Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 01:53

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: סילבנה ווינדראנר - Sylvana Windrunner
הודעהפורסם: 05 אוגוסט 2010, 15:52
 
אביר

אביר
הצטרף: 03 אוגוסט 2010, 08:05
הודעות: 772
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior
מנותק

הסיפור הבא הינו מעולם הוורקראפט, זהו עולם בן 16 שנה, מהמשחק הראשון שיצא ב1994, הכולל את כל שרשרת המשחקים וההרחבות, בנוסף, נכתבו חוברות קומיקסים, משחקי קלפים, וספרים רבים. חשוב להבין שההיסטוריה של העולם אינה היסטוריה אמיתית, ואירועים אלו לא באמת התקיימו, הם הכל פרי דימיונים של בני אדם. כותבי הגמדייה בקיאים בעולם המשחקים והספרות מאז 1994, יחד עם זאת יכולים להיות מקורות סותרים וטעויות עלילתיות בסיפור, אנא ממכם, אם אתם מכירים את הפרטים והסיפורים בצורה טוב יותר, או במידה ויש לכם סיפרים אחרים מהעולם של וורקראפו, שילחו לנו את הסיכומים והסיפורים שלכם, כמו שאתם מכירים אותם, או הערות בונות וספציפיות על נקודות שרשמנו, על מנת שנוכל לשפר ולעדכן, אנו נפרסם את סיפורכם, וכמובן נרשום את שמכם.
בתודה מראש, צוות הגמדייה.

תמונה


פעם הגנרלית הדגולה של הריינג'רס מסילברמון, סילבנה ווינדראנר נרצחה בידי אביר המוות ארט'ס, וחזרה כחלק מעולם האל מוות. לאחר שסיגלה לעצמה חזרה את רצונה החופשית היא פתחה במרד נגד מלך האל מוות והצבא שלו. היא מצאה את עצמה ממקימי צבא הבלתי מתים הידוע לשמצא, אשר קיום בברית ההורד. היא קיבלה את התואר , הדארק ליידי, מלכת האל מוות, בהמשך לתואר "מלכת הבנשי".

כמנהיגת האנדד וההורד בממלכות המזרחיות, סילבנה היא גאון צבאי. היא נלחמה בגבורה בארט'ס כאשר פלש ל"קוול סאלאס", זה אותו הקרב אשר נפלה בו העיר סילברמון לארט'ס וצבאו , היא הוחזרה לחיים על ידו כאל מוות. בגלל המרידות שלה, היא גורשה מהאל מוות, והקימה את הפורסייקן - הארורים. תחת פיקודה, לא רק שהארורים הצליחו להדוף את צבא הסקורג', אלא ההשג המרשים באמת, הוא ההצלחות בלחימה בסקראלט קרוסייד – מסעות הצלב האדמוני. בהחלט יש לה יכולות גבוהות בהובלה, באסטרטגייה צבאית, וכמובן, חץ וקשת. בנוסף לאילו היא שולטת באומנות קסמי השדים והנקרומנסיה, עם יכולות כמו שאיבת חיים, יצירת שלדים לוחמים, ושליטה מוחית. השמועות מספרות על היכולות המדהימות שלה עם חץ וקשת, הן מספרות שהיא יכולה לפגוע לציפור עפה בעין. היא משתמשת בקשת הארוכה של סן סטריידר, שהייתה פעם שייכת לדרס' סן סטריידר, היא קיבלה את הקשת יחד עם הפיקוד על צבא הריינג'רים.

אוטוביוגרפיה:
לאחר שהאלפים הגבוהים שברו את בריתם לאליאנס, סילבנה והריינג'רים שלה, היו מקור ההגנה המרכזי של העיר סילברמון. אבל חוץ מהתקפות מקריות מדי פעם של טרולים, מרלוקים, או גנולים, לסילבנה לא היה יותר מדי עבודה. שרר בעיקר שלום ושקט ביער. למרות כל זאת, היא הייתה עירנית על המשמר, היא תמיד ידעה, שלום הוא מצב זמני.

הפחדים שלה מהר מאוד התבררו כנכונים, ארט'ס , בגד בלורדרון, והגיע בהתגנבות עד שערי עיר האלפים קוול סאקאס יחד עם צבא של לוחמי אל מוות. ארט'ס תקף ללא הפסקה, סילבנה והריינג'רים ניסו להדוף ולהלחם, אך בשל מספרם הקטן, תמיד היו במגמת נסיגה.

תמונה
סילבנה בזמן המלחמה השלישית


ארט'ס המשיך במתקפה האכזרית, הוא הרג כל אלף שעמד בדרכו, לבסוף, למרות כל המאמצים של סילבנה, הגיע ארט'ס על השער החיצוני, ופרץ אותו. סילבנה מייד נתנה את הפקודה לסגת ולהתרכז אחרי השער הפנימי, שער, שעל מנת לפתוח אותו, חובה להשיג את שלושת מפתחות הירחות הגדולים, אשר מורכבים מקריסטלי הירח, שמוחבאים בתוך היערות. סילבנה הצליחה להרוס את הגשר המוביל לשער הפנימי, על מנת לעקב את המיתקפה, אך למרות כל מאמציה, ארט'ס הצליח להניח את ידו על מפתחות שלושת הירחים, ופרץ גם את שער האלפים הפנימי. שום דבר לא עמד בדרכו לסילברמון.

סילבנה אספה חיילים וקשתים, ויצאה במסע להזהיר את סילברמון, אך ארט'ס שצפה את מהלכיה, חסם את הדרכים, ושחט כל שליח שניסתה להעביר לסילברמון. סילבנה המשיכה להלחם, והמשיכה לנסות, עד שלבסוף ניסתה בעצמה, היא ניתקלה במערב של ארט'ס בעצמו, אומרים שהקרב נימשך זמן רב, והיא נלחמה בו בגבורה, אך לבסוף סילבנה נהרגה. לורטמר סרון תפס את הפיקוד לאחר מותה.

הבנשי חסר התבונה I
הסיפור שקראתם הוא הסיפור הרישמי אותו שיחררו חכמי האלפים הגבוהים מסילברמון, הם הוסיפו ששאר הלוחמים נהרגו בגבורה, וגופה של סילבנה נשרף, באותה אש ששרפה חצי מסילברמון.
הסיפור האמיתי שונה. סילבנה לעולם לא נהרגה, היא נתפסה על ידי מלך האל מוות, כשכמעט ולא הייתה בה רוח חיים. לאחר מכן, במקדש של המלך, סילבנה דרשה מוות מהיר ונקי, היא אמרה שזה מגיע לה על המלחמה המכובדת שלחמה, אך מלך האל מוות אמר לה שעל הדברים והצרות שהיא גרמה לו, היא לא תזכה באחד.
היא עברה עינויים והתעלליות, ולבסוף הוצאה להורג, הוא שיעבד את נשמתה, גופה, ומוחה, והחזיר אותה לעולם, כרוח פרעית מלאה בכעס. כעונש, את גופה הפיזי נעל בארמונו בתוך מצבת אבן. כך נהייתה סילבנה ווינדראנר, הרשאנה מבין מלכות הבנשי.
כמלכת הבנשי שירתה לחלוטין את מלך האל מוות, היא אף שירתה אותו במלחמתו וכיבושו של העיר סילברמון שכל כך אהבה.

סילבנה, בשל יכולתיה המלחמתיות, התקדמה בצבא האל מוות ותפסה פיקוד ראשי כאחת הגנרליות של מלך האל מוות, היא הוצבה בלורדרון יחד עם קל סוזד, על מנת לשמור על המקום בשם ליגיון האל מת. החודשים חלפו להם, לאחר הקרב בהר היג'ל, בו ספג הליגיון מכה רצינית, חזר ארט'ס, ישירות מקלימדור אל המבצר שלו, בניסיון לרקום תוכנית שונה. ארט'ס תפס פיקוד גם על הסקורג', הוא גירש את אדוני הפחד (הדרדלורדס), לאף אחד לא היה אומץ לעמוד מולו, הוא חזר למסעות הכיבוש, הוא חסם את כל המעברים בהרים, ופשט על כל ישובי בני האדם בלורדרון, למרות מעמציו של לוחם האור, הפלאדין דגרן האורקסלייר וחבריו, צבאות הליגיון בפיקוד ארט'ס וסילבנה המשיכו בהרס ובהרג, עד שהגיעו לבסיס האם של אבירי האור, בו הרגו את כולם, ורישמית את כל בני האדם בלורדרון.

הריינג'רים האפלים II
לאחר כיבוש לורדרון, אדוני הפחד (הדרדלורדס) של הסקורג' החליטו לנסות להפיל את ארת'ס מהשלטון, ארת'ס התחיל לאבד מכוחו, עקב התחלשוטו של נר'זהול. אדוני הפחד יצרו קשר עם סילבנה, והסבירו לה את הסיבה בגללה כוחותיו של המלך מתחילים להעלם. סילבנה אמרה להם שהיא מבינה, והיא תסביר להם מה לעשות כאשר יגיע הזמן. הם היו חסרי סבלנות, ולא חיכו למילה ממנה. אדוני הפחד תכננו תוכנית איך לחסל את ארט'ס בלי עזרתה, היא הייתה מסוכנת, אך הם ביצעו אותה, הם טמנו למלך מערב, אבל הוא הצליח להנצל, סילבנה ניצלה את המצב, יצרה איתם קשר, וסיפרה להם על התוכנית שלה. היא תארגן מפגש בינם לבינו, על מנת להסדיר את העניינים, אך בדרך אל הפגישה, אחותה של סילבנה, שגם כן הייתה לוחמת מיומנת ביותר, חיסלה את שומרי הראש שלו. סילבנה, אשר הייתה איתו, ירתה בו חץ שהיא יצרה עם רעל מיוחד שנעשה ביערות, החץ לא הרג אותו, אלא שיתק אותו לזמן מה, וסילבנה ברחה חזרה אל היערות, אך לא לפני ששחררה את גופה המוחשי מהמבצר של המלך. כאשר חזרה אל גופה הפיזי, הבינה, שהטבע והיער לעולם לא יחזרו לתקשר איתה, היא רתחה מזעם. לאט לאט היא פנתה אל אמנויות שמשכו אותה בלב ברירה, אומניות קסמים אפלות ונקרומסיה. היא התאימה את קישורי הריינג'ריות שלה לדרכים החדשות. והתחילה לגייס אנשים. וכך נולדו הריינג'רים האפלים.

מלכת הארורים III
ארט'ס עזב לנורת'רנד שבצפון, כאשר נקרא לשם בשם הליץ קינג. סילבנה ואחיותיה היו חופשיות, אך סילבנה עדיין דאגה, משהו אפל היה בתוכה, משהו מעבר לשליטתה.
מחשבותייה הופרעו על ידי הופעתו של אדון האופל ורימסארס, הוא הציע לאדוני האופל להצתרף אליו, בארגון חדש. סילבנה לא אהבה את הרעיון, הרי היא רק לא מזמן יצאה לחופשי, היא אמרה לו שהיא לא מעוניינת, הוא בתגובה התרגז והזהיר שמי שלו יצתרף, ירגיש רדוף עד סוף ימיו, ושאין לו מקום באדמות המגפה – הפלייגלנדס. סילבנה הבינה שקרב כאן הוא בלתי נימנע, והמשיכה לגייס את צבאה.
במסעותיה בממלכה, מצאה בעלי ברית שונים, הבנדיט לורד בלקט'ורן, מלך הגנולים סנרלמיין, ומלך המרלוקים פאדל. אלה שלא הצתרפו אליה, היא הרגה. עם כל בעלי הברית החדשים, ורימסארס נכנע והצתרף אליה. יחד עם יצאו למלחמה נגד כוחותיו של דסרוק. האיום האנושי האחרון הגדול על הפלייגלנדס.
לאחר קרבות ממושכים בדסרוק, לילה אחד, הצליחו כוח קטן בפיקודה של סילבנה לחדור למאהל הראשי של דסרוק, לשסף את גרונם של כל השומרים לפני שהושמע האזעקה, ולחסל את המנהיגים, כאשר התעוררו הכוחות, זה היה מאוחר, הם היו מוקפים והוצאו להורג. את דסרוק היא גייסה לצבא שלה. עכשיו שחוסלו האיומים האנשויים באזור, יצאה סילבנה להלחם בבלנזר, אדון האופל האחרון השולט באזור.
בלנזר נתפס, וסילבנה ציוותה על ורימסארס להרגו, הוא טען שאינו יכול להרוג אדון אופל אחר, אך היא דרשה זאת על מנת שיוכיח את נאמנותו. לבסוף הוא השתכנע ונתן את המכה, עד היום לא ברור עם עשה זאת בכוונה או בטעות, אך בלנזר נישאר בחיים והחלים מהמכה, לאחר מכן, הקים את הסקארלט קרוסייד, מסעות הצלב האדומים, אויבים מושבעים של סילבנה והארורים.

שכל אויביה מחוסלים או מגורשים, שולטת סילבנה באדמות המגפה – הפלייגלנדס ובעמה הארורים – הפורסייקן.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סילבנה ווינדראנר - Sylvana Windrunner
הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2011, 14:04
 
סמל אישי של המשתמש

סייר

סייר
הצטרף: 24 מרץ 2011, 17:24
הודעות: 12
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: fire killer
שרת: Argent Dawn RP
קלאס: Death Knight
מנותק

you have one mistake its not masaot htzlav hadmoni aela hboaer
but all taht is rell and i so happy
you know way
i happy coze you do it the job of sombody not do it so have a good day
blood elf forever
and i :yes: youre job


To ask why we fight,is like asking why the leaves fall...this in their nature...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: סילבנה ווינדראנר - Sylvana Windrunner
הודעהפורסם: 17 אוקטובר 2011, 17:33
 
סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 15 ספטמבר 2010, 01:54
הודעות: 666
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Death Knight
מנותק

גבר תחזור זריז לעברית
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: