Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 18 אוקטובר 2017, 17:04

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Thrall (תחרות 15/01/11)
הודעהפורסם: 25 ינואר 2011, 18:51

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Bigknife
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Rogue

זה הסיפור על ת'ראל, מבוסס על הספר "אדון השבטים" (Lord Of The Clans) מאת קריסטי גולדן.
תוכלו לראות קצת מההיסטוריה שלו ב- Cot - Old Hillsbrad Foothills.

ת'ראל היה בנם של דורוטאן (דורוטאר נקראת על שמו) ודראקה, משבט זאבי הכפור שנמצא בהרי אלטראק.
כשהיה פעוט, הוריו הגיעו לפגישה חשובה אצל אורגרים פטיש-האבדון, אך מה שאורגרים והוריו של ת'ראל לא ידעו, הוא שיש מרגל בין שורותיו של אורגרים, מה שגרם לטבח בהוריו של ת'ראל וללקיחתו לדארנהולד, מצודה של הלורד בלאקמור, בן האנוש.
הוא הונק בידי המשרתות של בלאקמור ואומן על ידיו בכל סוגי כלי הנשק, ובידים חשופות.
בלאקמור אפילו לימד אותו טקטיקות קרב, כל זאת בכדי להפוך לחייל עליון, שינהיג את כל האורקים השבוים שבמצודותיו של בלאקמור.
12 שנים לאחר תפיסתו בידי בני האנוש, ת'ראל ראה אורק לראשונה. בזמן שהתאמן בחרב, ראה יצור ירוק וגדול קשור בתוך כלוב. האורק הסתכל עליו בעינו ואמר: "קאג! בין מוג ג'ת'אזאג צ'ה!", ופתאום, כמו ארבה, חייליו של בלאקמור רצחו את האורק, עד שנשארו ממנו רק שאריות בשר ירוק ודם.
לאחר זמן מה בלקמור הכניס את ת'ראל לעיסקי הגלאדיאטורים. ת'ראל צלח את כל אויביו ללא קושי מיוחד,
עד שיום אחד פגש בקרב בבן אנוש, אשר שריונו היה שחור והחזיק בידו כוכב שחר. נדמה היה שהאויב גבר עליו, אך לבסוף שוב ניצח ת'ראל. הפעם ת'ראל נפצע קשה, ובליבו גמלה החלטה לברוח מדארנהולד.

לאחר כמה ימים, שריפה פרצה בדארנהולד, ות'ראל ניצל את ההזדמנות וברח מהמקום.
הוא היה רעב וגנב מעט לחם מאיכרים בכדי לשרוד. כמה שעות לאחר מכן ראה אורקים, שלקחו אותו למערה ענקית, גודלה כגודל דארנהולד.
שם הוא פגש את גרום שאגה-מן-הגהנום, שאימץ אותו לשבט שיר מלחמה (Warsong) ולימד אותו אורקית. אז גם הבין שהאורק אמר לו: "ברח! אני אחפה עלייך."
רק אז ת'ראל חש עצב על האורק.
לאחר זמן ממושך ששהה עם שבט שיר המלחמה, רצה לפנות לשבט זאבי הכפור (Frostwolf Clan), ולקבל מידע על משפחתו.
כשהגיע להרים הקפואים של אלטראק והתחיל לטפס עליהם, חש רעב, וממש לפני שהגיע לפסגה, התעלף.
הוא התעורר בביתן, קור אפף את הקירות, ואורק עיוור וזאב שמרו עליו. משום מה הוא לא נרתע, למרות שהאורק נראה רב עוצמה.
"מי אתה?" שאל ת'ראל באורקית, "שמי הוא דרק'תאר, וזה אוזן נבונה" אמר והצביע על הזאב, "אני השאמאן של שבט זאבי הכפור", "אתה מכיר את הורי?", שאל ת'ראל, "כן, ת'ראל בן דורוטאן, אתה בן השבט ונקבל אותך כחבר, אך תצטרך לצוד איתנו, ומאחר ואתה בנו של ראש השבט, עלייך ללמוד את דרכי השאמאנים".
ת'ראל זכר מהם שאמאנים מלימודיו בדארנהולד. הם היו קוסמי הטבע של האורקים.
לאחר שהיה זמן ארוך עם בני השבט, שהתחילו לכבד אותו, הוא החל ללמוד את דרכי השאמאנים.
בסיום הלימוד והאימונים דרקתאר אמר: "הגעת לסוף לימודיך, הגיע זמן ההתגלות."
דרקתאר הוביל אותו למערה קפואה ואמר: "חזור שאמאן". ת'ראל לא ידע למה הוא מתכוון, אך פתאום שמע קול בראשו: "אני היא רוח הארץ, אני האדמה שמניבה את הפירות ואת הדשא שמזין את הבהמות. אני הוא לשדו של העולם. אני הוא כל צומח או חי. בקש!
"מה לבקש ממך?" חשב ת'ראל, ידיעת הבקשה היא השלב הראשון לימד אותו דרקתאר.
"האם תעניקי לי מכוחך ומעוצמתך כשאזדקק להם?"
"בקשני" הדהד הקול בראשו. ת'ראל החל לרקוע ברגליו, והרגיש עוצמתי כמו האדמה עצמה, ולפתע המקום התמלא פרחים.
"אעזור לך לטובתך ולטובת השבט" אמר הקול בראשו.
ת'ראל נחלש, אך מייד נשמע קול נוסף בראשו.
אני היא רוח האוויר, נושאת הציפורים והדרקונים, אני ממלא את ריאותיך ומשאירה אותך בין החיים, בקשני.
ת'ראל ביקש את אותה בקשה, ופתאום הרגיש ברוח חמימה שמרימה אותו קצת מעל הקרקע, ומחזירה אותו חזרה.
פתאום, הרגיש חום מזעזע, זיעה שטפה את עורו, וקול נוסף נשמע בראשו, קול שנשמע כמו נהמה, רוח האש דיברה איתו, הסכימה לבקשתו ונעלמה במהירות.
"עוד יסוד אחד", חשב ת'ראל, יסוד המים צינן אותו מהחום המעיק של האש, והמים הסכימו לבקשתו, והוא פנה ללכת, אך פתאום קול מעודד ועם זאת מפחיד הדהד בראשו בכוח,
אני היא רוח החיים, אני שולטת בהכל אני חזקה יותר מרעידות האדמה, מהסופות, מהשריפות ומהשטפונות, למה לדעתך אתה ראוי לכוחות הללו?
ת'ראל לא ענה, הוא היה משותק מהיסודות שפיזזו בראשו, הוא הרגיש חיבה לכל חיי, אפילו לבלאקמור, ופתאום אמרה רוח החיים: "אתה ראוי להיות שאמאן, בנו של דורוטאן".
דרקתאר בא לעברו, וסחב אותו למחנה, שם לן את הלילה.
למחרת בבוקר הגיע זר לשבט זאבי הכפור, ופגע בכבודו של ת'ראל. ת'ראל ראה מסך של דם בעיניו, ותקף, הזר שלף פטיש ענקי, במחצית גודלו של ת'ראל, ותקף.
הקרב היה עקוב מדם, אך לבסוף דראקתאר הפריד בניהם. הזר אמר: "נלחמת יפה, אתה יכול להיות מנהיג דגול יותר מאביך וממני", דראקתר הוסיף: "כמעט גברת על אורגרים פטיש האבדון - אדון השבטים".

לאחר כמה ימים החליט ת'ראל בליבו: "אני אשחרר את מחנות האורקים ואגבור על בלאקמור. אעשה זאת בעזרת שבט שיר המלחמה, ובעזרת אורגרים פטיש האבדון".

כמה שבועות לאחר מכן...
ת'ראל ראה מסך אדום, השומרים היו רבים, אך האורקים המשוחררים היו רבים מהם. הוא פקד על כולם לסגת, עוד ניצחון על מחנותיו של בלאקמור, היעד הבא הוא דארנהולד.
במחנה היה מעגל סביב עץ. אורגרים שכב שם פצוע, וסיפר ששמונה שומרים התקיפו אותו מאחורי גבו, התקפת פחדנים.
הוא הורה לת'ראל לעקור את החנית מגופו, ולהנהיג את שבטי האורקים.
ת'ראל סירב תחילה, אך היה חייב לעשות כן. הוא לקח את לוחות שריונו של אורגרים, ועקר את החנית מגופו.
אורגרים סבל, אך מת מוות אמיצים. ת'ראל היה אדון השבטים.

תמונה
ת'ראל במדים של אורגרים

תמונה
גרום שאגה-מן-הגהינום

תמונה
דראקתאר

תודה לכל הקוראים, מקווה שנהנתם :banana:

תמונה

נערך לאחרונה על ידי ariallon בתאריך 26 ינואר 2011, 08:00, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Thrall
הודעהפורסם: 25 ינואר 2011, 19:49

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

אחלה :)

אתה מגיש את זה לתחרות הכתיבה?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Thrall
הודעהפורסם: 26 ינואר 2011, 07:22

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Bigknife
קלאס: Rogue

כן, מהעובדה הפשוטה שאין לי כוח לתרגם את כל הסיפור הקודם ביומיים :LOL:
מקווה לנצח :king:

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Thrall (תחרות 15/01/11)
הודעהפורסם: 27 יוני 2013, 07:07

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: hvhjhvh
שרת: Magtheridon Normal
קלאס: Mage

שמעתי משהו על הבן של תר'אל. מי זה?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי