Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 01:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: סיפורו של דת'ווינג
הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2010, 19:10
 
סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הצטרף: 09 אוגוסט 2010, 11:47
הודעות: 180
מיקום: אשקלון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Daegon
שרת: Wildhammer Normal
קלאס: Hunter
מנותק

תמונה
הוא עדיין לא הופיע במשחק עצמו, אך הוא בהחלט הולך לתת קאמבק "פצצתי" (תרתי משמע) מאז הופעת הבכורה שלו במשחק וורקראפט 2. יצור עתיק יומין עם כוחות שלא נראו (וכמובן שהולכים ומתגברים), בעל עבר אפוף מסתורין של בגידה - דת'ווינג (DEADTHWING) צפוי לחולל חורבן והרס שכמותו אזרות' לא ראתה לעולם.

אז במי מדובר? - נלת'אריון סוהר הארץ (NELTHARION THE EARTH WARDER)\ דת'ווינג מנתץ העולמות (DEATHWING THE DESTROYER).

במה מדובר? - דרקון שחור ענקי, אחד מחמשת השומרים שנשלחו להגן על קלימדור (KALIMDOR) בהוראת הטיטנים, מנהיג מעוף הדרקון השחור (BLACK DRAGONFLIGHT).

קצת היסטוריה
נלת'אריון היה במקורו אספקט (מילולית - היבט) הדרקון של הארץ ושל המקומות העמוקים והחשוכים של אזרות'. יחד עם חבריו האספקטים הדרקונים האחרים, אלקסטרזה (ALEXSTRASZA), ייסרה (YSERA), נוזדורמו (NOZDORMU) ומאליגוס (MALYGOS) הוא נוצר וניתן לו כוח אדיר מהטיטנים על מנת להגן על אזרות'. תחילה אכן כך היה הדבר, ונלת'אריון עשה עבודה טובה, אך כעבור זמן מה בנבכי החשכה - הוא גילה את כלאם של האלים העתיקים של אזרות', ואלו החלו לדבר עימו. לאט לאט טפטפו האלים הקדומים רעל לתוך נשמתו ומחשבתו. הם ניסו לשכנע אותו להרוס ולמחוק מעל פני אזרות' את כל הגזעים, כדי שיוכל לשלוט באזרות' יחד עם שבטו - מעוף הדרקון השחור, ואילו להנאתו האישית יוכל להשאיר את ייסרה ואלקסטרזה כשפחות מין.
האלים הקדומים שכנעו את נלת'אריון ליצור חפץ שנקרא נשמת הדרקון (DRAGON SOUL), ובעזרתם של הגובלינים הוא החל לחשל וליצוק את דיסק הזהב הגדול עמוק בתוך לב ליבה של אזרות'.
נלת'אריון הזליף טיפה מדמו ושאב תמצית מאחד השדים של צבא הלגיונות הבוערים. הוא ערבב אותם יחדיו עם דיסק הזהב, ולאחר מכן אטם את דיסק הזהב בקסם כ"כ חזק ששום דרקון אחר לא יוכל לראות את תוכנו.
לאחר שהדיסק היה מוכן ומוגן מעיניהם של שאר הדרקונים - פנה נלת'אריון לשאר האספקטים בבקשה שיתרמו כל אחד מכוחו לנשמת הדרקון ושיכנע אותם שיהיה זה חפץ כה חזק, שבעזרתו יוכלו להביס את צבא הלגיונות הבוערים.
כל הדרקונים ושבטיהם פנו לעיר זינ'אזשארי (ZIN-AZSHARI), מקום בו התנהל קרב מאוד גדול בין אלפי הלילה לבין צבא הלגיונות הבוערים.
כפי שהובטח ע"י נלת'אריון - הוא החל לשדר את כוחו דרך נשמת הדרקון, דבר שאכן חיסל את רוב השדים, אולם בו בעת גרם למותם של רוב אלפי הלילה. נלת'אריון פנה לשאר הדרקונים בזדוניות מוחלטת והצהיר על כך שהוא הדרקון היחידי שלא נתן מכוחו לתוך נשמת הדרקון (כדי להרוג את השדים הוא רק שידר דרך נשמת הדרקון) וכעת הוא הדרקון החזק ביותר בכל היקום והגיע זמנו לשלוט בכולם!
לשמע דברי הבגידה הללו פתחו כל הדרקונים בהתקפה על נלת'אריון, אך זה השתמש בכוחה של נשמת הדרקון והרג את רוב הדרקונים משבט מעוף הדרקון הכחול. את שאר הדרקונים הצליח לשתק ואילו על אלקסטרזה חס - מאחר והייתה לו איזשהי חיבה כלפיה (או משום שחשק בה מאז שהם נוצרו).
הופעתו החיצונית של נלת'אריון השתנתה בעקבות השימוש בנשמת הדרקון - והוא הפך מדרקון שחור רגיל לשד דרקוני עצום מימדים ואכזרי ביותר - וכך בעצם נולד לו מחדש דת'ווינג מנתץ העולמות.
לאחר אותו הקרב שבו נמחקו רוב הדרקונים, האספקטים שנשארו בחיים יחד עם ניצולי שיבטיהם - התחבאו ברחבי אזרות' מפני דת'ווינג.
ואילו נשמת הדרקון (שכיום מוכרת כנשמת השד), החלה לאט לאט וביעילות רבה לצרוך, לעכל ולהרוג את דת'ווינג - מה שגרם לו שוב לפנות לגובלינים בלב ליבה של אזרות' ולבקש מהם לחשל לו שיריון מאדמנטיום (ADAMANTITE), כדי שזה יצילו מהגורל המתעתד לבוא - שלא ייקרע לגזרים.
לפני שדת'ווינג השתמש פעם נוספת בנשמת השד על מנת להטיל הרס וחורבן ברחבי אזרות' - הצליח מלפוריון סטורמרייג' (MALFURION STORMRAGE) להסתנן לתוך מערתו של דת'ווינג באמצעות חלום האזמרגד (EMERALD DREAM), לגנוב את נשמת השד ולהעלים אותה לצמיתות מעינו ומהישג ידיו של דת'ווינג!
דת'ווינג חיכה במשך עשרת אלפים שנים תוך כדי שהוא ממוטט הרס וחורבן באיזורים שונים באזרות'. לקראת המלחמה השנייה (בה האורקים התחילו לתקוף את כל מה שזז בערך) הצליח דת'ווינג להסתנן מתוך מערתו ויצא לעולם הפתוח. הוא הצליח להחביא כמה ביצים ברחבי דראנור (DRAENOR), שלימים יבקעו ובעצם יקימו את שבט מעוף הנדרווינג (NETHERWING FLIGHT).
לאחר שדת'ווינג פנה לחזור למערתו הוא חש בעוצמה חזקה, עוצמה שהוא הכיר כבר מקרוב. כן, הוא חש במקום הימצאה של נשמת השד והחליט שאם הוא לא יוכל להשתמש בה על מנת למוטט חורבן על כולם אז מישהו אחר חייב לעשות זאת במקומו. לכן הוא פנה לגובלינים, על מנת שאלה יעבירו את נשמת השד לאורקים של גרים באטול (GRIM BATOL). אלה האחרונים אמורים להשתמש בה על מנת לשעבד את אלקסטרזה ואת כל מעוף הדרקון האדום.
דת'ווינג אפילו ניסה לשכנע ולשעבד לטובתו את הקוסם רונין (RONIN - תמצאו אותו בדאלארן ואגב יש סיפור שלם על זה - נקרא יומו של הדרקון) וכמה מחבריו, כדי שאלה יגרמו לאורקים להוציא את אלקסטרה ודרקוניה מגרים באטול.
לאחר שאלקסטרזה תהיה מחוץ לגרים באטול, יוכל להשמיד אותה, לגנוב את ביציה ולגדל את דרקוניה כאילו היו שלו - כך חשב דת'ווינג.
דת'ווינג אף ניסה למוטט את סיעת (FACTION) האליאנס (ALLIANCE) מבפנים, בכך שהתחזה ללורד דאבל פרסטור (LORD DAVAL PRESTOR) והפך לשליטה של אלטראק (ALTERAC). אולם בסופו של דבר, רונין הצליח להשיג מידם של האורקים את נשמת השד. כמו כן, הוא הצליח לנפץ את אותה באמצעות קסמים עתיקים וחזקים, מה שגרם לשאר הדרקונים לקבל את מלוא כוחם בחזרה. הדרקונים איחדו שוב את כוחותיהם ויצאו למסע נקמה בדת'ווינג. זה האחרון כבר הספיק להבין מה קורה, ובבושת פנים ופחד מהגרוע מכול, מיהר להעלם מעל פני האדמה לתוך החשכה האינסופית של אזרות', במחשבה שיום יבוא והוא עוד ישוב עם כל חמת זעמו וחרון אפו.

מקווה שנהנתם מההיסטוריה של דת'ווינג על רגל אחת :)


תמונה
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Wildhammer&cn=Daegon
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סיפורו של דת'ווינג
הודעהפורסם: 19 אוגוסט 2010, 19:53
 
אביר

אביר
הצטרף: 03 אוגוסט 2010, 08:05
הודעות: 772
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior
מנותק

תאמין לי אתה....
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סיפורו של דת'ווינג
הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2010, 00:28
 
סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הצטרף: 09 אוגוסט 2010, 11:47
הודעות: 180
מיקום: אשקלון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Daegon
שרת: Wildhammer Normal
קלאס: Hunter
מנותק

Nonister כתב:
תאמין לי אתה....

כן כן - אני ולא אחר :)


תמונה
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Wildhammer&cn=Daegon
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סיפורו של דת'ווינג
הודעהפורסם: 28 אוגוסט 2010, 11:32
 
סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
הצטרף: 13 אוגוסט 2010, 17:46
הודעות: 126
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: warder
שרת: Jaedenar PvP
קלאס: Paladin
מנותק

יפה מאוד מעניין.
מאיפה המידע הזה??
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סיפורו של דת'ווינג
הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2010, 21:49
 
גראנט

גראנט
הצטרף: 10 אוקטובר 2010, 20:53
הודעות: 37
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: yaniv
שרת: Nagrand Normal
קלאס: Mage
מנותק

כל הכבוד על העבודה שאתה משקיע בהיסטוריה של המשחק ! : )
אני גם אוהב את הפאן הזה במשחק ולמרות שרק מצאתי את האתר היום(10/10/10) אני מאוד נפעם
מהעבודה שאתה משקיע.
רק כמה דברים קטנים אם אפשר להוסיף?
דת'ווינג אם אני לא טועה,ברח לדראנור Draenor אחרי הקרב של גרים באטול יחד עם הביצים של אלקסטרזה.הקסם שרונין השתמש בו גרם לקסם בנשמת השד להשתחרר ולחזור לבעליו-האספקטים האחרים ואז הם חזרו לעוצמתם לפני המלחמה בלגיון הבוער לפני 10,000 שנה בהיסטוריה של המשחק והבריחו את דת'ווינג. אז בת הזוג שלו ניסתה ליצור מעוף חדש של דרקונים שישלב בין האדומים והשחורים ובתהליך נוצרו הנת'ר-דרייק Netherdrake והתרבו בדראנור.אחרי הניסיון הכושל הזה היא הצליחה ליצור את מעוף הדמדומים Twilight Flight שכולל בתוכו גם את האליון Halion מהמקדש האדום Ruby Sanctum Raid .
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: