Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 28 יוני 2017, 11:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Warsong Gulch - המדריך המלא
הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2010, 18:53

אביר

אביר
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

חבר, בלי הדגל, אתה לא חוזר!

תמונה

יושב אי שם בין דרום אשנבייל והמרחבים הצפוניים של שממת הבארנס, הוא ערוץ "שיר המלחמה" - הוורסונג גולץ. קו החזית הראשון, למלחמה העתיקה בין האלפים המכונים כנפי הכסף, לבין האורקים של הוורסונג אווטריידרס. יחד עם אלטרק ואלי, וורסונג גאלץ חולק את הכבוד, להיות אחד משני הבאטל גראונדס הראשונים של וורלד אוף וורקראפט. הגאלץ כבש את השחקנים בסערה ביוני 2005, לפני כחמש שנים, חלק מפאטץ 1.5 אשר הוסיפו את הבאטל גראונדס רישמית למשחק. המשימה על פניו פשוטה, לתפוס את הדגל של היריב, ולהחזיר אותו בחזרה לבסיס שלך, אך בכל זאת, אחרי חמש שנים של תפיסת דגלים, קיימים אין סוף דיונים, ויכוחים תוססים, ואסטרטגיות שונות, כולן בעניין אחד, איך מחזירים 3 דגלים הביתה, לפני שהיריב עושה זאת לפנייך.

אז מה כבר אני יכול לחדש לכם ? האם יש איזה שהוא סיכוי בעולם שהמדריך הזה ילמד אותכם משהו? ולמה להקשיב לי בכלל ? האמת, שאני לא פי וי פיאר ברמה הכי גבוהה, ויש סיכוי לא רע דווקא שאם הייתי פוגש אותכם בארינה, לאיזה 2 על 2, הייתם מאכילים אותי אבק. אני בכלל פרוטקשן ווריור, ממש אולד סקול, עוד מלפני שיכולת לקפץ בין הטאלנטס. אז חלקכם מרימים גבה, האמת, בצדק, כבר ציינתי שלא הייתי קילר, אך עם הכמות רסיליאנס, הייץ פי, ארמור, וכישורי הגנה, לאף אחד בקבוצה שלי לעולם לא היה ספק, מי הולך לסחוב את הגדל. כינאו אותי בגילדה איירון מן, באמת שהבאתי הרבה דגלים. לא משנה כמה אתם טובים בפי וי פי או מוכשרים בארינה, אני יכול לומר לכם, זהו רק מרכיב קטן מבן הרבה, הדורש להביא את הדגל בשלום, ולנצח בוורסונג גאלץ. מי שעדיין לא משוכנע, כתבה זאת נעשתה בעזרת חומרים נוספים, מאתרי מעריצים של וורקראפט מכל העולם, עם תודות מיוחדות לג'סטיקר ופיס מהשרת האמריקאי זול-ז'ין, וותיקי הארינה האמריקאית, ושלוש שנים ברציפות בעשריה הראשונה ב3 על 3. כמו כן דיברנו עם פי וי פיארים נוספים שחקרו והתעסקו בקרבות 10 על 10 ומה כל כך מיוחד בהם. את הממצאים, הגילויים, וההסברים נפרוס לפניכים. כתבה זאת נועדה לעשות דבר אחד, ודבר אחד בלבד, לעזור לכם, לנצח וורסונג גאלץ.
מפרט טיכני:
מקום: בין אשנבייל לבארנס. מס מקסימלי של שחקנים: 10 על 10
הגבלת זמן: 25 דקות הגבלות לבלים: 10-19 , 20 – 29 , 30 – 39 ..... 80

תנאים לניצחון: הקבוצה הראשונה שתופסת שלוש דגלים, מנצחת. עם נגמר הזמן לפני שהקבוצות הספיקו לתפוס שלוש דגלים, אז הקבוצה בעלת כמות הדגלים הגדולה יותר, היא המנצחת, במקרה ותיקו, הקבוצה האחרונה שתפסה דגל, מנצחת.
"הסוד הגדול בוורסונג גאלץ הוא תמיד להבין איפה כולם, מה הולך על המפה, ואיפה הכי צריכים אותך" –יונתן הגמדיה.

הבסיס – אילו ממכם ששחקנים וותיקים יכולים לדלג על חלק זה, למרות שאני איני ממליץ, אולי תימצאו פה כמה טיפים שימושיים להפליא. כמו כן חלק זה יותר מכוון קבוצות ראנדומליות, ופחות לגילדות או קבוצות "מוכנות מראש".
הכנות: נצלו את הזמן החופשי לפני שנפתח השער, זהו זמן חשוב. אחד הדברים הכי מעצבנים זה להתחיל לבקש מכל קלאס את הבאפים המיוחדים שלה, בייחוד שזה אך ורק לטובת הקבוצה, הדרואיד או הקלריק לא עושה לרוג טובה שהוא עושה לו באף. מי שחושב שזה ברור מעליו, מצויין, אך אתם תתפלאו לראות כמה שוחכים לעשות זאת. לפעמים שווה לעשות אפילו סתם באף אם אתה רץ לייד חבר קבוצה, או בזמן הקרב,לדוגמא שכולם חזרו ממוות בבית קברות, וורסונג גאלץ זה קרב ממש קטן, 10 על 10 זה מעט, וכל ייתרון הכי קטן שיש לקבוצה שלך, יכול להכריע את הקרב.
הערכת הקבוצות, שלך, ושל היריב.
לפני הקרב עדיף ללחוץ על הכפתור הקטן שליד הראדאר, לפתוח את התפריט המפרט את הקלאסים של היריב, ולבדוק מול מי אתה עומד, מי ומה יש ליריב, האם אם הגיעו מוכנים מראש (כולם יראו את אותו שם שרת ליד השם), והאם יש לך יתרון מספרי. אבל מה שיותר חשוב, או הערכת הקבוצה שלך, בדוק איפה הטאנק עם המלא רסיליאנס והמון חיים, כנראה שהוא יקח את הדגל, בדוק מי ההילרים שלך, אם יש מספיק, מי מצוות לטאנק, ומי הולך עם השאר. חלק את הקבוצה נכון, לודגמא עדיף שהילר עם קרווד קונטרול טוב יהיה יחד עם "נושא הדגל", במידה ואתם קבוצה ראנדומאלית לחלוטין אני ממליץ לך לתפוס פיקוד, לתת הוראות. עדיף קצרות וברורות. מנהיג מהווה חלק חשוב מהקרב.
"לפעמים עדיף הוראות לא טובות ולתפקד כקבוצה, מאשר בלי הוראות בכלל"

הקרב הראשון
בגלל מבנה הוורסונג גאלץ, כמעט תמיד ההורד ירוצו לכיוון בסיס האליאנס בצד המזרחי של המפה, והאליאנס בצד המערבי לכיוון ההורד. לפעמים יהיו כמה שיעזבו את הקבוצה והמבנה הראשוני לטובת הקרב באמצע, דבר מאוד לא מומלץ. יש לזכור שהמטרה היא לתפוס דגלים, אל תעצור להילחם אלא אם כן אין לך ברירה אחרת. יש שני דרכים להגיע אל חדר הדגל, דרך הכניסה במרפסת העליונה, או המערה במרכז שדה הקרב. אין באמת דרך עדיפה, הדרך העדיפה היא איפה שיש פחות אנשים, פחות התנגדות, ומה שהיריב לא יצפה. לקרב הראשון חשיבות עליונה, הוא משפיע מנטלית המון על הקבוצה, תמיד עדיף להחזיר את הדגל הראשון, בישביל להתחיל עם מוטיבציה יותר גבוהה. יש להישאר ביחד, בגלל שהקרב נערך בקבוצות שגודלם 10 על 10 , יש חשיבות עליונה למספר הלוחמים בכל קרב, לרוב 7 לוחמים יגברו על 4, בלי קשר לציוד.

תקשורת
תקשורת היא כלי מפתח לשליטה וניצחון בקרב. דבר הנכון לכל שדה קרב, אך נכון במיוחד לוורסונג גאלץ. עקב גודלו הקטן יחסית של שדה קרב זה, אפשר להשיג מושג לא רע על התנהלות הקרב, פשוט על ידי מבט במפה, והצצה על מיקום חברייך לקבוצה. אך ברגעי מפתח התקשורת הקבוצתית תנצח. צעקה או דיווח על מיקום נושא הדגל של האויב, ומצבו, עוזר לחברייך לקבוצה להגיע להחלטות היותר נכונות. לדוגמא, אם מישהו קורא על קבוצה ממש גדולה שמגיע לכיוון הבסיס שלך, אפשר להסיק שני דברים חשובים, הראשון שיש מעט אנשים השומרים על הדגל שלהם עכשיו, והשני היא שאולי כדי למחזיק הדגל להסתתר יותר טוב או במקום אחר. באותו מובן אם נושא דגל האויב נמצא על הגג עם שמירה של לפחות 5 אנשים, אפשר להבין שצריך קבוצה גדולה כדי להחזיר את הדגל.

אחרי שעברנו על הבסיס, לפני שאני מתחיל בפירוט של טקטיקות שונות, אני דווקא אתחיל בדברים היותר קרובים לליבי. וזה מה לא לעשות! אני אולי אשבור כמה מיטוסים נפוצים, ואני בטוח שחלקכם הגדול לא יסכים איתי על כמה מהדברים, אבל אילו שיש להם ניסיון רב בוורסונג גאלץ יבינו בידיוק על מה אני מדבר. מי שיש לו הסברים שונים, הערות, ופירוט או דוגמאות מוזמן לשלוח את זה במסודר לצוות הגמדיה.

תמונה

1. שמירה על הדגל.
מספיק להשאיר שלושה לוחמים מאחורה כדי לשמור על חדר הדגל, זה מעצבן, וזה בזבוז זמן. זה לא כדורגל איטלקי, פה אין בונקר, כן, אני יודע שיש מקרים נדירים בהם זה באמת אפקטיבי, ואולי אתם יכולים לתת לי דוגמאות על איך אתם ו2 חברים נישארתם לשמור על הדגל והרגתם את כולם ואף אחד לא הצליח לקחת אותו וכו.. אבל ככלל זה אסטרטגיה לא נכונה, ובזבוז כוח אדם. לרוב האויב יתקיף בקבוצות גדולות, גם במידה וזה קבוצה קטנה, ונניח ואתם עדיין מצליחים להתגבר עליה, יכולה איזה דמות עם הבאף של המהירות או סתם באף כל שהוא לגנוב את הדגל ולברוח החוצא. תאמינו לי, הרבה יותר קשה לרדוף אחרי מישהו כשאתה תקוע בחדר הדגל שלך.

2. להתקע במרכז השדה בלי הבנה של הסיטואציה.
זאת טעות מאוד נפוצה, ההגררות הזאת לקרבות במרכז השדה בלי עניין, המשחק מגיע הרבה למצבים בו שני הקבוצות אוחזות בדגל אחת של השניה, במצב כזה, אלייך לארגן קבוצה, וללכת להביא את הדגל, או להישאר לשמור על הדגל שלך, אך אם אתה סתם נלחם במרכז השדה, אתה מבזבז זמן.

3. חוסר תכנון להמשך.
וורסונג גאלץ לא דורש המון תכנון להמשך, אבל דבר אחד כן חשוב שכדי לקחת בחשבון הוא מה קורה אם היריב הורג את נושא הדגל שלך, כאשר הוא עדיין מחזיק בדגל שלו.כמובן שאם הוא בתוך החדר שלו, כבר אין לך הרבה מה לעשות, כנראה שהם ישיגו את הנקודה שלהם (למרות שכבר ראיתי דברים מעולם), אבל במידה ונושא הדגל עדיין נימצא במרכז שדה הקרב יש לך עוד הרבה דברים שאפשר לעשות. שחקנים מנוסים מבינים את הבעיות בקרב, וצופים מראש היכן להתמקם כדי "להציל את היום" , להחזיר את הדגל לפני שיש עליו שמירה כבידה, או לגנוב עוד דגל בזריזות כדי למנוע מהאויב נקודה קלה.

4. הפרד ומשול
בגלל שהקבוצות יחסית לא גדולות, מאוד קל לשחקנים להיפרד אחד מהשני, אם התופע קוראת בקבוצה שלך, והאויב נע בקבוצות גדולות ומאוחדות, אין לך הרבה סיכוי לשרוד. לפעמים שאתה הולך לבד או נניח עם עוד בן אדם אחד, גם אם הכוונות שלך טובות, ואתה רוצה להגן או להביא את הדגל, קח בחשבון שבמידה והאויב נע יחד, יש לקבוצה שלך 8 אנשים בקרב, ולאויב 10 אנשים , דבר היכול מאוד להקשות על הקבוצה שלך.כאשר אדם אחד מתפזר, לרוב עוד ועוד אנשים מתפצלים לשלשות וזוגות וקבוצתך נהיית יותר ויותר חלשה.

נושאי הדגל
תפיסת דגל היריב:
אז בגדול מי צריך לסחוב את הדגל ? להתחשב בזה שנושא הדגל הולך לאכול הרבה חרא, היריב הולך להפגיז אותו עם כל מה שיש לו, טבעי שנבחר לתפקיד זה דמות עם יכולות שרידות גבוהה. הבחירות הנפוצות הם לובשי הפלייט, דרואידים, או דיסיפלינס פריסטס. אך אין זה אומר שעוד דמויות לא מתאימות למשימה, לקיחת הדגל היא חלק קטן מהאחריות, הרי בלי תמיכה מלאה של הגנה והילרים טובים, גם דמות עם מיליון הייג' פי לא תחזיק זמן רב. חשוב לזכור שלעלות על מוונט, או יכולות מסויימות של דמויות יכולות לגרום לדגל ליפול, יש להשתמש בזה בחוכמה. למה אני מתכוון שאני אומר תמיכה נכונה. אז ככה, הילרים כל הזמן על הדופק עם נושא הדגל, אחד שאחראי רק עליו, כל הקלאסים עם קרווד קונטרול מפנים את הדרל בישביל נושא הדגל. לזכור שאם אתה לא נושא את הדגל, זה בסדר למות, עדיף להקריב את עצמך, העיקר שהקבוצה תצליח להחזיר את הדגל, אל תעזוב את נושא הדגל, ואל תחפש קרבות שכרגע לא תורמות כלום להבאת הדגל בשלום חזרה לבסיס. במידה והרמת את הדגל, ויש שחקן ליידך שיותר מתאים לקחת את הדגל, עדיף להפיל אותו בנקודה חכמה, לתת לו לקחת את "התהילה" ולעשות את מה שאתה עושה יותר טוב, בין אם זה חיסול אנשים, או הילר המציל חיים.
אילו ביניכם הנושאים דגלים, משימה לא פשוטה, מי שחושב שהרעיון הוא פשוט להחזיק את הדגל ולרוץ לכיוון המנהרה טועה. אתה צריך לקרוא את המפה בכוחמה, לצפות מה האויב חושב, היכן הוא מתרכז, ומה הוא הולך לעשות, תמיד עדיף להמינע מקרבות גדולים. כנושא הדגל, תחת אש כבדה, אתה תאלץ לעשות החלטות נכונות, לפעמים אתה חייב לרוץ מאחורי קיר כדי לגרום לאוייבך בעיות עם הליין אוף סייט, אך יש לעשות זאת בחוכמה, שההילרים שלך לא יכנסו לבעיות ויוכלו להמשיך לתמוך. כנושא הדגל כל הקבוצה תהיה אחרייך ותבחר בציר הבריחה בוא אתה תבחר, ולפעמים החלטות המכריעות קרב יפלו לך על הכתפיים, למשל מצב בוא לקחת את הדגל, והיריב לקח את הדגל, ואתם רצים בשטח הפתוח, שני הקבוצות, רוב נושאי הדגל ימנעו מקרב חזיתי, כל אחד יגיע לבסיסו בשלום, ואז יתחילו משימות ההחזרה הארוכות והמתישות, אם אתה בטוח בקבוצה שלך, וביכולות שלה, שווה לשקול קרב פנים מול פנים, גם אם הכרעת הקרב אומרת הפסד או ניצחון בנקודה.

החזרת הדגל שלך.
חייבים להבין שזה עובד הפוך, עם אתה עושה די פי אס מטורף יש להתרכז בנושא הדגל של היריב, אבל במידה ויש לך יכולות אחרות, כדי לחשוב על המסביב, לפעמים עדיף לתקוף את ההילר של האויב, או להאט אותו על מנת שנושא הדגל יצא מהטווח שלו, דבר היבטיח מוות מהיר. במידה ויש לך דרכים לעשות דיספל לבאפים אז מומלץ להשתמש בהם, נושא דגל בלי באפים הוא מטרה נייחת. מצב נפוץ הוא ששני הקבוצות תפסו את הדגל, וכל קבוצה שומרת על הדגל שלה עם הגנה כבדה, דבר היכול לתקוע את המשחק, מצב הדורש ריכוז מאמץ של הקבוצה, ושליחת כוח גדול והחלטי, לביצוע המשימה, חיסול נושא דגל היריב, יש טקטיקות נפוצות לעשות זאת, אני אפרט על כך בהמשך.

תמונה

הנה כמה אסטרטגיות נפוצות לניצחון הוורסונג גאלץ, רובכם כבר ניתקלתם בהם, ולחלקיכם עשו אותם, אולי בלי שידעתם.

1) תנוע כמקשה אחת הדרכים הבטוחות לשלוט ולנצח במהירות את הקרב היא לזוז כמקשה אחת. אחד החסרונות הגדולים ביותר שיש לקבוצה הוא חוסר ארגון, כל אחד זז לאן שבא לו, בקצב שלו, בלי לתאם שום דבר, ויותר גרוע, בלי לעזור אחד לשני. גוף אחד שבנוי מעשרה שחקנים שמשוטט באזור הלחימה וזורע הרס כנגד כל מי שפוגש אותו, זהו כוח רב עוצמה. אז למה הטקטיקה הזו? היתרונות ברורים, תיאום בין מטרות יגרום לאויבים שלכם ליפול מהר, צפיפות גדולה תמצה את המירב מהילים קבוצתיים ותמנע יכולות תמרון של האויב. העיקרון הוא פשוט, כולם מתאחדים ומתחילים לזוז לעבר דגל האויב, משמידים כל מה שעומד בדרכם, לאחר שאספת את הדגל, פשוט מיירטים את הדגל שלכם, שבשלב זו כבר בטח יהיה בידי הקבוצה האויבת, וממשיכים הלאה להביא את הדגל שלהם הביתה. לפעמים נגררים הקבוצות לקרבות ארוכים במרכז השדה והשחקן שמחזיק בדגל מתפתה לעזוב את הקבוצה ולנסות לרוץ לעבר הבסיס, זו טעות נפוצה, סיכויי ההישרדות של שחקן לבד הם נמוכים בהרבה משל כמה שחקנים יחדיו.

" הכוח המרכזי של האסטרטגיה הזו הוא הסינרגיה שמפתחת בין השחקנים הזזים יחד – מעין גרסא ווירטואלית של - השלם גדול מסכום חלקיו, אם תרצו" – נוני מהגמדיה.

2) מצור בית הקברות האסטרטגיה הזו היא בין האכזריות שידעו אוהדי הפי וי פי עד היום. למעשה היא דיי פשוטה, אך מחייבת רמה מסוימת של קבוצה כדי לבצע כמו שצריך. כשמתחיל המשחק, השחקן העמיד ביותר (כלומר הרבה חיים, הגנה, שריון, רזיליאנס וכו') מצוות להילר החזק ביותר, ואלו רצים לעבר בסיס האויב בכדי לגנוב את הדגל ולהביא אותו הביתה. אז מה עושים השמונה האחרים אתם שואלים? פה נכנס החלק האכזרי, השמונה האחרים רצים לעבר שטח בית הקברות של האויב, ומתבצרים שם. קבוצה חזקה מספיק יכולה אפילו להסתפק בשבעה שחקנים בכדי לאכוף את העוצר הזה, ולספק עוד שחקן שיעזור לקבוצה שעושה טיזוזים עם דגל האויב. בשלב מסוים האויבים שלכם יבינו את האסטרטגיה שלכם ופשוט יפנו כלפי פנים, כדי להגן על הדגל שלהם. כל מה שעליכם לעשות הוא לחבור אל השחקן שנושא את הדגל ביציאתו מבסיס האויב, ולהוריד ממנו את הלחץ. כאשר הוא וההילר שלו מתרחקים מספיק מהבסיס, חוזרת קבוצת המצור לשטח שמול בית הקברות. חשוב לציין שהדגש בטקטיקה הזו הוא בעיקר לעכב ולהסיח את דעת האויב בזמן שצוות החוד שלכם גונב את הדגל. הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לשתק לגמרי את הקבוצה האויבת.
א) לפני שאתה ממהר לקחת את ה"עלה" בבקתה שמול הבית קברות, תחשוב על ההילר שלך! הוא עמל כל קשה להשאיר אותך חיי, לא מגיע לו קצת מאנה?! תנו להילרים לקחת את עלה הרגנירציה, ותעזרו להם במקרה של התקפות ממוקדות.

"אנחנו ההילרים לרוב המטרה הראשונה של שחקני אויב, לכן אנו מבזבזים המון מאנה על להשאיר את עצמנו, והקבוצה בחיים, אבל כל עוד אנחנו בחיים, אתם בחיים" – מרי מהגמדיה.

ב) אל תתנו לשחקני אויב סוררים להסיח את דעתכם, לפעמים שחקנים אחדים יעלו על המאונט, או שרוגים יפעילו את הספרינט שלהם על מנת למשוך את תשומת הלב שלכם, אבל זכרו שצוות החוד שלכם מספיק חזק בכדי להתמודד עם אויב אחד, שניים ולפעמים אפילו שלושה במקביל.

"הרבה קבוצות נכשלות בביצוע המצור כמו שצריך, כי הם מתמקדים יותר מדי בלהרוג שחקני אויב ספציפיים, במקום לעכב את הקבוצה כולה. מייג' יהיה הרבה יותר אפקטיבי אם הוא יטיל פולימורף מספר פעמים ויוריד את כולם מהמאונטים שלהם, מאשר להרוג שחקן אחד בלבד" – פינטו מהמגדיה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warsong Gulch - המדריך המלא
הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2010, 17:51

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: darktar
שרת: The Venture Co. RP-PVP
קלאס: Warlock

אחלה מדריך, באמת יש במדריך הרבה טיפים שיכולים למנוע טעויות בעיקר לשחקנים חדשים.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&cn=Darktar
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוגוסט 2010, 18:23

אביר

אביר
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

יאללה Dark! אני מחכה שתכתוב לי מדריך על אראסי בייסין או איזה BG אחר
:lol:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 12 אוגוסט 2010, 05:40

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Yuvaliibl
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

מדריך יפה :P
למדתי כמה דברים להגיד תאמת

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2010, 16:28

סמל אישי של המשתמש

גראנט

גראנט
הדמות הראשית: Dellphyne
שרת: Frostmane PvP
קלאס: Paladin

אהבתי בהחלט. גם בתור אחד שחרש WSG עד לRANK11 בונילה. צל"ש ;]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 מרץ 2011, 07:04

טירון

טירון
הדמות הראשית: киблок
שרת: Dentarg PvP
קלאס: Death Knight

דרך יפה באמת אבל... יש עוד תחניקה שאני מכיר שבעזרתה נביא דגל הי להגיע בשלום לאיזור שלנו ולעלות על הגג (השלישי) כדי שאחרים יחשבו שאתם למטה וכאשר יאלו למלעה תקפצו ותחזירו
תדגל מקוו שנענתם... :D :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 פברואר 2012, 20:57

טירון

טירון
הדמות הראשית: artaros
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

עזרת לי מאוד, תודה רבה :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 7 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה