Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 נובמבר 2017, 00:12

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 4 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: המסע של אמדר
הודעהפורסם: 27 מרץ 2013, 22:03

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 5 פעמים
קיבל לייק: 19 פעמים
הדמות הראשית: yonabox
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Death Knight

הרבה אנשים אמרו על זה שעליי להסביר על הדמות הראשית אז לכן כתבתי את כל מסעו של אמדר את'ראן בשבילכם.

תהנו

הכול התחיל עוד בילדותי כשהייתי ילד קטן אבי נלחם נילחם בקרבות גדולים נגד הטרולים המגעילים והרס את ביתם בצפון סטרנגלט'ון, אפילו לא פעם היה נחטף בתור שבוי אך הצליח להשתחרר, אמי היית דואגת לכל החיילים בסטורמווינד וטיפלה בהם כשהם נפצעו. אחי הקטן בצעירותו למד איך להילחם בתו אביר קודש וכבר בגיל שלוש-עשרה הפך להיות כאביר קודש מהמניין. ואני?
אני אך ורק הייתי בתור לוחם עלוב אשר לא חצה אפילו את גבול סטורמווינד. בגיל שמונה-עשרה קיבלתי את הסוס הראשון והיחיד שלי. ריודוק. אבי מת כשהייתי אך ורק בן עשרים וקיבלתי את חרבו ואת שריונו האהוב אשר נוצר בדאלארן מאחד הנפחים הכי ידועים שם. אחי החליט לטייל מסביב לאזרות' ואמי היא קרובת המשפחה היחידה שהייתה איתי. לרוע המזל אמי נפטרה בשיבה טובה גם כן. הייתי בודד ועצוב ולבסוף החלטתי הייתה שאני אלך מחוץ לסטורמווינד, אך לבסוף התחרטתי על כך ובמקום זאת אני אלך להילחם במה שרוב האנשים בסטורמווינד עשו, להילחם בפלך הזהב.

תמונה

הגעתי לשם, למרות על כל הדברים הגדולים והנפלאים ששמעתי שם פלך הזהב הייתה אך ורק מקום עלוב וקטן עם מסבאה זולה ומסריחה. אך למרות כל העליבות היבשה שהיית שם, הרבה הרפתקנים וחוקרים היו שם כדי להילחם לאימון. מעולם לא ידעתי איך המקום כינס כל כך הרבה אנשים. מבן אדם זקן עד לאורק אשר בה ליראות את הקרבות הקשים הללו. לפתע, שמעתי כל מרחוק אשר קורה לי "היי אתה שם!" הסתובבתי ולראשונה בחיי ראיתי אלף לילית, הוא החזיק ביד אחת סכין קטנה וחדה וביד השנייה חרב אשר עשויה בקרח חד וחושלת באש. לא היה מה לעשותה אלה אך ורק להסכים לדרישה שלו ולהילחם. הקרב התחיל, רצתי לעברו אך לפתע הוא נעלם, לא ידעתי היכן הוא עד שלפתע הוא בא מאחורי גבי ודקר אותי, למזלי הבנתי את מה שקרה אז לכן השבתי בחבטה אדירה וקרעתי חלק משריון העור שלו, הוא נעלם בזריזות ודקר אותי שוב בגב. הוא התחיל להימאס עלי וכיוונתי את חרבי אל ראשו ושיספתי אותו. לרגע חשבתי שהרגתי אותו והתחלתי לדאוג אך לפתע הוא קם. חיבר את ראשו הכרות ואמר "קרב טוב, חשבת פעם לעבור לאזור-קרב מוערך יותר מאשר המקום המסריח הזה?" לא הבנתי בכלל על מה הוא דיבר שאלתי אותו "מה?". הוא אמר בצורה חיובית "כן כן, יש מצב שתגיע רחוק ככה, תלך לסטורמווניד לדבר אם המדריך הקרבות והוא ישגר אותך לשם." עשיתי כדבריו, דהרתי הישר לסטורמווינד והגעתי לעיר הישנה ומשם נכנסתי לבית קטן ובוא הוא שהה, חולצה כחולה שבה מצוירת הסמל של בני עמי, בני האדם, שריון כסוף נוצץ וחרב שסימלה הוא גם כן סמל בני האדם: אריה כחול וזהב. שאלתי אותו "אמרו לי שאתה יכול להעביר אותי לאזורי קרב" הוא העלה חיוך על פניו ואמר "כן זה אני. לאן אתה רוצה לעבור, רק תרשום לי חתימה כאן ואתה בפנים" לא ידעתי לאן בכלל אני יעבור אבל בכל זאת חתמתי את חתימתי: אמדר את'ראן בכתב מחובר...
הוא הגיש לי את הדף ואמר "אוקיי, זה יזהר מתי שהקרב יתחיל, אבל תזהר לא למות."
למות!. לא היה לי שמץ של מושג איך זה הגיע מקרב נחמד ומרענן לסכנת חיים. לא היה מה לעשות ופשוט המשכתי בדרכי בסטורמווינד. כעבור לא הרבה זמן טיילתי מסביב לנמל והפתק שלי ובה חתימתי זהר בחום. שמעתי שחום צבעו שמסמל את מקצועי: לוחם. אך אני חשבתי שזה מיתוס או כבדיחה. ולפתע היית כתובה שאלה: האם אתה בטוח שאתה רוצה להיכנס לזירה? ופתאום, קיבלתי עט בידי וכנראה הייתי אמור לכתוב את תשובתי. כתבתי "חיובי" עצמתי את עיני ומצאתי את עצמי ביער סגלגל בזירה.

תמונה

אם עוד עשרות לוחמים, לא ידעתי מה קרה, הרבה אנשים צעקו "לאליינס! שההורד ייחנקו!" ודהרו אם סוסיהם לכיוון האופק, שנראה כמו מדבר. היו שם מבני אדם צעירים לגנומים נמוכי קומה. ולפתע ראיתי אותם. צבא של הורד שתוקפים את בני עמי.

הסתערתי ללא רחמים בקרב על הצבא והתחלנו להילחם. הצבא אכן היו אויבים ראויים אבל שיספתי אותם ללא רחמים, לרוע מזלי, הם רעו את כישרוני וקבצו קבוצה של אורקים טרולים וגובלינים משמאלי. הרגשתי חלש ושסופי קרב אבל בסוף הגיע גמד אשר חולל קסם עליי, זה לא היה קסם רגיל, זה היה קסם ריפוי כמו שאמי עשתה כשחליתי עוד כשהייתי קטן, עמדתי על שתי רגלי ושיספתי כשני אורקים ושאר היצורים ברחו, והתחבאתי בסלע לאכול משהו קטן, גנום שמחזיק שרביט מוקרנת עלי, והבנתי שאנשים מכל הממלכה המזרחית מסתכלים עליי דרך באר מים קדושה כפי שראיתי גיבורים נלחמים בילדותי שחשבתי שהם משחקים וככל שגדלתי הבנתי שמדובר במלחמה.
הבנתי שהאיש דיבר ברצינות על מוות וידעתי שעלי לברוח במהירות. לפתע ראיתי בן אדם ואורק שנראו בגיל מאוד זקן שהגיעו לאמצע הזירה וצעקו "נגמר הזמן!" קיבלתי דף בו מראים מי הרג הכי הרבה יצורים והתברר שאני עצמי זכיתי מקום ראשון. קיבלתי עט בידי אם אני רוצה לאשר על כך שאני הולך ואישרתי זאת. הגעתי חזרה לסטורמווינד הטובה. מעולם לא התגעגעתי כך לעיר, נישקתי את אדמתה ואמרתי בקול רם "תודה, תודה תודה תודה!" לפתע ראיתי הרבה אנשים מסביב אומרים "אתה הבחור החדש שהרג כל כך הרבה אורקים?!" הנהנתי בראשי ובלעתי את הרוק שלי מפחד וחרדה. הם התחילו לשמוח לצהול "יש לנו אלוף יש לנו אלוף" אחד מהאנשים שאל אותי "איך קוראים לך אלוף?!" אני עניתי "אמדר את'ראן" וכולם הריעו "הריעו לאמדר את'ראן!" לידי לאן שהלכתי. הרגשתי טוב שלפחות אני מקבל סוף סוף גבורה והערצה כמו שכל חיי רציתי" אך לפתע, נקטעה השמחה והגיע אדם זקן ששאל אותי, "אתה עומד להמשיך כן?" לא היה מה להגיד כי עם הייתי משיב בשלילה הייתי נחשב כבוז ואכזבה גדולה. אמרתי בגיחוך ובגאווה "אכן כן!" והמשיכו לצהול עד שעות הלילה.

בסוף כשכולם הלכו לביתם הבנתי שעליי להמשיך אם הקרבות הללו...

תמונה

תמונה

!WARNING! TROLLS ON THE ROAD

נערך לאחרונה על ידי yehonatan3 בתאריך 21 יולי 2013, 15:28, נערך 3 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: המסע של אמדר
הודעהפורסם: 28 מרץ 2013, 02:02

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

אממ סיפור נחמד... קצת רקע, אבל שוב, קצר ולא מספיק אחי...אל מהר להעלות...תפרט...תבדוק... תשתמש יותר בסימני פיסוק... אני אל רוצה להשתחצן אבל אם אתה מעוניין בדוגמה טובה כנס לסיפורים שנמצאים בקטגוריה הסיפורים שלכם ותבחר כמעט כל אחד מהם ותראה... העלילה עצמה יפה אבל אתה חייב להרחיב אותה....

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 מרץ 2013, 11:15

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

אני מסכים. יש תחושה שאתה ממהר להעלות את הסיפור לפני שהוא בשל. יש בו שגיאות כתיב, פיסוק ותחביר. תשקיע יותר זמן בהגהה, קרא כמה פעמים את הסיפור כדי לוודא שהוא מאפשר קריאה זורמת ושוטפת.

כמו כן, אני ממליץ לך ללמוד איך משלבים ציטוט ישיר בסיפור, למשל היכן שמים סימני פיסוק וכו'.

עצה נוספת היא להמתין כמה שעות, אפילו לילה, ואז לקרוא מחדש את הסיפור. זה יתן לך מבט "חדש" על מה שכתבת ויסייע לך לאתר משפטים שתוקעים את רצף הקריאה, שגיאות כתיב וכדומה.

כמה דוגמאות קטנות: אם-עם, אני אלך ולא ילך, ראו ולא רעו, לברוח במהירות ולא "ככל שמהר", פעמיים "נלחם" במשפט הראשון, "נפטרה בשיבה טובה" ולא "נהרגה מזקנה".

בהצלחה :-)

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 אפריל 2013, 12:13

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 52 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים