Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 28 יוני 2017, 23:04

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: מדריך למקרה של פריצה לחשבון
הודעהפורסם: 06 אוגוסט 2010, 15:51

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Vortax
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Priest

להלן מדריך למקרה המצער של פריצה או גניבת חשבון המשחק שלכם.
כמו כן, המדריך מכיל הנחיות מניעה של מקרים כאלה. המדריך מחולק ל-5 חלקים:

1. בלי פניקה!
2. אבטח את מחשבך.
3. אבטח את החשבון שלך.
4. השבת חפצים שנגנבו מהדמויות שלך.
5. מניעה עתידית של פריצה לחשבון.

1.בלי פניקה!
אם אתה מאמין החשבון שלך עלול להיות בסכנה, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה לנסות לאפס את הסיסמה לחשבון ה-Battle.net שלך. אתה יכול לעשות זאת באינטרנט, דרך Battle.net Account Management או דרך דף אחזור סיסמה. אם אתה מסוגל לאפס את הסיסמה שלך בהצלחה ולהיכנס למשחק, ייתכן שתוכל להסיר את הכניסה הלא חוקית מחשבונך ולמנוע עוד כניסות לא חוקיות.
אם אתה לא מצליח לאפס את הסיסמה שלך עצמך, זה בסדר. ואם אתה לא יכול לגשת לחשבון שלך, זה גם בסדר - אל תיבהל. מחלקות התמיכה של Blizzard Entertainment נמצאות לעזור לך.

2.אבטח את מחשבך
הצעד הראשון באבטחת חשבונך לאחר גישה לא מורשית היא זיהוי והסרת וירוסים, keyloggers, או סוסים טרויאניים אשר הותקנו על המחשב שלך. אם התוכניות הזדוניות האלה נוכחות, כישלון להסיר אותם עלול לגרום לסיכוני אבטחה בהמשך.
למרבה המזל, ישנם סוגים שונים של תוכנות זמינות כדי לעזור לך לזהות ולהסיר תוכנות זדוניות ממערכת המחשב. להלן מספר דוגמאות מומלצות:
א. Emisoft Anti-Malware להסרת קילוגרים וסוסים טרויאנים.
ב. Malwarebytes' Anti-Malware משמש גם הוא להסרת תוכנות זדוניות ממחשבכם.
ג. AVG הנו דוגמה לאנטי וירוס חינמי. יש עוד רבים וטובים כמותו.

3. אבטח את חשבונך
א. האם כאשר אתה מתחבר אתה מקבל הודעה כי האינפורמציה שהכנסת שגויה?
אם כן, יכול להיות שהסיסמה שונתה על ידי פורץ. אתה תצטרך ליצור קשר טלפוני ישירות עם בליזארד.

ב. האם מבקשים ממך להכניס קוד אימות למרות שלא קנית או חיברת מאמת עם החשבון שלך?
אם כך יכול להיות ש-Authenticator נקשר בזדון על ידי צד לא מורשה עם חשבונך. עליך ליצור קשר עם בליזארד על מנת להשתלט מחדש על חשבונך ולהסיר את ה-Authenticator הלא מורשה.

ג. האם אתה מקבל הודעה על כך שהחשבון שלך אינו פעיל (disabled)?
יכול להיות שבליזארד ביטלו לך את החשבון על מנת להפסיק עוד פעיליות לא חוקיות שזוהו בו. אם קיבלת מייל מבליזארד בנושא, המשך את ההוראות ממנו. אם לא קיבלת מייל - צור קשר טלפוני עם בליזארד.

ד. האם אתה מקבל הודעה שהחשבון שלך נסגר או הושעה?
יכול להיות שכמו במקרה הקודם, פורץ השתמש בחשבונך לביצוע פעילות לא חוקית במשחק וכתוצאה מכך בליזארד השעו את חשבונך. גם במקרה זה היית צריך לקבל מייל מבליזארד עם הוראות. אם לא - צור עמם קשר טלפוני.

לאחר שחשבונך הוחזר עליך לשנות ולאבטח את כל שאר הסיסמאות שלך: אי-מייל, פייסבוק, אתרים שונים, פורומים וכו'.

בכל המקרים בהם תצטרך ליצור קשר טלפוני עם בליזארד, השתדל להכין מראש מידע אישי כמו: פרטים אישיים (שם, כתובת וכו'), ה-cd-key המקורי, כרטיס האשראי בו שילמת על המנוי, השאלה והתשובה הסודית, המייל המקורי שלך וכו'.

4. השבת חפצים שנגנבו מהדמויות שלך
כאשר תצליח להשיב לעצמך את החשבון ותתחבר למשחק, יתכן שתגלה שחסרים לך חפצים וכסף - סיכוי טוב שכל הזהב והציוד שלך הלך. במקרים רבים, בליזארד יחזירו לך בעצמם את הרכוש הגנוב לאחר מספר ימים כחלק מתהליך השבת החשבון. אם לא (או אם אין לך סבלנות לחכות), אתה יכול ליצור קשר עם התמיכה של בליזארד בתוך המשחק על מנת להשיב את הציוד הגנוב. עשה זאת באמצעות פתיחת כרטיס ל-GM וציין את הבעיה שלך:

תמונה

5. מניעה עתידית של פריצה לחשבון
א. השתמש בתוכנות אנטי-וירוס ותוכנות נגד רוגלות, כדוגמת אלה שהומלצו לעיל.
ב. היזהר מאי-מיילים של הונאה. אי-מיילים אלה ישלחו אליך מכתובות שרק דומות לאלה של בליזארד. האי-מיילים יבקשו ממך להכניס את שם המשתמש והסיסמה שלך למטרה מסוימת. אל תתפתה! בליזארד לעולם לא יבקשו ממך את סיסמתך (חוץ מאשר בהתחברות ל-battle.net או למשחק עצמו)! האי-מיילים האלה יכולים למשל להודיע לך שחשבונך נפרץ, ולבקש שתקליד באיזה אתר דמוי-בליזארד שם משתמש וסיסמה, על מנת להחזיר לך את החשבון. לאחר שתקליד - החשבון ייגנב באמת.
ג. אל תוריד אד-אונים או תוכנות שקשורות ל-WoW מאתרים מפוקפקים או בלתי מוכרים. השתדל להוריד תמיד מ-curse ,wowinterface ומאתרים מוכרים וגדולים.
ד. הקפד על סיסמאות קשות לפיצוח (כלומר, לא השם שלך או תאריך יום ההולדת). שנה מידי פעם את הסיסמה. אל תשתמש באותה סיסמה לכל האתרים, הפורומים והאי-מיילים שלך. אם אחד ייפרץ, יהיה קל לפרוץ את כל השאר.
ה. אם אתה עדיין חושש, התקן Authenticator ותוכל לישון בשקט.

אם יש לכם ניסיון עם פתרונות שלא מתוארים פה אנא הגיבו למדריך ואנו נעדכן אותו למען כל השחקנים!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הצילו! פרצו לי לחשבון!
הודעהפורסם: 22 אוגוסט 2010, 18:50

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Nir
שרת: Frostwhisper PvP
קלאס: Priest

יש כאן כמה טעויות לפי דעתי
לי פרצו כמה פעמיים ואני כבר מנוסה
הדבר הראשון שאתה צריך לעשות זה להוריד כמה אנטיוירוסים למצוא את הקילוגר ולמחוק אותו,אולי אפילו לפרמט את המחשב רק אז תאפס תססימא בגלל שהאקרים התדרגו הם כבר לא רק פורצים לאקונט הם גם פורצים לך לאיימל ומשנים לו תססימא ואז זה כבר ממש בעיה צריך להתקשר לבילזארד וכל מיני סיבוכים וזה לוקח הרבה זמן.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הצילו! פרצו לי לחשבון!
הודעהפורסם: 24 אוגוסט 2010, 00:23

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

כשפרצו לי לחשבון השתלטו גם על האימייל שלי ובנוסף הם הצמידו לחשבון שלי Authenticator.
הייתי צריך לצלצל לבליזארד עצמם שיבטלו הכל ולענות על מליון שאלות.
מאז קניתי אות'נטיקייטור בעצמי ואני מרגיש בטוח מאוד.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך למקרה של פריצה לחשבון
הודעהפורסם: 11 ספטמבר 2010, 10:56

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 234 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

המדריך עודכן, אתם מוזמנים להעיר הערות ולהוסיף תיקונים נוספים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה