Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 14 דצמבר 2017, 06:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: התרשמות מהעכבר Razer Naga Epic ב-WoW
הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2011, 02:17

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

קובץ מצורף:
razer-naga-epic-gallery1.jpg
razer-naga-epic-gallery1.jpg [ 15.45 KiB | נצפה 2358 פעמים ]

לאחרונה רכשתי את עכבר הדגל של חברת Razer, ה-Naga Epic המיועד למשחקי MMO. העכבר הנו גרסה משודרגת של ה-Naga והוא תומך במצב פעולה אלחוטי.
להלן התרשמותי האישית מיכולות העכבר ומביצועיו ב-WoW.

נתונים טכניים
  • 17 כפתורים ניתנים להגדרה, מתוכם 12 בצד שמאל
  • 3 פאנלים לצד ימין, להתאמה לגודל כף יד המשתמש
  • עד 5600 DPI
  • דגימה בתדר של עד 1KHz
  • מצב אלחוטי ומצב חוטי

העכבר מגיע באריזה מהודרת, הכוללת:
  • העכבר עצמו
  • סוללה
  • כבל USB
  • 3 פאנלים צידיים, להתאמה אישית
  • תחנת עגינה לטעינה
  • חוברת הפעלה
  • מדבקות מיוחדות לכפתורי העכבר, לצורך הסתגלות

קובץ מצורף:
razer-naga-epic-gallery3.jpg
razer-naga-epic-gallery3.jpg [ 20.45 KiB | נצפה 2358 פעמים ]

אין דיסק התקנה, ועל המשתמש להוריד בעצמו את הדרייבר מהאתר של Razer. מאותו אתר ניתן להוריד גם עדכוני קושחה (Firmware) עבור העכבר ותחנת העגינה.

כפתורים
בנוסף לשלושת הכפתורים הרגילים, הקיימים בכל עכבר (ימין, שמאל, גלגלת-אמצע), ל-Naga יש 14 כפתורים נוספים. שניים מהם נמצאים בחלק העליון של העכבר, מתחת לגלגלת. אלה אינם באמת שימושיים, משום שלא נוח להגיע אליהם עם האצבעות. 12 כפתורים נוספים נמצאים בצידו השמאלי של העכבר ומיועדים לשימוש באמצעות הבוהן.
כן, קראתם היטב - 12 כפתורים! זו ממש מקלדת קטנה על גבי העכבר. לכפתורים אלה שני מצבים:
  • 123 - הכפתורים ממופים לשורת המספרים שמעל האותיות.
  • Num - הכפתורים ממופים ללוח המספרים שבצד ימין של המקלדת.

הבחירה בין שני מצבים אלה מתבצעת באמצעות כפתור קטן בתחתית העכבר.
תחילה חשבתי שזה חיסרון גדול של ה-Naga, משום שכבר השתמשתי הן בשורת המספרים והן בלוח שבצד ימין במקלדת עצמה. אולם אז גיליתי שבאמצעות הדרייבר ניתן להגדיר לכפתורים אלה כל מקש או פונקציה שנרצה. לשם כך עומדות לרשותינו שתי אופציות:
  • Single key - נפתח חלון בו ניתן להקליק על כל מקש במקלדת, כולל בשילוב של shift, ctrl, alt.
  • Macro - בטאב המאקרואים ניתן להגדיר מאקרואים שיבצעו כל פעולה שהיא. המאקרואים אף תומכים בשילוב של שלושת הכפתורים הראשיים של העכבר עם shift, ctrl וכו'. כאשר משייכים מאקרו לכפתור, ניתן לקבוע כיצד הוא יפעל: פעם יחידה, ברצף וכו'. בנוסף, עבור מאקרואים מורכבים יותר ניתן לקבוע השהייה בין כל שלב במאקרו. באופן אישי, העדפתי לסמן את האופציה שגורמת למאקרו להתבצע ברצף, ללא השהייה.
למעשה, שתי האופציות הנ"ל מאפשרות גמישות מוחלטת במיפוי כפתורי העכבר לכל פעולה שנרצה.

נוחות הגישה לכפתורים
לוקח זמן להתרגל לכפתורים שבצד שמאל. לוקח זמן לזהות על איזה כפתור האצבע מונחת, מבלי להסתכל על העכבר. ניתן להשתמש במדבקות המיוחדות שמגיעות עם העכבר, כדי שיהיה קל לזהות היכן מונחת האצבע, אבל אני אישית לא עשיתי זאת.
היו לי בהתחלה טעויות קטנות, שנבעו מכך שהתכוונתי להטיל קסם מסוים אבל הפעלתי במקום זאת יכולת אחרת לחלוטין. אלה חבלי לידה, וסך הכול אני מעריך שלאחר תרגול וניסיון סבירים השליטה שלי בכפתורים תהיה מלאה. אני לא צופה כאן בעיה מיוחדת.

שימוש ב-WoW
במשפט אחד - שווה את ההשקעה.
12 יכולות וקסמים שונים, הנגישים בהזזת בוהן קלה, מאפשרים זמן תגובה מהיר למדי. זהו שיפור משמעותי ממה שהיה קודם לכן - פיזור אותן יכולות על פני מקשים שונים במקלדת, המוגבלים מבחינת הקרבה ליד שמאל ונוחות הגישה. לכנות את זה "עולם אחר" יהיה הגזמה, אבל זה ללא ספק שדרוג רציני לחווית המשחק ושליטה בו.

נוחות וארגונומיה
בניגוד לעכברי גיימינג אחרים, ל-Naga Epic אין משקולות באמצעותן ניתן להתאים את משקל העכבר למשתמש. כלומר, המשקל קבוע. מנסיוני האישי מדובר בפיצ'ר מיותר לחלוטין ואני שמח שהוא נחסך ממני.
כאמור, העכבר מגיע עם 3 פאנלים צידיים, המאפשרים להתאימו לגודל כף היד של המשתמש. העכבר יתאים הן לילדים או נשים והן לגברים - יש רק להתאים את הפאנל. הפאנלים נותנים תחושב מוזרה מעט. המגע של הזרת עמם מרגיש דביק מעט, וקראתי תלונות נוספות על כך באינטרנט. לא מדובר בהזעה או לכלוך, אלא במרקם של הפלסטיק. זה לא מפריע, אבל מרגיש שונה מהעכבר הקודם שלי (G9 Logitech).
צידו השמאלי של העכבר מוגבה, משום ששם נמצאים 12 הכפתורים הצידיים. הדבר גרם תחילה לתחושה מוזרה קמעה, אולם לא בלתי נוחה. זה פשוט עוד משהו שיש להתרגל אליו. זו גם הסיבה בשלה העכבר מרגיש מעט גדול מהרגיל.

בסך הכול העכבר נוח ומרגיש היטב ביד. התנועה שלו חלקה וזורמת על גבי המשטח.

מצב אלחוטי
מן הידועות היא כי עכברי גיימרים "חייבים" להיות חוטיים. זאת מכיוון שעכברים אלחוטיים סובלים מבעיות תקשורת, לאגים וכו'. ה-Naga Epic אמור להיות התשובה לעניין זה: Razer טוענים שהוא אמין ומהיר תגובה גם במוד אלחוטי, ושאין כל בעיה להשתמש בו למשחקי זמן אמת.
לעכבר מצב אלחוטי, בו כבל ה-USB מחובר לתחנת העגינה, אשר מתקשרת עם העכבר באופן אלחוטי. בשימוש הראשוני יש ללחוץ על כפתור מיוחד בתחתית העכבר ועל כפתור בתחתית תחנת העגינה, על מנת לבצע צימוד ביניהם. לאחר מכן, התהליך אוטומטי.
המצב האלחוטי נוח מאוד. העובדה שאין כבל USB שנשרך אחר העכבר מורגשת - תנועת העכבר חלקה יותר ושום דבר אינו מפריע לה. כמו כן, לא הרגשתי לאגים בשימוש במוד אלחוטי. עושה רושם ש-Razer קיימו את ההבטחה שלהם וסיפקו עכבר גיימינג שפועל כראוי גם במצב אלחוטי.

מעבר בין מצבים
המעבר ממוד חוטי לאלחוטי ולהפך הוא מיידי - פשוט מעבירים את כבל ה-USB מתחנת העגינה אל העכבר (או להפך). אם רוצים להשתמש במצב אלחוטי יש להעביר את הכפתור שבתחתית העכבר למצב Wireless. התמיכה בשני המצבים חשובה ביותר לגיימרים, משום שניתן לשחק במצב אלחוטי ולעבור כהרף עין למצב חוטי, כאשר הסוללה עומדת להתרוקן.

טעינה וזמן סוללה
יש שתי אופציות לטעון את העכבר:
  • להעביר את הכפתור שבתחתיתו למצב Wired/Charging ולהניח את העכבר בתחנת העגינה.
  • להעביר את הכפתור שבתחתיתו למצב Wired/Charging ולחבר לעכבר את כבל ה-USB. במצב זה ניתן להשתמש בעכבר באופן חוטי בזמן שהוא נטען.
טעינה מלאה אורכת כשעתיים.

Razer טוענים שהעכבר אמור להחזיק 12 שעות בשימוש רציף. אולם כאשר הפעלתי את תאורת העכבר על מקסימום והגדרתי את קצב הדגימה על המקסימום (1000Hz), הוא החזיק כ-7 שעות. יכול להיות שאם אעמעם את התאורה (או אכבה אותה לחלוטין) ואקטין את קצב הדגימה אוכל להגיע ל-12 שעות, אבל לא בדקתי את זה, מכיוון שאני מעוניין להשתמש בתאורה ובקצב דגימה מירביים.

מראה
ה-Naga Epic מעוצב באופן מרשים. הקווים מעוגלים ונעימים לעין. לעכבר תאורה פנימית הבוקעת מ-12 הכפתורים שבצד שמאל ומהגלגלת שלו. ניתן להגדיר את התאורה כצבע קבוע לבחירת המשתמש, או כצבע שמשתנה באופן מחזורי מידי כמה שניות ועובר דרך כל צבעי הקשת. כמו כן, ניתן להגדיר אחוז מסוים של קיבול סוללה, ממנו תתחיל גלגלת העכבר להבהב על מנת להתריע על כך למשתמש. מדובר באפקט חזותי מרשים למדי.

תוכנה
ל-Naga Epic דרייבר שיש להוריד מהאתר של Razer. לאחר ההתקנה ניתן לפתוח חלון הגדרות, שמורכב ממספר טאבים:
  • מיפוי כפתורים
  • הגדרות DPI
  • הגדרת מאקרואים
  • הגדרות תאורה וחיסכון בסוללה
  • הגדרת פרופילים

על מיפוי הכפתורים והמאקרואים הסברתי כבר קודם, לכן לא אתעכב על זה שוב.

DPI
לדעתי האישית DPI של 5600 הנו גימיק שיווקי ותו לא. גם כאשר הורדתי את רגישות העכבר ב-WoW למינימום, לא נזקקתי ליותר מ-2800 DPI. כנ"ל במשחק Call of Duty 4, שגם אותו בדקתי.

גיבוי
ניתן לגבות בקבצים חיצוניים מאקרואים ופרופילים, על מנת שנוכל לשחזרם במקרה של הסרת הדרייבר. תהליך הגיבוי מייגע, משום שלא ניתן לגבות מספר מאקרואים/פרופילים בעת ובעונה אחת. כל אחד מהם מגובה בקובץ נפרד.

פרופילים
ניתן להגדיר פרופילים שונים, כאשר לכל אחד מהם DPI שונה, מיפוי כפתורים שונה וצבע תאורה שונה. כך, ניתן לשחק כל משחק ב-DPI שמתאים לו. כמו כן, ניתן להגדיר לכל פרופיל סולם DPI של עד 5 ערכים, ביניהם ניתן לעבור אם משייכים לפעולה זו כפתור בעכבר. אני הגדרתי לכך את שני הכפתורים שנמצאים מתחת לגלגלת, משום שהם גם ככה אינם שימושיים בזמן משחק.
לכל פרופיל ניתן להגדיר קובץ exe השייך ליישום מסוים. כאשר קובץ זה מופעל, העכבר עובר אוטומטית לפרופיל המתאים. עבור WoW הגדרתי את הקובץ wow.exe.

נתקלתי בשני חסרונות משמעותיים:
  • כאשר יוצאים מהיישום או סוגרים אותו, העכבר לא חוזר בעצמו לפרופיל ה-default. שלחתי מייל לשירות הטכני של Razer אולם לאכזבתי התשובה שקיבלתי הייתה שאין לכך תמיכה בדרייבר. כאשר טענתי שעכבר ה-Logitech G9 הקודם שלי תמך בפונקציה הזו בצורה מלאה והצעתי ליישם אותה גם אצלם, נעניתי שהם נמנעים מלהוסיף פיצ'רים שלקוחות מציעים, אשר עלולים להיות מוטמעים כבר אצל חברות מתחרות. כנראה ש-Razer מנסה להגן על עצמם מתביעות על פטנטים.

לאחר חפירה לא מעטה באינטרנט, מצאתי פיתרון: שייכתי לפרופיל ה-default את היישום explorer.exe, אשר מופעל בכל פעם בה אנחנו עושים שימוש בשולחן העבודה. כך עקפתי את הבעיה וכאשר אני יוצא מ-WoW ועובר לשולחן העבודה, הפרופיל עובר אוטומטית ל-default. זה מאפשר לי להשתמש ברגישות עכבר שונה בכל מצב.
    אופציה חלופית הנה להגדיר את אחד מכפתורי העכבר ככפתור מעבר לפרופיל ה-default.
    כמו כן, ניתן לעבור בין פרופילים באמצעות קליק ימני על האייקון של הדרייבר בשורת המשימות של Windows.
  • לא ניתן לשייך יותר מיישום אחד לפרופיל. זה אומר שאם יש לנו יותר ממשחק אחד בהם אנו רוצים להשתמש באותם כפתורים ו-DPI, נצטרך ליצור מספר פרופילים זהים ולשייך לכל אחד מהם יישום אחר.

תקלות טכניות
לא חשבתי שאכתוב סעיף כזה בסקירה שלי, אולם לצערי הרב נתקלתי בתקלה טכנית קשה: מדי פעם קורה שהעכבר נתקע. העניין בבדיקה מול Razer ואני עושה בעצמי מספר נסיונות כדי להבין מה שורש הבעיה. החשד שלי הוא בעיית דרייבר, שאולי קשורה לשימוש שאני עושה בפרופילים והמעברים התכופים ביניהם. אני בקשר עם התמיכה של Razer ומקווה שזה יפתר בקרוב.
התקיעה אינה מתרחשת בתדירות גבוהה מידי, אבל תקיעה כל שעתיים-שלוש של שימוש הנה משהו מעיק ביותר וזה לא אמור לקרות במוצר יוקרתי כזה. כאשר העכבר נתקע אני פשוט מנתק את כבל ה-USB ומחבר אותו חזרה, והעכבר חוזר לפעול כהלכה.

מחיר
את ה-Naga Epic שלי רכשתי בארה"ב (מאמזון) והוא עלה כ-120$ כולל משלוח, שזה בסביבות ה-430 ש"ח. עד לא מזמן לא ניתן היה להשיג את ה-Naga Epic בארץ, רק הגרסה החוטית הרגילה נמכרה. הבנתי שלאחרונה ה-Naga Epic הגיע לרשת באג ונמכר תמורת 650 ש"ח.

סיכום וציונים אישיים
  • נוחות - 8. העכבר יחסית גדול ומצריך התרגלות וניסיון.
  • שימושיות במשחק - 10. הכפתורים המיוחדים שימושיים מאוד ומשדרגים את חויית המשחק ואת זמן התגובה של השחקן.
  • תוכנה - 6. נושא הפרופילים והגיבויים לוקה בחסר רציני.
  • אמינות - 4. אני מצפה מעכבר יוקרתי מסוג זה לעבוד ישר מהקופסה בלי בעיות ובלי תקלות. במחיר כזה, הכול צריך להיות מהוקצע ומלוטש כדבעי. אמנם התקלה שאני סובל ממנה אינה נפוצה, אולם כל עוד היא לא פתורה הציון נמוך. אני מקווה שיהיו לי עדכונים חיוביים לסעיף זה בהמשך.
  • מראה - 9. העכבר היה מקבל 10 אם הלוגו של Razer שנמצא בחלק העליון שלו היה מואר גם הוא בתאורה פנימית.

בסך הכול העכבר הנו עכבר טוב ועונה על רוב הציפיות. באופן אישי נכוויתי מתקלה טכנית מעיקה, אולם בהנחה שהיא מתרחשת אצלי בלבד (מקריאה בפורומים שונים עושה רושם שרוב המשתמשים מרוצים), הרי שאני יכול להמליץ על העכבר כעל מוצר כדאי. הדרייבר טעון שיפור, אולם אין מדובר במשהו קריטי אלא בנוחות שימוש ותפעול.
האם כדאי לשלם תוספת של 200 ש"ח תמורת ה-Naga Epic, על מנת ליהנות מהיכולות האלחוטיות שלו? לדעתי האישית כן, משום שאני לא אוהב את הכבל של העכבר שפעמים רבות פוגם בחלקות התנועה של העכבר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: התרשמות מהעכבר Razer Naga Epic ב-WoW
הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2011, 15:10

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים

לפני שקנית את העכבר השתמשת ב-default keybindings או ששינית את כל הכפתורים ככה שהיכולות החשובות יהיו קרובות ונגישות? הרי בברירת מחדל ה-action bar הוא השורת מספרים וברגע שאתה עובר בערך את דרגה 15 ויש לך יותר מ-4 קסמים זה כבר לא נוח...

אתה שם על העכבר גם דברים שאתה מספים או שהיכולות העיקריות שלך עדיין על המקלדת? נראה לי לא נוח להספים יכולות עם הבוהן...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2011, 16:55

צוות האתר

צוות האתר

ברור ששיניתי את הכפתורים. יש לי kybindings מסביב ל-AWSD, לא רק על 1-9. מעבר ל-5 כבר לא נוח ללחוץ.
אני בהחלט שם דברים שאני מספים על העכבר. כרגע התנסיתי עם דברים שקשורים להילינג ו-PvP בעיקר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ספטמבר 2011, 17:13

אביר קפטן

אביר קפטן
עשה לייק: 2 פעמים
קיבל לייק: 5 פעמים
הדמות הראשית: Ape
קלאס: Death Knight

אני עדיין רוצה לנסות את הגירסא הזולה יותר, כי אני קמצן D=
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2011, 00:59

סייר

סייר
הדמות הראשית: Wavey
קלאס: Warrior

כתבה ממש טובה!
אני אישית יש לי חוויה מאוד לא טובה עם העכבר הזה, ובניסיון עם רייזר.
אני קניתי את העכבר ובהתחלה הוא היה מצוין, ברגע שאתה מתרגל אליו אי אפשר לחזור אחורה.
אבל לאחר כמה זמן, העכבר הפסיק לתפקד והפסיק לזוז אנכית, באותו הזמן החלפתי את העכבר בחדש וגם נתקלתי באותו הדבר.
לא ממש החוויה האידיאלית, אבל מעבר לזה הוא היה ממש טוב בכל צורה אחרת.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2011, 08:14

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 13 פעמים
קיבל לייק: 11 פעמים
הדמות הראשית: Tzuzamen

אני ממש מבסוט על הנגה שלי למרות שלא ניצלתי את נושא הפרופילים כמוך, אחלה כתבה אני ללא ספק הולך לסדר כמה כפתורי מאקרואים כמו שכתבת

Tzuzamen - Arms/Protection Warrior, The Maelstrom
Zinzana - Holy Paladin, The Maelstrom
Cathroat - Feral Druid, The Maelstrom
Zatànna - Frost Mage, The Maelstorm
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 ספטמבר 2011, 15:31

צוות האתר

צוות האתר

ZaNa כתב:
אני ממש מבסוט על הנגה שלי למרות שלא ניצלתי את נושא הפרופילים כמוך, אחלה כתבה אני ללא ספק הולך לסדר כמה כפתורי מאקרואים כמו שכתבת

שים לב שעבור דברים פשוטים לא צריך מאקרואים. הרחבתי את הפירוט על כך במדריך. בחלון מיפוי הכפתורים יש לך שתי אופציות לשם כך:
  • Single key - נפתח חלון בו ניתן להקליק על כל מקש במקלדת, כולל בשילוב של shift, ctrl, alt.
  • Macro - בטאב המאקרואים ניתן להגדיר מאקרואים שיבצעו כל פעולה שהיא. המאקרואים אף תומכים בשילוב של שלושת הכפתורים הראשיים של העכבר עם shift, ctrl וכו'. כאשר משייכים מאקרו לכפתור, ניתן לקבוע כיצד הוא יפעל: פעם יחידה, ברצף וכו'. בנוסף, עבור מאקרואים מורכבים יותר ניתן לקבוע השהייה בין כל שלב במאקרו. באופן אישי, העדפתי לסמן את האופציה שגורמת למאקרו להתבצע ברצף, ללא השהייה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2011, 10:34

שומר הדם

שומר הדם
הדמות הראשית: Dasmal
שרת: Lightning's Blade PvP

תודה על הReview היה מעניין לקרוא את חוות הדעת שלך לגבי ה Epic
כמו שאתה זוכר (או לא :) ) לפני מספר חודשים רכשתי את הNaga הרגיל (ההבדלים זה האלחוט והפאנלים הצדדיים) , לא ראיתי שבסקירה שלך דיברת על אחד הפיצ'רים שלפי דעתי הופכים את העכבר הזה למושלם למשחק שאנחנו כולנו משחקים...
Razer פיתחו Addon במיוחד למשחק שלפי דעתי הופך את כל עניין הKeybinds והשימוש ביכולות שלך למאוד פשוט , הAddon נראה ומתנהג כמו Bartender שפשוט יוצר סרגלי יכולות שמעוצבות כמו הגריד של ה12 כפתורים בצד העכבר , הייתרון של הAddon הזה ומה שהופך אותו לממש נוח ומקל על החיים זה העניין של הModifiers...

הסבר קצר על איך זה עובד :
ניתן להציב עד 12 בארים של הAddon הזה אחד על השני וכל פעם שלוחצים על הModifier הבאר משתנה והיכולות משתנות בהתאם למה שהגדרתם , לAddon הזה יש תפריט הגדרות מאוד פשוט ונוח לתפעול והוא הופך את חווית המשחק עם העכבר הזה לאפילו נוחה יותר...

לינקלדברים שדיברתי עליהם בתגובה:
http://www.getimba.com/
בפנים תלחצו על העכבר שיש ברשותכם ומשם זה עניין של קליק בין התפריטים של הסרטונים לאדאון להכל בעצם :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2011, 11:23

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

יש בעיתיות עם האדאון הזה, כאשר יוצאים עדכונים לוקח להם המון זמן לעדכן גם אותו ועד אז כל ui שלך לא עובד, לכן אני אחרי תסכולים רבים מהאדאון הזה חזרתי לברטנדר שעושה בדיוק אותו הדבר.

יכול להיות שמאז הם שיפרו את העניין הזה, לא יצא לי לברר, זה היה לפני יותר חצי שנה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 ספטמבר 2011, 12:48

צוות האתר

צוות האתר

דאסמל, בטח שאני זוכר. זו אחת הסיבות שקניתי את העכבר הזה...

לגבי האד-און: בכוונה לא הזכרתי את אותו.
הוא עושה את מה שעושה ברטנדר, אבל פחות טוב ומעודכן בתדירות פחות גבוהה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2011, 16:48

גראנט

גראנט
הדמות הראשית: Acillas

יפה מאוד, אהבתי את הסיקור.
אנימור מה שאתה מתאר עם העכבר ומה שאחרים תיארו פה זו בעיה שפחדתי ממנה.
קראתי גם בכמה מקומות שהנאגה בכלל (לא רק הEPIC) סובל מבעיות במנגנון לייזר שלו.
שהוא נתקע, נהרס כליל או מגמגם חלקית. סתם משום סיבה.
כנראה שמדובר באיזה רכיב של חברה ספציפית שהם עובדים איתם, לא יצא לי כל כך לחקור עליהם כי אין לי כל כך זמן לזה. אבל שווה בדיקה :P
תודה בכל מקרה על הסיקור אחלה עבודה :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 ספטמבר 2011, 21:11

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

האמת שזה מפתיע אותי כי לי ולעוד 3 חברים יש את הנגה ועוד לא שמעתי על בעיות , ולשני חברים שלי יש אותו כבר מעל שנה, עכשיו אני קווה שלא יצוצו לי בעיות איתו p:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ספטמבר 2011, 17:45

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 1 פעמים