Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 28 יוני 2017, 22:57

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: מדריך בניית בילד
הודעהפורסם: 04 מאי 2012, 07:48

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

שלום לכולם כאן שחר וזהו המדריך שלי לבניית בילד מתאים לדמות שלכם, אני מקווה שתיהנו.

אוקי אז הגעתם ל-lvl 85 מה עכשיו?
הכרת הדמות
הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להכיר את הדמות שלנו, זאת אומרת:
1. לדעת איזה יכולות יש לנו ומה הם עושות
2. לדעת את כל האפשרויות המוצאות לבחירה בעצי ה-Spec של הדמות
3. מהם הגליפים שאנו יכולים להשתמש בהם על מנת למקסם את היכולות שלנו

אוקי אז מה זה אומר לדעת איזה יכולות יש לנו
במהלך הlvl up- אנחנו מקבלים כמות גדולה של יכולות כשחלקם לא ברי שימוש בחלק של ה-LVL UP אני ייתן דוגמא נגיד ואנחנו מעלים קוסם קרח , ופתאום קיבלנו את הסקיל "scorch" אנחנו קוראים אותו מעט מבינים שהוא לא יעזור לנו כרגע כי אנחנו קוסמי קרח ויותר אנחנו לא נוגעים בו, אבל כשנגיע ל-lvl 85 הסקיל הזה יכול להיות לנו שימושי אם נבחר ב- fire spec העניין הוא שיש סיכוי שלא נזכור שיש לנו את הסקיל "scorch" לכן זה חשוב לעבור שוב על כל הסקילים הקיימים.

לדעת את כל האפשרויות המוצאות לבחירה בעצי ה-SPEC שלנו
קיימים הרבה אנשים שנכנסים לאתרים שמציעים SPECים טובים וכל מי שרוצה יכול פשוט להעתיק אותם לדמות שלו.
אז מה בעצם הבעיה פה?
הבעיה פה היא קודם כל שכל שחקן חייב להכיר ולהבין את כל האפשרויות שקיימות על הדמות שלו, זוהי הדמות שלכם שאתם משחקים איתה, אתם צריכים לדעת מהם האפשרויות שיש לה נקודה.
דבר שני - כששחקן מכיר את הדמות שלו ב-100% הוא יכול לבצע שינויים קטנים בעץ לפני כניסה ל-ZONE מסוים או במקרה של SETUP מסוים של הרייד וזה ישפר לו ולחבריו את יכולת הקרב באותו DUNGEN . אני ייתן דוגמא-לי יש את Aadrika הוא ELE shamy נכון להיום אני מעדיף לא לסמן את הסקיל Earthquake (שזה סקיל שמוצע בכל הפורומים שביקרתי בהם) מכיוון שלאחר מספר בדיקות שעשיתי ב-DS אני מצליח להגיע ל-DPS גבוה יותר בלעדיו ב-AOE ומעבר לזה אני מעדיף לסמן את הסקיל Ancestral Reslove במקום.
דוגמא שניה-ברוב הפורומים ממליצים ל-ELE SHAMY לקחת את הConvection- אני העדפתי להשתמש בסקיל [url=Elemental Warding]Elemental Warding[/url] על מנת לקבל פחות נזק ובכך לעזור להילרים בעבודתם.

מהם הגליפים שאנו יכולים להשתמש בהם על מנת למקסם את היכולות שלנו
בדיוק אותו עקרון כמו בשני הסעיפים הקודמים כשאנחנו מכירים את הדמות שלנו אנחנו חזקים יותר והכי חשוב יכולים להפעיל שיקול דעת ולא לעבוד כמו רובוטים

Spec
אוקי אז ישבנו איזה שעה קראנו למדנו מה עכשיו?
אני מתחיל בבחירת Spec, אני יושב וחושב איזה spec יהיה לי הכי נוח לשחק איתו ואם זאת יהיה הכי מועיל לקבוצת הרייד שאני מעוניין להצטרף אליה (אפשר לדבר עם ה-RL ולשאול מה חסר לו בקבוצה ואיך אני יכול לעזור).
לאחר שבחרתי את ה-Spec המתאים אני מתחיל לבנות Spec משלי ללא עזרת שום אתר וללא עזרתו של אף אחד.
המטרה בתרגיל הזה היא שנפעיל את הראש שלנו ונחשוב לבד מה יהיה הכי מועיל והכי יחזק אותי.
יש סיכוי שהתרגיל ייקח קצת זמן אבל זה שווה את הזמן.
אוקי בנינו Spec :-)
עכשיו זהו הזמן לראות מה האתרים אומרים ולראות עם צדקנו בבחירות שלנו.
אנו ניגש לאתרים ואני מדגיש אתרים ולא רק אתר אחד, אם יש משהו שלמדתי מעולם האינטרנט זה שהוא מלא בשטויות ויש לשם לב מאיפה אנחנו לוקחים את המידע. מה שאני עושה על מנת להשיג את המידע הנכון ביותר הוא, אני ניגש ל2-3 אתרים שהמליצו לי עליהם ומצליב את התשובות לראות אם כולם אומרים את אותו הדבר או שיש חילוקי דעות בין האתרים, ברב המקרים אם אתם מחפשים את המידע במקום הנכון המידע יהיו תואם.
אלו הם האתרים המומלצים שלי:
1. http://elitistjerks.com/ מהסיבה שיש בו יותר מידע ומסבירים את סדר העדיפות בהתאמה לrace-
2. http://www.noxxic.com/ בגלל שהוא נוח לשימוש
3. http://eu.battle.net/wow/en/ כנסו לפורום של הCLASS שלכם ותקראו. בטוח שיש שם דיון בנושא.
4. http://www.gamadia.co.il/ פורום בעברית

לאחר שראיתי שה-Spec שמוצע לדמות שלי שונה במקצת ממה שאני בחרתי אני בודק למה הם בחרו דווקא באפשרות הזאת ולא באפשרות שלי.
וכל העבודה שעשינו עד עכשיו אומרת דבר אחד מאוד חשוב להפעיל שיקול דעת ולא לעבוד כמו רובטים.
לאחר שהגענו למסקנה מה הוא ה-Spec הסופי שלנו אנחנו מכניסים אותו לעץ ולוחצים על למד, מזל טוב.

אוקי יש עוד הרבה עבודה, ממשיכים.
מפה אנחנו עוברים ל-Stats.
Stats-הוא חלק מאוד חשוב בבניית הבילד של הדמות שלנו הוא החלק שילווה אותנו לאורך כל הדרך שלנו במשחק, זהו סדר העדיפות של התכונות שלנו הכוונה היא ל- HIT,INT,ATACK POWER וכו
לפי ה- Statsהדמות שלנו תוכל להוציא את המיטב שבה זאת אומרת שאם אני DPS ואני צריך שה-HIT CAP שלי יהיה 17% וכרגע אצלי הוא עומד על 25% זה אומר שאני מבזבז 8% של HIT שיכולתי לעשות להם REFROGE למשהו יעיל יותר נגיד HAST. ולכן חשוב מאוד לדעת מהו סדר העדיפות הנכון של ה- Stats של הדמות שלנו ואיך אנחנו יכולים לשפר את עצמנו יותר ויותר.

כמה מכל תכונה אנחנו צריכים שיהיה עלינו?
רובנו לא גאוני מתמטיקה ותאמת אני ממש אבל ממש רחוק מלהיות גאון מתמטיקה ולכן אני משאיר את העבודה הזאת למי שכן.
יש הרבה אתרים שיכולים לעזור בבחירת סדר עדיפות נכון , אבל שוב כמו שאמרתי מקודם יש לדעת לאיזה אתר ללכת.
אלו הם האתרים המומלצים שלי:
1. http://elitistjerks.com/ מהסיבה שיש בו יותר מידע ומסבירים את סדר העדיפות בהתאמה לrace-
2. http://www.noxxic.com/ בגלל שהוא נוח לשימוש
3. http://eu.battle.net/wow/en/ כנסו לפורום של הCLASS שלכם ותקראו. בטוח שיש שם דיון בנושא
4. http://www.gamadia.co.il/ פורום בעברית

*כחלק בלתי נפרד מה-Stat שלנו נכנסים כמובן ה-gams&enchants כמובן שהמידע עליהם נמצא באתרים שהצעתי.

אז איך לנהל את ה-Stats?
על מנת לסדר את ה-Stat אנחנו יכולים להשתמש באתר http://www.wowreforge.com/Import
הכנתי סרטון בעברית שמסביר את השימוש באתר כנסו ותראו

phpBB [video]

בחירת\FARM ציוד
על מנת לבחור ציוד שאנו רוצים ללבוש ולעשות עליו FARM אנחנו צריכים לדעת איזה ציוד קיים במשחק.
בסוגיה זאת עוזר לנו האתר http://www.askmrrobot.com/
הכנתי סרטון (בעברית כמובן) שמסביר את השימוש באתר כנסו ותראו.
phpBB [video]

וזהו חברים אני ממש מקווה שהמדריך עזר לכם אני אשמח לקבל תגובות בנושא.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך בניית בילד
הודעהפורסם: 04 מאי 2012, 17:32

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen
שרת: The Maelstrom PvP

תודה רבה אחי! אחלה מדריך!!

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2012, 14:44

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 234 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

יופי של מדריך, שחר! סחתין על ההשקעה בסרטוני ההסברים המלווים אותו.

יש לי מספר הערות:

1. אני מסכים ששיקול דעת בבחירת בילד הוא המלצה טובה, משום שאנחנו לא רוצים להיות עדר של קופים שפועלים מבלי לחשוב. יחד עם זאת, במקרים רבים שיקול דעת אינו מספיק, משום שההבדלים אינם נראים לעין. למה הכוונה? נניח שיש שני טאלנטים ביניהם אנו מתלבטים. כל אחד מהם אמור לחזק את ה-DPS שלנו באופן אחר ואנחנו לא בטוחים מי מהם עדיף. אם סתם נקרא את הטאלנט ונתרשם מהתיאור, לא נוכל לדעת במה עדיף לנו להשתמש.
באתרים רבים, כדוגמת EJ אותו הבאת כרפרנס, יושבים שחקנים ומכינים spreadsheet למטרה זו בדיוק. זו מעין טבלת אקסל שמחשבת מתמטית מה ה-DPS הצפוי לנו ברמת ציוד מסוימת עם כל אחת מהאפשרויות לגביה אנו מתלבטים. התוצאה המתמטית של הגיליון הזה תאמר לנו במה כדאי להשתמש. לכן, במקרים מסוימים כדאי לנו לקבל את ההמלצה הקיימת באתר כמו EJ, אם אנו יודעים שהיא אכן מבוססת על חישוב ובדיקה מעמיקה.

2. כדאי לדעת שלפעמים כדאי לשנות את הדמות שלנו כתלות בציוד שלנו. יתכן מאוד שברמת ציוד נורמל נבחר בילד וריפורג'ינג מסוימים, ואילו ברמת ציוד של הירואיק נבחר משהו טיפה שונה, שימצה עוד יותר את הפוטנציאל של הדמות שלנו.

3. בסרטון הראשון, העוסק ב http://www.wowreforge.com, ציינת שיש מספר אופציות ושלכל אחת מהן יש ציון. לפי איך שאני מבין את האתר, זה אינו ציון, אלא מספר שאומר לך כמה ריפורג'ינג תצטרך לעשות. כלומר, כמה נקודות סטאטים תצטרך להעביר בסך הכול. זו הסיבה שכאשר סימנת את האופציה שכבר ביצעת, המספר הזה היה 0 - לא היה צורך בכל שינוי ריפורג'ינג.

4. בהקשר של האתר המדובר, הרשה לי להמליץ לך על אדאון שעושה אותו הדבר, אבל בתוך המשחק עצמו. כך שלא צריך להעתיק את התוצאות. קינגה אף הכין על כך מדריך בסרטון:
ReforgeLite - אדאון המסייע ל-Reforging (ניתן להגיע לשם תחת קטגוריית Addons בסרגל הניווט).

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2012, 18:29

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

יש לי כמה דברים להעיר.
הסרטונים היו מצויינים. אני מאוד מעריך את זה שאתה טורח ומעלה את הסרטונים האלו כדי להפוך את המדריך לWalk Through.

אני לא רואה היום טעם לשחקן רגיל להשתמש באתר כמו Wowreforge. מהסיבה הפשוטה שReforgelite פשוט עובד בצורה זהה לחלוטין רק במשחק עצמו.
אין ספק שאתרים כמו EJ הם אתרים מצויינים מהימנים שאפשר לקחת מה שהם אומרים שם כעובדות כיוון שהאנשים באתר הזה פשוט חיים את המתמטיקה שמאחורי המשחק.
אני מסכים עם זה שצריך להפעיל שיקול דעת אישי, אבל הרבה פעמים אנשים לא מבינים כמה טאלנט טוב עבורם.
אחת הדוגמאות הטובות שיש לי לזה היא הטאלנט Cauterize שלהרבה נראה מיותר כי הם לא אמורים למות או להפגע קשות בזמן קרב, אבל בפועל הוא טאלנט מציל חיים ואני לא רואה בחירה יותר מוצלחת ממנו בשום מקום בעץ.
לעומת זאת, טאלנט כמו imp fireblast לסיטואציות PVE הוא לא טוב והרבה אנשים כן בוחרים אותו.

דבר נוסף, למרות שאני כן חושב שאנשים צריכים להתחשב במה הקבוצה שלהם צריכה, אני לא חושב שזה צריך לבוא על חשבון מה שהם רוצים לשחק.
כלומר, אם אני רוצה לשחק שאדו,פריסט אבל הקבוצה שלי צריכה באופן קבוע אותי בתור הילר, אני נמצא בקבוצה לא נכונה עבורי.
כי אם אני לא אוהב לשחק הילר ואני רוצה לשחק שאדו, אני לא צריך לשבת בקבוצה שחייבת אותי בתור הילר.
that being said אם צריכים אותי נקודתית עבור מפגש מסויים בתור הילר או בצורה לא קבועה צריך אותי בקבוצה שלי עם Offspec מסויים, אין לי בעיה ללמוד לשחק אותו ולעשות את זה כשצריך.
פשוט צריך לדעת לשים גבול איפשהו.
לא יכול להיות שאם אתה אוהב לשחק אלמנטל שאמאן אבל בקבוצה צריך enhancement אתה תוותר על מה שאתה רוצה לתמיד.

למזלנו כל עניין הטאלנטים האלו יפתר כמעט לחלוטין בMOP.
תודה על ההשקעה במדריך הזה!

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2012, 19:03

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

קודם כל תודה רבה על התגובות, ביקורת בונה תמיד תתקבל בברכה.

אני מעוניין להתייחס לאדון ReforgeLite ששנייכם הזכרתם.
דבר ראשון
עד לפני כמה זמן אני עצמי הייתי משתמש באדון ReforgeLite
אבל משום מה , לי תמיד הרגיש שהאדון לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, למרות שעל פניו נראה שכן ,זאת הייתה מין תחושה פנימית שלי שאני מחמיץ פה משהו.

דבר שני
אני בעצמי צפיתי במדריך ששלומי העלה לאדון ReforgeLite ומיד התחלתי להשתמש באדון , הוא היה לי מאוד נוח וחסך לי זמן. ולכן העדפתי להכניס במדריך הזה את WOW REFROG על מנת לתת לאנשים דרך נוספת ,אומנם יותר מתקדמת במקצת אבל עדיין דרך אחרת לבצע את ה-RFROGE.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה