה גורילה.

ינסון צודק. החל מWOTLK כל משפחה עושה בדיוק אותו דבר בלי הבדלים בין החברים של אותה משפחה. זה אומר שכל הזאבים הם זאבים עם אותן התקפות. כנ"ל עכבישים, עופות דורסים, דובים וכן הלאה.

לPVE אכן מומלץ זאב בגלל הבונוס שלו לAP. אם לא זאב אני יכול להניח שחתול יהיה הבחירה הבאה בתור בגלל הDOT שהוא שם על מטרה שמושפע מיכולות כמו trauma שמגדילות את הBleed ב30%
לPVP רוב האנשים בוחרים בסרטן או עכביש כי היכולות שלהם לתקוע שחקן במקום הן מצויינות.
באשר לLVL אני אישית הייתי בוחר בדוב. יש לו Swipe וכיוון שכל החיות ממשפחת הTenacity מקבלות thunderstomp אז דוב נראה לי הכי טוב.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2010, 17:16

טירון

טירון
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: yanson
שרת: Aerie Peak Normal

באמת? כל הtenacity מקבלים thunderstomp? כנראה אני באמת לא מעודכן בדברים האלה.
אם ככה אז זה שמעלי צודק, פשוט תיקחו דוב או משהו כזה.

אבל בקשר לחיית pve באמת שזאב הוא החיה היחידה שאתם צריכים לקחת. אם אני לא טועה אז גם ההפרש בינו לבין חתול נהיה גדול יותר ככל שהציוד שלכם יותר טוב.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2010, 23:22

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty

yanson כתב:
באמת? כל הtenacity מקבלים thunderstomp? כנראה אני באמת לא מעודכן בדברים האלה.
אם ככה אז זה שמעלי צודק, פשוט תיקחו דוב או משהו כזה.

אבל בקשר לחיית pve באמת שזאב הוא החיה היחידה שאתם צריכים לקחת. אם אני לא טועה אז גם ההפרש בינו לבין חתול נהיה גדול יותר ככל שהציוד שלכם יותר טוב.

נה, ההבדל לא גדל, הבונוס שהוא נותן עם Ferocious howl כבר לא מבוסס על אחוזים. אז ההבדל לא עצום.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 אוגוסט 2010, 15:09

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 11 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Yussifer
קלאס: Death Knight

יש איזה אתר שהשתמשתי בו לטובת ההאנטר שיש לי [ REGLOTH לבל 48 ] שהוא דיי שימושי הנה לכם :

http://www.wow-petopia.com/

ואגב...אם כבר לאלף חיה...לכו על חיה שהיא עלית :-)) זה כיף.

אני אילפתי את הצב העלית שהוא בוס בדאנג'ן ששמו Blackfathom Deeps...היה כיף ללכוד אותו -)...הוא אחלה טנק
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 11 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה