Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 נובמבר 2017, 00:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: אל המקדש השחור
הודעהפורסם: 23 מרץ 2013, 17:29

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 5 פעמים
קיבל לייק: 19 פעמים
הדמות הראשית: yonabox
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Death Knight

תמונה

הלכתי ברחובות סטורמויינד, כרגיל.עד שלפתע ראיתי שלט הכתוב בו "רוצים להיות הגיבורים החדשים של האליינס??? כי האליינס צריך אתכם!
בוא ותתפסו את האלף הבוגד אילידן אשר חזר מהאדמה למקדש השחור.רבים שמעו אל אימתו ועל מעשיו אבל אולי אתם תוכלו להרוג אותו! תצטרפו עוד היום למבצע נועז אשר יכלול דם,עוצמה,מכות,אקשן וגבורה" גבורה..., תמיד רציתי להיות גיבור.
כמו כל הגיבורים ששמעתי אליהם בילדותי אשר הורגים את הדרקונים וזוכים לתהילה נצחית.

אכן החלטתי לקחת את המשימה הזאת והלכתי למרכז העיר אשר האירוע אמור להתקיים.

ראיתי כמאות אנשים בעלי שיריונים מהודרים למניהם, חרבות אשר דם הותז לעברם ובינהם כמה מכשפים בעלי כוח רב וידע עוד יותר. חלק רב מהאנשים הכרתי אותם אבל חלק גדול היו כזרים לעיני.
הרגשתי כאילו גורלי נחרץ ואינני כדי להשתתף בתחרות הזאת. אך מאוחר מדי,נכנסתי עם חרבי הכסופה אשר קיבלתי מאבי ומהשיריון מיוחד אשר הכינו אותו בדלאראן.

היו מבחנים שהגיעו מזריקת חרב עד לקרבות קטלניים אשר נערכו בזירות מיוחדות שנערכו ביערות הקרובים לעיר סטורמווינד. משימתי הייתה אך ורק לפצוע שלושה אנשים, אבל היו לצדי עוד שני חיילים נאמנים אשר נראה שהם מיומנים ביותר. לשניהם היו חליפות שזוהרות מכבוד וכוח וקסדות ששרוטות מהאויבים המבוקשים ביותר של האליינס, לחייל הראשון הייתה לו חרב ענקית ולכל אורך החרב כתובות מילים של ברכה ועוצמה, בן אדם הוא בעל שיער חום ועיניים כחולות, ובחיקו ספר שנראה כמו ספר תפילה מיוחד ולשני היו לו שני גרזנים נוטפי דם דרקונים נדיר, לאומת החייל הראשון, לחייל השני הייתה לו צלקת אדומה כלהבה בצדו השמאלי של פניו ונראה ששערותיו נמרטו באחת הקרבות שלו.

אבל גם האויבים שלי זכו למעמד גבוה, החייל הראשון בקבוצה שנגדי היה גמד אביר קודש בדיוק כמו אחי, הוא החזיק פטיש ענקית שתי ידיו שמסביב הפטיש קרן אור עצום, הוא נראה כעוס ומוטרד, הייתה לו חליפת ברזל כבדה במיוחד בצבע כספית כמו מגן חלוד, שיער צהוב וזקן ארוך בצבע צהוב גם כן, החייל השני בחבורה בעצם היה קוסם אופל בן אדם, שמעתי שקוסמי אופל יכולים מלהרעיל את האויב שלהם למוות איטי עד לזימון שדים הרסניים הנתונים לשליטתם, שיער שחור כגופה היה לקוסם ונראה בעיניו שהיית לו תוכנית כלשהי לנצח את הקבוצה שלי, והאחרון היה אלף לוחם שלבוש בחליה שמסביבה עור דרקון שמסמל בתור אויב ראוי ביותר, שתי סכינים לצידו ובכל סכין נוטף רעל ירוק של מכשפים, האלף היה גבוה בעל שיער סגול-כחול ועיניים צהובות זוהרות, הוא נראה כבטוח בעצמו ולכן הוא כנראה הנהיג את הקבוצה לקרב המסוכן.

עמדנו להתחיל את הקרב הסוער אך בזמן הקרב הסוער שכזה, הגיעו אנשים מכל רחבי האחיינס שבאו עודדו אותנו ועל היכולות שלנו. אך לפתע על הקרב הגיעה להקת אורקים שירתה חצים מהשמיים בעזרת דרקוני האוויר שלהם והרגו כמאות אנשים אשר נלחמו בקרבות המסעירים האלה ובינהם את כל חברי הקבוצה שלי. חלק גדול מהאנשים נהרגו אבל גם חלק גדול החזיר אש על יריית חצים אליהם וכל מיני כשפים. לרוע מזלי לא היה לי חץ וקשת או אפילו חנית לזרוק אליהם. אז החלטתי לברוח מהתחרות ולחזור כשהעניינים ירגעו.
אלה היו שעות טובות בהן התחבאתי בשיחים ובודק מסביבי כל כמה וכמה דקות עם אויב או חבר מגיעים ואוכל את שאר האוכל שנשאתי איתי. היו פעמים הייתי נתקל באורקים מאורגרימר הדוחה אשר תקפו אותי אך בכל זאת הצלחתי לחסל אותם. ופתאום, אני ראיתי אותו, את הקוסם שראיתי באחת הקרבות בטורניר, הוא היה מיומן, חלקלק והצליח להקפיט את אויביו ולשרוף אותם עוד לפני שהרימו את חרבותיהם עליו. עוד לפני שהצלחתי להוציא הגה מפי הוא לחש "נו כבר אתה בא בחזרה לעיר!". שיער צהוב, חליפה אדומה הייתי נורא מופתע שהוא שאל אותי את השאלה הזאת, בקושי הכרתי אותו ואפילו את שמו אינני ידעתי זאת, אך בכל זאת הסכמתי. שיער צהוב, חליפה אדומה ושרביט כחולה הוא לבש. לקחו כמה שעות עד שהוא יצר את השער אשר הוביל אותנו לסטורמווינד. סוף כל סוף הוא יצר את השער וממנו נכנסנו אל העיר, אחרי ששנינו נכנסנו השער השער נסגר במהירות ונעלם. "זה היה קרוב לי קוראים ת'ירמת'ר" הקוסם אמר, אני הגבתי "תקרא לי אמדר". "אז גם אתה באת להרוג אותו... אני מבין.... אתה מוכן?" ת'ירמת'ר שאל בנחישות.

מוכן?!

הרגע חזרתי מהיערות של אלווין פצוע אחרי קרבות עם אורקים מדממים איך זה יכול להיות שאני יוכלל להיות עכשיו מוכן. אבל מבלי לחשוב עניתי לו "כן" הוא הורה לי ללכת מחר לשאר הדרומי של סטורמווינד עם הציוד שלי, האוכל שלי, והסוס שלי. אכן הקשבתי לו,ניקיתי את הדם מהבגדים שלי העמסתי ציוד, קניתי אוכל מסוחרים והבאתי את הסוס שלי: "ריודוק".

תמונה

והגעתי. ביום שלמחרת, לא ראיתי אותו, חכיתי לו עד כחצות הליל, והוא לא הופיע החלטתי ללכת למסע בעצמי, ידעתי שזה הולך להיות מסע ארוך לכן הבאתי מפה אשר תראה לי את דרכי.
התחלתי לדהור אם "ריידוק" לכיוון השאר השחור. למשך יום שלם דהרתי מבלי הפסקה קצרה. עד שהחלטתי לנוח באיזו מסבאה זולה ליד ההרים שברד בריג'. למחרת בבוקר מצאתי את עצמי ללא שיריון והחרב של אבי נגנבה!. החלטתי למצוא את הפושע הזה ולהראות לו למה לא כדי להתעסק איתי.יצאתי אל האגם אם בגדים זולים מעור וחיפשתי אותו עד שראיתי אותו, גנום קטן אם שיער סגלגל וחליפת עור תפורה וסכין הדוק בחיקו רץ כרוח בעוד שהוא מחזיק את חרבי שנראית כגודלו. רצתי אליו במהרה ותפסתי את הפושע החלקלק, הוא הסתכל אלי עם דמעות בעיניו והתחנן "בבקשה אל תפגע בראלפי אני רק גנום קטן!, אני לא רוצה שבני אדם ישפילו אותי עוד פעם!" משום מה ריחמתי עליו ושחררתי אותו ולקחתי חזרה את בגדיי. העיניים של הגנום זרחו כשמש כששחררתי אותו, הוא הודה ואמר "תודה לך בן אדם נראה שלא כולכם מגעילים איך ראלפי יכול לעזור לאדון איך?" למרות שהייתי צריך חבר למסע למקדש השחור, לא סיפרתי לו על כך כי לא רציתי לערב גנב עני ובכיין למסע שעלול לסכן את חייו. אז פשוט אמרתי לו בנימוס "לא תודה" .הגנום התעקש "ראלפי יכול לעזור לאדון בכל דבר שצריך רק תשאל, ראלפי אפילו מוכן למות בשבילך אדוני". מרוב התעקשותו התפקעה סבלנותי והחלטתי לצרף אותו, ניגשתי אליו ונאנחתי "טוב. טוב אבל אני יוצא מחר אז כדי שתגיע. למחרת ראיתי את הגנום מאכיל את "ריודוק" , הוא הסתכל עלי ואמר: "ראלפי אוהב סוסים."
העלתי אותו על הסוס שלי והמשכנו במסע. כעבור זמן רב "ריודוק" התעייף והחלטנו להקים מדורה, לאכול ואחר כך לישון. למחורת בבוקר אני ראיתי קובולד אשר אחז סכין בידו לעברי וצעק "אתה עבד שלי!". כנראה שאני וראלפי היינו מוקפים בקובולדים אשר הרגו את "ריודוק" היקר שלי ודרכו על המדורה הקטנה. לקחתי את חרבי שלידי ועמדתי לקפוץ עליו מבלי שהוא ישים לב, אבל כשקמתי עיני הופתעו לטובה, סכין קטנה שנראה שהגיעה מאדם כלשהו מאחורה שדקרה אותו ישר בלבו ועברה דרכו.
זה היה ראלפי, "זמן להרוג קובולדים" הוא לחש ובעודו הרים אותי. במהרה שיספנו את גרונם לחתיכות מבלי כל מאמץ. אחרי הקרב הזה ראלפי הסתכל על הסכין שלו ואמר: "טובה תחת טובה בן אדם" לא הייתה דרך אחרת מאשר ללכת ברגל. סוף כל סוף הגענו לדרכים השורפות. ראיתי את השער השחור זוהר מן האופק, אבל כשהגענו ראינו אורקים בעלי שיריון מתכתי כפי שנראה שנוצר מאורגרימר ואבירים מהאליינס אשר צועקים "רוצו רוצו!" לא הבנתי מה קורה וראלפי היה המום. הסתכלנו מסביב עד שראינו את השער השחור קורן בצורה מדהימה והקרינה התגברה יותר ויותר והפסלים שמסביב התחילו להישבר לאט לאט. קלטתי מה שקרה והתחלתי לברוח מן האזור, ראלפי זעק בכל רם "השער נהרס השער נהרס" איבדתי תקווה מלברוח והחלטתי לנוח הרחק מן השער אך עדייו ראיתי את עורו הירוק פוקע. גורלי נחרץ וזמני תם. אך לפתאום ראיתי קבוצה קטנה של אלפים אומרים "תשחזרו את השער לדארנאסוס מהר!" עיני זרחו ושאלתי בתמימות "לאן אתם הולכים?" הם הסבירו לי על הצרה והחלטתי להצטרף תמורת תשלום סמלי. אני, ראלפי ושאר האלפים קפצנו אל השער והגענו אליה, דארנסוס עיר האלפים!.

תמונה

לעולם לא הייתי בעיר הזאת ומעולם לא שטתי מסירה מחוץ לממלכה המזרחית. אך ידעתי שיש עוד הרבה זמן עד שאני יגיע ליעד שלי.

תמונה

!WARNING! TROLLS ON THE ROAD

נערך לאחרונה על ידי yehonatan3 בתאריך 31 מרץ 2013, 16:39, נערך 6 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: אל המקדש השחור
הודעהפורסם: 23 מרץ 2013, 19:34

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 307 פעמים
קיבל לייק: 55 פעמים
הדמות הראשית: Manegol
קלאס: Paladin

סיפור יפה מאוד, מה שקצת הרס לי הוא שיש לך קצת שגיאות כתיב. אם נתעלם מזה, אתה יודע לכתוב! העלילה מעניינת מאוד ואני מחכה לראות את ההמשך! בהצלחה :)

Manegol: The Mealstorm PvP
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 מרץ 2013, 11:56

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן

תודה אני הולך לכתוב עוד אחד בקרוב

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 24 מרץ 2013, 21:36

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן

הי כולם,יצרתי את ההמשך "אל המקדש השחור"

הנה הקישור:
viewtopic.php?f=59&t=3592

תהנו

תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 מרץ 2013, 17:16

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

סיפור ממש מהנה אחי! הכתיבה נכונה ברובה העלילה שוטפת... כמה עצות קטנות:
-תשתדל להרחיב יותר בתיאורים ולספק יותר רקע על הדמויות בכלל, ועל הדמויות הראשיות בפרט.
-תנסה להשתמש יותר בסימני פיסוק בכדי להקל על הקריאה.
-אל תרשום חצי פרק או פרולוג קצר ולאחר מכן בהעלאה אחרת חלק נוסף. תרחיב יותר. לדוגמא: פרולוג ופרק ראשון יכולים להיות באותה קטגוריה.
אין לי כרגע שום דבר נוסף שעולה לי לראש אבל שמע, נהניתי מהקריאה! ישר כוח והמשך כך!

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה