Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 13 דצמבר 2017, 20:43

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: HaloPro - אדון שימושי לפריסטים
הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 11:53

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Lyhoof
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Hunter

*רציתי לפתוח את הנושא בפורום אדונים, משום מה אני לא יכול לפתוח שם נושא*

אז ככה, קודם כל לינק לאדון:
http://www.curse.com/addons/wow/halopro

הסבר קצר על הסקיל, שכן אני מניח שרוב הפריסטים מודעים לטאלנט השימושי הזה:
Halo הוא סקיל AOE Healing/damage שיוצא מהנקודה שהפריסט עומד בה במעגל מתרחב, עד 30 יארדים ונותן הילינג/עושה דמג' לכל אויב הנמצא באזור הפגיעה - כשהאפקט מתחזק ככל שהמעגל מתרחב עם האפקט המקסימלי בסביבות ה-25-27 יארדים.

מה האדון בעצם עושה? ברגע שאתם מורידים אותו, יופיע לכם על המסך בר קטן.
אפשר להזיז אותו לאן שאתם רוצים, להגדיל/להקטין, להרחיב/לצמצם, ומה שהבר הזה מראה זה את המרחק שלכם מהמטרה ע"י צבעים - כשאתם קרובים מידי הוא יהיה אדום בצד שמאל, אם אתם במרחק סביר זה יהפוך לצהוב, במרחק המושלם לטעון את ההתקפה (25~ יארדים) זה יהיה ירוק באמצע, אם אתם זזים רחוק יותר זה יהיה צהוב בצד ימין, ואם אתם way off הבר יראה אדום בצד ימין.
כרגע יש באג קטן עם הסקיל במשחק, לא עם האדון, שהכותב הסביר עליו:
ציטוט:
however I noticed the spell can be out of range even when the bar is still green.

That is a blizzard bug that I have submitted reports on many.. many times. For example, if you equip a wand which is 30 yard range as well (http://www.wowhead.com/spell=5019/shoot), and start wanding a test dummy, and then cast Halo, it won't hit the dummy, even though Halo is supposed to have a 30 yard max range as well (http://mop.wowhead.com/spell=120517/halo)

Even if you go to max wand range and move in a few steps, Halo STILL misses. So the range is off on Halo. I don't want to change the mod because I am sure they will patch that soon. For now I would run in till yellow then back up a step or two for perfect positioning, but Blizzard should fix the Halo range problems soon.

בקצרה - לפעמים אפילו בטווח הירוק זה יפספס - ליתר ביטחון, תשתמשו בהתקפה ברגע שאתם בקצה של הצהוב או משהו, ואף פעם אל תשתמשו בהתקפה כשזה מראה צהוב/אדום בצד ימין כמובן. לפי הבנתי כרגע ההתקפה מגיעה רק עד 25-26~ יארדים במקום ה-30 יארדים המצוינים ב-tooltip.

האדון מאוד מפותח (לדעתי) יחסית לזמן הקצר שהוא היה בחוץ - חוץ ממה שאמרתי, יש לו גם אפשרות להעלים את הבר כל עוד הסקיל ב-Cooldown ולחזור כמה שניות ליפני (אתם יכולים לשנות כמה זמן מראש אתם רוצים), גם יש אפשרות כמובן שזה ישאר כל הזמן. כל עוד אתם לא מטרגטים מטרה כלשהיא, גם, הבר נעלם. בכלל, כל רגע שהטלנט לא עליכם - שזה אומר אם התחברתם לדמות אחרת, או אפילו רק הורדתם את הטלנט בפריסט שלכם והחלפתם אותו בטלנט אחר - הבר יעלם. אין צורך לדאוג לזה שיהיה לכם תקוע במסך אדון שאתם לא צריכים, האדון נמצא שם רק כשאתם באמת יכולים להשתמש בו.
בנוסף יש אפשרות שהאדון ישמיע צליל ברגע שאתם בטווח המושלם להשתמש בסקיל, וכמו שהכותב רושם - "only plays once while in that range, so as to not be annoying". אני אישית לא משתמש בצליל, אבל יש אפשרות כזו.
בנוסף יש אפשרות מאוד יעילה להילרים מבינינו שאני אישית שמח עליה, שאפשר לעשות שזה יתאם את הרנג' של הבר לפי ה-focus target שלכם ולא לפי המטרה שלכם, שכן הרבה פעמים אני רוצה לקבוע את המיקום לפי איפה שהטנק, ואיפה שכנראה רוב היצורים נמצאים, או במקרה שהפארטי/רייד עושים stacking באזור הטנק.

האדון מאוד פשוט אבל עם זאת יש בו יחסית הרבה אפשרויות ל-customization, יש עוד דברים שלא נגעתי בהם פה ואני מניח שעם הזמן הכותב יעדכן את האדון ויוסיף את הדברים. החיסרון היחידי שאני מוצא בו כרגע לא נוח זה כמו שאמרתי העניין עם הריינג' המקסימלי, מקווה שבליזארד יסדרו את זה.
הורדתי את האדון ליפני כמה ימים ולא מצאתי בו שום תקלה בינתיים, ממליץ להוריד :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: HaloPro - אדון שימושי לפריסטים
הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 12:29

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

תודה!
אכן אי אפשר לפתוח דיונים חדשים בפורום אדאונים, משום שכל מדריך או כתבה/מאמר יש לפתוח בפורום הגשות. שם מנהל האתר (קינגה העשוי ללא חת) מבצע ביקורת איכות, שחקנים אחרים מעירים הערות, ולאחר שהמדריך בשל, הוא מועבר לפורום המתאים לו. אז אני מעביר לפורום "הגשות" להמשך טיפול.

הצעה: אולי תשלב תמונה שתמחיש את הבר שאתה מדבר אליו (אפשר לצרף קובץ תמונה ישירות לאתר, ערוך את ההודעה ותראה).

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 15:25

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

נשמע אדון שימושי... אבל נראה לי שכדי שאני קודם ל יגיע לרמה 90;)

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 אוקטובר 2012, 09:59

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

בהחלט אדאון שימושי. גם לפריסט שמתכוון לרפא וגם לפריסט שמתכוון לעשות DPS

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 אוקטובר 2012, 21:48

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Lyhoof
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Hunter

בנוגע לתמונות, בעמוד האדון ב-WOW CURSE יש כמה תמונות להמחשה.
אגב - היום יצא עדכון לאדון וה-RANGE עכשיו יראה ירוק רק עד 28 יארדים (כדי לתאם את זה עם הריינג' של הסקיל במשחק עד שבליזארד באמת יתקנו את זה ל-30), ככה שעכשיו כל פעם שזה מראה ירוק בבר, זה 100% יעשה הילינג/דמג' כל עוד המטרה בטווח הירוק.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 5 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה