Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 18 אוקטובר 2017, 17:05

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: הסדקים שלפני הקטקליזם
הודעהפורסם: 04 נובמבר 2010, 20:12

אביר

אביר
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Shartanius
שרת: Ghostlands Normal
קלאס: Warrior

הסדקים שלפני הקטקליזם - חלק א'

האיום הכבד מהיבשת הצפונית הוסר, אך אזרות' נמצאת בסכנה גדולה מתמיד. חוץ מדת'ווינג (כנף-מוות) ההרסני אשר מגיע להחריב את הממלכה, חלים שינויים במצב הססמי והדמוגראפי העולמי. התפרצויות אש ממעמקי האדמה, רעידות אדמה וסופות נוראיות גורמות לעולם לאבד את שפיותו.
מלחמות חדשות פורצות בין התרבויות והעמים השונים ברחבי העולם, כאשר הגיבורים והמנהיגים ניצבים בפני אתגרים חדשים.

הנה כמה מהסיפורים על הסדקים ביחסי ההורד-אליאנס לפני הקטקליזם.

תמונה

לידידי היקר המול,

תודה שלקחת על עצמך את המשימה הקשה והחשובה הזאת בשביל ההורד. עשית שירות חשוב שאין שני לו בכך ששכנעת את הדרואידים של קלדוריי לפגוש אותנו, אך עבודתנו עוד רחוקה מסיום. אני מתעקש שתיקח אתך כמה מהלוחמים שלנו למפגש זה, רק על מנת לשמור על ביטחונך האישי. אבל אני סומך על שיקול דעתך.

אני מניח שיש ברשותך את כל הידע הנחוץ לסיים את המשימה. אולם מכיוון שמדובר במשימה כל כך חשובה אני לא רוצה להסתמך על הנחות ולכן אספר לך את כל שאני יודע.

אנחנו זקוקים נואשות לחידוש המסחר. אני יודע שזאת משימה קשה מאוד אבל אתה חייב לשכנע את הדרואידים של קלדוריי שאנחנו ממש לא מחפשים מלחמה. פנה לצד האנושי שבהם, לצד המרחם, תסביר להם שמדובר בטוב הגדול של העולם.

עקב התפרצויות האש באדמה, אנחנו, ההורד, נשארנו ללא אספקה. אנשינו גוועים ומתים. אשנבייל ממש לא רחוקה ויכולה לעזור לנו לספק את צרכינו. קח בחשבון שגארוש אינו מישהו שפשוט לנהל איתו משא ומתן, הוא מעדיף פשוט להתקדם עם צבאו ולקחת בכוח.

היה לנו הסכם שלום עם העלפים הנעלים לפני הטבח הנוראי של הזקיפים, לכן אנחנו יודעים שקלדוריי הסכימה לשתף פעולה. אולי הדבר עדיין בסדר העדיפויות שלה, אם רק נראה כוונות טובות.
המשימה שלך הינה לשכנע אותם שהטבח של הזקיפים באשנבייל לא היה עבודתם של ההורד ושגם אנחנו כועסים על כך. פנה ללבם, המתים הם שלהם ולא שלנו אבל תסביר להם שאנחנו מזדהים איתם.
לפני שת'ראל חזר לאווטלנדס הוא המשיך לחתור להסכם שלום עם האליאנס. אך כיום המצב שונה: גארוש הינו צ'יף המלחמה הגדול, ומשא מתן ושלום הם דברים שרחוקים מליבו.

אתה חייב להבין שאם מאמצינו לא יצלחו, לא נקבל הזדמנות שנייה. אני אצא בקרוב לכיוון אוגרימאר על מנת להיות קרוב יותר לגארוש וכדי לעקוב אחרי המהלכים של ההורד. אני סומך עלייך שתחזיר את השלום לעמנו.

חברך הטוב,

קארנה בלודהוף.

תמונה

מכתב זה נשלח על ידי קארנה בלודהוף להמול. קארנה מעולם לא קיבל תשובה. לאחר שבוע הגיע עורב לת'אנדרבלאף, כשהוא הוא אוחז פתק מוכתם בדם בטפרו. בפתק היה רשום:

דרואידים... התקפה של האורקים... כולם מתים... רק אני חי... פצוע קשה...
שלח עזרה, המול.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: הסדקים שלפני הקטקליזם - חלק ב'
הודעהפורסם: 04 נובמבר 2010, 20:33

סמל אישי של המשתמש

גראנט

גראנט
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Krisppy
שרת: Spinebreaker PvP
קלאס: Druid

הסדקים שלפני הקטקליזם - חלק ב'

המעברים הרדומים של מבצר גרומאש הדהדו בנהמותיו של קארנה. השומרים מיהרו אליו, ונראו כאילו הם באים לעזרתו, ולאו דווקא ליירט אותו. הוא הסתכל עליהם ונחר בהתנשאות. השומרים פינו לו את הדרך.
ואז נשמעה צעקה מחרישת אוזניים:
"גארוש!"
תמונה

במבצר גרומאש תמיד היה מי שישאר ער, שיטפל במדורות שלעולם לא כבו, שיארגן את ההכנות ליום הקרב הבא. המבצר אף לא באמת היה שומם, למרות שכך היה נדמה בשעת לילה מאוחרת.
הצעקה של קארנה הניעה את כל הישנים משנתם, והחדר התמלא לאט עיניים עייפות ומסוקרנות.

"גארוש, אני דורש לראות אותך מייד!"
"אף אחד לא דורש דבר מהמנהיג של ההורד!" רטן אחד החיילים ממשמר הקור'קרון.
קארנה התנפל עליו במהירות שממש לא משקפת את גילו.
"אני הצ'יפטיין הבכיר קארנה בלודהוף. אני ממייסדי ההורד הזה שגארוש כרגע חותר תחתיו. אני אדבר איתו ואני אדבר איתו עכשיו!"
"שור זקן, אתה תעיר את המתים עם הצרחות שלך..."
קולו של גארוש היה חד ועמוק כמו זה של קארנה והיה מלא בציניות.

קארנה הסתובב, הקור'קרון נשכח כליל, ונעץ את מבטו בגארוש הלסקרים.
האישונים שלו התרחבו מעט. "אז..." הוא אמר בשקט, תוך שהוא בוחן את הקעקועים על גופו של גארוש, "אימצת לעצמך יותר מאת הנשק של אביך".
"הנשק שלו, ואת הסימונים על הפנים והגוף שהטביעו אימה באויביו".
גארוש דיבר בשקט, והזיז את פיו באיטיות, כאילו עדיין סובל מכאבים. הקעקועים נראו טריים.
"אביך היה אחראי להרבה רוע, אבל הוא מת כשהוא עמד לצד טוב גדול, והוא היה מתבייש בך עכשיו"
"מה?!" גער גארוש, "על מה אתה מדבר, טאורן?"

תמונה

"אני הזהרתי את ת'ראל בקשר אלייך" קולו של קארנה היה עכשיו שקט. הוא התעלם לגמרי מהשאלה של גארוש.
"אמרתי לו שלתת לך כל כך הרבה כוח זה מעשה טיפשות! חשבתי שיום אחד אולי תיהיה מוכן, ושאתה עוד צריך טיפוח וניסיון. אבל טעיתי. אתה, גארוש הלסקרים, לא ראוי להוביל להקת צבועים, ובטח שלא את ההורד המפואר! אתה תוביל אותנו לחורבן, צועק ומכה בחזה לאורך כל הדרך, כמו אחת הגורליות מסטרנגלת'ורן!"

גארוש נהיה חיוור. ואז מהר מאוד נשטף זעם.
"את תתחרט על המילים האלה, שור זקן" הוא סינן משהו לא ברור, "אני אגרום לך לאכול אותם יחד עם חופן של עפר!"

"זה אתה! אתה הייתי אחראי לטבח הזקיפים באשנבייל!" זעק קארנה, והתקרב לאורק עם אגרופים מהודקים. "ואתה גם נתת את ההוראה לטבוח בכמעט תריסר דרואידים של מעגל הסנריון! שכל פשעם היה להתאגד יחד בנסיון למצוא פתרון לבעיות ההורד!"
הפנים של גארוש התמלאו זלזול וכעס.
"על מה, בשם כל אבותינו, אתה מדבר?! איך אתה מעז להאשים אותי בפשעים כאלה נבזיים?"
"אתה מעולם לא הסתרת את ההסתייגות שלך מהאמנה שהוסכמה ברצון טוב, והנסיון של ת'ראל כביכול לרצות את האליאנס"
"כן! אתה צודק! אני שונא את האמנה, אבל לעולם לא הייתי מתגנב מאחוריה כמו איזה נוול. הייתי גאה בכל התקפה על האליאנס שאני אישרתי! הייתי צועק על זה מן הגגות כדי להוכיח לכל ההורד שכלום עוד לא אבוד! שהכבוד של ההורד..."
"איך אתה בכלל מסוגל להוציא את המילים האלה מהפה?" רטן קארנה, "כבוד? אפילו עכשיו אתה משקר, גארוש. אפילו כבוד של קנטאור אין לך! לפחות תודה במעשייך, תקבל אחריות על הבחירות הטיפשיות והאנוכיות שלך!".

פניו של גארוש הפכו לפתע קפואים.
"אתה טמבל. הגיל שלך הקהה את חושיך. בגלל הכבוד הרב הבלתי מוסבר שת'ראל רוכש לך, אני אתעלם מהשטויות שלך כמו שהייתי מתעלם ממטורף. אני המנהיג של ההורד עכשיו, ואני תמיד אעשה מה שאני חושב שהוא הטוב ביותר עבורנו. לך עכשיו, וחסוך מעצמך את הבושה של להיזרק החוצה".
התגובה של קארנה הייתי מיידית.
סטירה מצלצלת עם הצד המעליב של היד נשלחה לעבר פיו של גארוש.
עוצמת המכה הייתה גדולה מאוד, כי גארוש מעד וכמעט נפל, תוך שהוא משחרר צרחה חדה של כאב. הצעקה הדהדה בתאים הריקים של מבצר גרומאש.

תמונה

"אני אהיה זה שיזרוק אותך, כלבלב לא מחונך!"
דם עכשיו זלג בחופשיות מהשפה התחתונה המנופחת של גארוש. הוא ניסה להקל על הכאב ואינסטקטיבית שם ידו על הלחי. גארוש נראה מבולבל בהתחלה, אבל הזעם ששטף את פניו בלט לכל הנוכחים.

"אתה קורא עליי תיגר, פר שחוק?"
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הסדקים שלפני הקטקליזם
הודעהפורסם: 06 נובמבר 2010, 12:33

שומר האבן

שומר האבן
הדמות הראשית: walfik
שרת: Bronzebeard Normal
קלאס: Mage

יפה מאוד, אחלה כתיבה! :cool:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2010, 12:52

סייר

סייר
שרת: Outland PvP
קלאס: Hunter

היי.
חייב לציין שעשיתם עבודה נהדרת עם האתר, כמוני וכמו כול הקהילה המדהימה פה חייבים לכם תודה!
ושאלה קטנה האם זה התרגום לכתבה המקורית שפורסמה במגזין החודשי של BLIZZ?

"really bad guys move shadowy,,
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2010, 13:54

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

Drama כתב:
היי.
חייב לציין שעשיתם עבודה נהדרת עם האתר, כמוני וכמו כול הקהילה המדהימה פה חייבים לכם תודה!
ושאלה קטנה האם זה התרגום לכתבה המקורית שפורסמה במגזין החודשי של BLIZZ?

כן, אלה כתבות מתורגמות מהמגזין החדש :)
אנחנו עובדים עכשיו על תרגום הכתבות, ראה פרטים נוספים כאן:
viewtopic.php?f=6&t=900
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2010, 18:16

סייר

סייר
שרת: Outland PvP
קלאס: Hunter

wow חייב לציין שהכתיבה שלהם זה באמת כמה רמות מעל...
התרגום מעולה גם כן ;)
אם תצתרכו אני אשמח לעזור בתרגום.

"really bad guys move shadowy,,
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה