Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 14 דצמבר 2017, 06:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Druid - מדריך Boomkin מעודכן ל5.0.4
הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2012, 23:48

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

שלום לכולם שמי שחר וזהו המדריך שלי לbalance druid.

אז כמו שהבטחתי ,ברגע שההרחבה תצא אני אעדכן את המדריך בהתאם לשינויים ולניסיון שאני הרכוש בלבל 90, אז הנה העדכון.

אז בואו נתחיל אם הדברים החדשים שקיבלנו:
Astral Communion בעזרת סקיל זה אנחנו יכולים להכין את עצמנו לקרב מבחינת ה-eclipse שלנו, לפני שהקרב מתחיל.

Astral Storm סקיל זה הוא הסקיל החדש שלנו ל-AOE כשאנחנו נמצאים ב- lunar eclipse , בעקרון זוהי סופת Arcane ולכן גם היא מתחזקת כשאנחנו נמצאים ב-lunar eclipse. שימו לב כשאתם מחפשים אותה בספר הקסמים או בבר שלכם , ניתן לראות אותה רק כשאנחנו נמצאים ב-lunar eclipse.

Celestial Alignment נותן לנו את הכוח גם של הלונר וגם של הסולר בו זמנית , נמשך לכ-15 שניות.

Feline Swiftness סקיל זה מגיע מעץ הכישרונות שלנו ב-lvl 15 ופשוטו כמשמעו , אנחנו רצים 15% יותר מהר כל הזמן

Nature's Swiftness- סקיל זה מגיע מעץ הכישרונות שלנו ב-lvl 30 . יכולת זאת נותנת לנו את האפשרות לבצעcyclone. Entangling. roots healing touch , hibernate , nourish . rebirth. regrowth ללא Cast Time.

Incarnation: Chosen of Elune סקיל זה מגיע מהעץ הכישרון החדש שלנו ניתן לקבל אותו בlvl 60 יכולת זאת מחזקת ב-25% את כל הנזק שאנחנו עושים עם Nature or Arcane

Ursol's Vortex -סקיל זה מגיע אלינו מעץ הכישרונות שלנו ב-lvl 75 , בעזרת יכולת זאת אנחנו יכולים לתחם חבורה או יצור אחד אפילו למקום אחד וברגע שהוא ינסה לצאת משם (אבל רק בפעם הראשונה) ומיד יחזור חזרה למקומו. ובנוסף כל היצורים שיפגעו מהיכולת הזאת (8Y) , מהירות הריצה שלהם תרד ב50%.

Disorienting Roar -מגיע מעץ הכישרונות שלנו ב-LVL 75 נותן STUN לכל המטרות שבמרחק 10 מטר מאיתנו

Heart of the wild -בעיקרון הוא נותן לנו תוספת של 6% לאינטלקט ובזכות ה-6% שיש לנו מה-Lether שאנחנו לובשים יוצא לנו תוספת של 12% , לבנתיים אני מעדיף אותו אבל בעקרון רוב הסיכויים שזה השתנה , נחייה ונראה.

וכמובן
Symbiosis סקיל באמת חכם שיעלה את הדרישה ל- druid בקבוצות ריידים ובקבוצות PVP.

אז מה הורידו לנו.
עד כמה שידוע לי אולי אני טועה , אבל הורידו לנו רק את:
insect swarm שזה לא כזה נורא כי קיבלנו במקום את האפשרות להשתמש ב- moonfire וב-sunfire במקביל שנכון לעכשיו לפי התוצאות זה הרבה יותר חזק.

עץ הכישרונות שלי + ה-Glyphs בהם אני משתמש:
זהו העץ שלי נכון לעכשיו , מה שמגניב פה זה שאפשר בכל רגע ומכל מקום לשנות ולנסות את שאר

תמונה

Stats
1. דבר ראשון אנחנו צריכים להגיע ל15% HIT CAP
Intellect מעלים כמה שיותר וכל הזמן במקביל ל-HIT CAP

2. HASTE קיימות מספר נקודות שאנחנו רוצים להגיע אליהם -5273 10289 -15318
3. Critical strike rating
4. Mastery rating

חשוב לציין:
יש לנו את הסקיל Balance of power שבעזרתו כל נקודה של Spirit הופכת להיות גם hit

דוטים
כמו ב-CATA גם היום הדוטים שלנו מעתיקים את בSP HIT CRIT HASTE שיש עלינו ברגע שאנחנו משתמשים בהם ולא משתנים במהלך הזמן שהם נמצאים על המטרה לכן הנזק שלהם לא גודל ברגע שאנחנו מקבלים פרוק מסויים או אם אנחנו משתמשים בשיקויים או כל דבר שפתאום מחזק אותנו בזמן שהדוט כבר מונח על המטרה, לכן חשוב להשתמש בהם בצורה חכמה ולשקול לחדש אותם גם לפני הזמן עם קיבלנו פתאופ פרוק טוב כמו POWER TORENT

קיימים שני סוגים של הטלת הדוטים על המטרה
1. קליפינג- מחדשים את הדוטים 2 שניות לפני שהם נופלים מהמטרה ובעזרת זה אנחנו יכולים להגיע למצב שיש שני דוטים על המטרה 100% מהזמן

2.לשים את הדוטים רק ברגע שאנחנו נכנסים לאיזה שהוא אקליפס
*אני רגיל מה-LOCK שלי לעשות קליפינג לכן אני ממשיך באותה שיטה

רוטציה
קרב ST נשאר בדיוק כמו שאני מראה בסרטון אבל בכל זאת למי שאין כוח לראות את הסרטון אני מעלה את זה על הכתב.
לפני משיכת הבוס אנחנו נכין את האקליפס שלנו שיהיה מכה אחת לפני כניסה ללונר, אנחנו נשתמש בסקיל Astral Communion על מנת לעשות זאת בקלות ועל מנת שלא נצטרך לאבד DPS בקרב שלפני.

למה בעצם אנחנו מתחילים ממכה אחת לפני הלונר ולא מהלונר עצמו?

natures grace זאת התשובה , הבאף הזה נותן לנו 15% Hast ברגע שאנחנו נכנסים לכל אקליפס.
ברגע שנכנסנו לאקליפס , נשתמש מיד בסקילים הבאים, הם כתובים לפי הסדר שצריך להשתמש בהם
itIncarnation: Chosen of Eluneem
Starfall
moonfire
sunfire
ונמלא בעזרת Starfire
וכמובן שנשתמש ב- Starsurge כשהוא יוצא מ-CD
ברגע שאנחנו מגיעים ל-0 אקליפס
נשתמש ב:
Celestial Alignment
Starfall
נחדש במכה אחת של moonfire או של sunfire את הדותים שלנו
ונמלא בעזרת Starfire
וכמובן שנשתמש ב- Starsurge כשהוא יוצא מ-CD
יש לשים לב לCD- של הBUFF Celestial Alignment ולראות מתי הוא עומד ליפול מאיתנו, וכשהוא נמצא 2 שניות לפני שהוא נופל , יש לרענן את הדוטים בעזרת מכה אחת של moonfire או של sunfire
לאחר מכן זה ממשיך רגיל חוץ מדבר אחד שכל פעם שאנחנו נכנסים ללונר אקליפס דבר ראשון שאנחנו רוצים לעשות זה להשתמש ב:
[b]Starfall

ולאחר מכן כמובן ממשיכים רגיל
moonfire
sunfire
ונמלא בעזרת Starfire
וכשאנחנו בסולר:
sunfire
moonfire
Wrath
וזהו אנחנו סגורים על ST ואני ממש שמח לציין שבאלאנס דרוייד עושה אחלה של עבודה על ST

AOE
אוקי עכשיו נעבור לAOE שזה החלק הקצת יותר מסובך,
חלק זה הוא יותר מסובך בגלל שפה ממש צריך לשים לב למה שקורה מסביב ולא לעבוד כמו רובוטים, צריך לדעת במה להשתמש ומתי ואם זה מתאים למצב הנוכחי או שאולי לא.
אני כמובן אסביר למה אני מתכוון.

דבר ראשון על מנת למקסם את הDPS ב-AOE אנחנו תמיד נעדיף להיות בסולאר אקליפס.
שני מצבים שיש להבין איך להכין את עצמנו אליהם

1. בואו נגיד שאם אנחנו עושים טראש, אז תמיד בהתחלה אנחנו נשתמש Astral Communion על מנת להגיע למכה אחת לפני סולר.

2. אם אנחנו נמצאים על בוס ואנחנו יודעים שעוד מעט יגיעו מלא אדים שאנחנו רוצים לשרוף ,עדיף לנו להשתמש במכות של moonfire sunfire ו-wrath ולא ב- Starfire על מנת לעכב את הכניסה לסולר כדי שבאותו רגע שיצאו האדים אנחנו ניהיה מוכנים אליהם . כמובן שלא להמתין דקה שלמה אם זה, כי פה אנחנו נאבד יותר מידי DPS אבל אם זה עיניין של 10 שניות נגיד +- אז כן שווה לחכות.
במקרה ולא הצלחנו להיות בסולר אז תמיד עדיף לנו להיות בלונר אקליפס ולעולם לא להגיע למצב שאנחנו עושים AOE בלי אקליפס כי זה ממש לא טוב ונאבד הרבה DPS פה.

OK אז אנחנו נמצאים באקליפס הנכון מה עכשיו?

אז ככה דבר ראשון נשתמש ב- Wild Mushroom נכון לעכשיו לפי EJ נראה כי אנחנו צריכים לשים רק פיטריה אחת ולא שלושה פטריות כמו תמיד. הנקודה פה היא ש- Hurricane עושה יותר נזק.

מתי כן להשתמש ב-3 פטריות?
כשהאדים לא ממוקמים במקום אחד .

OK אז איך זה עובד:
1. מניחים פטריה על הריצפה ומפוצצים אותה
2. משתמשים ב- Starfall אם הוא לא ב-CD
3. פה צריך להפעיל קצת את הראש
• אם המובים חלשים ומתים מהר אז משתמשים ישר ב - Hurricane
• אם המובים מחזיקים מעמד זמן מה אז זורקים לפחות רק moonfire עליהם
• אם אפשר מניחים גם moonfire וגם sunfire
• ובמצב הכי טוב , אנחנו פותחים CD Celestial Alignment וב GCD אחד זורקים על כל מוב moonfire וגם sunfire

נקודה נוספת שחשוב לשים לב אליה היא DCD:

ב-MOP נראה כי הולך להיות להילרים ממש קשה להרים אנשים, נראה שאנחנו הולכים לחטוף מכות חזקות ולהילרים אין הרבה מאנה לשחק איתה ולכן יש היום חשיבות מאוד גדולה על שאר חברי הקבוצה לדעת איך להשתמש נכון בDCD.

אז בוא נראה מה יש לנו:
Barkskin -כל הנזק שאנחנו מקבלים יורד ב-20%
Renewal -נותן לנו 30% HP מהפול המלא שלנו (זה מגיע מהעץ שלנו , אני ממליץ להשתמש בו לכל קרב)

Rerjuvenation-זה קליק אחד ששוה לנו להשתמש בו על מנת לעזור להילרם , זה משהו ששוה לשקול לעשות
אם אנחנו תוך כדי תנועה

ואם יש לנו ווארלק אז כמובן חשוב להשתמש באבני החיים שלו, היום אנחנו מקבלים 3 אבנים ולא אחת

מהי הדרך הטובה ביותר להשתמש ב-DCD?

דבר ראשון להכיר את הקרב ולהיות מוכנים למכות שעומדות להגיע עלינו
דבר שני להשתמש באדונים שיציגו לנו את מצב החיים שלנו במצבים קריטים (לי למשל יש AURA שמתריה לי שהגעתי ל40% ואז אני משתמש בהם , כמובן לא בכולם ביחד אלה אם צריך.

דבר אחרון:

חברה תזכרו אנחנו דרואידים יש לנו הרבה דרכים לעזור לקבוצה.

יש לנו היום את הסקיל Symbiosis שיכול לעזור לקבוצה שלנו , למשל אם יש איתנו SP אז שווה לנו לשים עליו Symbiosis כי זה יתן לו אפשרות לעשות Tranquility

אנחנו נותנים 5% HAST לכל הרייד

אנחנו יכולים להשתמש ב- Tranquility בעצמנו

אנחנו יכולים לעזור להילר מסויים (לעלות לו את המנה) עם Innervate

יש לנו CR

רק צריך להפעיל את הראש וכמעט תמיד יהיה לנו מענה מסויים
וזהו חברים, אני מאמין שכיסיתי את הכל שיהיה בהצלחה.

רוטציה:

phpBB [video]

תמונה

נערך לאחרונה על ידי shaharazu בתאריך 04 אוקטובר 2012, 13:44, נערך 13 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך עדכני לBalance Druid פאצ' 5.0.4
הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2012, 00:04

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

חברים מחר אני העלה את הרוטציה על הכתב על מנת שיהיה ברור יותר, אני פשוט עייף כרגע

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2012, 16:32

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 4 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים
הדמות הראשית: venuspony
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

תודה ענקית סוף סוף אני יודע מה הם עשו לדמות שלי =)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2012, 14:55

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

הם עשו אותה אש :-)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2012, 19:46

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Fripp
שרת: Draenor Normal

יופי של השקעה, עשית לי את העבודה, אני בטוח לא הייתי שם סרטון. :) ה-single target שלך מדויק, אבל ה-AoE לא כ"כ. בעקרון ה-solar עדיין יותר טוב ל-AoE (ולונר יותר טוב ל-single target), וזה הולך להיות עוד יותר טוב כי מגדילים את הנזק שעושה Hurricane , שכבר עכשיו עושה יותר נזק מ- Astral Storm , אז זאת יכולת טובה להשתמש בה ל-AoE. כמובן שאין סיבה לא להשתמש ב-starfire אם זה לא בקולדאון, גם בסולר. יש הרבה מרכיבים ל-AoE שצריך לקחת אותם בחשבון (כמה מובים, כמה זמן הם הולכים להישאר בחיים, האים צריך לזוז תוך כדי וכדומה), אני לא סגור על הכל, ברגע שאני אבין יותר, אני אכתוב כאן.

לגבי הטאלנטים - לקחתי את Renewal ברמה 30, קולדאון מאוד יעיל בשביל לשמור את עצמך בחיים. לגבי הגליפים - במקום ה-barkskin אפשר לקחת את Glyph of stampede , או את Glyph of Stampeding Roar .

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2012, 15:08

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

תודה רבה על התגובה אני מעט חולק על דבריך , אני מאמין שהטלנט natures swiftness יכול להיות יותר יעיל מבחינת משחק קבוצתי.אני הייתי לוקח את renewal רק אם באמת הבוס היה דורש שימוש ב-CD כזה.

ובנוגע לגליפים שרשמת גם פה זה יותר בנוגע למה שמתאים לקרב ואיך אני יכול להעזור לקבוצה במצב מסויים, לכן כל עוד שאני לא יודע בדיוק מול אילו בוסים אנחנו עומדים אני מעדיף ללכת על בטוח. אבל אני שמח שהעלת את הגליפים האלה ונתת להם מקום לדיון.

בנוגע לAOE אני מרגיש קצת אחרת אבל יכול להיות שבאמת אתה צודק אבל כרגע הפטריות נראות מעט חלשות מול סופת הארקאן ובוודאי שהייתי מעדיף אותה כשיש הרבה מובים שממוקמים במקום אחד, תאמת זה מרגיש גם יותר קל ונוח ונראה שעושה גם יותר DPS עדיין לא הגעתי להחלטה מה עדיף יותר כי עדיין לא ממש יצא לי לנסות אותם על אמת , אבל מרגיש לי שבהרחבה הקרובה כבר לא השתמשו בפטריות אלה רק בסופות לא משנה באיזה אקליפס ניהיה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 09:05

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 2 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Zrikman
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Warrior

shaharazu כתב:
חברים מחר אני העלה את הרוטציה על הכתב על מנת שיהיה ברור יותר, אני פשוט עייף כרגע

חח מוכר לי המשפט הזה
יותר נכון הסוף שלו

כשיהיה לך זמן תעלה את הרוטציה,
אני עובד על הבומקין שלי :)

תמונה
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Druid - מדריך Boomkin מעודכן ל5.0.4
הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2012, 00:07

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Fripp
שרת: Draenor Normal

טוב גם אני עשיתי סרטון, הרגתי את הדרקון ב-oculus בסולו בלי המאונט של הדרקון, היה כזה בלאגן, אני כזה שחקן בינוני מינוס חחח... שאדו פריסט או אלמנטל שמאן יכול לעשות את זה בקלי קלות, לי היה קצת יותר קשה כי הפטריות והAoE לא עבד על הדרקונים הקטנים, אז עשיתי מולטידוטינג. עדיין אפשר לראות כאן בצורה סבירה את הרוטציה של הבומקנין.

phpBB [video]

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Druid - מדריך Boomkin מעודכן ל5.0.4
הודעהפורסם: 14 ספטמבר 2012, 13:36

טירון

טירון
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Xavy
שרת: Laughing Skull PvP

GC הודיע שבליז רוצים ש single target יהיה חזק יותר ב Lunar
בעוד הAOE יהיה חזק יותר ב Solar. או יותר נכון "אישר" את מה שכולם ידעו, ולכן:
והם עשו buff ל Starfire, וגם ל Hurricane.
"We increased the damage of Hurricane by 7.5%, and we wanted to emphasize Solar’s dominance over Lunar for AoE"

כרגע מה שרוב המונקים עושים:
Pre Lunar 75
Starfall
Warth אחד כדי להגיע לLunar
Incarnation
sunfire
moonfire
Starfire
Starfall
CA
Berserking (if troll)f
Moonfire (+Sunfire)f
Starfall
Starfire

כרגע זה ההתחלה הכי טובה. כמובן שניתן לשמור את CA במקרה ויש צורך בו מאוחר יותר.
אני אישית מעדיף את ה stun effect מאשר את הוורטקס, אבל העדפה אישית, ותלוי בצורך.

מה שחשוב, שמונקינס קיבלו סוף סוף סקילים על מנת שיהיה יותר קל לשרוד.
בין אם מדובר ביכולת להשתמש בhealing touch \Rej בצורת מונקין, או wild charge, או 5sec stun + symbiosis שאתה יכול לקחת את rog's cloak dk's ams etc.. או אפילו את היכולת של השאמאן Purge, BRILLIANT!

וכן, Glyph of stampedeהוא פשוט PURE dps increased, לך ולשאר הרייד.

Xavy- Balance Druid
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה