Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 14 דצמבר 2017, 15:22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Re: פורום "הגשות"
הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 14:22

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

חבר יקר אמר לי פעם שלהיעלב (כמו גם להיפגע), זה עניין של החלטה.
נראה לי שאם נחליט כולנו לא להיעלב מהתכתובות באתר (אני באמת מאמין בכוונות הטובות של החברים בפורום), יהיה הרבה יותר נעים (וגם הרבה פחות הודעות).
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 15:55

סייר

סייר
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 6 פעמים
הדמות הראשית: Beoren
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warrior

זה שלא כתבתי מדריכים פה זה לא אומר שלא כתבתי מדריכים בכלל,
וביקורת אתה יכול לקבל גם ממישהו שכתב 16 הודעות בפורום הספציפי הזה אין קשר בין מס' ההודעות לביקורות.
זה שאתה כתבת X יותר ממני הופך אותך ליותר מבין? ממש טימטום.
מנהלים שלא יודעים לקחת ביקורת ולוקחים את זה באופן אישי זה מה שאני רואה פה ואז מחרטטים על אגו.

אפשר לנעול.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 16:13

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor

אני לא לוקח את הדברים באופן אישי ואני בטח לא מחרטט, אני מנסה להסביר לך במתינות וסבלנות את העמדה שלנו.
ראינו את הביקורת שלך, שקלנו אותה בינינו לבין עצמנו, ובאופן שקוף גם פירטתי בפניך ובפני שאר הגולשים את הסיבות והשיקולים לכך שאנו מאמינים שהפורמט של פורום הגשות הוא נכון ומתאים לאתר הגמדיה.

צר לי שלא יכלתי להיענות לבקשתך ולאפשר לכל אחד לפתוח דיונים ולהעלות מדריכים לכל פורום שהוא רוצה, אבל העלות של הדבר גבוהה מהתועלת לדעתי. אמנם אני משתדל לרצות כל אחד באופן פרטני, אבל מבחינתי טובת הכלל עולה על טובת הפרט גם במיקרו-קוסמוס של ניהול האתר.

השימוש במילה "טמטום" כלפי אחד המנהלים של האתר אינה במקום ואינה מכבדת אותך או אותנו. אנו לא סובלים כאן עלבונות כאלה, להבא הימנע משימוש במלים כאלה כלפי גולשים אחרים, שכן לא נעבור על כך לסדר היום.

אגב, בגמדיה אנו לא נוהגים לנעול דיונים, גם אם פותח הדיון החליט שהוא מיצה את הדיון. זה בעיניי חופש הביטוי.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 17:24

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

כתבת מדריכים בעבר, מצויין. אנחנו תמיד מברכים עוד מדריכים. זה מעשיר את האתר בתוכן והמטרה היא שהאתר יהווה מקור מהימן ואיכותי לתוכן.
אם אתה רוצה להעלות את המדריך שלך בתור מדריך אז תעביר אותו בפורום הגשות לבדיקה ויישור קו עם שאר המדריכים. אם אתה רוצה להעלות את המדריך שלך בתור הודעה, אז תעלה אותו בתור הודעה רגילה באחד הפורום הרלוונטים.
כבר היו מקרים שאנשים הניחו הודעות בפורום דיון כללי שהיו נראות טוב במיוחד או התחילו להסביר דברים לרמת מדריך ושאלנו את הכותב אם זה בסדר שנעשה מזה מדריך ואז לאן העברנו את ההודעה? לפורום הגשות.
זה סוג של to do list בשבילנו המנהלים ואנחנו אוהבים לעבוד ככה.

אתה מנסה בכוח לשמוע שיש אנשים שמבינים ממך יותר בפורום הזה.
כל הודעה אתה דוחף את זה למרות שנאמר פה בכל תשובה שלנו שהסיבה שהודעות עוברות דרך פורום הגשות היא לא בגלל שאנחנו מתימרים להבין יותר או כל דבר כזה אלא לשם יישור קו ווידוא שהמדריך שנכתב עומד באותה רמת איכות של שאר המדריכים.

הנקודה עם מספר ההודעות לא הייתה כדי להגיד שעם כל הודעה שאני כותב רמת ההבנה שלי גדלה ואם תרצה לנהל דיון איתי או עם אושרי אתה צריך לעמוד על לפחות X הודעות. המטרה הייתה להסביר לך שבתור מישהו שרק הצטרף לאתר ורק התחיל לכתוב בו, לא נהוג להכנס למקום חדש ולהתחיל מהיום הראשון לנסות לשנות סדרי עולם.
אבל אם אתה כל כך רוצה לראות את זה כתוב אז כן, בתור מישהו שכתב משמעותית יותר ממך באתר אני מרשה לעצמי להגיד שכן, אני מבין יותר ממך. אולי לא במשחק, אבל אני מבין יותר טוב ממך את הצורה בה הנהלת האתר בוחר להתנהלת, אני מבין טוב יותר ממך מה המטרה של האתר ואני מבין יותר טוב ממך את ההליך וההגיון של בעלי האתר ושל האדמינים.
הבנתי גבוהה משלך כי אני נושם את הקהילה ואת האתר הזה בעוד אתה עד עכשיו רק השתמשת בו. וגם השימוש שלך עד עכשיו היה שימוש אישי בלבד.

אתם רוצים להחיות מחדש את הקהילה? אתם רוצים להגביר את הפעילות בפורומים?
אני אשמח לראות את זה, אבל להגיד שפורום הגשות הוא המכשול המדכא את ייצרי הכתיבה של האוכלוסיה הישראלית באתר זה פשוט לא עומד במבחן המציאות.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 17:40

סייר

סייר
קיבל לייק: 6 פעמים
הדמות הראשית: Beoren
קלאס: Warrior

Kingeh כתב:
אתם רוצים להחיות מחדש את הקהילה? אתם רוצים להגביר את הפעילות בפורומים?
אני אשמח לראות את זה, אבל להגיד שפורום הגשות הוא המכשול המדכא את ייצרי הכתיבה של האוכלוסיה הישראלית באתר זה פשוט לא עומד במבחן המציאות.

עומד וגם עומד אתה פשוט מראה אטימות.
אין לך מושג כמה אני מבין בתכנים של המשחק ובכלל בקהילה הישראלית של WoW, הקהילה לא מתחילה ונגמרת בגמדיה עם כל הכבוד.
הטייטל שלך כ"מנהל גלובאלי" או מספר המדריכים שכתבת לא מקנה לך שום עליונות על אף אחד אחר במידע.
מעבירים על האתר ביקורת ואתה לוקח אישית מתגונן ותוקף ברבדים אישיים במקום לתת תשובה עניינית.
אז תשמור לעצמך את זה.

@Animor, אף אחד לא יסתום פיות, גם לא המנהל הגלובאלי שלומי היקר שרומז שעליי לא לדבר בגלל מס' הפוסטים שכתבתי.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 17:47

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

יש לי תחושה שמתנהל כאן שיח חירשים. כל ההודעות ברורות לחלוטין, מי שלא השתכנע עד עכשיו לא ישתכנע בהמשך.
האתר מתנהל מצוין לטעמי, המלצתי: תמשיכו להתנהל באותה דרך, וזהו.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 17:54

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

טוב, אין לך שום פואנטה במה שאתה מנסה להגיד.
אף אחד לא טען בשום מקום שיש לי בלעדיות או עליונות על מידע.
בדיוק כמו שלא טענו כל דבר על ההבנה שלך בתכנים של המשחק.
הטייטל של מנהל גלובאלי מסמל בדיוק את זה. אני מנהל את האתר. על כל רבדיו גם את איזור הביקורת.
אם הביקורת רלוונטית ואנחנו כהנהלה חושבים ששינוי יביא לתועלת אנחנו משנים דברים בלי בעיה גדולה. מעולם לא הייתה לנו בעיה לשנות ולא תתחיל עכשיו.
קיבלת לא אחת אלא מספר תשובות מאוד ענייניות לדעתי בנוגע לעניין.
אתה בוחר לראות בזה מלחמת אגו ותקיפה אישית.

את הידע הרב שלך בקהילה אתה מוזמן לחלוק עם כולם.
את הידע הרב במשחק אתה מוזמן לשתף עם כולם.
אבל כדי שזה יופיע באתר תחת קטגוריית מדריכים, בילדים או אדאונז... זה יעבור בהגשות.
כמו שכל מדריך של כל אחד אחר באתר הזה עובר.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 ספטמבר 2014, 18:40

שומר הדם

שומר הדם
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Lyhoof
קלאס: Hunter

חייב לציין מהצד שאני לא מבין על מה כל ההתלהמות... אף פעם לא קיבלתי את הרושם שפורום הגשות הפריע למישהו.
Beoren, אני באמת חושב שאתה מפרש לא נכון את ההודעות של שלומי ו-Animor ושאתה מגיב בתקיפות יתר, איך שאני רואה את זה, הגמדיה זה אתר מעריצים שגם שואף לספק מידע מעבר ללהיות מערכת פורומים.
בתור דוגמה שקפצה לי לראש ולא קשורה לדיון, אבל אם עכשיו הייתי נכנס לאתר מעריצים ישראלי של נארוטו (או הארי פוטר, או מה שתבחר), ונכנס למדריכים שלהם על דברים שונים שקשורים בסדרה, הייתי מצפה לקבל מהמדריך שהועלה לאתר מידע נכון ואמין. מנגד, אם הייתי נכנס לפורומים של אותו אתר, הייתי בא ב-Mindset אחר לדיונים של המשתמשים.

זה שאנשים יכולים לחפש מידע באתרים מחו"ל זה נחמד, אבל כל המטרה של מדריכים שמועלים לאתר זה שהם יהיו מדריכים נכונים בעברית. בתור שחקן חדש (או ותיק, לא משנה), לא היית רוצה להיכנס למדריך על מה לעשות בקרב מסוים, או איך להגיע לאזור מסוים, רק כדי בזמן אמת במשחק לגלות שהמדריך שקראת הטעה אותך, נכון? כן, אפשר לקרוא תגובות של משתמשים, אבל לא כולם רוצים לקרוא דיון של 4 עמודים כדי לבדוק האם יש טעות במדריך שהועלה לאתר. איפה הפגיעה בחופש הביטוי שלך אם אותן הערות ותגובות למדריך קורות לפני השלב שבו הוא מועלה לסקשן המדריכים שלמעלה או לפני?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה