Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 14 דצמבר 2017, 06:33

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 21 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: מדריך בסיסי ל-PvE
הודעהפורסם: 26 ינואר 2011, 10:21

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

שלום חברים, שמי הוא קינגה ובמדריך הזה אני אעבור על הדברים הבסיסיים ביותר שיש לדעת בתור שחקן PvE.
כבר כתבתי בזמנו מדריך העוסק בריידים, אבל הפעם אני לא אדבר על ריידים בצורה כללית אלא על PvE בכללותו שזה אומר איך להתנהג גם בהירואיקים.
אני כותב את זה עקב תלונות רבות שאני שומע מאנשים מכל מיני מקומות, בגמדיה, בפורום בתפוז ואפילו במשחק הרבה פעמים.
אז בואו נתחיל מהתלונה מספר אחת שיש בזמן האחרון והיא: הירואיקים זה דבר קשה!
אז ככה, חברים, הירואיקים זה לא קשה. הירואיקים באים להכין אתכם לריידים.
בחלק מהבוסים יש הכנה לקראת בוסים שאולי תתקלו בהם בריידים ושאתם אמורים להבין איך להתמודד איתם.
היה את זה מאז ומתמיד. אם ניקח את WOTLK לצורך השוואה, Occulus היה מקום בו הייתם אמורים ללמוד איך "לנהוג" על הדרקונים ולהתרגל אליהם כי ברייד של מאליגוס היה שימוש בהם.
אם מסתכלים על ההירואיקים היום אפשר לראות את Valiona כבר בגרים באטול וצריך להתרגל לנשיפה שלה שם.
לסיכום, ההירואיקים מטרתם היא לחשל אתכם לריידים.

כל זה טוב ויפה, אבל יש כאלו שיגידו שהם קשים מדי והטקטיקות של הבוסים של מורכבות מאוד עד בלתי אפשריות.
אז קודם כל קחו נשימה ותרגעו.
הטקטיקות נראות לכם קשות או היו נראות לכם קשות בעיקר בגלל שאנשים עדיין לא ממש התרגלו להירואיקים האלו. אנשים עדיין לא עשו אותם 100 פעמים ועדיין לא מצאו את הדרכים האידיאליות לעשות את המפגשים האלו. ככל שעובר הזמן יותר אנשים יודעים מה לעשות ולכן המפגשים הופכים ליותר פשוטים.
בנוסף לזה אל תשכחו שככל שעובר הזמן, הציוד הופך לטוב יותר ולכן ה-DPS גבוה יותר, ההילינג קל יותר והטנק עמיד יותר. אל תרימו ידיים כבר מעכשיו.

עכשיו נעבור על 3 עקרונות פשוטים שעליהם 90% מהבוסים בהירואיק בנויים.
אלו שלושה חוקים שכל שחקן צריך לדקלם בעל פה.

חוק מספר 1: Don't Stand in the FIRE
זה נאמר בכל כך הרבה צורות אבל אנשים לא ממש מבינים את המהות של החוק הזה.
כל מה שנוצץ, מבריק, נראה מיוחד על הרצפה סביר להניח יפגע בכם. אומנם יש מעט מאוד דברים נוצצים על הרצפה שכן כדאי לעמוד בהם אבל אפשר לספור אותם על כף היד. בצורה כללית מאוד פשוטה.
אם יש משהו נוצץ על הרצפה, אתם לא רוצים לעמוד בזה.
אם הבוס נושף אש לכיוון שלכם, מומלץ מאוד שתזוזו.
אם יש טורנדו שמסתובב בחדר, מומלץ לא לגעת בו.
אם יש שלולית על הרצפה, לא לעמוד בה.
אם יש עיגול סגול גדול על הרצפה, ממש לא לעמוד בו.
אלו לא דברים שצריך לדבר עליהם באמת כי זה דיי טריוויאלי. אז סגרנו על זה.

חוק מספר 2: Adds Before Boss
ברוב המקרים אם בוס מזמן Adds הוא עושה את זה מסיבה פרטנית ולא סתם כי בא לו.
הסיבה היא שהAdds מהווים חלק חשוב מהמפגש וההתמודדות שלכם איתם תקבע האם תצליחו או תכשלו במפגש עצמו.
כן, בשלב מסויים כשהציוד טוב ממש הרבה פעמים אפשר להתעלם מהמכניקות של המפגש, אבל אנחנו מדברים על רמת ציוד נמוכה של שחקן PVE מתחיל ולא מישהו שניקה את כל התוכן האפשרי ולובש רק חפצים שהם BIS. בכלליות כשאני אומר טיפול בAdds זה נע בין CC כשאפשר וצריך, עובר דרך Kiting במקרים ספציפיים, גובל ביחס של הטנק בלבד לעיתים נדירות ומגיע בסופו של דבר למצב של אם יש לכם אופציה להרוג אותם ולהקל על הקרב בצורה משמעותית, עדיף לעשות את זה תמיד.
ברוב המקרים להרוג אותם תהיה האופציה הטובה ביותר שלכם על מנת לוודא כי אתם מנטרלים את מערך ההגנה/התקפה של הבוס.
ברוב המקרים הטיפול בAdds חשוב לא פחות (ולדעתי בדרך כלל יותר) מהטיפול הישיר בבוס.

חוק מספר 3: להימנע מנזק מיותר
מה הכוונה בחוק הזה. במילים פשוטות אם יש לכם דרך למנוע נזק מלקרות, תעשו את זה.
אם אתם יכולים לעשות Interrupt לקסם שהבוס עומד לעשות ובכך למנוע מהטנק לחטוף 30 אלף נזק, תעשו את זה.
אם יש לבוס באף כלשהו שמגדיל את הנזק שלו כמו למשל Enrage או משהו שאפשר להסיר, תעשו את זה.
Spell steal כשאפשר יגדיל ב80 אחוז מהזמן את הנזק שאתם עושים.
Dispell גם אם אתם לא הילרים. אם אתם רואים שההילר נחנק ויש עליכם DOT או Curse או משהו שמזיק לקבוצה, ויש לכם אופציה להסיר את זה, תעשו את זה באופן מיידי.
אני רואה לא פעם מצבים בהם קוסמים לא עושים remove curse כשיש על הפריסט הילר שלהם Curse of tongues. הם נותנים לו להתמודד עם הדיבאף.
CC גם נופל בקטגוריה הזו. אמנם CC פחות שימושי מול בוסים אבל זה עובד גם על טראש...
אם יש לכם אופציה לעצור מוב מלעשות נזק לקבוצה ואתם רואים שלקבוצה שלכם קשה להתמודד עם הנזק הזה, תמנעו אותו מלקרות.
דוגמאות לכך הם רוגים שמשתמשים ב-Kidneyshot או קוסמים שמשתמשים ב-Deepfreeze על מנת לעצור מוב שעושה המון נזק מלפגוע בטנק.

אלו שלושת חוקי הבסיס שאיתם תוכלו לכבוש כל הירואיק כמעט גם בלי להכיר שום טקטיקה.
כשניגשנו להירואיקים ב-CATA כשהוא רק יצא, אף אחד מהאנשים אצלי בגילדה לא ידע שום טקטיקה לשום בוס. פשוט עבדנו לפי החוקים האלו ולא נתקלנו ביותר מדי בעיות.

מקווה שזה יעזור לכם קצת.
אם אתם רוצים לשאול שאלות בתחום, אתם מוזמנים להפנות כל שאלה אליי במסר אישי או על גבי הפורומים בגמדיה.
אם יש נושא ספציפי שאתם רוצים מדריך עליו, גם אל תתביישו לבקש.
תודה שקראתם, בהצלחה ולהתראות.

תמונה

נערך לאחרונה על ידי Kingeh בתאריך 28 ינואר 2011, 17:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך בסיסי לPVE
הודעהפורסם: 26 ינואר 2011, 13:12

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 40 פעמים
קיבל לייק: 75 פעמים
הדמות הראשית: Aountrio
קלאס: Paladin

מחיאות כפיים.
אחלה מדריכון כרגיל מר קינגה.

It's alive, afraid, a lie, a sin
It's magit, it's tragic, it's a loss, it's a win
It's dark, it's moist, it's a bitter pain
It's sad it happened and it's a shame

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 ינואר 2011, 19:30

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor

אחלה מדריך!
יש לי הערה/שאלה לגבי הכלל הראשון: ישנם קלאסים בעלי יכולות AoE, אשר אנחנו דווקא כן רוצים לעמוד בתוכם, וזה יכול לבלבל קצת. כמה דוגמאות מיידיות שקופצות לי לראש:
  • עיגול ירוק של דרואיד הילר.
  • עיגול אדום של DK.
  • עיגול צהוב של DK unholy.
  • Consecration של פלאדין, למרות שהוא לא מאוד בולט.

לפעמים ישנם יותר מדי "דברים" על הרצפה, ולא תמיד ברור ממה להיזהר וממה לא. יש לך איזה טיפ לגבי הדברים האלה?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 01:23

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 2 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: Unubiss
שרת: Bloodfeather PvP
קלאס: Warlock

קינגה, בא לי ללקק אותך ואז אולי קצת מהסקיל שלך יידבק בי.
ועכשיו ברצינות: אני מאוד אוהב את המדריכים שלך, יעילים מאוד ותמיד מחדשים וגם מזכירים דברים שהספקתי לשכוח.
תודה!

And remember kids: Realtionships come and go, but epics are soulbound!

נערך לאחרונה על ידי unubiss בתאריך 27 ינואר 2011, 01:39, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 01:30

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

Animor כתב:
אחלה מדריך!
יש לי הערה/שאלה לגבי הכלל הראשון: ישנם קלאסים בעלי יכולות AoE, אשר אנחנו דווקא כן רוצים לעמוד בתוכם, וזה יכול לבלבל קצת. כמה דוגמאות מיידיות שקופצות לי לראש:
  • עיגול ירוק של דרואיד הילר.
  • עיגול אדום של DK.
  • עיגול צהוב של DK unholy.
  • Consecration של פלאדין, למרות שהוא לא מאוד בולט.

לפעמים ישנם יותר מדי "דברים" על הרצפה, ולא תמיד ברור ממה להיזהר וממה לא. יש לך איזה טיפ לגבי הדברים האלה?

אתה מבלבל בין יכולת של שחקן ליכולת של בוס...

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 10:40

צוות האתר

צוות האתר

אולי לא הייתי ברור מספיק. אני מחפש דרך טובה לדעת במה כן כדאי לעמוד ובמה לא. אני מדבר מנקודת המבט של טנק, שרוצה להעמיד את המובים ב-AOE של שחקני ה-DPS/הילר, אבל רוצה לזוז כאשר ה-AOE הוא של המוב ופוגע בקבוצה/רייד.

לפעמים, וזה תלוי בהרכב הקבוצה, ישנם יותר מדי דברים על הריצפה (למשל קבוצה עם שני DK ודרואיד הילר). אם גם המובים עושים AOE, זה לא תמיד ברור מבחינה ויזואלית.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 14:13

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance
קלאס: Death Knight

נחמד מאוד

הייתי מוסיף לחוק ה-3 שני דברים:

1. אל תהססו להשתמש ביכולות שאמנם יגבילו את הדמות שלכם, אך ימנעו נזק לאורך כמה שניות. לדוגמא: Ice block של מייג'ים, Dispersion של פריסטים.
2. במצב שיש המון לחץ על ההילר, אל תהססו להקל עליו ולהשתמש ביכולות שעושות לכם Healing. לדוגמא: Death Strike של DKs או Recuperate של רוגים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 15:02

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

Animor כתב:
אולי לא הייתי ברור מספיק. אני מחפש דרך טובה לדעת במה כן כדאי לעמוד ובמה לא. אני מדבר מנקודת המבט של טנק, שרוצה להעמיד את המובים ב-AOE של שחקני ה-DPS/הילר, אבל רוצה לזוז כאשר ה-AOE הוא של המוב ופוגע בקבוצה/רייד.

לפעמים, וזה תלוי בהרכב הקבוצה, ישנם יותר מדי דברים על הריצפה (למשל קבוצה עם שני DK ודרואיד הילר). אם גם המובים עושים AOE, זה לא תמיד ברור מבחינה ויזואלית.

האנימציות מאוד שונות.
צריך להכיר את היכולות של שאר השחקנים אבל אם יש ספק, אז זוז.. המקסימום שיקרה זה ששחקן לא יעשה את מקסימום הנזק שהוא יכול לעשות ויאשים אותך בזה שהנזק שלו נמוך. זה עדיף מזה שתמות.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 15:13

צוות האתר

צוות האתר

כן, אני יודע שצריך להכיר איך נראות היכולות של שאר הקלאסים.
לאלו קלאסים יש AoE שנראה ויזואלית על הרצפה, שעלול לבלבל?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 ינואר 2011, 15:36

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 40 פעמים
קיבל לייק: 75 פעמים
הדמות הראשית: Aountrio

concencration - פלאדין
מאוד בלבל אותי ב ZA לפני הבוס האחרון. הוא היה עושה את זה גם ולא ידעתי אם זה שלי או שלו. אז פשוט הפסקתי להשתמש בזה.

It's alive, afraid, a lie, a sin
It's magit, it's tragic, it's a loss, it's a win
It's dark, it's moist, it's a bitter pain
It's sad it happened and it's a shame

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: מדריך בסיסי ל-PvE
הודעהפורסם: 28 ינואר 2011, 13:41

צוות האתר

צוות האתר

יש לי הערה נוספת לגבי סעיף 2. לדעתי, ישנם מקרים רבים בהם הכלל אינו מדויק או פשטני מידי:
1. ישנם קרבות בהם אין צורך להרוג את ה-adds. מספיק שהטנק יחזיק אותם עליו בזמן שה-DPS שורפים את הבוס כמה שיותר מהר. חבל לבזבז עליהם זמן.

2. ישנם קרבות בהם יש לעשות קייטינג ל-adds, על מנת למנוע מהם להתקרב לבוס או לשחקנים. הם מתפוצצים, שמים באף לבוס כשהם קרובים אליו וכו'. אלה הם בדרך המכשולים הגדולים ביותר, משום שכאן נדרשת מיומנת נוספת משחקני DPS: להאט את ה-add, לעשות לו kiting וכו'. כלומר, הכלל "Adds Before Boss" ממש אינו מספיק במקרים אלה ויגרום ל-wipe.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ינואר 2011, 16:55

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

Animor כתב:
יש לי הערה נוספת לגבי סעיף 2. לדעתי, ישנם מקרים רבים בהם הכלל אינו מדויק או פשטני מידי:
1. ישנם קרבות בהם אין צורך להרוג את ה-adds. מספיק שהטנק יחזיק אותם עליו בזמן שה-DPS שורפים את הבוס כמה שיותר מהר. חבל לבזבז עליהם זמן.

2. ישנם קרבות בהם יש לעשות קייטינג ל-adds, על מנת למנוע מהם להתקרב לבוס או לשחקנים. הם מתפוצצים, שמים באף לבוס כשהם קרובים אליו וכו'. אלה הם בדרך המכשולים הגדולים ביותר, משום שכאן נדרשת מיומנת נוספת משחקני DPS: להאט את ה-add, לעשות לו kiting וכו'. כלומר, הכלל "Adds Before Boss" ממש אינו מספיק במקרים אלה ויגרום ל-wipe.

ראשית צריך להגדיר מהו דיוק הכלל.. אם הכלל שלי נכון ל85% מהמקרים, אין אפשרות להגיד שהוא לא נכון או מספק. זה שיש יוצאים מן הכלל לא אומר משהו על נכונות הכלל.

דבר שני אולי הייתי צריך לנסח את זה בצורה ברורה יותר. במקום תהרגו את הAdds לתטפלו בAdds. אני אשנה את זה, אבל בכל מקרה אפשר להגיד כי מספר המקרים שבו צריך להתעלם מהAdds נמוך עד בלתי קיים מסיבה אחת ישירה, ברוב הבוסים הAdds האלו מהווים חלק אינטגרלי מיכולות הבוס שהרי בלעדיהם הבוס היה הרבה פחות עניייני.
שנית, כאשר אני אומר adds before boss הכוונה שיש צורך בטיפול בadds לפני שמתעסקים ישירות עם הבוס.
דוגמאות בולטות לכך:
הבוסית השניה בBRC. יש לה 3 adds שאם מטפלים בהם נכון הם לא נכנסים בכלל לקרב. האם כאן הכלל הזה תקף?
מן הסתם כן, אם לא תטפל נכון בAdds ואנשים לא יעמדו בקרניים כמו שצריך, הרי שכל השלושה יכנסו לקרב יחד ובוודאות זה יהיה wipe. ואם ניקח את ההנחה שמישהו פישל, עשה טעות ובכל זאת אחד הadds כן נכנס לקרב, האם אתה מזניח אותו והורג את הבוסית?
הבוס בHalls of Origination שנמצא באיזור הצל.. הוא מזמן פורטלים ואם לא מטפלים בפורטלים האלו (שנחשבים לadds בעיניי) הם יזמנו עוד Adds... האם פה אפשר להזניח אותם? התשובה היא לא.
חובה לטפל בהם. גם הadds שיוצאים מהפורטל, הטנק אמור לאסוף אותם עליו, אבל יש גם גבול לכמה שהוא מסוגל לסחוב על עצמו. לכן יש צורך לתת את הדעת לטיפול בAdds לפני הטיפול בבוס עצמו. יכולות CC נחשבות לטיפול בadds.
באותו אינסטנס יש גם את הבוס שמזמן פרחים כאלו שמרפאים אותו. האם במקרה הזה ניתן להזניח את הadds? התשובה- לא.
הבוס האחרון בDeadmines. מזמן vapors. האם אפשר להזניח אותם? לא.
הבוס השני בdeadmines עושה Spawn ל4 גובלינים על הגשר למעלה. אם לא הורגים אותם הם זורקים המון פצצות על הרצפה. כל כמה דקות (2 דקות אני חושב אולי פחות) הוא מזמן עוד 4. אם הDPS אינו מספיק כדי לשרוף את הבוס (וזכור, מדריך בסיסי לPVE מיוצר עבור אנשים שלא נמצאים בתוכן מתקדם במיוחד) אז לא ניתן להתעלם מהadds.
Beauty בBRC- אם כל הAdds תוקפים יחד, יש לנו בעיה, הטנק יקבל כמויות מאסיביות של נזק לכן לא ניתן להתעלם מקיומם, יש צורך להפעיל CC ולוודא כי הטנק לא ימות עקב עודף נזק מהAdds בנוסף לנזק שמקבל מהבוס. כלומר ישנה התייחסות.
הבוס היחיד שכרגע יש בו Kiting לadds זה הבוס האחרון בBRC. שצריך לעשות Kiting ל3 Adds.
כמו שכבר הספקת להבין, ברגע שאתה מבין כי אם לא תטפל נכון בAdds יהיה Wipe אתה בעצם שם את הטיפול בAdds בתור העדיפות הראשונה במפגש עם הבוס הזה.. מה שהופך את הכלל של Adds before boss לנכון בלדעתי מעל 85% מהמקרים.

אם יש לך מקרים פרטניים שהם יוצאי דופן אני אשמח לשמוע עליהם.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 ינואר 2011, 17:40

צוות האתר

צוות האתר

כל מה שאתה אומר נכון מאוד, אין על כך ויכוח.
הנקודה אליה אני חותר, היא שאני לא חושב שניתן להגיע לדאנג'ן heroic ברמת ציוד כניסה, ולהתמודד עם הבוסים רק בעזרת שלושת הכללים האלה.
צריך להבין מה עושים ה-adds ואיך צריך לטפל בהם. וכל מקרה הוא לגופו.
דוגמה לכך היא הבוס הראשון ב-grim batol. הוא מוציא 4 adds, מתוכם אחד סגול. צריך להרוג את הסגול רחוק מהבוס ורחוק מה-adds האחרים. כלומר, הטנק צריך לקחת את הבוס ו-3 adds, ואחד ה-dps צריך להרחיק את ה-add הסגול ולהרוג אותו בצד.
אם תגיע לבוס הזה מבלי להבין את המכניקה הזו, לא תוכל להרוג את הבוס.
באותו dungeon, הבוס האחרון: בקרב הזה צריך להרוג את שני ה-adds לפני שהם משחררים whelps ומרפאים את הבוס. אבל אם אתה לא יודע שזה מה שהם עושים, אתה פשוט תנסה להרוג אותם, לא תספיק ותאכל ווייפים. היו לנו מקרים בהם רוג היה צריך לשנות spec במיוחד בשביל הקרב הזה, כדי שיוכל לשים crippling poison על ה-adds, להאט אותם ולתת מספיק זמן ל-dps להרוג אותם.

הרושם שלי מקטקליזם הוא שבקרבות רבים נגד בוסים, יש משהו מיוחד שצריך לעשות. צריך לתכנן מראש מי עושה מה. אני מניח שבעוד כמה חודשים, ברמת ציוד גבוהה, כולם ידרסו את הדאנג'נים האלה ללא בעיה. אבל ברמת ציוד נמוכה, צריך לדעת מראש את הפרטים האלה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 07:07

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

אבל אף אחד לא בא להגיד שהחוקים האלו באים להחליף טקטיקה לבוסים.
אלו חוקי בסיס שעליהם בונים טקטיקות. שום דבר לא מחליף נסיון. בגלל זה גם כתבתי בתחילת המדריך הזה
שככל שעובר זמן ההירואיקים הופכים לקלים יותר.
זה קורה משתי סיבות. הראשונה היא שככל שעובר זמן אנשים משיגים ציוד טוב יותר. אם זה בריידים או קונים אותו בAH או לא יודע מה, הם משיגים ציוד טוב יותר. אז אם פעם היית נכנס להירואיק עם 90 אלף חיים היום אתה נכנס עם 120 אלף חיים בתור DPS. הבדל מהותי.
וזה עדיין רק הtier הראשון של הריידינג.
הסיבה השניה והיותר מהותית לכך שהמפגשים הופכים לקלים יותר היא כי אנשים כבר יודעים מה לעשות.
הרי ידע זה הדבר הכי חשוב כשאתה נתקל בבוס.
אם למשל בבוס השני בGrim Batol הטנק לא יזוז כשהוא מחזיק בMace או אנשים לא יעמדו מאחורי המגן כשוהא נושף אש.. הם ימותו באותה מידה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 ינואר 2011, 12:27

צוות האתר

צוות האתר

:1+:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 פברואר 2011, 04:15

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
שרת: Aerie Peak Normal

Kingeh כתב:
Animor כתב:

האנימציות מאוד שונות.
צריך להכיר את היכולות של שאר השחקנים אבל אם יש ספק, אז זוז.. המקסימום שיקרה זה ששחקן לא יעשה את מקסימום הנזק שהוא יכול לעשות ויאשים אותך בזה שהנזק שלו נמוך. זה עדיף מזה שתמות.

חחח, כן, או שתמצא את עצמך רץ כמו חכם בגלל DK עם ה" anti magic חרא" שלהם באמצע dual dragons :) :LOL:

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2011, 10:12

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Zrikman
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Warrior

אחלה מדריך קינגה

הייתי מוסיף דבר אחד בלבד,
ששחקנים יתחילו להגדיל ראש, נכנסים למבוך ואני קוסם לדוגמא..
ישר אני אגיד מי שאני מסמן בירח אני עושה POLY ולא לנגוע במטרה,

זה דבר שיחסוך זמן בגלל שלא תמיד הטאנק שמסמן יודע איזה יכולות אתה יכול לעשות CC ואיזה לא
ככה, כשכל אחד מסמן את המטרה שלו זה משאיר פחות מקום לטעויות.
מה גם שאני לא אוהב את הגישה של "אני אחכה לטאנק שיסמן כשאני סופר שיקויים בתיק"
זה pure slacking לדעתי.
זה גם מתקשר להוריד נזק כשאפשר, על הפאלאדין הילר שלי הרבה פעמים אני רץ לתוך קבוצה בשביל לעשות Stun על איזה Caster או מטרה שעושה הרבה נזק..

ודרך אגב אנימור לגביי מה שרשמת, אין ספק שצריך להכיר את המקומות ולדעת מה לעשות
לדעת איך להתחמק מנזק ולדעת את הטקטיקה לעומק.
סתם דוגמא הרצנו שבוע שעבר את גרים באטול 4 לוחמים (טאנק ו 3 לוחמים פיורי) והילר אחד דרואיד
לקח לנו בערך חצי שעה לנקות את כל המבוך, בלי CC בלי כלום, רק עם interupt למי שצריך לעשות ולהתחמק מנזק.
את הבוס הראשון אחד היה ממונה על האד הסגול כשהדרואיד עושה לו ROOT, אותו לוחם מגיע למצב שהוא כמעט הורג את המוב ואז אותו לוחם עושה intercept על הבוס והדרואיד הורג אותו..

ברור שמה שקינגה כתב זה דברים מאוד כוללים, אבל זה הבסיס של הבסיס

תמונה
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2011, 10:58

צוות האתר

צוות האתר

זריקמן, אני דווקא לא מסכים עם החלק הראשון של מה שכתבת (עם השני אני כן מסכים):
אני חושב שכדאי מאוד שבכל קבוצה יהיה שחקן אחד שיהיה אחראי על הסימונים. עדיף שזה יהיה שחקן שמכיר את המובים ויודע מי קאסטר, מי הילר, מי melee וכו'. אף אחד לא אמר שזה צריך להיות הטנק.
גם ב-5men צריך שמישהו ינהל את העניינים, אחרת הדברים לא יזרמו חלק.
אם תתן לכל אחד לסמן לעצמו את המטרה, השחקנים יסמנו את אותה מטרה ועלול להיווצר בלאגן. בנוסף, לא בטוח שכל DPS יודע את מי הכי כדאי לו לסמן.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 פברואר 2011, 12:30

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Zrikman
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Warrior