Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 נובמבר 2017, 05:55

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 12 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: וורקראפט- גיבורי הדור הבא פרק 11
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 04:48

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen
שרת: The Maelstrom PvP

תמונה

פרק 11

בתחילה הכל רעד , ונראה היה שהאדמה עצמה מגיבה בזעם לשאירע. אך אז, כשהפסיקה לרטוט, הבין הגמד שהוא איננו במקדש הדרקונים יותר.
העולם היה שונה כעת כשהביט רות'ח לאדמה שמתחת לרגליו והפנים שהיא איננה. אוויר ורוח היו סביבו, ושהביט לצדדיו כל שראה היה חושך ואור מתערבבים.
"היכן אני?" שאל בקול, למען הסרת הדבקים מפיו ולמען הישמע קולו. הפחד מהחוסר ידע, כך הבין מזמן , חזק אף יותר מהביטחון בידע. ולכן, לפחות כדי להרגיע את קרביו המשתוללים, חיפש הגמד הרוצח אדמה מוצקה עלייה יוכל להעימד. ומכשלא מצא, החל מעופף בחלל הפתוח בנסיון להבין היכן הוא.
אור גדול ניצב מולו, לפתע ללא התרעה, רחשי אש נושפים בו וזעם אלים קדום, בצורת מים ואש התנפץ ממנו. הרוצח ידע שדבר שנבצר מהבנתו מתרחש כעת וניסה לעקוב אחרי המראות.
הוא ריחף קלות לעברו של האור וכשהביט בו הבין שמה שהוא רואה זהו קרב.
קשה לדעת כיצד ניחש זאת, מכיוון שזהו לא היה קרב דומה לדבר שנראה על פני אזארות' לפני כן. אך משום מה , בזאת היה בטוח. זהו קרב.
מצד אחד של המתרס נעמד יצור ענק, עצום בגודלו, ופניו מתעוותות בשררה.
הוא היה חסון, ונראה אנושי לכל דבר, מלבד הקרניים שצמחו מראשו, וכנפי העטלף שהזדקרו מגבו. כשבחן את גופו במבט נוסף, הבחין הגמד שליצור מבנה גוף שונה משל בן אנוש, כשונה אלף מאדם.
עורו החום-ירוק נראה כפיסת אדמה, ורגליו בערו. מים נזלו מידיו, ואוויר חזק כסופה ננשף מפיו בכל נשימה. מגופו פרצו עיוותיי בלעות כשצורתיהם נראו כשל שני האלים הקדמונים. האחד קת'ון והשני יוג-סארון.
רות'ח סובב ראשו והביט ליריביו. הם היו שישה כשבראשם עומדת אישה. גודלם כמחצית היצור והילת כוח קטנה סביבם.
הגמד התבונן עמוקות ונכלם. הוא ראה בילדותו ציורים של אלה העומדים מולו. ללא ספק היו אלה הטיטאנים.
"זמנך נגמר גור" אמרה מנהיגת הטיטאנים והגמד נשם עמוקות.
אם כך, הבין הרוצח, מולם ניצב גור. זה כנראה הקרב הידוע בתור "מלחמות הבריאה".
"זמני? טיפשה! זמני רק החל! "
אחד הטיטאנים נענע בראשו בחוסר אמון ואחד אחר הוסיף "אנו שישה גור. אתה אחד. היחסים לרעתך בני"
גור הביט בו ועיניו רשפו זעם. "ומי אתה קנאריוד שתקבע יחסים זקן עלוב?!" הוא ירק על הרצפה, "אני אחד השווה את כולכם ועוד עשרות שכמותכם! "
"אינני מבינה גור. מדוע? היה עלייך לשמור על הכוכב הזה,להגן עליו! לא לרצות בהכחדתו!" האישה האדירה הניפה ידיה בתחינה. בבלבול .הגמד שמע את הכאב בקולה.
"לשמור? על גזעים רכים כיתושים אשר הבאתם? דרקונים קראתם להם! פהה! או אולי יצורי האדמה הרכרוכיים הללו! אין לי בהם צורך! כולם נוצרו כדי לשרת אותי!"
גבירת הכל, עצמה עיניה בכאב. שפתיה לחשו דבר מה שאינו נשמע. ואז היא אמרה.
"אם כך" מפניה נעלמו הבעת הכאב וההבנה וכעת היא הרצינה "אין לנו ברירה אלה לעצור אותך, גור"
"לכך בדיוק אני מצפה" לחש האל העצום ולשונו ליקקה שפתיו והושיט ידיו. "בואו יוצריי. קרבו אליי וניווכח מי חזק יותר. הבורא, או הנברא!"
מערבולת של אוויר נענעה את רות'ח והוא נעמד במקום אחר, בזמן אחר. הכל היה חורבות כעת, היכן ששהה, והאדמה טרשית הייתה וקשה.
"כאן הוא שוכן כעת" אמרה האישה והביטה בחמשת האחרים. הם היו קטנים כעת. מותשים. "הכל-יכול ננעל" לחשה.
"כל יכול?" לחש לעצמו הגמד והתקרב לעברה. כמקודם, הוא היה שקוף כאוויר.
איש אחר ולו זימי דג התקרב לעברה והניח יד מנחמת על כתפה. "כעת על הגזעים הקטנים להסתדר בכוחותיהם הם גבירת החיים." היא הנהנה.
"זהו הדינדראד, הפתיחה. " אמרה והביטה לעברו של הגמד, אשר החוויר בפתאומיות "לאיש אסור להתקרב לכאן. ביום בו יפתח הדינדראד יגיע קיצו של העולם. ביום בו יפתח הדינדארד יסגר הוא רק בשני דרכים, דרך הרוינדראד, שנמצא ביער הגבירה, או דרך סוף העולם." לפתע, אל אף שיכל לומר בכל ליבו, להישבע בכל מילה אפשרית , שהגבירה איננה רואה אותו, היא נעמדה מולו.
"זכור זאת גמד. עלייך להגיע לרוינדראד." ואז, לפתע הוא התרומם שוב באוויר ונעלם, חוזר לזמנו שלו.
הרוצח פתח עיניו ושפשף אותם בפליאה.
"אני לא מבינה מה קרה" לחשה מביאת החיים והתבוננה בגמד. "הכנסת את המפתח נכון רות'ח?"
הדרקונית בצורת האישה ניערה את ראשה קלות. "אולי טעינו" אמרה "אולי זה מעולם לא היה מפתח והנבואות העתיקות היו נבואות שקר"
"הם לא" לחש רות'ח "זה אכן מפתח וזה אכן השער. אך על השער הזה היה להישאר סגור. מישהו רצה שנשחרר את גור... השאלה זה מי...." לפתע, הכל היה ברור. איליאדן מעולם לא בחר צד. כעת הגמד נזכר. הכל החל מסתדר במוחו. מתבהר. הפאזל החל מתחבר לאיטו והוא כעת, לאחר זמן רב, ובאיחור גדול, הבין. גארן הלבן.
פנייה של הדרקונית החווירו כשנשמע הפיצוץ. והיא הועפה קדימה והתגשה בקיר בעוצמה. היא הביטה מאחורי הגמד בשנאה עזה, ואז התעלפה.
"למה?" ירק רות'ח בזעם "אתה אחד השומרים! למה שתבגוד בכולנו?!"
השומר חייך חיוך לא שפוי. "גמד נבון! " אמר והתקדם אל עבר הגמד משאיר את הדרקונית מאחוריו. "מעולם לא היו 'שומרים' אלה רק שומר אחד. מדיו היה האחרון מבניהם. וכול השומרים היו בני תמותה גמד." הוא חייך כשפניו של הגמד התבהרו בהבנה. הוא נזכר בדבריו מחוץ למצודת הגולה. "ומי בכלל אמר שאני בן אנוש?" כמובן חשב רות'ח. הוא לא בן אנוש. מעולם הוא לא היה.
"מה אתה?" לחש הרוצח והחל שולף את גלימת ההעילמות בחשאי.
"או! זאת שאלה טובה יותר" הוא חייך כשעורו השתנה והפך אדום. זמן קצר לאחר מכן, עמד אדון השדים לפני הגמד. ופניו מחייכות. גובהו עצום בעודו מביט בגמד הקטנטן בזלזול.
"הגיע זמנך למות מטרד מעיק. כעת כשגור חזר, הלגיון הבוער ינקום את נקמתו!"
הגמד צעד צעד אחורה פניו רועדות מכעס.
"הגיע זמנך למות" אמר השד וידו הושטה קדימה. אז, קרו מספר אירועים. הראשון שבהם אלכסטראזה התעוררה מעלפונה ושילחה גל אש עצום, אשר פגע פגיעה ישירה באדון השדים, מבין ידיה. השנייה הייתה תגובתו המהירה של הגמד. הוא התעטף בגלימת ההעילמות שלו והחל רץ החוצה מן המקדש. השלישית הייתה התמוטטות המקדש. בזה אחר זה נפלו האבנים הגדולות על השד והדרקונית שחזרה לצורת הדרקון שלה. היא זינקה החוצה מן המקדש ונפלה על השלג הרך. השד הגדול זינק אחריה ונחת על גבה. שאגת הכאב של מביאת החיים נשמעה ברחבי הטונדרה הקפואה וסארג'ראס צחק בקול רם. "הו גמד קטן! להיכן ברחת? הלו תעזור לדרקונית האהובה שלך?"
הגמד נשם עמוקות. הוא חייב לעזור לה איך שהוא. אבל איך? כיצד הורגים שד?

תמונה

בעודו צועד בדממה, מתגנב לעבר השד , החל לחשב בראשו דרכי פעולה. צעקותיה של מביאת החיים כאבו ללבו. הוא חייב להצילה. הוא הביט בשד הגדול ובחן את ראשו. שם זיהה את נקודת התורפה. בעודו מתכופף ואוחז באבן גדולה הבין את שעליו לעשות, גם אם ימות תוך כדי. הרוצח זרק את האבן רחוק ככל שיכל והשד, נמשך למקור הרעש סובב את ראשו. אז, זינק רות'ח על גבו ואץ במהירות לראשו של השד, משאיר את הגלימה מאחור. הוא נעמד על ראשו ושלף את שני להביו.
"למען בנגילה י'בן חסודה!" ואז בכל כוחו החדיר את שני הלהבים משוכי הרעלים לתוך אזוריו הרכים של השד. סארג'ראס החל מתפתל ובתנועת ראש העיף את הגמד לקרקע. אז סובבה הדרקונית הגדולה את ראשה האדיר, ופלטה להבת אש עצומה ששרפה את השד המוחלש.השד קטן מעוצמת האש וכעת שכב על הריצפה סמוך לרגלי הדרקונית כשגופו גוף אדם.
הגמד התקרב לעברו של השד בדמות גארן הלבן, ואחז בראשו. אז באווחת חרב אחת ערף את ראשו וזרק אותו מעבר לכתפו. "תתחכם עכשיו חתיכת בן חסודה".
הוא עזב את גוף האדם/שד המדמם והלך לדרקונית. היא שכבה , פצועה כנפייה מקופלות בכאב.
"רות'ח" לחשה כאשר הגמד כרע לצידה. "ידעתי שבחרתי נכון. אתה אמיץ מכולם. "
"אלכסטראזה אני מצטער, המפתח כלל לא היה מפתח, זה היה שער פתיחה...."
"אני יודעת ילדי. הבנתי זאת כעת. אך היכן שער הסגירה אם כך?" לחשה באפיסת כוחות.
"בסטורמווינד" אמר הגמד בנחישות . היא הנהנה . "הגיוני. לכן הפיצול. אילולא עשה זאת מעולם לא היה זוכה להגיע לתוך העיר עצמה. הקשב ידידי. ביקשתי כבר יותר מידי אך אני חייבת לבקש דבר נוסף. עלייך להתאחד עם השאמאן בסטורמווינד. עלייכם לסגור את השער."
"השאמאן? שאם? למה הוא?" שאל הגמד בחשש.
"כי גורלכם שזור זה בגורלו של זה כבר עידנים ידידי הקטן. אתה המפתח. הוא השומר. עלייך לסגור את השער דרכו. זוהי הדרך בה זה חייב לקרות. השאמאן יודע זאת. 'מה שניפתח בדם, יסגר בדם'. צר לי ידידי. אך על השאמאן למות , בכדי להציל את העולם."
הגמד החוויר. "לא, חייבת להיות דרך אחרת...." הדרקונית הביטה בו ועינייה מלאות חמלה.
"אין דרך אחרת. אני מצטערת רות'ח. כעת, לך" היא פתחה בעזרת קסמייה שער בין ממדי "זכור את דבריי גמד. היה אמיץ, רות'ח, קוטל מלך השדים".
הוא חייך קלות ואמר "את תהיה בסדר?" לחש. היא הנהנה. "לבסוף... החיים ינצחו. כעת לך. "
הוא הנהן וכשעבר בשער, כל ששמע היה את קולה "זכור את דבריי....גמד...."

*************************************************************************************************

ארליון נאנחה. "כעת אתם מבינים מדוע זה היה חייב להתנהל בצורה שבה זה התרחש."
הלוחם זעף. בעוד הדרואיד מהנהן. "מבינים" אמר בקדרות "לא אוהבים, אבל מבינים"
דר, טיטאן הרוחות התקרב מעט ונעמד ליד הגבירה. "אם כל יכולה" לחש וקולו העבה חזר מן המערה. נזגד הביט בו בריכוז, קמטי מחשבה נחרשו על פניו.
"כן דר, המשך בבקשה" הוא הנהן ואמר "הרוחות מבשרות על כוחות שאול נוספים שהגיעו לאזור הדינדראד. " פניהם של הטיטאנים קדרו וארליון אמרה "וכוחות ההגנה? מה לוחשות לך הרוחות על הגנת העיר המכונה סטורמווינד?".
הוא נשם עמוק מרכין ראשו מעט והחל מדבר "נראה כי העיר מחזיקה לבנתיים. כוחותיה של העיר הצטרפו לכוחות העיר דראנסוס ולצבאות כבשן-הברזל ואקסודר. שבטי הננסים הצטרפו לקרב כמו גם אנשי הזאב. הוורגונים. נוספו גם ערי אדם קטנות שמעולם לא הכריזו אמונים לסטורמווינד. נוסף אליהם נלחמים לצידם צבאות השבטים...."
"השבטים? עוזרים לברית?" קטע אותו ווירווף והוא השיב לו. "אכן."
"אבל למה ?" שאל לאנורא והביט באם כל חי. ארליון חייכה. "אתם בני התמותה לחמתם משחר הימים. לעולם ללא מטרה. אך גם אתם, עם כל העיקשות מבינים מיהו גור. השבטים יודעים שלאחר שגור ישמיד את עיר האדם הוא יוכל להגיע בקלות לדינדראד ששוכן בתוכה. ואז, דבר לא יוכל לעצור אותו. מיליוני שדים ישטפו את העולם ויצורי בלהה יחליפו כל צורת חיים אפשרית. איש אינו ישרוד את גור. גם הברית וגם השבטים מבינים זאת כעת."
הלוחם הנהן. "אם כן מי זימן את כולם? אתם? " ארליון הנהנה בראשה לשלילה. איננו יכולים לעשות דבר בכדי לעזור. לפחות לא בצורה ישירה. אנו כלואים לקבר זה לנצח נצחים."
השלושה נראו מבולבלים. "אם כך מה עכשיו?" שאל לאיפה וכיתף את קשתו "האין דבר שתוכלו לעשות?" שאל בלחישה.
"לצערי ידידי, לא נותר דבר" ענתה האם. אך נזגד סתר אותה. "מלכתי" היא הביטה בו בפליאה.
"יש דבר שנוכל לעשות" הוא חייך והביט בשלושה. "בעבר הרחוק השתמשו הטיטאנים בשלושה מילות קסם עתיקות בכדי ללכוד את כוחות היסודות לשימושם. שניים מן המילים עבדו ולא ישובו עוד, אך השלישית ידועה, וכעת ברצוני להעבירה לכם, ואתם בתורכם, עלייכם להעבירה לננסית, הקוסמת הקטנה נטאביט, שכן רק היא בלבד תוכל לשלוט על עוצמת הפיילר"
"פיילר?" שאל לאנורא בעיניים נוצצות.
"אכן ידידי" אמר נזגד. "פיילר, מילת האש."

"תמיד סגדו הדרניי מן האקסודר לנארו, יציר האור"
"אינני מבין מיינג'ול כיצד הדרניי או נארו קשורים לגור " לחש שאמשאמן והביט בדרניי הקשיש שהצטרף אליו אתמול.
"אינך מעוניין להבין ידידי. כמו שאר בני מיננו אנו שואלים שאלה אך לא רוצים לשמוע את התשובה."
הגרוט, ענק הים, הנהן קלות. "שנים סגדו הדרניי לנארו ולבסוף, כשנארו הופיע לפניהם והציע להם בחירה הם בחרו לסרב לו. וכי למה יסרבו לאל האור? חשב נארו"
מיינג'ול הנהן גם הוא. והשאמאן לבן השיער הניד בראשו בבלבול. "אני עדיין לא מבין. מדוע שגור ירצה מלכתכילה להשמיד את העולם? העולם ממנו הוא מורכב!"
ענק הים צחק קלות וצחוקו הרעיד את האולם. "הקשב עד הסוף קטנטן. המשך בבקשה פלאדין."
מיינג'ול הנהן והביט בשאמאן. "עוד משחר הימים האמינו הדרניי בנארו. תמיד סגדו לו ועבדו אותו, עשו כמבוקשו וידעו שהנארו שומר עליהם. יום אחד, ירד הנארו בפני מועצת החכמים. ואמר להם: "הקשיבו בניי כי הנה הגיע העת. עזבו את מגוריכם. עזבו את חייכם. בואו הצטרפו אליי ונגורה יחד בארצות האור. הדרניי, על אף אמונתם העיוורת פחדו מן השינוי. מן הלא מוכר. ולכן, סירבו להצעת נארו. נארו הפגוע נטש את עולם בני התמותה והלך לארצות האור לבדו. נארו לא חזר מאז. ולכן, מאז ועד היום מתפללים אנו הדרניי לנארו, שיחזור ויציע את ברכתו בשנית, בתקווה, שהפעם נשכיל לקבלה."
ענק הים הנהן ופנה לשאמשאמן "כעת ידידי חשוב על גור. נוצר בידי הטיטאנים ולאחר מכן ננטש לטובת עולם אחר. חשוב מחשבתו הראשונה, לאחר ששקע באפילה. מה יגיד לעצמו, היצור החזק ביקום, שיוצריו נטשו אותו לנפשו ונעלמו אל האין?"
השאמאן נשם עמוקות. אם הייתי היצור החזק בעולם, חשב, והייתי בודד, מבלבד שני חצי אלים חלשים והמוני גזעים קטנטנים, מה הייתי עושה?
"בונה הכל מחדש" אמר בקול ומיינג'ול הנהן. "בהחלט ידידי. זה מה שהיית עושה. כעת חשוב, כיצד יכל גור הכלוא עידנים בכלא לא נגיש מאזארות', לחזור לעולם ממנו הוגלה?"
"הוא היה צריך שמישהוא יפתח את השער" לחש הדרניי לבן השיער והביט בענק "אבל מי"
"אולי השאלה שאתה צריך לשאול שאמאן, היא מה?"
"מה? " השאמאן הרכין ראשו וחשב, "מה יפתח את השער.... מה ירצה חורבן והשמדה מוחלטת של כל העולם..."
התשובה נגלתה לפניו כספר פתוח. "שדים" אמר " סארג'ראס " הענק הנהן. ומיינג'ול חייך. "אכן. השד. אבל הוא ידע שאילו יכנס בדמותו המרשימה, ישמידו אותו במהרה, מה עוד שכעת, העולם מאוחד מבעבר, כך ידע...."
"....ולכן הוא נכנס בגוף אחר!" אמר השאמאן והכל מסתובב בחדר . הוא החל משחזר בראשו את כל המאורעות שהתרחשו משנשלחו למסע. השיחות עם ת'ראל.ההגעה לאולדום. הבריחה מן הזירה. הפגישה עם גארן. אילידאן. גארן. עכשיו הוא הבין. אילידאן היה שומר המפתח. גארן הלבן שיטה בהם. הוא מעולם לא היה שומר טריספאל. וכעת נזכר השאמאן בדבריו של "השומר": " לאחר שמדיו נעצר, התכנסה המועצה והחליטה לחלק את כוח השומר לשלוש. כל אחד יכול לבטל את השני. לדוגמא, כוחי עולה על כוחו של זארדר, וכוחו של זארדר עולה על כוחו של ריום שעולה על כוחי."
השאמאן ירק בזעם והביט בענק הים. "גארן. הוא סארג'ראס " הענק הנהן ואמר "כעת משהבנת זאת ידידי, עלייך למהר לצאת. אתה ורק אתה יכול לעצור את הטירוף המתפשט שאמאן. השתמש במה שלמדת מחלקיו של גור, ונוע בין המימדים לסטורמווינד. מהר ידידי, מכיוון שאם העיר תושמד, יושמד העולם. אתה תקוותנו האחרונה. אתה מגנה של אזארות'"

תמונה

*************************************************************************************************

לאחר שצוידו במזון ותרופות, עזבו השלושה את המערה כשבליבו של הצייד בוערת מילת האש. הם אינם יכלו לספר מדוע בחר נזגד בצייד להעברת המילה, אך בחירתו נעשתה בדוחק, ולכן לא האיצו בו ללמד אדם נוסף.
צעדתם המהירה על פני העצים הביאה אותם לקרבת ההיפוגריפים איתם הגיעו, אשר נחו להם באחו קרוב לקו המים, רעו מן הצמחייה.
"הנה ההיפוגריפים" זעק לאנורא וווירוף הנהן.השלושה הגבירו קצב צעידתם כשרחש פתאומי עצר אותם במקומם וגרם להם לשלוף נשקם. דממה שררה בינות העצים, ונראה היה שחיות היער דממו להם במחול דוקר של שתיקה.
הדרואיד מיהר ושינה צורתו לחתול השחור הגדול, נעלם בין הצללים, בעוד הצייד דורך חץ בקשתו מביט הנה והנה.
אז, הכל החל. מן העצים הסתערו המוני נגה, יצורי הנחש המימיים, והחלו תוקפים את השלושה. הלוחם, מגינו בידו האחת ואילו חרבו החדה בידו האחרת, החל הודף אותם בעוד הדרואיד מופיע מבין הצללים נושף את גרונו של היצור הקרוב.
הצייד והטיגריס המגודל שמלווה אותו, נלחמו בשניים מן הנגה בצד הרחוק יותר, כשלאיפה יורה חצים מקשתו והורג במכת חנית כל יצור שעבר את המוות בכתום שחור.
הקרב החל נוטה לטובת הנגה, אשר מספריהם נראו בלתי נגמרים.
"לכו" לחש לאנורא, "לא!" זעק ווירוף "אל תעשה את זה " אמר לו.
"לכו להיפוגריפים! על הפלייר להגיע לנטאביט כמה שיותר מהר! טוסו לסטורמווינד קדימה!"
"לא, נלך ביחד! נברח!" צעק הצייד אך הדרואיד חייך. "זו אינה דרכנו חברי."
לבנתיים התארגנו הנגה בקבוצה ענקית בחזיתם של השלושה, מתכננים את מכת המוות.
דמעות עלו בעיני הלוחם. דמעות של זעם. "לא!" אמר אך הדרואיד קטע אותו.
"ידידי. היה תענוג להילחם לצדך במרוצת השנים. קרא לילדך על שמי. וזכור למה מתתי." כשאמר זאת הביט בצייד שהנהן בקדרות.
השלושה נפרדו בפעם האחרונה, ואז השתנה הדרואיד לדוב מגודל והחל רץ לכיוון הנגה שואג שאגות מאיימות. הנגה שאגו בחזרה והחלו רודפים אחרי הדוב הענק.
"בוא נלך! מהר!" לחש הצייד ואחז בידו של הלוחם שלחש "לאנורא...." הצייד התכופף ולחש לטיגריס הגדול מילה באוזנו, בעוד הוא נועם ומרכין ראשו. אז הוא פרץ בריצה לכיוון הדוב והסתער יחד איתו על הנגה. "להתראות חברי" אמר הצייד והשניים אצו להיפוגריפים.
בהגיעם אליהם, חתכו את החבלים שמנעו מהם להתרומם וטיפסו על גבם, שניות לאחר מכן המריאו אל השמיים בתנופת כנפיים מביטים למטה, וכל שראו היה ים ירוק-כחול של נגה שוטף את החוף, ומשאיר אחריו רק מוות.

תמונה

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: וורקראפט- גיבורי הדור הבא פרק 11
הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 07:20

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman
קלאס: Paladin

הרבה זמן עבר חבר...

הגעגועים...

יאללה סגור אותנו יפה...

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 08:03

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

סלחו לי על ההמתנות הארוכות אבל אני עמוס בעבודה/לימודים/חברה/חונכות (לא בסדר הזה :D) אז בזמן הפנוי המועט שלי אני רושם... אני מקווה שפרק 12 יגיע מהר יותר =]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 09:25

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

אמן ואמן

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 15:52

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 307 פעמים
קיבל לייק: 55 פעמים
הדמות הראשית: Manegol

עוד יצירה מדהימה פרי עטו של נבי :) אתה יודע איך למתוח אותי לקראת הפרק הבא כל פעם מחדש! אהבתי מאוד! (נ.ב: מיינג'ול- המקור: http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... gol/simple ((שחקן שלי)) )

Manegol: The Mealstorm PvP
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 16:25

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

=] שמח שאהבת... .אמרתי לך שאני אצליח לשלב אותו? =] התלבטתי ארוכות איך לשלב אבל הצלחתי :D

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 17:59

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

nebi כתב:
=] שמח שאהבת... .אמרתי לך שאני אצליח לשלב אותו? =] התלבטתי ארוכות איך לשלב אבל הצלחתי :D

תודה ששילבת אותו, אבל למה דווקא זקן?! חחחח בכל מקרה תודה רבה :)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 18:14

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

חחחחח הייתי חייב לדחוף זקן בשביל העלילה... חחחח אין בעיה להכניס דמות נוספת שלך רק צעירה יותר :P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 22 אוקטובר 2012, 20:10

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

nebi כתב:
חחחחח הייתי חייב לדחוף זקן בשביל העלילה... חחחח אין בעיה להכניס דמות נוספת שלך רק צעירה יותר :P

סתם בצחוק :) אין לי בעיה עם זקן כל עוד הוא שם!

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2012, 07:14

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

indelvarn כתב:
nebi כתב:

סתם בצחוק :) אין לי בעיה עם זקן כל עוד הוא שם!

:yes:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2012, 10:41

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 13 פעמים
קיבל לייק: 11 פעמים
הדמות הראשית: Tzuzamen
קלאס: Warrior

תאמין לי אחי יש לך כישרון, לך תוציא סדרת ספרים תעשה מזה כסף! ;)

Tzuzamen - Arms/Protection Warrior, The Maelstrom
Zinzana - Holy Paladin, The Maelstrom
Cathroat - Feral Druid, The Maelstrom
Zatànna - Frost Mage, The Maelstorm
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2012, 17:14

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי