Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 אוקטובר 2017, 12:27

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Warlock - מדריך לDestruction מעודכן ל5.1
הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 06:16

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 18 פעמים
הדמות הראשית: Vaildor
שרת: Stormscale PvP
קלאס: Warlock

שלום לכולם, שמי נועם וזה המדריך הראשון שלי, מדריך לוורלוק דסטראקשן עדכני לגירסה 5.1
עשיתי למדריך מתיחת פנים, עברתי על כולו וניסחתי דברים מחדש גם שיהיה יותר נעים לקריאה
במדריך אני אעבור על השינויים, ואמליץ על בחירת טלנטים, רוטציות ריפורג'ינג ועוד :)
המדריך הוא הכנה שלי, נעזרתי בחידודים מ- icy veins
כמו כן אני אשלב במדריך שינויים עתידיים בפאץ' 5.2 הבא עלינו לטובה.

קיצורים:
במקום לרשום את השמות המלאים של הסקילים שעליהם אני אדבר במדריך אני ארכז אותם כאן, כך שאם משהו לא מובן אפשר לחזור לפה :)
BE זהו הסורס שלנו בנוסף למאנה שלדסטרקשן בכלל לא מהווה בעיה הודות ל Chaotic Energy , הרבה סקילים משתמשים ב BE ואני אסביר עליהם בנפרד.
CB
FAB
Inc
Conf
Immo
FF מה שטוב בו זה שיש לו קאסט מיידי, אך הבזבוז שהוא עושה למאנה גורם לו להיות מיותר כמעט לגמרי. טוב לקרבות של הרבה תנועה

DPS של דסטראקשן כולו בנוי על מילוי של ובזבוז של BE
ממלאים אותם על ידי שימוש בקסמי התקיפה שלנו, בעיקר Inc על כל אחד יעלה אותו ב 0.1 ואם הוא עושה קריט 0.2
ניתן גם למלא אותם עם Immo אם זה עושה קריט וזה מתייחס לכל טיק. וגם עם Conf.
כשיהיה לנו לפחות BE אחד מלא נוכל להשתמש בסקילים נוספים שיבזבזו אותו
הסקילים שמצריכים BE:
CB הוא השימוש העיקרי לבזבוז של BE ויש להשתמש בו תמיד כשליצור יש מעל 20% חיים.
אם יש לו מתחת ל20% חיים סקיל אחר יהיה זמין לנו, Shadowburn
FAB, שהוא הכרחי לקרבות של AOE, מה שהוא עושה הוא יפצל כל סקיל תקיפה או קללה לכל היצורים בטווח של 15 יארד (10 יארד בפאץ' 5.2), עם נזק מופחת, אני אפרט עליו בהמשך ברוטציה לAOE
Ember Tap : מרפא אתכם ב 18% חיים (בפאץ' 5.2 יהיה גליף חדש של הסקיל הזה שיעלה את הריפוי שלו ל 33% אך הריפוי יפרס ל 10 שניות)
Flames of Xoroth למי שבכל זאת משתמש בדמון. כמעט לא שימושי
שימו לב שBE מתרוקנים לבד לאט לאט אם הדמות לא תוקפת.

עץ הכשרונות:
רצוי מאוד להחזיק כמות של Tome of the Clear Mind על מנת להחליף טלנט בהתאם לקרב. אני ארשום ליד כל אחד באילו מקומות הוא יותר מומלץ
זה עץ הכשרונות שלי ברוב הזמן אני משתמש באלה
תמונה

Tier 1 - ריפוי עצמי
Dark Regeneration מחזיר כמות חיים גדולה ומגדיל את הריפוי שאנחנו מקבלים ב 25% למשך 12 שניות

Soul leech : שעל כל Inc, Conf ו FF שאנחנו עושים מקבלים 10% חיים מהנזק שנעשה

Harvest Life : מחליף את הקסם Drain Life עושה אותו כ AOE לכל היצורים שנמצאים ב 15 יארד. גם עושה נזק וגם מרפא. הסיבה שאני לא ממליץ עליו זה שכדי שהוא יהיה יעיל יש להשתמש בו בקרבות עם המון יצורים לפחות 15 ביחד ואין הרבה קרבות כאלה למעט הטראש של HOF אחרת זה בזבוז של DPS.
לכן לדעתי הטאלנט של Soul Leech עדיף מבין השלושה כי אמנם הוא מחזיר חיים בכמות קטנה אך זה לאורך כל הקרב. יש קרבות שיהיה דווקא עדיף להשתמש ב Dark Regeneration למשל בקרב של Blade Lord ב HoF אחרי שהוא משתמש ביכולת Unseen Strike החיים שלנו יורדים במכה ולפעמים גם נהיהרג מזה לכן במצבים כמו זה שיש להרים את החיים בשניה זה בהחלט יכול להיות שימושי בתוספת של Heartstone (כמו שקינגה יעץ)

Tier 2 - קראוד קונטרול
Haul of Terror : עושה fear לעד 5 מטרות בטווח של 10 יארד מיידית למשך 20 שניות. לא יצא לי להשתמש בזה הרבה בקרבות של PVE, אני משער של PVP יהיה בו יותר שימוש.
יחד עם זאת בקרב של Lei Shi מצאתי בו שימוש בשלב של האדים, כשאנחנו עשינו את הבוס הזה DBM מסמן
כל אד ולוקח כמה שניות עד שהסימונים מופיעים כדי שיהיה אפשר לדעת איזה מהם תוקפים ולמי עושים CC
השניות האלה קריטיות כי הם עושים מלא נזק אז השימוש בטלנט הזה מרחיק את כולם ל 20 שניות כדי לאפשר לנו להתארגן ולתקוף את המטרה שסיכמנו עליה.

Mortal Coil שעושה fear למשך 3 שניות בקאסט מיידי ומחזיר לנו 15% חיים.

Shadowfury : עושה stun לכל המובים שנמצאים בטווח 8 יארד למשך 3 שניות. יכול להיות שימושי לטראשים בעיקר, או לפני שימוש ב Rain of Fire
בכל זאת מבין שלושתם אני מעדיף את Mortal Coil בגלל ההחזר לחיים שזה טוב כריפוי עצמי
Shadowfury שימושי לקרבות שיש בהם הרבה אדים למשל Tsulong, הטראש של HoF בהתחלה וכו'

Tier 3 - הפחתת נזק שנגרם לנו
Soul Link . מחלק את הנזק שאנחנו מקבלים בין הדמון שלנו, אך גם גורם לכך שנזק שיגרם לדמון שלנו יפגע גם בנו. בהמשך אני אפרט למה אנחנו לא צריכים דמון, מה שכן יכול להיות טוב בו זה שאם לוקחים אותו בשילוב עם Grimore of Sacrifice מTier 5 שעליו אני אפרט בהמשך.

Sacrificial Pact גורם לכך שהדמון יקריב 50% מכמות החיים שלו (בפאץ' 5.2 יקריב 25% מהחיים שלו) כדי שיהיה לנו מגן של 200% מהחיים שהוא הקריב. במילים אחרות נותן לנו מגן לפי כמות החיים של הדמון לפחות כרגע, למשך 20 שניות. טוב למי שעולה רמות ולא הגיע לרמה 75 מעבר לזה כבר לא צריכים דמון.

Dark Bargain : חוסם כל נזק למשך 8 שניות ואז מחזיר אותו כDoT למשך 8 שניות. מאוד שימושי ומקל על הריפוי. יש להיזהר עם השימוש בטאלנט הזה כי אם הנזק הוא כל כך גדול יכול להיות שדווקא ה DoT שאחריו יהרוג אותנו אם המרפאים לא עירניים מספיק.
יחד עם זאת כמעט ברוב המקרים הוא הטלנט המועדף על השניים האחרים

Tier 4 - סקילים שמשתמשים בחיים במקום מאנה
Blood Fear : מחליף את Fear שההבדל העיקרי הוא שהוא מיידי וגם משתמש ב10% ממקסימום החיים.
(בפאץ' 5.2 הטאלנט יוחלף ויקרא Blood Horror שמה שהוא יעשה הוא ישים טעינה אחת למשך 60 שניות עם קולדאון של 30 שניות ומי שיתן לנו נזק melee יקבל fear למשך 4 שניות. הוא יצרוך 5% ממקסימום החיים) אני לא רואה בו שימוש ל PVE.

Burning Rush : מגדיל את מהירות התנועה ב 50% אך גוזל 4% חיים לכל שניה שזה פעיל. (בפאץ' 5.2 הוא ימנע מכל דבר שיגרום להפחתת מהירות תנועה שיוריד את מהירות התנועה מתחת ל100%)

Unbound Will : מסיר מאיתנו כל קסם שגורם לאיבוד שליטה על הדמות או דמון. הבעיה זה שיש לו קולדאון של 60 שניות. ולרוב יש התקפות חוזרות שגורמות לאיבוד שליטה כמו למשל בקרב של Tsulong
מבין השלושה אני מעדיף את Burning Rush במקומות שלא ניתן להשתמש במאונט, או בקרבות שצריך לזוז מהר למקום מסוים, אולם צריך להיזהר איתו ולא לשכוח לבטל אותו כי זה גם יכול להרוג אתכם.

Tier 5 - סקילים הקשורים לדמונים
Grimoire of Supermacy . מחליף את הדמונים בדמונים "משודרגים" שעושים 20% יותר נזק ויכולות משופרות
Imp > Fel Imp
Voidwalker > Voidlord
Succibus > Shivarra
Felhunter > Observer
Felguard > Wrathgurad

Infernal > Abyssal
Doomguard > Terrorguard

Grimoire of Service : מזמן עוד דמון לבחירתכם למשך 20 שניות עם קולדאון של 2 דקות. מיותר לגמרי עבור דסטראקשן.

Grimoire of Sacrifice : מה שהוא עושה הוא מקריב את הדמון שלנו ובתמורה אנחנו מקבלים סקיל אחד שלו וגם באף עצמי שמגדיל את הנזק של כל קסם תקיפה של מטרה יחידה ב-25% וגם מחדש 2% חיים כל 5 שניות. בנוסף בזמן שהבאף פעיל כל CB יעשה 25% יותר נזק בתוך DoT למשך 3 שניות כך שעדיף לא לזרוק CB מיד אחד אחרי השני כדי לא לדרוס את הנזק של ה DoT אלא להפריד אותם עם Inc הבאף נמשך ל 60 דקות ומתבטל אם מזמנים דמון חדש.
הסקיל שנקבל מהדמון הוא בהתאם לדמון שנקריב:
Imp: יתן לנו סקיל Singe Magic עושה dispel לחבר מהקבוצה, פחות שימושי לדעתי כי תמיד יש מישהו שיכול לעשות דיספל.
Voidwalker: יתן לנו סקיל Shadow Bulwark בזה אני לרוב משתמש, הרבה פעמים מציל אותי בזכות התוספת לחיים
Felhunter: יתן לנו סקיל Spell Lock טוב לקרבות שצריך לעשות בהם interrupt, ל PVP גם חוסם קסם מאותו סוג למשך 6 שניות
Succibus: יתן לנו סקיל Seduction הסקיל הזה עושה CC למטרה למשך 30 שניות הוא עובד כמו צ'נלינג. בעיקר טוב ל PVP אך יש קרבות שזה עוזר למשל נגד האדים של Wind Lord
ניתן להשתמש בזה גם על Felguard ולקבל סקיל Persuit לא רלוונטי לנו, זמין רק לDemonology.
ולמי שלקח את הטאלנט Soul Link מTier 3 יקבל בנוסף להקרבת הדמון גם תוספת ל 20% ממקסימום חיים. לכאורה זה טוב אך לא יהיה סקיל אחר שיגרום למניעת נזק במקרה הצורך. כך שעדיין אני לא ממליץ לקחת אותו.
מבין שלושתם כמובן שעדיף לקחת את Grimoire of Sacrifice שזה הגורם העיקרי להגדלת DPS, יש ויכוחים מעט שעדיף לקחת את Grimoire of Supermacy ולהשתמש ב Observer אני בדקתי את זה ולדעתי עדיין Sacrifice לוקח

Tier 6 - סקילים שמוסיפים DPS בתנאים מסוימים
Archimondes Vengeance : בזמן שימוש מחזיר לתוקף 25% נזק
ואם לא אז הוא עושה נזק פסיבי של 5%.
הטלנט הזה שימושי בעיקר לקרבות שלא מצריכים תזוזה, אין הרבה כאלה, אולם בקרב של Elegon הוא מאוד שימושי כי לא צריך לזוז יותר מידי ואנחנו חוטפים נזק לאורך כל הקרב כך שהשארה של הטלנט כפסיבי תעשה תעבודה ויש להשתמש בו בPhase האחרון, זו תוספת נזק משמעותית.

Kiljaedens Cunning : בזמן שהסקיל פעיל מאפשר לעשות כל קסם תוך כדי תנועה למשך 6 שניות ואם הוא פאסיבי הוא מפחית את מהירות התנועה ב 15% ונצבר עד פעמיים.

Mannoroths Fury : לכאורה מגדיל כל התקפה של AOE ב 500% אולם קראתי תגובות של אנשים בהקשר הזה ונראה כי יש טעות בטולטיפ, זה לא באמת 500% אלא 125% וגם אין יותר מידי קרבות AOE שמצריכות שימוש בטאלנט הזה.
מבין השלושה אני משתמש יותר ב Kil'jaeden's Cunning לא אכפת לי מכך ששימוש בקסם יגרום לי להפחתת מהירות תנועה, עדיף מאשר לרוץ ולברוח מדברים שיכולים לגרום לנו נזק ואז לא לעשות DPS בכלל.

גליפים:
הגליפים שאני הכי ממליץ עליהם הם
Glyph of Conflagrate : מאט את המטרה ב 50% למשך 5 שניות מבלי שיהיה צורך להשתמש ב Immo לפני
Glyph of Burning Embers : מוסיף לנו Burning Ember נוסף (בפאץ' 5.2 הגליף הזה יוסר ולא יהיה בו גם צורך כי יהיו 4 BE כברירת מחדל לכן במקום זה אני ממליץ לקחת את Glyph of Siphon Life שלדסטראקשן Immo מחזיר חיים 20% מהנזק שנעשה לכל טיק)
Glyph of Soulstone : בעזרת הגליף הזה נוכל לקום לחיים עם 100% חיים, ניתן גם להפעיל את זה על חבר אחר בקבוצה ובמיוחד טוב לשים את זה על הטנק.
השניים הראשונים הם חובה, במקום Glyph of Soulstone אפשר לקחת Glyph of Healthstone

הגליפים המשניים פחות חשובים, וזה בעיקר נתון להעדפה אישית שלכם. אז קחו מה שהכי מוצא חן בעיניכם.
אני לקחתי Glyph of Nightmares סתם נראה יפה וגם יכול לקצר זמן אם צריך לעבור איזור עם מים
אפשר גם להשתמש ב Glyph of Unending Breath שמגדיל את מהירות השחיה ב 20%

עדיפות לתכונות:
Intellect
Spell Hit 15%.
Mastery - מוסיף נזק לכל סקיל תקיפה
Crit
Haste
העדיפות העליונה לעשות Reforge לHit עד שמגיעים למינימום 15% או מאוד קרוב לזה לא נורא, כדי שלא נפספס אף מטרה ונזק לא ילך לאיבוד כשהגענו ליעד נחליף כל דבר אפשרי לMastery או Crit

רוטציות:
תמיד מתחילים את הקרב עם Dark Soul Instability ויש להשתמש בו בכל קולדאון כדי למלא BE כמה שיותר מהר
מטרה יחידה:
1. Curse of the Elements
2. Summon Doomguard
3. Immo - לשמור עליו תמיד פעיל
4. Conf
5. Inc
6. CB אם ליצור יש מעל 20% חיים או Shadowburn אם הוא מתחת ל20%
7. להספים Inc כשכל הסקילים האחרים בקולדאון

2-3 מטרות:
1. Immo על כל אחד מהם
2. Rain of Fire בזכות הסקיל הפסיבי Aftermath הוא כבר לא צ'נלינג אלא מיידי רק דסקראקשן יכול לעשות אותו מיידי.
3. Havoc מפעילים את זה על מטרה אחת ואז כל קסם תקיפה שעושים על מטרה אחרת יפגע בשתיהן. עדיף להשתמש ב-3 Inc מאשר 1 CB אלא אם כן יש לכם עודף ב BE, יותר מ3 כי אז שימוש ב Inc ימקסם את ה BE וזה הפסד DPS
כאמור ניתן להשתמש בכל קסם תקיפה וזה כולל גם Shadowburn גם אם למטרה השניה יש מעל 20% חיים (תודה קינגה), יכול להיות שימושי אם יש לנו כמה BE מלאים, איך עושים את זה? למטרה א' יש חיים מלאים, למטרה ב' יש מתחת ל 20% חיים. נזרוק Havoc על המטרה עם חיים מלאים ונשתמש ב Shadowburn על המטרה השניה עם מתחת 20% חיים. גם FF, עובד עם Havoc, ניתן להשתמש במצב הזה כדי לחדש Immo על שני יצורים בו זמנית, חוסך בזמן.

4+ מטרות:
1. FAB. אם יש לכם 2 BE להשתמש באחד עם Curse of Elements ועם השני על Immo, אם יש רק אחד עדיף ורצוי להשתמש ב Immo
2. Rain of Fire ולחדש אותו כל זמן. בזמן שImmo פעיל על המטרה הוא עושה 50% נזק יותר.
3. FAB+Inc.
בשלב הזה ה BE יתמלא במהירות שלא תוכלו לעמוד בה לכן אין להסס בלהשתמש ב Havoc+CB ולהמשיך לבזבז BE עם CB
כשנשאר BE אחד להשתמש בו על FAB+Immo
אם זה טראש שלפני בוס עדיף לא להשתמש Summon Infernal כי יש לו קולדאון משותף עםSummon Doomguard ועדיף לשמור אותו לבוס

חוקי ברזל:
1. לא לתת ל Conf להגיע ל2 סטאקים. בתחילת קרב תמיד יהיו 2 אך אחרי זה לא לצבור אותם ולהשתמש בו מיד כשהקולדאון נגמר. בכל שימוש ב Conf נקבל באף Backdraft
2. לעולם לא להשתמש ב CB כשיש לנו מעל 3 מטענים של Backdraft אלא תמיד לנצל אותם על Inc לכאורה זה נשמע טוב שזמן הקאסט של CB יתקצר ב 30% אך עדיף להשתמש בזה עם Inc זה יותר יעיל כדי לצבור BE
3. לעולם לא להשתמש ב CB מתחת ל 20% חיים כבר אמרתי את זה, כי זה בזבוז זמן ותמיד יש להשתמש ב Shadowburn כי זה קאסט מיידי
4. לעולם לא (או להשתדל שלא) להגיע ל4 BE מלאים. כמו שאמרתי ברוטציה של מטרות מרובות לפעמים זה עולה כל כך במהירות שלא מספיקים לזרוק CB ואז הם מתמלאים שוב לכן יש למצוא דרך לבזבז אותם למשל עם עוד FAB לפני שזורקים CB
5. לא לתת ל Immo ליפול. השיטה הכי טובה להפיק ממנו את מיטב ה DPS זה לא לזרוק אותו ישר בתחילת הקרב אלא לחכות שיופיעו הפרוקים של הגלימה/טרינקטים וכו' ואז לזרוק אותו כי אז הוא יעשה נזק מוגבר, וכמה שניות לפני שהפרוק מסתיים לזרוק אותו שוב כדי שימשיך לעשות נזק מוגבר. לא משנה כמה זמן נשאר לסיום הדוט בעזרת הסקיל הפסיבי Pandemic שמוסיף את הזמן שנשאר לדוט כתוספת לזמן הרגיל שלו
6. להמשיך לזרוק Rain of Fire על 2 מטרות או יותר כמו שהסברתי ברוטציות.

מה צפוי להשתנות בפאץ' הבא 5.2:
הרבה שינויים הולכים להיות אצל הוורלוק, אני אפרט כאן כל מה שרלוונטי לדסטראקשן
* Fel Armor מעכשיו יפחית 10% מנזק שאנחנו מקבלים מכל גורם
* היכולת של הImp Blood Pact תוסר זה לא דבר רע כי זה מביא אותי לסעיף הבא:
* Dark Intent יוסיף עכשיו גם 10% חיים במקום Blood Pact שזה יותר טוב כי בזה אנחנו משתמשים כל הזמן.
* Immo יעשה 20% נזק יותר
* Soul Leech יתן מגן שסופג נזק בנוסף לריפוי העצמי שלו, עדיין לא ברור מה הגודל שלו, נחכה לעדכונים
* Kiljaedens Cunning יהיה עכשו סקיל פסיבי לגמרי וההפעלה שלו תוסר. אם אני מבין נכון לא יהיה האטה במהירות התזוזה תוך כדי קסם כך שזה דבר טוב, צריך לחכות לעדכונים.
* Confl יעשה 20% נזק יותר
* הרדיוס של FAB יוקטן ל 10 יארד במקום 15
* Inc יעשה 10% יותר נזק
* התוספת לנזק של הסקילים שמקבלים ב Grimoire of Sacrifice יופחת ל15% במקום 25% זה מצער משהו, אך שאר הסקילים האחרים שלנו כבר יעשו יותר נזק כך שזה בסוף יוצא אותו דבר, כנראה שבגלל זה הוחלט להפחית את התוספת לנזק שמקבלים מהטלנט.
* גליף חדש: Glyph of Drain Life שיגדיל את הריפוי שמקבלים מDrain Life ב 30% אם זה מתייחס גם ל Harvest Life זה יהיה ממש עוצמתי

מקווה שעזרתי :)

תמונה

נערך לאחרונה על ידי nanoam בתאריך 02 מרץ 2013, 07:12, נערך 37 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - מדריך לDestruction מעודכן ל5.0.4
הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 07:52

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

תודה על המדריך!
אני אתייחס דווקא לפן הצורני בו. המדריך שלך יהיה יותר קריא ויעיל אם תשתמש בטולטיפ של wowhead על היכולות, הטאלנטים, הקסמים וכו' (זה פותח חלון קטן עם הסבר על הקסם כאשר עומדים עליו עם העכבר). זה די פשוט לעשות זאת, הסבר לכך תוכל למצוא בהודעה השנייה בדביק "מדריך שימוש והתמצאות באתר הגמדיה", שנמצא כאן: viewtopic.php?f=6&t=452

בנוסף, אם תעלה screenshot של הבילד שלך ותשלב אותו במדריך עצמו, זה גם יקל על הקריאה.

אתה יכול לראות דוגמה טובה לשני הדברים האלה במדריך של פלאדמן כאן: viewtopic.php?f=17&t=3129

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 14:58

שומר האבן

שומר האבן

זו באמת פעם ראשונה שאני כותב מדריך אז אכן לא ידעתי איך עושים את הקיצורים האלה
שמתי לב שיצא מדריך ערום קצת כתבתי את זה מאוחר בלילה

עכשיו ערכתי :)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 16:54

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 40 פעמים
קיבל לייק: 75 פעמים
הדמות הראשית: Aountrio
קלאס: Paladin

אחלה עריכה. לדעתי אושרי את הקישורים ליכולות שאנחנו גם ככה מתרגמים אין צורך לתת לינק. הרי את ההסבר ניתן בעברית ליד :)

It's alive, afraid, a lie, a sin
It's magit, it's tragic, it's a loss, it's a win
It's dark, it's moist, it's a bitter pain
It's sad it happened and it's a shame

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 ספטמבר 2012, 10:37

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

תודה רבה אחי! עזר לי מאוד!!

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - מדריך לDestruction מעודכן ל5.0.5
הודעהפורסם: 22 נובמבר 2012, 02:35

שומר האבן

שומר האבן

קצת באיחור, המדריך עודכן ושופץ :)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - מדריך לDestruction מעודכן ל5.1
הודעהפורסם: 26 פברואר 2013, 22:08

שומר האבן

שומר האבן

עודכן המדריך לגרסה 5.1
המדריך עבר שינוי בניסוחים, יש הסבר על כל הטלנטים עם בחירות שלי
רוטציות למטרה יחידה, 2-3 מטרות ומעל 4 מטרות
הוספתי כללים מאוד חשובים לשמירה על DPS
וגם הוספתי ושילבתי במדריך עדכונים עתידיים שיהיו בפאץ' 5.2

שאלות, תגובות, הערות יתקבלו בשמחה :)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 02:21

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

המדריך ברור מאוד, עם זאת הייתי מוסיף שמומלץ להסתכל על כל טאלנט לפני קרב ולשקול האם יש מקום להחליף אותו לקרבות ספציפיים.
אני אתן כמה דוגמאות.

1. Dark regen זה לדעתי הטאלנט העדיף ב75% מהמקרים. שילוב שלו עם Healthstone ירים את הוולרלוק במהירות יחסית ל100% חיים בזמנים קריטיים ויעזור יותר מהיל חצי פאסיבי שמרפא מעט מאוד בברסט ויותר לאורך זמן.
בנוסף לזה אפשר להצמיד אותו במקרים קשים לDark bargain כדי למנוע מצב שהDOT הורג את הוורלוק.
הטאלנט הזה הציל את הוורלוקים שלנו בסיטואציות קשות כמו על garalon heroic, empress heroic, tsulong heroic וכדומה.
Soul leech עדיף במקומות בהם יש נזק קבוע על הקבוצה. למשל will of the emperor heroic זה קרב מעולה לטאלנט הזה.
2. unbound will זה אחד הטאלנטיים הכי טובים שיש לוורלוק בכלליות. היכולת לצאת מכל CC בPVE כל דקה היא פשוט היכולת הכי טובה בtier הזה של הטאלנטים.
Burning rush זו יכולת מבוזבזת ואני אסביר למה אני חושב ככה. מי שקרא בזמנו את המדריך שלי לשאדו פריסט יודע שכתבתי שglyph of mind flay שנותן לנו מהירות תנועה הוא תוספת לנזק, כי אם אנחנו יכולים להגיע ליעד שלנו מהר יותר אנחנו מבזבזים פחות זמן בתנועה ויכולים לחזור לעשות קאסטים. אבל וורלוקים ב80% מהזמן משתמשים בטאלנט שמאפשר להם להמשיך לעשות קאסטינג בתנועה בלי שום עונש ממשי, מהירות התנועה המופחתת שלהם לא באמת מהווה עונש לזה ולכן זה לא כל כך רלוונטי כמה מהר הם זזים, הם לא מאבדים נזק בתנועה ולכן גם אם משתמשים בBurning rush כדי להגיע למקום שרצית מהר יותר, אתה לא מרוויח על זה נקודה אחת של נזק, אלא אתה גורם לעצמך נזק. לעומת זאת, בסיטואציות בהם נתקעים בCC ודאית מאבדים נזק כי אין אופציה לעשות קאסטינג בכלל.
לכן Unbound will שמוציא את הוורלוק מCC הוא הבחירה הכי טובה בעץ הזה.
הוא רלוונטי בקרבות כמו: Tsulong, sha of fear, 4kings, empress ועוד.
לגבי מה שאמרת עם הקולדאון שלו. זה נכון שיש לו CD של דקה. אבל זה לא חסרון בכלל.

לגבי grim of sacrifice. זה נכון לעכשיו הטאלנט הכי חזק עד הפאץ' הבא ולכן הוא עדיף.
השאלה שהרבה וורלוקים לא יודעים היא איזה Demon להקריב.
וכאן יש באמת פוטנציאל מאוד גדול.
להקריב felhunter לא יהיה שימושי ברוב המקרים כי בריידים בדרך כלל יש אנשים אחרים שיכולים לעשות Interrupt. וזו הבחירה של המון וורלוקים כי הם רגילים מPVP שעושים את זה.
הבחירה הנפוצה ביותר היא להקריב voidwalker בגלל שמקבלים שילד על עצמך וזה CD להפחתת נזק.
וזו אופציה מצויינת. מה שהרבה אנשים לא יודעים זה שאם מקריבים imp מקבלים יכולת לדספל את עצמך כל 10 שניות.
זה יכול להיות מאוד שימושי כי אפשר להשתמש בה גם אם נמצאים תחת השפעה של CC.
לא בדקתי את זה בריידים כי הוורלוק שלי עדיין לא נמצא ברמה המתאימה לזה. אבל אני אשמח לקבל מידע האם אפשר לדספל מעצמך למשל fear בtsulong או בsha. בוודאות אפשר לדספל את Lightning prison בProtectors. היכולת לצאת מCC היא יכולת מעולה, לפעמים טובה יותר מעוד Shield.

בנוסף לזה לא ראיתי שכתבת משהו על demon soul או איך שלא קוראים לגרסא של Destruction.
ועוד משהו לגבי Havoc, האם אפשר להשתמש בShadowburn על מטרה עם מתחת ל20% חיים ולקבל כפול נזק על מטרה עם מעל 20% חיים.
דוגמא: בWill of the emperor, לזרוק Havoc על הבוס ואז להשתמש בshadowburn על אחד מהrages שקרובים למות.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 08:37

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 52 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים
הדמות הראשית: eitans

מישהו יכול לעשות מדריך לרוג?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 09:11

שומר האבן

שומר האבן

וואו שלומי לא ציפיתי לתגובה כזו :)
זה ברור שצריך להתאים טלנטים לפי קרבות ואני אעדכן את זה גם במדריך
אני מקבל כל מה שרשמת, יש דברים שבאמת לא ידעתי למרות שחשבתי שאני יודע הכל :)
צריך לחדד עוד דברים בטלנטים ביניהם מתי מומלץ להשתמש בכל אחד
לגבי Grimore of Sacrifice אני תמיד מקריב את ה voidwalker
אף פעם לא הקרבתי את ה imp ידעתי שהוא מביא את הסקיל הזה אף פעם לא ניסיתי להשתמש בו
זה יכול לפתור את זה שUnbound will בקולדאון אני אוסיף הערות לגבי זה

אין demon soul, יש Dark Soul שלדסטראקשן מוסיף 30% קריט, ציינתי את זה ברוטציות
לגבי Havoc אני לא בטוח אם זה עובד עם Shadowburn, בטוח לא על שתי מטרות שאחת מתחת ל 20% חיים והשני מעל

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 09:34

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

למען האמת ממה שבדקתי עכשיו, לא רק שאפשר להעביר shadowburn עם Havoc, אפשר גם להשתמש בזה כמו שניחשתי בהתחלה.
לפחות מהתגובות בwowhead.
כלומר, אם יש לנו מצב שיש כמה מטרות, אפשר לשים על מטרה עם 100% חיים Havoc ולהשתמש בShadowrburn על מטרה עם מתחת ל20% חיים ושתי המטרות יקבלו את הנזק.
מה שמעניין אותי בנוסף זה אם אפשר לעשות רק shadowburn אחד כמו המצב עם CB או שאפשר לעשות יותר.

אני אבדוק את זה לעומק כשהשרתים יעלו.
לגבי Dark soul. כתבת שפותחים את הקרב עם זה אבל ליכולת עצמה יש 2 דקות CD מה שאומר שמומלץ וכדאי להשתמש בה יותר מרק בתחילת הקרב אני מניח.
אני מניח שבגלל שלקריט יש השפעה ישירה על מהירות יצירת הembers, יכול להיות שיהיה עדיף להשתמש ביכולת הזו כדי ליצר הרבה embers מהר, מצד שני כיוון שCB עושה נזק גדול יותר ככל שיש יותר קריט, אז היכולת הזו גם תגדיל משמעותית את הנזק של CB.
לכן מעניין אותי העניין.

עוד דבר לגבי Shadowburn. אומנם אין לה Cast time כמו Chaosbolt אבל גם אין לה 100% להיות קריט. האם עדיין זה ודאי שעדיף להשתמש בShadowburn במקום בCB? בנוסף האם מספימים Shadowburn אם יש לי יותר מEmber אחד בזמן execute?

ואל תהיה מופתע מההערות/שאלות שלי, אני טורח לקרוא מדריכים כדי להשתפר בקלאסים שאני בעצמי לא שולט בהם מספיק טוב.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 10:47

שומר האבן

שומר האבן

העניין של Havoc עם Shadowburn חדש לי
קראתי מדריכים שונים שאמרו שכדאי להשתמש ב Dark Soul כשיש 4 BE מלאים כי אז הנזק של CB הוא מקסימלי
ושהתייעצתי בפורום אחר אמרו לי שלא טוב להגיע ל4 מלאים כי זה בזבוז
אני בכל זאת חושב שכדאי לפתוח את הקרב עם זה כדי למלא את ה BE כמה שיותר מהר
ואז להשתמש בו בכל קולדאון

הנזק של Shadowburn הוא אמנם נמוך מ CB אך מתחת ל 20% חובה להשתמש בזה כי אפשר להספים את זה לפי כמות ה BE שנשארו, וגם אם המטרה מתה תוך 5 שניות מקבלים BE בחזרה לפי כמות הפעמים שהשתמשנו בזה

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 13:07

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

אוקיי בדקתי את זה עכשיו.
לא רק שhavoc וShadowburn עובד על מטרה אחת מתחת ל20 אחוז ואחת מעל, גם אפשר להשתמש בshadowburn שלוש פעמים בניגוד לChaos bolt.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 18:29

שומר האבן

שומר האבן

כן ראיתי בדיוק באתי לרשום :)

לגבי הסקיל שמקבלים מהImp:
מה שהוא עושה הוא מאפשר לך לעשות דיספל על מישהו אחר מהקבוצה. ראיתי שאפשר לעשות מאקרו כדי שזה יעבוד גם על עצמך
בדקתי עד כמה שימושי הסקיל של ה Succibus והוא לא כזה רע, הוא מאפשר לעשות CC על יצור
בצ'נלינג של חצי דקה ואפשר לחדש אותו מתי שרוצים. וזה לא מפריע אם תוקפים מטרה אחרת הCC לא מתבטל
השתמשתי בזה בקרב של Windlord כשצריך לעשות CC לאדים שלו לא כזה רע :)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 פברואר 2013, 18:39

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

אתה לא צריך לעשות מאקרו על עצמך,
בגדול היכולת הזו היא דיספל דיפנסיבי כלומר ידספל רק מטרה ידידותית ולא עויינת.
משמע אם אתה מסתכל על דמות של אויב ולוחץ על זה, זה ידספל אותך כברירת מחדל.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 15 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה