Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 24 יוני 2017, 14:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 28 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Elv UI
הודעהפורסם: 08 אוקטובר 2012, 23:58

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Death Knight

מה זה Elv UI?

מדובר ב-User Interface שלם. כלומר, מדובר בממשק משתמש שלם שכולל שינויים, שיפורים וחידושים לממשק הרגיל של WoW.
Elv UI במקור היה גרסא של Tuk UI שעברה שינויים. מאוחר יותר ה-UI הזה התפתח להיות UI עצמאי ובלתי תלוי.
Elv UI לא מורכב מאדאונים חיצוניים, בניגוד להשערה הרווחת, אלא מגיע כיחידה אחת שמקודדת על ידי היוצר - Elv.

למה Elv UI?

1. הקץ להתעסקות עם אדאונים - בתור אחד שנהג לשנות את הUI שלו מדי חודש בערך, אין לי יותר צורך בכל ההתעסקות והחיפוש אחרי אדאונים חדשים, טובים יותר, יפים יותר ונוחים יותר. ElvUI בא כחבילה אחת וכולל בתוכו כל מה שצריך כדי לעשות כל דבר ב-WoW, בין אם זה ריידים או PvP.

2. הקץ להתעסקות עם עדכונים של אדאונים רבים - מלבד מספר אדאונים בודד כגון DBM, Recount וכו', עדכון אחד של ElvUI יעדכן לכם את כל הממשק. Elv UI לא נמצא אמנם על Curse, אבל יש לו Update utility משלו שעושה את אותה הפעולה בלחיצת כפתור:

תמונה

3. סידור ממשק ע"פ תפקיד - אופציה מדהימה שמאפשרת לכם להשתמש בUI הזה גם לתפקידים אחרים, כמו הילר לדוגמא. בלחיצת כפתור כל הממשק ישתנה ויהפוך לממשק של הילר. השינוי המהותי הוא בכך שהמיקומים של ה-Unit frames במסך משתנים, וכך יוצא שה-Raid frames נמצאים בתחתית המסך, במקום נוח וקרוב לדמות. (הערה קטנה: יש צורך באדאון Clique כדי לגרום ל-Raid frames להתנהג כמו אדאונים של הילינג, כגון Healbot או Vuhdo).

דוגמא ל-Healing UI:
תמונה

4. התאמה אישית ברמה גבוהה מאוד לצד ידידותיות למשתמש - ניתן לשנות את מיקומם של כמעט כל החלונות, להגדיל, להקטין, לשנות פונט, צבע. ניתן לשנות את הצבעים של הממשק, פונטים, combat font. ישנן עוד המון אפשרויות נוספות שניתן לשנות בכל מה שקשור לצ'אט, name plates, unit frames ועוד ועוד.
ה-UI עצמו הוא מאוד אסתטי ונקי, ואפשר לשנות אותו בקלות ובהתאם לטעמכם. ה-UI הופך בצורה אוטומטית את הסקין של כל החלונות של בליזארד לסקין שמותאם לצבעים שלו.
כמובן, Elv UI תומך בפרופילים ותוכלו להעתיק או להשתמש באותם פרופילים כשאתם עוברים בין דמות לדמות וכך ההגדרות נשמרות.
עם העלאת ה-UI בפעם הראשונה, קופץ חלון "התקנה" עם מספר בחירות לגבי תפקוד ה-UI.

חלון ההתקנה:
תמונה

תמונה

חלון ההגדרות:

תמונה

מצב שינויי מיקום:

תמונה

5. תפוסת זיכרון קטנה מאוד - לאלו מאיתנו עם 30 אדאונים שונים, תפוסת הזיכרון יכולה להגיע ל50 mb ומעלה. אז נכון שזה לא משפיע עד כדי כך, אבל בכל זאת לשם ההשוואה:

תמונה

6. מחקרים מוכיחים כי Elv UI מוסיף כ-7.8% דמג' ל-DPS, כ-8.1% HPS להילרים וכ-9.5% damage reduction לטנקים - סתם קשקוש שלי, אבל תזרמו איתי.

ראוי לציון

החלטתי לציין מספר פיצ'רים שקיימים ב-Elv UI שמאוד תורמים לשגרת המשחק:

* מכירה אוטומטית של חפצים אפורים כשאתם נכנסים ל-vendor
* חלון Loot ייחודי
* Auto repair מכספי הגילדה/השחקן
* חלון Bags משופר עם אופציה לעשות stack לחפצים שמפוזרים בתיקים וסידור כל החפצים
* צ'אט משופר - ה-UI כולל צ'אט משופר שעושה כמעט כל מה שעושים אדאונים ממוקדי צ'אט כגון Prat.
* Data Texts - אופציה מצויינת ב-UI שמאפשרת לכם לפרוס על פני bar מסויים מגוון נתונים כמו כסף, פינג, שעה, durability, וסטאטים מסויימים (לדוגמא: Crit: 21%)
* מערכת Nameplates משופרת - אין צורך באדאון של nameplate יותר. המערכת שנמצאת ב-Elv UI עושה את העבודה בצורה מצויינת, כולל הצגת דיבאפים מעל ה-Nameplate (בעיקר לקאסטרים שצריכים לשמור על DoTs)
* מערכת Tooltip מצויינת עם אפשרות להצגת spec ו-guild rank
* מערכת Unitframes פנטסטית עם כל מה שרק תצטרכו כדי לעצב את הUnitframes שלכם בצורה שאתם אוהבים. בין היתר: מערכת Aura (באפים ודיבאפים) משוכללת הכוללת פילטרים ותצוגה של ה-Auras בצורת אייקונים/bars או משולב, Class bar מותאם - רונות ל-DK, בארים מיוחדים ל-Holy power, Combo points, Eclipse bar מותאם ל-Moonkins ועוד, Heal prediction להילרים ועוד המון אפשרויות נוספות.

לסיכום

מדובר ב-UI מצויין ומאוד נוח לכל אספקט של WoW.
Elv UI מתאים גם לשחקנים מתחילים וגם לשחקנים מתקדמים. מעולה לכל שחקן שיש לו דמויות רבות.

חשוב לי מאוד לציין - ל-Elv UI אכן יש הגדרות רבות, אבל רובן המוחלט של ההגדרות כבר מוגדרות לאחר ההתקנה. אתם לא צריכים לשבת שעות לקנפג. אפשר פשוט להוריד, לשנות דברים קוסמטיים במראה ולהתחיל לשחק!

לא, אני לא מקבל אחוזים מהיוצר.
כן, אני ממליץ בחום!

איך מורידים?

נכנסים ל-http://www.tukui.org/dl.php, מורידים את Elv UI ועושים Extract לתיקייה WoW\Interface\Addons כמו כל אדאון רגיל.
ממליץ להוריד גם את ה-Update utility ולהשתמש בו לעדכונים.

ec/ כדי לפתוח את חלון ההגדרות
moveui/ כדי להיכנס למצב שינוי מיקום
kb/ כדי להגדיר Key bindings

Skins
תוספת חיצונית שמשנה את הסקינים של הרבה אדאונים פופולריים לסקין מותאם ל-Elv UI ובנוסף "מטמיעה" אותם על חלון הצ'אט הימני.

להורדה - http://www.tukui.org/addons/index.php?act=view&id=50

אפשר להיכנס להגדרות הסקינים על ידי: ec/ -> Skins -> Addons

דוגמא ל-Recount עם האדאון

תמונה

את כל השאלות שיש לכם, אתם מוזמנים להעלות פה.

נערך לאחרונה על ידי Sundance בתאריך 03 נובמבר 2012, 11:40, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Elv UI
הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 00:48

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 40 פעמים
קיבל לייק: 75 פעמים
הדמות הראשית: Aountrio
קלאס: Paladin

מחקרים מוכיחים כי Elv UI מוסיף כ-7.8% דמג' ל-DPS, כ-8.1% HPS להילרים וכ-9.5% damage reduction לטנקים - סתם קשקוש שלי, אבל תזרמו איתי.

תמונה

הרגת אותי עם המשפט הזה :) אני זורם

It's alive, afraid, a lie, a sin
It's magit, it's tragic, it's a loss, it's a win
It's dark, it's moist, it's a bitter pain
It's sad it happened and it's a shame

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 01:11

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 27 פעמים
קיבל לייק: 24 פעמים
הדמות הראשית: Synt
קלאס: Mage

פשוט UI מעולה וסקירה מצוינת , אני כבר הרבה זמן איתו רק לאחרונה ניסיתי את זה ש TUK ומחר אני חוזר בחזרה.
נ.ב,
בזמנו כתבתי משהו דומה , אולי יעזור לחלקנו. ELV

Synt

Malo mori quam foedari
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 03:08

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 234 פעמים
הדמות הראשית: Animor

אחלה סקירה! אני בהחלט אנסה את זה :)

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 05:18

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

מעבר לכך שזו סקירה מצויינת, אני אישית משתמש בו כבר למעלה משנה ואני מאוד מבסוט ממנו. אני לא בקיא בכל הפיצ׳קס שלו, ובכל יום אני מגלה בו משהו חדש.
אדאון מצויין לאנשים שאוהבים פשטות, ובו בזמן לאלו שרוצים לראות ולדעת על כל מה שקורה סביבם

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 08:07

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 72 פעמים
קיבל לייק: 49 פעמים
הדמות הראשית: Trexon

סקירה מעולה אחי. כל הכבוד על ההשקעה ובאמת שמחקרים מוכיחים חחחחחחח

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 09:07

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Alikdk

אני משתמש באדאון הזה עוד מלפני שכתבת את המדריך, ואני חייב להגיד שאני מאוד מרוצה ממנו.

Hodor" -Hodor"
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 09:27

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm
קלאס: Priest

אני משתמש בui הזה כבר למעלה מחודשיים (בהמלצתו של דותן ועוד חבר) ובתור אחד שהיה מחליף AddOns כל שבועיים אני מרוצה ממנו כל כך שאני לא רואה את עצמי משחק בלעדיו.

כל הכבוד על המדריך דותן.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 10:30

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

אני רוצה להוסיף על מה שאייל (אלפא) אמר, הייתה לי תקופה, אחרי שכבר התרגלתי לשחק עם הelvui, שהאדאון לא עבד לי, והיה לי ממש ממש קשה להתרגל לשחק בלעדיו.. וזה לדעתי החיסרון שלו, ושל כל אדאון, שברגע שלוקחים לך אותו אחרי שהתרגלת אליו - זה כאילו קיצצו לך את הכנפיים.. ופאלאדין בלי כנפיים זה כמו לוחם בלי charge, או dk בלי death strike

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 אוקטובר 2012, 20:57

צוות האתר

צוות האתר

טוב, אני מתנסה עכשיו באדאון ויש לי כמה שאלות/הערות:

1. הערה: האדאון ביטל את האופציה לעשות פוקוס מהתפריט של קליק ימני, הם גם כותבים להשתמש במאקרו במקום בעזרה למתחילים שלהם. זה בגלל אותו באג של בליזארד שעשה מדי פעם LUA error למי שהשתמש באדאון של העברית כאשר עשו פוקוס עם קליק ימני.

2. יש לי אדאונים עם כפתורים ליד המינימאפ, אבל הם לא מסתדרים טוב עם elvui ונמצאים בתוך המפה ולא מחוץ לה. כשאני מנסה להזיז אותם, הם זזים במעין מעגל בתוך המפה, כאילו שהמפה המקורית עדיין קיימת. אני מתכוון לכפתור של DBM למשל.

3. לא הצלחתי למצוא את הסקין ל-recount. אתה יכול לתת לינק להורדה?

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 00:18

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

2. לא חושב שיש אפשרות להוציא אותם מחוץ למפה בלי שימוש באדאון חיצוני. בכל מקרה, זה די אסטתי ומסתדר בדיוק על הדפנות, חוץ מהפינות.

3. שכחתי להכניס, אעדכן בפוסט הראשון
http://www.tukui.org/addons/index.php?act=view&id=50

אחרי שמתקינים, יופיע כפתור נוסף בתפריט (של WoW) בשם Skins או skinoptions/
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 02:11

צוות האתר

צוות האתר

ניסיתי, באמת שניסיתי.
אבל לצערי לא הסתדרתי עם זה.

1. השילוב של הצבעים, הפונטים והגדלים הקשה עליי את הקריאה של הטקסט. גם לא היה לי נוח לשים לב להתמלאות והתרוקנות הברים ברייד פריימס או ב-nameplates, הכפתורים השונים בתפריטים לא בלטו מספיק וכו'. ניסיתי לשנות את הצבעים, אבל לא הגעתי למשהו שמצא חן בעיניי: שייראה גם סביר (לא כמו ברירת המחדל העכורה והמרדימה, אבל גם לא צבעים צורמים) וגם יהיה ברור לקריאה.

2. המפה המובנית לא מציגה את האזורים הלא גלויים. כשהתקנתי את mapster, הוא נתקע ואי אפשר היה להזיז אותו. משום מה הוא לא מסתדר עם elvui.

3. threat plates מראה בבירור מי ה-target שלי עם סימון מיוחד. לא ראיתי אופציה כזו ב-nameplates של elvui, אולי פספסתי.

4. רשימת השחקנים בגילדה והחברים אינה אינטרקאטיבית. בניגוד ל-ara guild friends, אי אפשר להקליק על שמות ולהזמין אותם לחבורה או לעשות להם וויספר בקליק אחד. אני יודע שאפשר לפתוח רשימה עם קליק ימני , אבל זה לא נוח באותה מידה. זה כמו לשלוח אותי לרוסטר הדיפולטי...
כמו כן, אם יש הרבה מחוברים, הרשימה לא מראה את כל השחקנים ואין אפשרות גלילה. גם אין אפשרות למיין את השחקנים לפי דרגה, לפי קלאס וכו', כמו שיש ב-ara. זה פספוס של פיצ'ר שיכול היה להיות ממש טוב, וחבל.

5. כפתורי המינימאפ הלא מותאמים מציקים קצת, אבל זה בקטנה ולא משמעותי לדעתי.

לסיכום התרשמותי: זה ללא ספק פרויקט שאפתני, שמתיימר לספק הכול בחבילה אחת. אבל התוצאה הסופית לא הניחה את דעתי ונופלת מבחינתי מ-UI שמורכב מאדאונים נפרדים שמתמחים בדברים ספציפיים.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 06:50

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

אחי, אם לא הולך וזה לא מסתדר, לא חייבים בכוח... העיקר שתהנה מהמשחק...

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 07:33

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

תכלס, צודק.
אי אפשר לרצות את כולם ואולי לך הוא לא מתאים פשוט. לא ביג דיל.
תנסה אולי את Tuk ,הוא יותר פשוט לדעתי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Synt

Malo mori quam foedari
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 09:38

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 2 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Zrikman
שרת: Ravenholdt RP-PVP
קלאס: Warrior

האם יש אופציה לבטל חלק מהאופציות שלו?

תמונה
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 11:15

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

Zrikman כתב:
האם יש אופציה לבטל חלק מהאופציות שלו?

תן דוגמה למה שאתה רוצה לבטל.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Synt

Malo mori quam foedari
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אוקטובר 2012, 18:52

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

Animor כתב:
ניסיתי, באמת שניסיתי.
אבל לצערי לא הסתדרתי עם זה.

1. השילוב של הצבעים, הפונטים והגדלים הקשה עליי את הקריאה של הטקסט. גם לא היה לי נוח לשים לב להתמלאות והתרוקנות הברים ברייד פריימס או ב-nameplates, הכפתורים השונים בתפריטים לא בלטו מספיק וכו'. ניסיתי לשנות את הצבעים, אבל לא הגעתי למשהו שמצא חן בעיניי: שייראה גם סביר (לא כמו ברירת המחדל העכורה והמרדימה, אבל גם לא צבעים צורמים) וגם יהיה ברור לקריאה.

2. המפה המובנית לא מציגה את האזורים הלא גלויים. כשהתקנתי את mapster, הוא נתקע ואי אפשר היה להזיז אותו. משום מה הוא לא מסתדר עם elvui.

3. threat plates מראה בבירור מי ה-target שלי עם סימון מיוחד. לא ראיתי אופציה כזו ב-nameplates של elvui, אולי פספסתי.

4. רשימת השחקנים בגילדה והחברים אינה אינטרקאטיבית. בניגוד ל-ara guild friends, אי אפשר להקליק על שמות ולהזמין אותם לחבורה או לעשות להם וויספר בקליק אחד. אני יודע שאפשר לפתוח רשימה עם קליק ימני , אבל זה לא נוח באותה מידה. זה כמו לשלוח אותי לרוסטר הדיפולטי...
כמו כן, אם יש הרבה מחוברים, הרשימה לא מראה את כל השחקנים ואין אפשרות גלילה. גם אין אפשרות למיין את השחקנים לפי דרגה, לפי קלאס וכו', כמו שיש ב-ara. זה פספוס של פיצ'ר שיכול היה להיות ממש טוב, וחבל.

5. כפתורי המינימאפ הלא מותאמים מציקים קצת, אבל זה בקטנה ולא משמעותי לדעתי.

לסיכום התרשמותי: זה ללא ספק פרויקט שאפתני, שמתיימר לספק הכול בחבילה אחת. אבל התוצאה הסופית לא הניחה את דעתי ונופלת מבחינתי מ-UI שמורכב מאדאונים נפרדים שמתמחים בדברים ספציפיים.

כל הדברים שציינת הם דברים שנוגעים להרגלי המשחק שלך וזה בסדר. לטעמי האישי כל הדברים האלה הם ממש לא קריטיים, ובהשוואה לכל היתרונות שאתה מקבל, הם זניחים ביותר.
כמובן שאני לא יכול להתווכח על טעם וריח, אבל בכל זאת הוספתי כמה הערות שיכולות להיות שימושיות:

1. סביר להניח שלא הרבה שמו לב לזה במהלך ה-Install הפנימי של Elv UI, אבל יש אפשרות ל3 סקינים שונים של ה-UI שהם: Classis, Default ו-Class שמשתמש בצבע של הקלאס כצבע דומיננטי ב-UI ועושה אותו מאוד מאוד ברור.
בנוסף, (לאלו שלא יודעים) יש אפשרות לשנות את הצבעים המנחים של ה-UI בהגדרות Media.
בשבילך זה עכור - בשבילי זה נקי, אסתטי וחלק ברמה שעוד לא ראיתי או הצלחתי לעשות עם אדאונים אחרים. עניין של טעם.

2. זה חיסרון שאין מפה גלויה. אני בטוח שיש אפשרות לצרף את Mapster על Elv UI. יש אופציה ב-General שנקראת Tiny Map שמקטינה אוטומטית את מפת ה-default של בליזארד כדי שלא תסתיר את כל המסך. יכול להיות שזה מה שמתנגש עם Mapster.
ובכל זאת, מלבד זמנים בהם אתה עושה leveling, זה דבר די זניח לדעתי. ואתה יודע כמה leveling יצא לי לעשות...
כמה פעמים אתה יוצא ל"הרפתקאות" במקומות שאתה לא מכיר?... וגם אם כן, יש לך coordinates על המפה לקבל מיקום מדוייק.

3. לא חושב שקיימת אפשרות של סימון ה-Nameplate של המטרה שלך ב-Elv UI.
יש עיגול ירוק מתחת למוב שאתה מתקיף, אפשר לראות את הUnitframe של המטרה שלך ובמקסימום לוחצים על Tab כדי לעבור למטרה אחרת. מבחינתי כל אלה הם די והותר. אבל שוב, זה עניין של איך אתה רגיל לשחק אז אי אפשר להתווכח על זה.
עריכה: לא שמתי לב לזה מכיוון שאני ממש רגיל לאיך שהדברים עובדים, אבל ממבט מעמיק על קרב עם מספר מובים - ה-nameplate של המוב שאתה מתקיף בולט יותר מהשאר. השאר מקבלים אפרוריות כזו.

4. כנ"ל. משתמש בגילד רוסטר של בליזארד. לדעתי הוא מעולה ובנוסף אפשר לבדוק דרכו גם professions, activity, guild status ועוד. לפחות בprofessions אני משתמש כמה פעמים ביום.
לא רואה סיבה להשתמש במשהו חיצוני אם זה עושה את העבודה מצויין.

כמו שאומרים, קשה מאוד לשנות הרגלים.
לא מנסה לשכנע אותך לשחק כמוני, אלא רק להראות אלטרנטיבות סבירות בהחלט למה שאתה רגיל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 אוקטובר 2012, 02:29

סמל אישי של המשתמש

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Gormar
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warrior

סקירה מצויינת ונהנתי מאוד לקרוא אותה אני בדרך כלל משתמש בelv user intreface על כל השחקנים שלי חוץ מהראשי

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2012, 00:41

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

לאחרונה פנו אלי מספר אנשים בנוגע ל-tracking של באפים ויכולות מסויימות.
ל-Elv UI יש יכולת מצויינת לעקוב אחרי דברים כאלו בעזרת הAura bars שלו. זה אמנם לא יחליף לגמרי את Power auras או Weak auras, אבל זו דרך סבירה בהחלט לעקוב אחרי auras/סקילים בזמן אמת.

קודם כל אראה דוגמא לאיך שאני משתמש בפונקציית ה-Aura bars על הרוג שלי:

תמונה

ל-Subtlety rogues יש מספר דברים שהם חייבים לעקוב אחריהם. כמו שאפשר לראות בתמונה:

מעל ה-Unitframe של הדמות שלי:
1. Slice and Dice - סקיל שמגביר את מהירות ההתקפה והתחדשות ה-energy. חובה לשמור על 100% uptime.
צבוע בצהוב

2. Shadows of the Destroyer - זהו proc של ה-legendary daggers. כשהוא עובר את ה30 יש סיכוי לקבל proc בשם Fury of the Destroyer שמחדש את ה-Combo points אחרי כל Finisher skill.
חשוב לשים לב מתי זה קורה. צבוע בסגול, הפרוק עצמו צבוע בסגול בהיר יותר (לא מופיע בתמונה)

3. Shadow Dance - יכולת שמאפשרת להשתמש ביכולות שדורשות stealth מחוץ ל-stealth. חשוב לשים לב כמה זמן זה נמשך.
צבוע בכחול

4. Landslide + trinket procs - חשוב לעקוב אחרי trinket procs, כי בשילוב עם CDs אפשר להעלות את ה-dps. בתמונה אמנם מופיע proc של Landslide, אבל הוא לא צבוע. יש לי טרינקט שה-proc שלו צבוע בכתום.

מעל ה-Unitframe של המטרה:
1. Find Weakness - דיבאף שמתעלם מ70% מה-armor של המטרה. בשילוב עם CDs אפשר להעלות את ה-dps. צבוע בירוק
2. Rupture - זהו bleed damage שחובה לשמור על 100% uptime, ורצוי לשלב עם מספר באפים אחרים כדי להוציא Rupture מחוזק. צבוע באדום (צבע default של דיבאף)
3. Hemorrhage - עוד bleed damage, צבוע באדום כהה יותר

איך משתמשים?

1. קודם כל אפשר להפעיל את ה-Aura bars דרך ה-install.
ec -> Install/ (הכפתור מופיע למעלה)
בחלון ה-7 בוחרים ב-Intergrated.

תמונה

דרך נוספת (אם לא בחרתם ב-Integrated, יכול להראות לכם כפילויות של auras, גם כאייקון וגם כ-bar):
ec -> Unitframes -> Player Frame/
מצד ימין באמצע יופיע כפתור שפותח רשימה, יש צורך לבחור ב-Aura bars ושם לסמן את Enable.
עושים את אותו הדבר גם ל-Target frame אם רוצים להפעיל את ה-Aura bars גם על דיבאפים.

תמונה

איך מוסיפים auras/יכולות?

ec -> Unitframes -> Filters/
בוחרים בפילטר AuraBar Colors, שם מוסיפים את השם של ה-aura או יכולת תחת Add spell.
בוחרים את מה שהגדרתם בתוך הרשימה ולוחצים על הכפתור הקטן כדי לשנות צבע.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 13 אוקטובר 2012, 13:40

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 4 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים
הדמות הראשית: venuspony