Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 13 דצמבר 2017, 20:28

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: מדריך 2v2 - Holy Paladin Affliction Warlock
הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 12:49

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Vanil
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Paladin

שלום לכולם!

אני משחק את הקומבו הזה בתור Holy Pala, ואני נהנה מאוד.
הרייטינג שלי כרגע הוא 1800 ב2v2 (הגעתי לשם עם גיר לא משהו :)), והיה 2100 ב3v3, אז אני חושב שאני אוכל לתת קצת ידע על הSetup הזה וPvP בכלל.

אז נתחיל :

הSetup הנ"ל, הוא לא כ"כ נפוץ אצל פאלדינים וורלוקים, אבל אני חושב שיש לו מספר יתרונות (לאחר מכן נעבור על חסרונות) :

1. מאוד אבל מאוד, קשה להרוג פאלדין, לפני שנגמרת לו הMana, גם לSetups של Double Dps זאת לא משימה קלה.
2. Bubbles - הם Cooldowns של פאלדין שבאחד מהם ניתן להתשמש רק על הפאלדין עצמו (והדבר הופך אותו למוגן מכל התקפה, גם אם היא Magic או Physical), והBubble השני ניתן להשתמש בו גם על השותף, והוא נותן הגנה מלאה מPhysical), בקיצור, יש לSetup הזה השרדות גבוהה.
3. למרות ששני השותפים בקומבו הזה (הפאלדין והוורלוק) משתמשים במנה, לאורך זמן במידה והם משחקים נכון המנה יכולה פשוט לא להגמר (גם אחרי חצי שעה), לפלאדין יש סקיל שנקרא Divine Plea, פעם בדקה הסקיל מחזיר לפאלדין 25% מהמנה שלו!, בנוסף לוורולק יש סקיל שנקרא Mana Tap, הוא הופך HP לMana, אז במידה והפאלדין משתמש בDivine Plea, אז יש לו מנה לרפא את הוורלוק גם אם הוא משתמש במנה טאפ.
4. Double DPS!, זה יתרון מאוד גדול של הSetup הזה (בעיקר על Mage Rogue), בפשטות לפאלדין סקיל (Sacrifice) שמעביר חלק מהDamage שהשותף שלו מקבל, אליו.
במידה והפאלדין מקבל CC (כגון Sheep או Blind), הCC עצמו פשוט יישבר בגלל הDamage שהועבר אליו מוורלוק (כי ברגע שמקבלים Damage חלק מהCCs נשברים ישר, וחלק לאחר כמות מסויימת של Damage).
כמו כן הSacrifice, מוריד את כמות הDamage שהשותף מקבל (כי חלק עובר לפאלדין), דבר שמקשה עוד יותר על Double Dps לנצח את הקומבו הזה.

חסרונות :

1. החסרון הכי קשה של הקומבו הזה הוא Warrior (אתם תלמדו לשנוא אותם).
הבעיה איתם (הWarriors) שאם יש להם שכל, הם צריכים לשבת כל הזמן על הוורלוק, בגלל שוורלוק לובש Cloth, הArmor שלו מאוד נמוך והוא מקבל Damage גבוהה.
אם אני בתור פאלדין מספים את הוורלוק שלי בHealing, בסופו של דבר תגמר לי המנה (גם עם Divine Plea), ויכול גם להווצר מצב שאם הוורלוק על HP נמוך והם משחקים ווריור דרוייד, הדרוייד ייתן לי Cyclone והוורלוק ימות גם אם יש לי מנה (אני מנסה להמנע מCyclone, אבל יש משחקים שהם בכל זאת מצליחים).
תוסיפו לזה עוד את העובדה שלווריור של סקיל ששובר Fear, ותבינו למה הקומבו הזה מתקשה מאוד עם Warriors אבל אני אנסה לתת קצת מידע על מה בכל זאת ניתן לעשות למטה.
2. במידה ורוצים להגיע למצב של Kill (שבעצם הורגים את אחד מהאויבים), צריך בדרך כלל ליצור שרשרת CC על אחד מיריבים (בין אם זה ההילר, בין אם זה הDPS).
הבעיה היא שבסטופ הזה יש את הFear של הוורלוק, אבל לפאלדין יש רק Stun פעם בדקה (ל5 שניות) (45 שניות עם שמתם בTalant Tree), לפעמים זה מספיק כדי להרוג את השותף של ההילר לפני שהוא מספיק לרפא אותו (כי הוא בFear ובסטאן), או את ההילר עצמו, אבל זה לא חזק כמו Warlock Druid, שיש גם Fear גם Cyclone גם Bash, גם הסקיל של הטראון (במידה ואתם משחקים בהורד), השרשרת הזאת של הCC הרבה יותר ארוכה, דבר המאפשר "להוריד" את אחד מהאויבים הרבה יותר בקלות.

התכוננות למשחק -

לפני כל משחק בArena יש דקה שניתן לתת Buffs כדי להתכונן למשחק.
בתור פאלדין מה שאתה צריך לעשות זה לתת לעצמך Blessing of Kings וגם לוורלוק ולPet שלו.
כמו כן צריך להתשמש בSeal שאתם מעדיפים, וממש לפני תחלית הקרב אני אוהב לשם על הפרטנר שלי Sacard Shield (פעם ב6 שניות זה נותן אבסורד ל600 + הבונוס Healing שלכם! בנוסף זה גם מעלה ב50% את הסיכוי לקריט עם Flash of Light) וBeacon of Light (כל עוד הBuff הזה על השותף שלי כל Heal שאני מביא לעצמי גם הפרטנר שלי יקבל את אותה כמות, זאת אומרת שאם הבאתי לעצמי Heal של 10K, גם השותף יקבל Heal של 10K בלי שאני אצטרך לתת לו את הHeal בעצמי).

למשחק עצמו -

אני לא אעבור Setup, Setup כי זה יקח לנצח, אני אנסה להסביר את הGameplay עצמו.
1. חוק ברזל - חובה שתמיד יהיה Sacred Shield או על הפאלדין, או על השותף שלו (תלוי את מי היריבים שלכם מנסים להרוג).
2. במידה ואתם משחקים נגד Warrior, הדרך שנראת לי מועדפת היא להקפיד כל הזמן שיהיה Sacred Shield על השותף שלכם, ולהספים אותו בFlash of Light, בצורה כזאת הפאלדין יכול לשמור על המנה להרבה בזמן.
3. כמו שכבר כתבתי למעלה, על מנת להגיע למצב שתוכלו להרוג את אחד מהאויבים, חייב להווצר מצב שאחד מהיריבים יהיה בCC כדי שהוא לא יפריע לכם, וינסה להציל את השותף שלו (גם אם זה הDPS הוא יכול להפריע מאוד).
4. אסור בתכלית האיסור לקבל Mana Burns! (לפאדלין) ומאוד פשוט להמנע מזה.
אם אתם כל הזמן בLine of Sight מהPriest הוא לא יכול לתת לכם Mana Burns, לכן חשוב שהפאלדין יעמוד ליד Pillar או משהו אחר.
כמו כן, אם אתם רואים שכל פעם שאתה מנסים לתת Heal לשותף שלכם הוא נותן לכם Mana Burn, תגידו לשותף שלכם להגיע אליכם, וככה תוכלו להמנע מקבלת Mana Burns
5. שיטה טובה להמנע מקבלת CC היא לשם על השותף שלכם Beacon of Light (הפאלדין) ולרפא את עצמכם מאחוריי פילר.
כל Heal שתתנו לעצמכם גם הוורלוק יקבל, ואז תוכלו להשאר הרבה זמן בLine of Sight, דבר המקשה מאוד לתת לכם CC.
6. אם אתם משחקים משחק שנמשך המון זמן, ואתם רואים שלא ניתן להגיע לKill, הוורלוק יכול להתחיל להספים Drain Mana (כמו Mana Burn, רק של וורלוק), עד שהוא מרוקן מMana את ההילר, ואז בקלות אפשר להרוג את אחד מהיריבים.

אולי אני אוסיף עוד טיפים פה בעתיד.

סרטון של שחקן מעולה הממחיש את הקומבו הזה, מומלץ בחום -
http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=148991

בילדים וגליפים -

אני אישית משחק על הפלאדין שלי עם הבילד הזה:

תמונה

הוא מעט יותר אופנסיבי, שכן הוא מאפשר להשתמש בStun, כל 45 שניות אבל ההשרדות עדיין גבוה מאוד, בסך הכל זה בילד מאוד סטנדרטי לHoly Pala.
באשר לגליפים, אני משתמש בHoly Shock, שמוריד את הCD של Holy Shock בשניה, חובה.
כמו כן אני משתמש גם בגליף של Flash of Light, שמוסיף עוד 5% קריט לFlash of Light אני מוצא את זה מאוד שימושי.
הגליף החשוב האחרון הוא Seal of Light, שמעלה ב5% את הHealing עצמו, שזה המון!, לא משנה איך תסתכלו על זה.

באשר לוורולוק, אני מכיר אותו פחות, אבל 54\17\0 Affliction זה בסך הכל דיי נפוץ, 17 בDemonology, עד Master Summoner.
באופן כללי, מה שאני ממליץ לעשות כדי למצוא בילד שמתאים לכם - לכו לArenajunkies.com כנסו ל Rankings ותבדקו את 5 המקומות הראשונים שמשחקים בסטופ שלכם, תסכלו קצת על הבילד, ואז תחליטו מה שנוח לכם.
כנ"ל על Glyphs, ציוד וכו'.

טוב, אז בהצלחה לכם!, Setup שבהחלט כיף לשחק אותו!

נערך לאחרונה על ידי oriki77 בתאריך 16 אוגוסט 2010, 17:32, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך 2v2 - Holy Paladin Affliction Warlock
הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 12:59

אביר

אביר
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

סוף סוף מדריך פי וי פי ברמה :)

הייתי מוסיף תמונות של הבילדים, או קישור אליהם במדריך, זה לא נוגד את מדריכי הבילדים.
בכל מקרה עבודה יפה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 13:11

שומר הדם

שומר הדם

Nonister כתב:
סוף סוף מדריך פי וי פי ברמה :)

הייתי מוסיף תמונות של הבילדים, או קישור אליהם במדריך, זה לא נוגד את מדריכי הבילדים.
בכל מקרה עבודה יפה.

תודה על המחמאה.

אני אעשה את זה מאוחר יותר בשמחה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 13:13

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP

אחלה מדריך, כשיהיה לי זמן אולי אני אקח את הטאנקאדין שלי לארנה כהולי. יש לי חבר שמשחק לוחם ומחפש בנרות הילר שילך איתו לארנה. אני אפילו לא יודע אם לוחם+פלאדין זה סטאפ טוב...

בכל מקרה, אשמח לראות בילד מומלץ לפלאדין בשביל זה :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 13:37

שומר הדם

שומר הדם

Animor כתב:
אחלה מדריך, כשיהיה לי זמן אולי אני אקח את הטאנקאדין שלי לארנה כהולי. יש לי חבר שמשחק לוחם ומחפש בנרות הילר שילך איתו לארנה. אני אפילו לא יודע אם לוחם+פלאדין זה סטאפ טוב...

בכל מקרה, אשמח לראות בילד מומלץ לפלאדין בשביל זה :)

Warrior Pala זה סטופ מעולה! (יותר טוב מוורלוק פלאדין :)), השרדות מטורפת לסטופ, והWarrior עושה Damage מטורף, סטופ חזק מאוד.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 14:09

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הדמות הראשית: Daegon
שרת: Wildhammer Normal
קלאס: Hunter

נראה מעניין ומושקע ללא ספק תרמת פה ידע על משהו שאני מאוד חלש בו (וגם פחות אוהב - כן כן NON - דובון אכפת לי), יש לך אולי טיפים דווקא להאנטר כמוני בארנה - זה נראה מעניין דווקא ואולי אתנסה בזה.

תמונה
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Wildhammer&cn=Daegon
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 14:15

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הדמות הראשית: Vortax
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Priest

megadethart כתב:
נראה מעניין ומושקע ללא ספק תרמת פה ידע על משהו שאני מאוד חלש בו (וגם פחות אוהב - כן כן NON - דובון אכפת לי), יש לך אולי טיפים דווקא להאנטר כמוני בארנה - זה נראה מעניין דווקא ואולי אתנסה בזה.

שים את הThor שלך ותן לו לפוצץ את כולם

phpBB [video]
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 14:19

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: darktar
שרת: The Venture Co. RP-PVP
קלאס: Warlock

marister11 כתב:
megadethart כתב:

שים את הThor שלך ותן לו לפוצץ את כולם

phpBB [video]

:lol: LOL

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Venture+Co&cn=Darktar
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 14:58

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הדמות הראשית: Daegon
שרת: Wildhammer Normal
קלאס: Hunter

LOL :mrgreen: אבל כמו שכבר ראיתם בתמונות יש לי מיני ת'ור ולא איזה ת'ור מגודל או אפילו איזה אודין :)

תמונה
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Wildhammer&cn=Daegon
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 17:33

שומר הדם

שומר הדם

הוספתי מידע על הבילדים, והגליפים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 17:58

אביר

אביר
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

נראה טוב, הוספתי לך את התמונה של הבילד שאנשים לא יאלצו ללכת רחוק :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 18:38

שומר הדם

שומר הדם

תודה, מעולה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ספטמבר 2010, 11:57

טירון

טירון
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Ariels
שרת: Darkspear Normal

היי,

מדריך טוב אבל יש בעיה מאוד מרכזית איתו...
והיא שחסר הוספה של החסרונות שלו...

אני מתכוון לזה שלמה אתה עדיין על 1800 RATING וכו'...

אני משחק Holy Paladin כבר הרבה זמן ושיחקי את ה-Combo הזה בעונת ה-Arena שעברה עם Warlock פשוט מצוין... הגענו עד 1900 ב-2v2 ופשוט לא יכולנו לעלות יותר כי יש ל-Combo הזה כל כך הרבה חסרונות ו-Counter Combos... צריך יכולת ממש גבוהה של ביצוע כדי להרוג מישהו וקרבות בדר"כ נמשכים הרבה מאוד זמן...

העונה הזאת החלפתי Partner ואני משחק עם Unholy DK והגעתי איתו ל-2000 בלי הרבה מאמץ...
כרגע אנחנו על 2100 ומנסים להגיע ל-2200 שזה כבר קשה :)

אם מישהו רוצה Combo מצוין ל-3v3 אז אני משחק TSG (Paladin/DK/Warrior) גם שם אני ב-2100 ומנסה להגיע ל-2200 אבל ה-Combo הזה חלש מאוד נגד WizardCleave...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 ספטמבר 2010, 13:04

שומר הדם

שומר הדם

חבר, אני מכיר בחולשות הSetup הזה.
לא רשמתי בשום שלב שזה הSetup הכי חזק לHoly Pala (זה בפירוש לא), אבל זה כן Setup שאתה בכיף יכול להגיע איתו ל2300 ואפילו יותר.
אתה מוזמן לבדוק בArena Junkies, יש קבוצה אחת שהגיעה עם הסטופ הזה ל2.8K.
מה שכן, כדי להגיע גבוה הסטופ תלוי ב80% בוורולק ולא בפאלדין, ככה שאולי אם היית משחק אם וורולוק ממש טוב, יכול להיות שהייתם מגיעים גבוה יותר.

נכון, לא רשמתי את כל החסרונות כי זה לרשום מגילה (כמו גם לרשום את כל היתרונות, כמו למשל שהסטופ הזה אונס Hunters), אבל כן רשמתי את הדברים העיקריים.

אגב אחי, בגלל הפורום הזה מפוצץ בPvErs יהיה נחמד אם תעזור קצת להרים את פורומיי הPVP.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 14 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה