Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 01:58

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: הערים הראשיות של ההורד
הודעהפורסם: 03 אוגוסט 2010, 22:28
 
אביר

אביר
הצטרף: 03 אוגוסט 2010, 08:05
הודעות: 772
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior
מנותק

אורגרימאר
עיר הבירה של האורקים. העיר הענקית קרויה על שם אורגרים דומהאמר האגדי, מראשי השבט הראשונים של האורקים. האורקים בנו את אורגרימאר בלב נקיק ענק בארץ המדברית והקשה של דורטור, במזרח קאלימדור. מאחורי החמות המבוצרות היטב של העיר, יושבים שאמאנים רבים וחולקים את הידע שלהם עם הדור החדש של מנהיגי האורקים, בזמן שלוחמים אינספור מתאמנים ונלחמים זה בזה בזירת הגלדיאטורים, ומשפרים את כישוריהם נגד הסכנות האורבות להם בארץ המסוכנת הזו. ת'ראל, שר המלחמה החדש של האורקים יושב בהיכלו במעבי העיר עם יועציו ומתכנן את הניצחון הגדול הבא של האורקים.ת'אנדרבלאף
עיר הבירה של הטאורנים. בערבות הגדולות של מאלגור, הנמצאת במרכז קאלימדור, ממוקמת על גבי פסגות של צוקי ענק, נמצאת העיר של הגזע דמוי הפר. הטאורנים שהיו בעבר גזע נוודי, החליטו לאחרונה למקם את עירם כמרכז מסחרי ענק, של סוחרים נודדים, רוכלי קרוואנים נודדים וכן אמנים להטוטנים ושאר ליצנים מכל סוג. העיר משמשת גם כמקלט לכל הציידים וההרפתקנים שאורבים לסכנה בערבות מאלגור. גשרי ענק של עץ וחבל הנישאים מעל תהומי ענק מחברים בין הפסגות השונות בעיר, שמלאות באוהלים ובקתות עץ וטוטאמים. הטאורנים הם גזע שוחר שלום במקור, ולכן שומרים רבים משליטים סדר ושלווה בעיר, בזמן שהצ'יף האימתני, קארנה "פרסת-דם", צופה על העיר.


סילברמון
"ירח הכסף", עיר הבירה של אלפי הדם. גאוותם הגדולה של אלפי הדם, היא עיר הבירה שלהם, סילברמון, אותה מיקמו בצפון חורשת אוורסונג, באדמות אבותיהם של האלפים, קואלת'אלס. יופי המגדלים ובתים המקושטים מאירים את העיר, ועומדים כנגד הצלקת המתה, רצועת שטח מקוללת שארת'ס קרע לכל אורך אדמתם. למרות שכמעט הוכחדו בעקבות המתקפה של הסקורג' על באר השמש, סילברמון היא עיר משגשגת וחזקה, אבל היא מזכרת תמידית לעיר הבירה הקודמת של האלפים שהוחרבה לחלוטין ומסמלת עתיד לא יודע לגזע אלפי הדם.
אנדרסיטי
"העיר התחתית", עיר הבירה של האל-מתים. מתחת לחורבות העיר לורדרון, בין גבעות הטרייפל גליידס, בצפון ארצות המזרח, ממוקמת עיר ביוב נוראית שהפכה למבצר של רוע ומוות. העיר המעוותת הייתה אמורה להיות הבסיס המרכזי של הסקורג', אבל הבניה לא הושלמה, בעקבות קריאת העזרה של הליצ' קינג מארצות הצפון, ארת'ס נטש את העיר בכדי לרתום את צבאו לעזרת מלכו. בהעדרותו, הובילה סילבאנס ווינדריידר, כיום מלכת האל-מתים, מרד בעיר ולקחה אותה לעצמה. ולאחר ניצחון המרד, המשיכו האל-מתים לבנות את מבוך הקברים והצינוקים שהשאיר ארת'ס מאחור, וכיום העיר התחתית היא המפלט לכל האל-מתים.


שאטראת'
לאחר שנפלה לכוח המוחץ של הלגיון הבוער, עומדת היום שאטראת' במרכז אדמות החוץ כמקלט לכל המבקש להיכנס. תחת ההשגחה הקפדנית של העם הנארו הידועים בתור השאטאר, שתי הסיעות היריבות של העיר הקדומה, האלדור והסקריירז, הכריזו על הפסקת אש, וכיום חיות זו לצד זו. עכשיו, שתי סיעות אלו, מחוזקות בכוחות האליינס וההורד, מתכננות להפיל מכה חסרת תקדים על כוחות הלגיון הבוער, ולהביס אחת ולתמיד את אילידן סטורמרייג', מנהיג המתקפה על אדמות החוץ. השאטאר הם עם שוחר שלום, והזקיפים שלהם שוררים בעיר ומשליטים שקט ביד רמה, ומענישים בחומרה כל אחד שמתחיל קרבות בעיר, זהו אחד המקומות היחידים ברחבי העולם שכל גזע מכל סיעה יכול להגיע אליה ולהיות בטוח מכל רע ומכל אויב. שאטראת' ממוקמת במערב יער טרוקאר, ומשמשת לא רק עיר מקלט, אלא גם מרכז מסחרי ענק ומקום מפגש לכל ההרפתקנים שמגיעים לאדמות החוץ.

דלאראן
למרות העבר הגועש של העיר-מדינה דלאראן, היא עדיין משמשת כיום כממסד העיקרי ללימודי קסם ומאכלסת בתוכה את הקוסמים החזקים ביותר. לפני שלושת אלפים שנה, בזמן מסעות המלחמה של הטרולים, האלפים הגבוהים של קואלת'אלס לקחו מאה מתלמדים של גזע האדם ולימדו אותם את סודות הקסם, בתמורה לעזרתו של המלך אראת'ור להביס את הצבאות המשתוללים של הטרולים. לאחר שניצחו בקרב, ושבו לביתם, הפיצו הקוסמים את הידע שלהם לדור צעיר יותר של מתלמדים, ובכך השימוש בקסם גדל והתרחב, ונוסדה העיר דלאראן דרומית לבירה של בני האדם בממלכת לורדרון. דלאראן הפכה מהר מאד למרכז הלמידה והאימון בקסם הגדול ביותר, אולם השימוש הגדול בקסם השפיע על מארג העולם, ומשך את הלגיון הבוער. בני האדם שוב התאחדו עם האלפים הגבוהים ויצרו ארגון חשאי חדש של הקוסמים החזקים ביותר של שני הצדדים, שאמורים לבחור גיבור אחד ולהעניק לו את כל כוחם, כדי שהוא בתורו ישמש מגן נגד הלגיון הבוער, הם קראו לו "השומר". השומרים שימשו כמגני העולם למשך דורות רבים, והיו נחשבים לחברים של המאגוראטס, הקוסמים הדיפלומטים שמשלו בעיר דלאראן. עם הזמן הפכו הדיפלומטים האלו למועצת חכמים הנקראת הקירין טור. הקירין טור ראו עצמם אחראים על הנהגת הקוסמים, וכן לקחו על עצמם את המשימה לתייק ולחקור כל קסם, לחש ואביזר מכושף שיש ברשותם. למרבה הצער, הצליח הטיטאן סארגראס, מנהיג הלגיון הבוער, להשחית את נשמתו של שומר בשם מדיב. מדיב שיתף פעולה עם מכשף אורק בשם גולדן, וביחד הם פתחו את השער האפל, שאפשר להורד לפלוש לאזרות' ולהתחיל את המלחמה הראשונה. בזמן הפלישה המלאה של הלגיון הבוער, החריב השד הנורא ארכימונד המחלל את העיר בעזרת כישוף חזק. לאחר שדחקו את הלגיון הבוער אחורה, התאגדו מחדש הקוסמים ובנו את העיר-מדינה תחת קסם מגן חזק ביותר, כדי שלא תוכל ליפול שנית. לאחרונה, צופה הדרקונים מאליגוס, שומר הקסם באזרות', יצא מהבידוד הארוך שלו והכריז מלחמה על כל משתמשי הקסם בעולם. בפיקודו של מאליגוס, הדרקונים הכחולים מרוקנים את כוח הקסם של העולם. בגלל האיום על קיומם, החליטו הקירין טור להשתמש בכוחם כדי לשנות את מיקום העיר שלהם לאדמות הצפון, שם היא מרחפת מעל יער קיסטלסונג. עכשיו מצאו עצמם הקוסמים של דלאראן מנהלים מלחמה קשה נגד הסקורג', צבאו של הליצ' קינג, אלא גם נגד מאליגוס וצבא הדרקונים הכחולים שלו. דלאראן היא עיר של קוסמים, ומשמשת כמקלט לכל הצבאות, הסיעות והגזעים הנלחמים בסקורג', ובעקבות כך ראו לנכון כל הסוחרים, אנשי מקצוע וגם אנשים פשוטים שצריכים את עזרתם של הרפתקנים להגיע לדלאראן.הקירין טור נלחמים בשתי חזיתות, ומגייסים את עזרתו של מי שרק מציע אותה, לכן הם אינם מאפשרים לחימה ברחבי העיר. אמנם לכל סיעה יש את הרובע שלה, וההורד בהחלט לא מוזמנים לחלקי האליינס ולהפך, אבל בתוך העיר שורר שקט, וכל מריבה בין הצדדים נפתרת בצורה מתורבתת.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הערים הראשיות של ההורד
הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2010, 14:34
 
גראנט

גראנט
הצטרף: 10 אוקטובר 2010, 20:53
הודעות: 37
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: yaniv
שרת: Nagrand Normal
קלאס: Mage
מנותק

מרשים מאוד נוני,
מדריך מפורט של היסטוריית הערים.
אולי תוכל להעביר את המדריך של שאטראת' ודאלארן למדריך נפרד,
מכיוון שהן לא חלק מערי השבטים(ההורד). :gp:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הערים הראשיות של ההורד
הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2010, 17:42
 
אביר

אביר
הצטרף: 03 אוגוסט 2010, 08:05
הודעות: 772
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior
מנותק

תודה אחי. אתה חושב שמגיע להם פירוט במקום אחר ?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הערים הראשיות של ההורד
הודעהפורסם: 16 אוקטובר 2010, 20:24
 
צוות האתר

צוות האתר
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 10:09
הודעות: 5040
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

כן, הוא צודק האמת.

אני אפצל את זה לשני נושאים שונים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: הערים הראשיות של ההורד
הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2011, 11:21
 
סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
הצטרף: 26 אוגוסט 2011, 15:55
הודעות: 562
מיקום: המרכז
עשה לייק: 307 פעמים
קיבל לייק: 55 פעמים
הדמות הראשית: Manegol
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

אחלה מדריך!!! :yes: :party: :ty: :gp:


Manegol: The Mealstorm PvP
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: