Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 01:56

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2010, 22:32
 
אביר

אביר
הצטרף: 03 אוגוסט 2010, 08:05
הודעות: 772
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior
מנותק

אזרות' תמיד תססה במלחמה, אמנם היו תקופות רגועות, ואפילו עידני שקט, אבל מתחת לפני השטח תמיד משהו עמד להתפרץ. בתקופה הראשונה, פלשו האורקים אל ממלכת בני האדם, ובכך התחילה המלחמה הראשונה. לאחר שנגמרה המלחמה, האורקים החלו לצבור בני ברית, ובני האדם שחששו מפלישה נוספת והרבה יותר גדולה, החלו גם הם לכרות בריתות, ובסופו של דבר נוצרו שני סיעות, האליינס וההורד. לאחר המלחמה השניה, ופלישתו של הלגיון הבוער אל העולם, החליטו שתי הסיעות לשים בצד את חילוקי הדעות שלהם ולהילחם יחדיו נגד האויב המשותף שמאיים על קיומם. קרבות אקראיים עדיין פורצים בין שתי הסיעות, למרות שהסיעות כבר לא במלחמה כוללת, עדיין שנאה רבה בוערת בקרבם והגזעים היריבים לא מתקבלים בברכה בארצות חבריהם החדשים לקרב. האליינס היא סיעה מאמינה, בעלת אופי של קדושה וקסמי אור, שלוחמיה האמיצים ימותו למען כבוד הגזע שלהם וגדולת המלך שלהם. בסיעה זו נמצאים בני האדם הנחושים, הגמדים הקשוחים, הננסים המבריקים, אלפי הלילה האציליים והדרנאי הזריזים.

דרנאי
לפני חודש פיצוץ רועם קרע את השמיים מעל צפון קאלימדור. רגע לאחר מכן, האקסודר, ספינתם של הדרנאי התרסקה לא רחוק מהיבשת המרכזית. לאחר ששמעו את סיפורי הגבורה של האליינס שעמדו מול הלגיון הבוער, באו הדרנאי להציע את עזרתם בלקיחת המולדת שלהם חזרה, ארצות החוץ.
הדרנאי חמושים באומץ רב, דבר המתבטא במשחק ביכולת הנקראת: נוכחות גבורה, יכולת המגבירה את הסיכויי שלך וכל חבריך לקבוצה לפגוע עם באויב ב-1%.
האמונה הבלתי מעורערת שלהם באור, מעניקה לדרנאי את ברכת הנארו, יכולת המרפאת כל אחד אשר יבחר הדרנאי, ומתחזקת ככל שכוחו גדול יותר, אולם לאחר נתינת הברכה, עלייך לחכות 3 דקות לפני שתוכל להשתמש ביכולת הזו שנית, אז השתמש בה בתבונה. עקב האמונה החזקה שלהם, יש לדרנאי עמידות בפני קסמי האופל, כלומר הסיכוי שקסמים ויכולות בעלי אופי אפל יפגעו בך נמוך ב-2%.
הדרנאי הם גזע מפואר ואצילי, ובעלי זיקה כלפי תכשיטים, ולכן כגזע הם מבינים יותר בצריפה משאר גזעי אזרות', דבר המתבטא במשחק בכך שיכולת הצריפה שלך גדולה ב-5 נק'.
הדרנאי מתחילים באי בשם "אזורמיסט", לא רחוק מיבשת קאלימדור, שם ממוקמת עיר הבירה שלהם, האקסודר.
עיר האקסודר היא מה שנשאר מהספינה המפוארת שאיתה התרסקו באזרות', ושם תוכלו למצוא את המנהיגים של הגזע, בנוסף על שלל מוכרים, מאמנים, להטוטנים וגם שחקנים אחרים. כאשר תגיע לרמה 30, תוכל לחזור לשם ולקנות לעצמך אלק, פיל הודי, שהוא הבהמת הרכיבה של הדרנאי.
דמויות שאפשר לשחק כדרנאי: ציד, קוסם, פלאדין, כהן, רופא אלילים ולוחם.

גמד
גמדים הם גזע עתיק יומין על אזרות', ידועים בעיקר בגלל העקשנות שלהם, והרגלי השתייה שלהם. הגמדים חיים במבצרים שהם חפרו לעצמם בתוך ההר, ובדרך כלל לא יוצאים מהם, שכן עיסוקם המרכזי היה חפירה כדי למצוא זהב ואוצרות. אולם בתור בעלי ברית של בני האדם, גאוותם של הגמדים לא איפשרה להם לסרב לקריאה לעזרה של שאר האליינס והם יצאו מההרים אל הקרב. בעקבות המלחמות האחרונות, נתגלו פרטים ארכיולוגים ששפכו קצת אור על מקור היווצרותם של הגמדים, הם מאמינים שהטיטאנים הגדולים יצרו אותם מאבן בתחילת העולם, וכעת הם מרגישים שהגורל שלהם שינה כיוון. הגמדים החליטו שעליהם לגלות עוד על ההיסטוריה שלהם, והסבו את כל המכרות שלהם וכלי החפירה לטובת חפירות ארכיולוגיות בשלל מקומות בעולם על מנת לגלות עוד על עצמם.
הגמדים הם גזע עמיד ביותר, שכן הם נוצרו מאבן, ולכן יש להם את היכולת להקשיח את גופם לאבן, ובכך להיפטר מכל רעל, מחלה, ודימום אשר לקו בו. יכולת זו גם מגדילה את תפוקת השריון של הדמות ב-10%. יכולת זו נמשכת 8 שניות, אולם תוכל להשתמש בה שוב רק לאחר 3 דקות. הגמדים חיים בהרים המושלגים כבר מאות דורות, דבר המקנה לגזע כולו עמידות לקור, ולכן הסיכוי שיכולות וקסמים ממקור קרח יפגעו בהם, נמוך ב-2%.
בהרים הגבוהים והמושלגים אין אפשרות לעסוק בחקלאות, לכן חייבים הגמדים לצוד על מנת לאכול, והעיסוק הרב של הגמדים בציד מקנה להם מומחיות ברובים, והסיכויי של הגמד לפגוע במטרתו בצורה קריטית גדול ב-1% על פני שאר הגזעים.
הגמדים אמנם שינו את עיסוקם לארכיולוגיה, אבל השינוי שנעשה לאחרונה לא משנה את האופי החמדן של הגמדים מזה מאות שנים, ולגמדים יכולת מיוחדת לחוש באוצרות הנמצאים בקרבת מקום. האוצרות יופיעו כנקודה צהובה על המפה המוקטנת בפינה הימנית עליונה של המסך.הגמדים מתחילים בטריטוריה המושלגת של דון מורוג, רכס ההרים הגדול שבתוכו ממוקמת עיר הבירה איירונפורג'.
כאשר תגיע לרמה 30, תוכל לחזור לשם ולקנות לעצמך עז הרים, שהיא הבהמת הרכיבה של הגמדים.
דמויות שאפשר לשחק כגמד: ציד, פלאדין, כהן, נוכל ולוחם.

ננס
הננסים הם גזע מיוחד במינו, יש להם דחף בלתי מוסבר להמציא יצירות מוזרות ולפתח טכנולוגיות מוזרות בעזרת החשיבה המבריקה שלהם וזיקה שלהם להנדסה. הגזע הננסי שגשג לו בעיר המופלאה גנומראגון, אשר נמצאת לא רחוק מאיירונופרג' בערבות הקרח של דון מורוג, ולכן הננסים תמיד היו בני ברית עם הגמדים, ואחראים למרבית ההמצאות שהגמדים משתמשים בהם, מרובים, דרך מכונות חפירה משונות, ואפילו טנקים ומטוסים!
בזמן המלחמה השניה, שירתו הננסים לצד האליינס בעוז, אולם לפליאת העולם, סירבו להשתתף במלחמה בלגיון הבוער. למרות שההמצאות שלהם עזרו להכריע את המערכה נגד הלגיון, שאר הגזעים לא הבינו למה הננסים סירבו לשלוח את החיילים והטייסים האמיצים שלהם לקרב. לאחר שנגמרה המלחמה, נתגלתה הסיבה להסתייגות הפתאומים של הננסים.
במעמקי האדמה, מתחמת לעיר המפולאה גנומראגןן, כוח עתיק ורשע פתח בפלישה לעיר. בידיעה שהעדיפות של בני בריתם היא להביס את הלגיון, החליטו הננסים לעמוד במערכה לבד, ולמרות שנלחמו בעוז ובאומץ רב, הפסידו הננסים במערכה, והעיר נחרבה תחת הפלישה. כמעט חצי מהגזע הננסי הושמד במלחמה על גנומראגון, אלו ששרדו ברחו אל עיר המבצר של הגמדים, איירונפורג', שם הם מתכננים אסטרטגיות והמצאות שיעזרו להם לקחת את העיר האהובה שלהם ולבנות מחדש עתיד טוב יותר לגזע הננסי.
הננסים הם גזע מבריק בצורה יוצאת דופן, דבר המקנה לדמויות בגזע זה 5% יותר חוכמה מגזעים אחרים, וכן בשילוב עם האובססיה להמצאות וחידושים, גם יכולת ההנסה שלהם גדולה ב-15 נק'.
הזריזות הקומה הנמוכה שלהם הם שילוב מסוכן, אשר נותן להם את היוכלת להתחמק ממלכודות ושלל השפעות המגיבלות את התנועה שלהם, אבל לאחר הפעלת היכולת הזו, תוכלו להשתמש בה רק לאחר דקה ו-45 שניות.
המוח המבריק של הננסים עמיד בפני קסמי ארקיין, והסיכוי שקסמים בעלי אופי זה יפגעו בך נמוך ב-2%
הננסים מתחילים גם הם בטריטורית דון מורוג, שכן העיר שלהם הוחרבה, שארית הגזע שלהם נמצא גם הוא, בסמוך לגמדים באירונפורג', כאשר תגיע לרמה 30, תוכל לחזור לשם ולקנות לעצמך המצאה חדישה של הננסים, צועד מכני, שהוא הבהמת הרכיבה של הננסים.
דמויות שאפשר לשחק כננס : קוסם, נוכל, מכשף ולוחם.

בן אדם
בני האדם הם גזע בעל תושיה, שנלחם בגבורה בפלישת האורקים במלחמה הראשונה והשניה. לאחר שניצחו במערכה וכבשו מחדש את המולדת, בנו בני האדם מחדש את סטורמווינד, עיר הבירה, ושבו לחיות ולשגשג באצרות הדרום. עם פלישת הלגיון הבוער, המטיר צבא האל-מתים של הסקורג' הרס על לורדארון, ובכך ניהיתה סטורמווינד אבן הפינה האחרונה בתרבות בני האדם.
בני האדם אמיצים, ועומדים נחושים בדעתם להנציח את הכבוד והעוצמה של בני האדם אל מול האפלה האופפת את העולם.
בני האדם נחשבים יוצרים דיפלומטים למדי, ומביני עניין בכל נושא יחסי הגומלין, ולכן ההתקדמות במוניטים שלהם עם גזעים אחרים במשחק גדולה ב-10% משאר הדמויות.
רוח התעוזה והרצון לנצח הם תכונות בולטות של בני האדם ומעניקה להם יתרון בזמן הדרוש להם להחלים ולנוח ובתשומת ליבם למתחרש מסביב, דבר המתבטא במשחק בכך שהרוח שלך גדולה ב-3% מגזעים אחרים, והיכולת לחשוף יצורים המסתתרים או מסתווים גדולה יותר.
הכשרון הטבעי של בני האדם להשתמש בנשק קפא"פ מקנה לדמות מומחיות בכל סוגי החרבות והפטישים, והיכולת הכרוכה בנשקים אלו גדולה ב-3 נק'.
בני האדם אולם נחשבים גזע מכובד בחלקו, אולם יש להם גם תכונות פחות מאציליות המאפשרות להם לצאת ממצבים מסויימים. כאשר בן אדם נקלע לצרה, הוא חושב על להציל את עורו קודם, ולכן לגזע זה ישנה יכולת הנקראת "כל אחד לעצמו", שמשחררת את הדמות מהשפעות שליליות המשבשות את מהירות הריצה או גורמות לאיבוד השליטה בדמות, ביכולת זו תוכל להשתמש רק אחת לשתי דקות.
בני האדם מתחילים ביער אלווין, שם נמצאת עיר הבירה המפוארת סטורמווינד, אותה נשבעו לשמר.
כאשר תגיע לרמה 30, תוכל לחזור לשם ולקנות לעצמך סוס רכיבה.
דמויות שאפשר לשחק כבני אדם: לוחם, נוכל, כהן, פלאדין, קוסם ומכשף.

אלף הלילה
האלפים היו הגזע הראשון בעולם, היצורים המיסתוריים והבני אלמוות האלו היו הראשונים שלמדו מהו קסם, ושחררו את הכוח הזה כמעט עשרת אלפים שנה לפני המלחמה הראשונה.
השימוש הבלתי זהיר של אלפי הלילה בקסם, הוא שמשך את הלגיון הבוער לראשונה להגיע לאזרות', דבר שעורר את המלחמה בין שני המעצמות. האלפים הצליחו לגרש את הלגיון מהעולם שלהם, בקושי, והדבר עלה להם במולדת שלהם, שטבעה מתחת לים. מאז אלפי הלילה החליטו להתרחק משאר העולם ולהסתגר בשינה עמוקה על פיסגת הר הייג'ל הקדוש למשך אלפי שנים. הפלישה האחרונה של הלגיון עוררה את האלפים, ששוב מעוניינים כעת לעצב ולתקן את העולם, ובפעם הראשונה כורתים בריתות עם גזעים אחרים על מנת להבטיח את הישרדות אזרות'.
אלפי הלילה גזע גמיש, זריז וחמקמק במיוחד, דבר המתבטא במשחק בכך שלהתקפות ממקור קפא"פ וכן טווח רחוק יש 2% פחות סיכוי לפגוע בך.
אלפי הלילה מאד מחוברים לטבע ולעולם, וההתייחדות הזו עם הקוסמיות של העולם מקנה להם תכונה מיוחדת כשהם מתים, הם הופכים לוויספ, כוח קסם בצורה טהורה, וזזים הרבה יותר מהר מאשר הרוחות של שאר הגזעים. כמו כן הם מאד עמידים כלפי השפעות ממקור טבע, והסיכוי שקסמים ויכולות ממקור זה יפגעו בך נמוך ב-2%.
אלפי הלילה, כשם כן הם, יצורים ליליים וברשותם יכולת ייחודית להתמזג עם הצללים בסביבתם.
הפעלת היכולת הזו תוציא אותך מהקרב הנוכחי, אבל זכור שיכולת זו הינה יכולת הסוואה, ולא תעמוד בפני אויבים ברמה גבוהה הרבה יותר ממך, או אויבים הנמצאים קרוב מאד אלייך. ההתמזגות עם הסביבה אינה זמנית והשפעה תשאר עד שתבוטל או שיחשפו אותך. ביכולת זו תוכל להשתמש רק כל שתי דקות, מהרגע שבוטלה ההשפעה.
אלפי הלילה מתחילים באי טלדרסיל, הנמצא לא רחוק מיבשת קאלימדור. האי אפוף בצמחיה וקסם הנובעים מעץ החיים, הקדוש גם הוא לאלפים, הנטוע שם. באי זה גם נמצאת העיר דרנאסוס, עיר הבירה של אלפי הלילה, שם יושבת כהנת הלילה הגדולה. כשתגיע לרמה 30 תוכל לחזור לשם ולקנות לעצמך שן-חרב לילי, בהמת הרכיבה של אלפי הלילה.
דמויות שאפשר לשחק כאלף לילה: כהן, פלאדין, נוכל, לוחם ודרואיד.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 24 יולי 2012, 20:19
 
טירון

טירון
הצטרף: 23 יולי 2012, 17:11
הודעות: 9
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: rekanatish
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Hunter
מנותק

דמויות שאפשר לשחק אם אלף לילה?מה שכתבת לא נכון.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 24 יולי 2012, 23:06
 
סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 15 ספטמבר 2010, 01:54
הודעות: 666
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Death Knight
מנותק

1. "עם" ולא "אם"
2. זה פוסט מלפני שנתיים, מן הסתם שהוא לא מעודכן. לא רק לגבי Night elf, אלא גם לשאר הגזעים.
3. אתה צודק, ואם כבר החלטת להתריע על משהו שגוי, תואיל בטובך גם לתקן אותו.

אני אעשה זאת הפעם:
דמויות ש-Night elf יכול לשחק - Priest, Rogue, Hunter, Warrior, Druid, Mage, Death Knight
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 13 אוגוסט 2012, 23:22
 
גראנט

גראנט
הצטרף: 19 ינואר 2012, 22:15
הודעות: 42
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: mellf
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Warlock
מנותק

רק לתיקון את בהמת הרכיבה אפשר כבר לקנות ברמה 20
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 09 ספטמבר 2012, 11:15
 
טירון

טירון
הצטרף: 20 מרץ 2012, 03:28
הודעות: 5
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Hatsil
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Mage
מנותק

מה לגבי קצת היסטוריה של הוורגן?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הגזעים של האליאנס
הודעהפורסם: 17 ספטמבר 2012, 20:56
 
סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
הצטרף: 11 אוגוסט 2010, 19:04
הודעות: 400
עשה לייק: 4 פעמים
קיבל לייק: 5 פעמים
הדמות הראשית: redro
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid
מנותק

למה להגיב בדיון לפני 20 שנה ?


תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: